|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 22:01:01   
salmy
Mogu me razapinjati do besvjesti kad nemam izborauser posted image  Desi se da pocnemo u 16user posted image user posted image  i samo vidis gospodina sa jastukom u ruci kako se dere:hocu ko vasuser posted image user posted image

I tako mi u 16 prestanemo.....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 22:01:35   
juni
Joj Dadada sto me nasmija user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 22:03:38   
juni
Neki ne hodaju goli pred djecom ali zato ... user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 22:03:47   
R&T@
Moja R. bi sutradan svima prepricala detaljeuser posted image user posted image user posted image

Zaista, svako zna svoje...sta hoce ili mora...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 22:07:57   
Meri29
Ja bih Majdu rado u njenu sobu, ali nekako ne ide. Kardinalna greska od pocetka je bila sto je spavala samnom i sada nece nikako drugacije, nekako slicno kao sa Lady-nom Lanicom. Muz je otisao u dnevnu jer hrce pa budi Majdu i sve mi se okrenulo nekako naopako. U ovom periodu mislim da nema sanse da prede makar u svoj krevetac, a kamoli sobicu, mozda kada bude malo starija. Mada mi se svida ono sto neko gore rece da je sredio sobicu za princezu pa se ona iznenadila i u startu zavoljela... Mozda da probamo i mi tako...

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 22:09:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Ne znam da li sam ja "konzerva" ili previse "pokretna i glasna", ali moja djeca nema sanse da budu u istoj sobi "tada"...


pa dobro...T. je puno starija, a R,. bi se vjerovato ustala i pitala...mama zasto skaces po tatiuser posted image
Ja svakako u toku sedmice ne mogu biti glasna ...glasna...jer imamo jos jednog stanarauser posted image ...a sto se A. tice...mogu topovi pucati on se ne budiuser posted image ...a mozda i folirauser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 22:12:08   
R&T@
Joj, dadada, user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 22:14:25   
Hanady RR
Mi svi spavamo u jednoj sobi...to je dječija soba u kojoj je i naš bračni krevet...jer je 20m2 ona...

no sve što trebam obaviti obavljam u svojoj spavaćoj sobi koja je također opremljena namještajemuser posted image

mi ćemo na porljeće djeci ostaviti njihovu sobu, svoj krevet vratiti u vsoju a ležaj na razvlačenje poslati na vječna lovištauser posted image
za njihove sbe sve je kupljeno, čak i sitnice za zid, lampe...i more sitnih detalja...samo što je mlađa dosta bebastije u donosu na stariju pa smo jesenas to odgodili...
inače ne spavaju na mom krevetu, nisu nikada...
svaka u svom...povremena iskanja i ulijetanje među nas vrlo brzo prekinemo i vratimo ih na mjestouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 23:04:08   
ziki
IZVORNA PORUKA: tajra

Sad vi mene "razapnite", ali moram pitati vas koje spavate s djecom u istoj sobi ili krevetu:

Sta je sa bracnim nocnim radom?user posted image

Meni ne pada na pamet da se "sakrivam" po kupatilu, dnevnoj sobi i sl.



To sto mi sebi fino trosed razvucemo u dnevnoj nije nikako skrivanje niti nesto manje udobno nego u spavacoj, jedini je problem budjenje na 1.5 satuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 23:12:42   
bananica
a sto nema vesele na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 23:18:33   
mamina princeza
Mi nemamo sobu koja bi bila djecija soba ... moja suira bi mozd ai mogla spavati sama u "normalnim " nocima al cim je malo prehladjena ili nesto nema sanse. Kasnije nekad cemo praviti aanady velika spavaca soba u koju cemo sad pored djevojcinog velikog kreveta ugurati i mali krevetic za bebu abd i komodice i sve i opst eostane prostora. Mene intereseuje kako ste se snasle u ovim kombinacijama vi koje imate slicne sobe? Hanady moze i na pp :) Jel bilo tesko u pocetku i jel bilo odvajanja jednog roditelja s jednim djetetom u drugu npr dnevnu sobu. Mja djevojcica kad spava onda bas sova ne mislim da ce je beba buditi al opet ima iznimnih situacija tipa prehlada i nesto pa cemo osposobiti i kutak u dnevnoj koji mozemo ili ja ibeba iskoristit ili ona i muz ako zagusti.... :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 23:18:50   
teacher75
ko ima mogucnosti i planira djeciju sobu, najbolje sto prije moguce, dok se dijete nije naviklo da spava s vama. mi smo cisto iz prakticnih razloga montirali krevetic u dnevnu sobu (nije mogao stati u nasu spavacu) a nije mi nikad palo napamet da spava s nama u krevetu, pa vec od 3.mjeseca spava bez problema u dnevnoj sobi u svom kreveticu (do tada je spavala u korpi do naseg kreveta a kad je prerasla korpu odmah je presla u krevetic). ja sam dojila 14 mjeseci i nije mi bilo mrsko ici u drugu sobu, jer sam znala da ce mi se kasnije to isplatiti. medjutim ,sad dolazi druga beba i vjerovatno cemo imati problem jer smo napravili prostor za krevetic u spavacoj a namjeravamo Lanu ostaviti da spava u dnevnoj, na lkaucu ili uglu-nesto cemo skontati (nemamo prostora za jos jedan krevet, nema sanse) tako da ce ovo 2.dijete vjerovatno naviknuti da spava s nama u istoj prostoriji. kasnije kad budu veci, vdijecemo da oni spavaju zajedno u spavacoj a da mi preselimo u dnevnuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kada u vlastitu sobu?
7.12.2011 23:27:01   
ziki
U par extremnih situacija jaili mm i beba smo prelazili u dnevnu dok se beba ne smiri i ne zaspe, a onda se vracali u spavacu. Nemirko ima dosta cvrst san ali opet mi ga bilo zao da slusa vrisku a bebu kad zaspe dubokim snom spava ko topic pa ne reaguje kad se Nemirko proobudi, mada se ovo mozda 2 puta desilo

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kada u vlastitu sobu?
8.12.2011 7:43:24   
Meri29
Nista, mi koji imamo problem javit cemo vam kako smo ga rijesili (nadam se u skorijoj buducnosti) user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kada u vlastitu sobu?
8.12.2011 12:31:29   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: salmy

Mogu me razapinjati do besvjesti kad nemam izborauser posted image  Desi se da pocnemo u 16user posted image user posted image  i samo vidis gospodina sa jastukom u ruci kako se dere:hocu ko vasuser posted image user posted image

I tako mi u 16 prestanemo.....


user posted image user posted image user posted image
meni nije problem sto bebare pajke u spavacoj sobi jer nas ionako ima svuda po kuci user posted image user posted image user posted image kako prije njihovog rodjenja tako i sad user posted image meni je bitno da u ostatu kuce niko ne spava user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kada u vlastitu sobu?
8.12.2011 13:02:14   
Lady26
IZVORNA PORUKA: tajra

Sad vi mene "razapnite", ali moram pitati vas koje spavate s djecom u istoj sobi ili krevetu:

Sta je sa bracnim nocnim radom?user posted image

Meni ne pada na pamet da se "sakrivam" po kupatilu, dnevnoj sobi i sl.



Ne skrivam se, Boze sacuvaj, al mm sta radi samo me opominje, probudice se L. i sl, a ja po svom nastavim i kazem : jednom sam je uspavala i opet cu, popusti me user posted image user posted image
Hocu da se opustim onimh 5-6 minuta user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 8.12.2011 13:03:59 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kada u vlastitu sobu?
8.12.2011 13:07:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: tajra

Sad vi mene "razapnite", ali moram pitati vas koje spavate s djecom u istoj sobi ili krevetu:

Sta je sa bracnim nocnim radom?user posted image

Meni ne pada na pamet da se "sakrivam" po kupatilu, dnevnoj sobi i sl.



To sto mi sebi fino trosed razvucemo u dnevnoj nije nikako skrivanje niti nesto manje udobno nego u spavacoj, jedini je problem budjenje na 1.5 satuser posted image
takodje
Ja se licno nesto nisam osjecala ugodno u spavacoj dok je A.jos ko beba bio da se mi nesto ufatimouser posted image cak i mm je isto kao ja
A nije jedina spavaca ima se soba ,user posted image ...


(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kada u vlastitu sobu?
8.12.2011 13:16:16   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: tajra

Sad vi mene "razapnite", ali moram pitati vas koje spavate s djecom u istoj sobi ili krevetu:

Sta je sa bracnim nocnim radom?user posted image

Meni ne pada na pamet da se "sakrivam" po kupatilu, dnevnoj sobi i sl.




Eee onda nisi otkrila cari kupatila user posted image user posted image Vrebam priliku kad ih nema kuci. Eh sad neznam da ti objasnim ali nekako se nadjemo na pola puta, ko svaleri se krijemo po coskovima. Ali sve je dobro dok ne pocnemo bjezati u hotele user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kada u vlastitu sobu?
9.12.2011 5:10:03   
Galicia
Nisam jos majka, ali mi je to glupo sto djeca spavaju u istoj sobi gdje i odrasli, a da ne spominjem trte mrte u istoj prostoriji.
Ja to ne bih ni pod razno, osim da nemam prostora u stanu. Ali da se i to srediti. ROditelji u dnevnu a djeca u drugu sobu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kada u vlastitu sobu?
9.12.2011 11:30:12   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: tajra

Sad vi mene "razapnite", ali moram pitati vas koje spavate s djecom u istoj sobi ili krevetu:

Sta je sa bracnim nocnim radom?user posted image

Meni ne pada na pamet da se "sakrivam" po kupatilu, dnevnoj sobi i sl.




Znam da ne postoje glupa pitanje, nego glupi odgovori......ali ipak...hm.
Da moj odgovor ne bi bio glup, ja ću postaviti protupitanje: šta je s onim koji imaju samo jednu spavaću sobu ( ili ni jednu! )?
A nekako su uspjeli djecu izroditi, taman da su neka i u kupatilo " radjena "?

I šta fali sex u kupatilu?! Na mašini koja radi, npr.?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kada u vlastitu sobu?
9.12.2011 11:33:15   
mamine oci
hanabananauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kada u vlastitu sobu?
9.12.2011 11:34:53   
Amrino
Nas cetvero spavamo u istoj sobi u istom krevetu. H je bio presao u svoju i spavao je tamo bez problema sve dok nije dobio brata a onda...hajmo jovo nanovo. Meni je bilo nekako okrutno da pustim bebu da spava s nama a da njemu kao nedam.
E sad je u toku renoviranje njihove i nase sobe (dajemo njima vecu a mi se selimo u malu) pa ce dobiti i nove krevete obojica i bit ce po hitnom postupku delozirani iz naseg user posted image user posted image user posted image .
Eh da...jeste da bracnih aktivnosti nema u bracnom krevetu i u spavacoj sobi (bar u toku noci) ali zato druge prostorije i drugi kreveti nisu zapostavljeni user posted image .

< Poruku je uredio Amrino -- 9.12.2011 11:35:25 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 97
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *