|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U susret Halloween-u
28.10.2012 19:54:06   
Lalopa
Pozdrav svima,
Uskoro se blizi Halloween, iako ga u sustini ne slavimo, pozvani smo na zabavu kod prijatelja koji su stranci, to ce biti obicno druzenje, al je fol da djeca budu maskirana..pa me zanima gdje u Sarajevu mogu svoju djevojcicu da spremim, nesto jednostavno, mozda male macije usi i repic ili nesto? :) Gdje da nadjem tako nesto ili da se bacim na sivanje, al iskreno nisam bas najbolja u tom user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: U susret Halloween-u
28.10.2012 19:58:58   
R&T@
Mislim da na svakoj temi dajem isti odgovoruser posted image

Uglavnom, jeftinih dijelova kostima, tipa sesir, krila, usi, perike i sl. imaju u Robotu i Skafi...
U Robotu u Rajlovcu ima sve za pcelicu, provjereno...

U Mercatoru imaju cijeli kostimi od 30 KM...

A na temi Gdje kupiti za dijete je mama75 napisala da u igraonici mozes iznajmiti kostim za 20 KM ili 30 KM...



Bilo bi super kad bi ova tema ostala za najavu javnih zabava...
U Sarajevu samo znam za onu na Stupu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lalopa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: U susret Halloween-u
29.10.2012 13:39:45   
Lalopa
Hvala puno, ma vjeruj mi da sam se pogubila citajuci i trazeci :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *