|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale nase djece :)
31.10.2012 13:23:38   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Kako smo kod mojih ovih dana L. uziva u ponavljanju rijeci koje je naucila u prethodnom periodu (engleski).

Ucili su boje i zivotinje i sl...

Danas nakon ponavljanja sa mojim tatom (njenim dedom) pita je on kako se kaze konj? Kaze L. - grandpa hahahahahaha


user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1651
   RE: Provale nase djece :)
8.11.2012 10:06:41   
Halimaa
gledala ja neki film naveče. Mali neće da zaspi bez mene pa mu namjestim jastuk u dnevnom. Elem, on leži, a na tv-u odvija se malo vruća scena, jedno 5 minuta... user posted image Hajd, kontam, nema on pojma, necu sad prebacivati, da vidim šta će se desit :)) Prošlo dva dana i navečer, u krevetu, meni će H. : mama hajde da se ljubimo ko čiko i teta na televiziji. ]user posted image Koji bolan čiko i teta, pitam ja. Oni što su se ljubili, što su bili goli, pa se kupali i spavali zajedno. Zemljo, otvori se.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1652
   [Obrisana poruka]
8.11.2012 10:10:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Halimaa)
  Neposredna veza do poruke: 1653
   RE: Provale nase djece :)
8.11.2012 10:11:07   
ziki

IZVORNA PORUKA: Halimaa

gledala ja neki film naveče. Mali neće da zaspi bez mene pa mu namjestim jastuk u dnevnom. Elem, on leži, a na tv-u odvija se malo vruća scena, jedno 5 minuta... user posted image Hajd, kontam, nema on pojma, necu sad prebacivati, da vidim šta će se desit :)) Prošlo dva dana i navečer, u krevetu, meni će H. : mama hajde da se ljubimo ko čiko i teta na televiziji. ]user posted image Koji bolan čiko i teta, pitam ja. Oni što su se ljubili, što su bili goli, pa se kupali i spavali zajedno. Zemljo, otvori se.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kvariš dijete

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 1654
   RE: Provale nase djece :)
8.11.2012 11:27:58   
Lulu_08
Moja velika dezurna sekretarica leti i javlja se na svaki tel. poziv, niko ne moze ugrabiti tel. prije nje. Javlja se juce tako kad' ono moja tetka, i ispricale se one onako skolski kad ide ti L. sa telefonom u ruci - "mozda hoce neko drugi da prica? ja nemam sta vise reci" hahahaha...tetka se sa druge strance valja od smijeha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1655
   RE: Provale nase djece :)
8.11.2012 18:17:44   
hampsi
Moja zabica i ja dosta toga obavljamo same, izmedju ostalog i veliku nabavku. Jedne prilike mi posle u Merkator a meni se prikacio lola, "lego" na gepek i to sa Hitnom! Nista mi mrze nema nego kad ne drze ni onaj minimum rastojanja. I ja onako u huji promrmljam "Sta si mi se nabio, kretenu jedan", naravno misleci da dama i ne cuje. Kad nedavno mi opet do Merkatora, ali ovaj put i suprug s nama, pita je znas li gdje idemo a ona ko iz topa "Ma bez veze, idemo u onu prodavnicu gdje se nabijaju kreteni"!
Pazim sta pricam pred njom jer je kao spuzva ali eto ... desi se i kad ne pazim pa se crvenim user posted image

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1656
   RE: Provale nase djece :)
12.11.2012 11:47:36   
chuci
išla ajša u mekteb prvi put i kad je izašla pita je mm, kako je bilo šta ti je rekao hodža.

kaže ajša rekao mi je: ''ajša izađi ispod stola'' user posted image user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 1657
   RE: Provale nase djece :)
12.11.2012 12:19:38   
sabinos
kad moj Ajdin kmezi onako bezveze ,ono kad mu ja nesto ne dam sto ne treba,i on nastavlja da place,ja mu kazem:placi svom Elviru(MM)...i jedne prilike moja sestra izvadila zub i sad boli je,ona ko fol place,zali se kako boli,kad kaze njoj moj Ajdin:bona placi svom Elviruuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1658
   RE: Provale nase djece :)
12.11.2012 12:31:29   
damma
neki dan ja na poslu, zove mene dž kaze da si ti mama bogdom dosla kuci, stalno si na poslu user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 1659
   RE: Provale nase djece :)
12.11.2012 18:28:50   
reallove

IZVORNA PORUKA: chuci

išla ajša u mekteb prvi put i kad je izašla pita je mm, kako je bilo šta ti je rekao hodža.

kaže ajša rekao mi je: ''ajša izađi ispod stola'' user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1660
   RE: Provale nase djece :)
12.11.2012 18:51:47   
MicoTico
Evo jedna provala mog T:
Bili neki dan u kupovini i mm vidi neko odijelo, te ga ponese u kabinu za presvlačenje da ga proba. Čekamo ga mi ispred kabine, a još i neka gužva,kad će moj T. prstom pokazajući na kabinu u kojoj je mm: Eno moj tata kaki!user posted image user posted image
Raja pukla od smijeha! Kaže mm: kontam da li da izađem da ih razuvjerim ili da ostanem i čekam da se raziđu!user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 1661
   RE: Provale nase djece :)
12.11.2012 18:56:31   
Lady26

IZVORNA PORUKA: chuci

išla ajša u mekteb prvi put i kad je izašla pita je mm, kako je bilo šta ti je rekao hodža.

kaže ajša rekao mi je: ''ajša izađi ispod stola'' user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1662
   RE: Provale nase djece :)
12.11.2012 20:54:58   
amra_sa
Mi večeras izašle da kupimo nešto kad ja vidim moja A. gleda u nebo stalno.Rekoh joj gledaj ispred sebe da nebi pala, nemoj da gledaš u nebo, a ona će meni :" Mama vidi, ja gjedam kako je nebo puvajo , opeji ga" user posted image ....
Nebo je samo bilo prošarano. a to se njoj učinilo kao prljavo. Rekoj joj u šali,odmah poslije te njene izvale, hoćeš li usput kad operem nebo i zvijezdu da ti skinem. Kaže ona "Škini šve, nemoj šamo jednu" - E ovo me je "raznijelo" od smijehauser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio amra_sa -- 12.11.2012 20:55:58 >


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1663
   RE: Provale nase djece :)
13.11.2012 15:22:01   
ena23
skoro smo bili pozvni na djeciji rodjendan i familijarno ulazimo, skinuli emiru cipele i jsknu, i dok mm i ja svlacimo cipele, jakne i td. emir odletio u dnevnu sobu punu gostiju, gleda od jednog do drugog pa onda u stol i onako sav neugodno iznenadjen na sav glas se na njih prodera: "DI JE TOOOORTA????!!!"

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1664
   RE: Provale nase djece :)
13.11.2012 15:25:08   
ena23

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: chuci

išla ajša u mekteb prvi put i kad je izašla pita je mm, kako je bilo šta ti je rekao hodža.

kaže ajša rekao mi je: ''ajša izađi ispod stola'' user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image VRH

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1665
   RE: Provale nase djece :)
13.11.2012 15:35:34   
ziki

IZVORNA PORUKA: chuci

išla ajša u mekteb prvi put i kad je izašla pita je mm, kako je bilo šta ti je rekao hodža.

kaže ajša rekao mi je: ''ajša izađi ispod stola'' user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1666
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 14:52:48   
magbi
sinoc moj djecak prica pricu sto su slusali u vrticu o Muhamedu a.s uglavnom sve je tacno ispricao dok nije dosao do dijela o pauku i nastavlja pricu SPAJDERMEN JE SPASIO MUHAMEDA vidis babo SPAJDERMEN JE DOBAR ON SLUSA HAHAH  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1667
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 14:54:16   
damma
a moj hamza kaze rekao sam hodzi da necu doc u nedjelju u dzamiju..on ga pitao pa zasto hamza, kaze bolit ce me stomak user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1668
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 16:53:15   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: magbi
sinoc moj djecak prica pricu sto su slusali u vrticu o Muhamedu a.s uglavnom sve je tacno ispricao dok nije dosao do dijela o pauku i nastavlja pricu SPAJDERMEN JE SPASIO MUHAMEDA vidis babo SPAJDERMEN JE DOBAR ON SLUSA HAHAH  user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1669
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 17:26:09   
M kao Mama
neki dan L bila bolesna i bila na pencilinima, i žali se dedi, dedo moj, boli me grlo, primam ti inzulin, a on u nesvjest kakav inzulin, hahahah

a, boji neku kućicu i na njoj note i ja joj kažem sine ovu su note, objasnim šta je, i ona kasnije kaže mama, odoh da bojimone hormone,jadna sva je u mojim dijagnozama

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 1670
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 21:27:39   
Halimaa

IZVORNA PORUKA: magbi

sinoc moj djecak prica pricu sto su slusali u vrticu o Muhamedu a.s uglavnom sve je tacno ispricao dok nije dosao do dijela o pauku i nastavlja pricu SPAJDERMEN JE SPASIO MUHAMEDA vidis babo SPAJDERMEN JE DOBAR ON SLUSA HAHAH  user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Duša draga!

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1671
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 22:14:52   
salmy
mm ode u kupatilo da pere noge...ulazi decko i veli mu: jel to hos da kjanas? hajde bojan i ja cu...i trci u ladicu da uzme maramu
Elem mm umjesto u krevet pravac na sedzduuser posted image

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 1672
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 22:24:13   
reallove

IZVORNA PORUKA: salmy

mm ode u kupatilo da pere noge...ulazi decko i veli mu: jel to hos da kjanas? hajde bojan i ja cu...i trci u ladicu da uzme maramu
Elem mm umjesto u krevet pravac na sedzduuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1673
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 23:10:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Halimaa


IZVORNA PORUKA: magbi

sinoc moj djecak prica pricu sto su slusali u vrticu o Muhamedu a.s uglavnom sve je tacno ispricao dok nije dosao do dijela o pauku i nastavlja pricu SPAJDERMEN JE SPASIO MUHAMEDA vidis babo SPAJDERMEN JE DOBAR ON SLUSA HAHAH  user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Duša draga!

user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 1674
   RE: Provale nase djece :)
16.11.2012 23:11:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

mm ode u kupatilo da pere noge...ulazi decko i veli mu: jel to hos da kjanas? hajde bojan i ja cu...i trci u ladicu da uzme maramu
Elem mm umjesto u krevet pravac na sedzduuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *