|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:33:43   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?

svaki pu kad upotrijebi jednu ona postaje neupotrebljiva vise ?


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:33:47   
minja_
ja eto znam da od 800 ml smjese za palacinke u tavi od 28 cm dobijem 17 palacinki. Ne trebam brojati, brojala sam prvi put i bilo mi dovoljno da se svaki naredni put pouzdam u mjeru.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:33:47   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?


Nemam informacije o tome user posted image
A i mene zanima, cuj 18, sto nije mogao rolnu papira user posted image
Uglavnom imao je on jos ovakvh, za ove kazu da su najsitnije cudne navike user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:33:55   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: tinkivinki

ja ne brojim sarme pa čak ni kad trebauser posted image .npr za slavu treba 300 sarmi,ja pođem brojati pa onda posle kontam otprilike koliko ima,naravno gledam da uvijek ima više koja,nego manje


user posted image Valja to saviti user posted image
A i ja inace sta god da spremam volim staviti malo vise da ne zafali, ako pritekne mogu podgrijati naredni dan, ako nestane bruka user posted image

ne savijem odjednom,savijam pa poredam u najlon vrećicu i u zamrzivač.brzo to ide,napripremam listova i onda samo motamuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:34:30   
MicoTico
Ja brojim palačinke zato što mi se broji, ne da bi ravnopravno podijelilauser posted image
Znači, luda bez objašnjenjauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:34:50   
Medić*

IZVORNA PORUKA: minja_

ja eto znam da od 800 ml smjese za palacinke u tavi od 28 cm dobijem 17 palacinki. Ne trebam brojati, brojala sam prvi put i bilo mi dovoljno da se svaki naredni put pouzdam u mjeru.


E pa ti si sebi olaksala, imas mjeru, imas odredjenu tavu...ne moras brojati, znas unaprijed user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:35:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja brojim palačinke zato što mi se broji, ne da bi ravnopravno podijelilauser posted image
Znači, luda bez objašnjenjauser posted image


takođeruser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:36:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minja_

ja eto znam da od 800 ml smjese za palacinke u tavi od 28 cm dobijem 17 palacinki. Ne trebam brojati, brojala sam prvi put i bilo mi dovoljno da se svaki naredni put pouzdam u mjeru.


ma znam tačno iz koje zdjele ili onog vrča magičnog tapewwear dobijem čega koliko...
al ne brojim ja zbog toga...
ja to onako usput normalno brojim...i sve koje prebacim na tanjir pečene izrbojane već..opet brojim dok mi se novi pečeuser posted image onako normalnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:37:53   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to onako usput normalno brojim...i sve koje prebacim na tanjir pečene izrbojane već..opet brojim dok mi se novi pečeuser posted image onako normalnouser posted image

Identično i jauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:38:20   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: minja_

ja eto znam da od 800 ml smjese za palacinke u tavi od 28 cm dobijem 17 palacinki. Ne trebam brojati, brojala sam prvi put i bilo mi dovoljno da se svaki naredni put pouzdam u mjeru.

e ja ne znam kad koliko ima ml smjese, samo znam koliko imam brasana a mlijeko dodajem po osjecaju

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:39:29   
Hanady RR
Moj suprug je mojoj mlađoj zaovi rekao kako ja tako brojim i sve u bobu znam...njemu to simpatično...(sreća moja)
i ona tako kada je s amnom a ja recimo savijam japrak ...ona priča sa mnom, priča i ja kad pristavim ona kaže...e sad nemaš pojma koliko si savila, a ja ko iz topa 108user posted image ona user posted image
i njoj je simpatično ( sreća moja)user posted image

samo mojoj seki nije...
ona ovako ko gali navali da dokaže da sma ja otkačila, pa joj mama kaže...kako otkačila onda sma je otkačenu rodilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:40:23   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?


jes vala Hanady dobro kažeš em jedan obrok em imo jedna usta pa 18 salveta user posted image user posted image

user posted image

medić pomalo me brine što sam ja te deklaracije već čitala barem jedno 5 puta do sad , i svaki put ispočetka uzmem iako znam šta na njima piše user posted image



Pa nemoj da te plasi...citas ponovo jer ti je dosadno unutra a moras sjediti, primorana si user posted image

Moj rodjak nosi novine. Moj brat cigarete. Neko cisti masinu za ves ako mu je blizu user posted image

Ananas meni ponekad ni jedna salveta ne zatreba user posted image

Gali je li te plasi to sto su vrata ormara otvorena ili te samo nervira sto nisu na svom mjestu ?

Sjetih se da mi kuckanje sata smeta, pa ga nemam u kuci user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:41:55   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to onako usput normalno brojim...i sve koje prebacim na tanjir pečene izrbojane već..opet brojim dok mi se novi pečeuser posted image onako normalnouser posted image

Identično i jauser posted image


Vas dvije ste diskutabilne, treba vas u ovaj kos sa ovim slavnim ubaciti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:44:24   
saritaa
jao sto vam se ismijah zene drage user posted image i ja brojim palacinke dok ih pravim, ostalo ne...

eh sad znam da ovo nije ovo smijesno, ali moram reci da ja uvijek vodim neke razgovore u sebi, dakle rijetko se desi da mi je u glavi tisina...vazda o necemu raspravljam ili razgovaram sama sa sobom ili nekim zamisljenim sugovornikom user posted image

nemojte me samo u ludaru slati user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:44:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja to onako usput normalno brojim...i sve koje prebacim na tanjir pečene izrbojane već..opet brojim dok mi se novi pečeuser posted image onako normalnouser posted image

Identično i jauser posted image


Vas dvije ste diskutabilne, treba vas u ovaj kos sa ovim slavnim ubaciti user posted image


ma ja...nisu nas još otkrili...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:46:02   
ananas_ze
ako je sta saftali medic meni treba stolnjak koji cu naravno ukapati user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:46:22   
saritaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?


jes vala Hanady dobro kažeš em jedan obrok em imo jedna usta pa 18 salveta user posted image user posted image

user posted image

medić pomalo me brine što sam ja te deklaracije već čitala barem jedno 5 puta do sad , i svaki put ispočetka uzmem iako znam šta na njima piše user posted image



Pa nemoj da te plasi...citas ponovo jer ti je dosadno unutra a moras sjediti, primorana si user posted image

Moj rodjak nosi novine. Moj brat cigarete. Neko cisti masinu za ves ako mu je blizu [sm=smiley36.gif]

Ananas meni ponekad ni jedna salveta ne zatreba user posted image

Gali je li te plasi to sto su vrata ormara otvorena ili te samo nervira sto nisu na svom mjestu ?

Sjetih se da mi kuckanje sata smeta, pa ga nemam u kuci user posted image



ta sam user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:49:35   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

ako je sta saftali medic meni treba stolnjak koji cu naravno ukapati user posted image


user posted image user posted image
Ma kada sam gladna previse necu taj stoljnjak ni stavljati, sta ce mi da ga flekam, lakse mi sto prebrisati user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:50:23   
Galicia
Gali je li te plasi to sto su vrata ormara otvorena ili te samo nervira sto nisu na svom mjestu ?


Zalazis u moju dublju psihu. user posted image
I jedno i drugo.
Ne volim vrata inace. Ne volim ih otvarati. Ne volim da ne znam sta je iza njih. Ne volim misteriju. Volim da znam tacno na cemu sam, uvijek u zivotu.
I tako to, znas. user posted image

Jednom sam isla kod psihologa, cini mi se da sma pisala ovdje to. I postavlja ona meni pitanja, ja uredno odgovorim. Nakon 45 min postavi mi isto pitanje od prije, ja je zacudjeno upitah a zasto me to opet pita. user posted image Kaze ona " a ko je ovdje psiholog, ti ili ja?"

Hanady, ja rekoh da nama ovdje svima treba pomoc.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:50:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: saritaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma Ninuli to citanje deklaracija je mala maca, to svi radimo user posted image
Vidis N.T morao bi imati 18 salveta dok jede user posted image


baš me zanima za što će njemu njih 18 uz jedan obrokuser posted image
jel se zna?


jes vala Hanady dobro kažeš em jedan obrok em imo jedna usta pa 18 salveta user posted image user posted image

user posted image

medić pomalo me brine što sam ja te deklaracije već čitala barem jedno 5 puta do sad , i svaki put ispočetka uzmem iako znam šta na njima piše user posted image



Pa nemoj da te plasi...citas ponovo jer ti je dosadno unutra a moras sjediti, primorana si user posted image

Moj rodjak nosi novine. Moj brat cigarete. Neko cisti masinu za ves ako mu je blizu [sm=smiley36.gif]

Ananas meni ponekad ni jedna salveta ne zatreba user posted image

Gali je li te plasi to sto su vrata ormara otvorena ili te samo nervira sto nisu na svom mjestu ?

Sjetih se da mi kuckanje sata smeta, pa ga nemam u kuci user posted image



ta sam user posted image


e to ne radim...nije mi plava krpica samo za to određena blizuuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 15.6.2013 23:51:12 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:51:00   
minja_
lik jedan sve sto radi morao je uraditi dva puta, od pranja ruku, gutljaja po dvaput i tako. U uznapredovaloj fazi bolesti je dosao na psihijatriju, mlađi ljekar mu je poceo pisati papire vezane za prijem. Izmjerio mu je pritisak a onda su ga zvali da se javi u prijemnu ambulantu zbog neceg hitnog. Za 5 minuta u sobi gdje je ostavio pacijenta zatice pola klinike kako pokusava smiriti OKP pacijenta, koji je polomio sve prozore, isprevrtao namjestaj i govori - jos jednom, jos jednom. I direktor klinike kaze doktoru, sta god da ste mu uradili, uradite ponovo. I krene doktor prema tlakomjeru i pacijent iz delirijuma prelazi u sasvim mirno stanje, pruza ruku za jos jedno mjerenje.

Helem, nije se s brojevima salitiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:52:23   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: saritaa

jao sto vam se ismijah zene drage user posted image i ja brojim palacinke dok ih pravim, ostalo ne...

eh sad znam da ovo nije ovo smijesno, ali moram reci da ja uvijek vodim neke razgovore u sebi, dakle rijetko se desi da mi je u glavi tisina...vazda o necemu raspravljam ili razgovaram sama sa sobom ili nekim zamisljenim sugovornikom
user posted image

nemojte me samo u ludaru slati user posted image

mene tisina tjera na ovo,nema sta mi ne padne na pamet

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:52:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minja_

lik jedan sve sto radi morao je uraditi dva puta, od pranja ruku, gutljaja po dvaput i tako. U uznapredovaloj fazi bolesti je dosao na psihijatriju, mlađi ljekar mu je poceo pisati papire vezane za prijem. Izmjerio mu je pritisak a onda su ga zvali da se javi u prijemnu ambulantu zbog neceg hitnog. Za 5 minuta u sobi gdje je ostavio pacijenta zatice pola klinike kako pokusava smiriti OKP pacijenta, koji je polomio sve prozore, isprevrtao namjestaj i govori - jos jednom, jos jednom. I direktor klinike kaze doktoru, sta god da ste mu uradili, uradite ponovo. I krene doktor prema tlakomjeru i pacijent iz delirijuma prelazi u sasvim mirno stanje, pruza ruku za jos jedno mjerenje.

Helem, nije se s brojevima salitiuser posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:53:59   
klemzi
Ja brojim jedino pare, kad moj muž dođe sa svirke user posted image user posted image user posted image
Jesam li normalna user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Neobične navike
15.6.2013 23:54:26   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Galicia

Gali je li te plasi to sto su vrata ormara otvorena ili te samo nervira sto nisu na svom mjestu ?


Zalazis u moju dublju psihu. user posted image
I jedno i drugo.
Ne volim vrata inace. Ne volim ih otvarati. Ne volim da ne znam sta je iza njih. Ne volim misteriju. Volim da znam tacno na cemu sam, uvijek u zivotu.
I tako to, znas. user posted image

Jednom sam isla kod psihologa, cini mi se da sma pisala ovdje to. I postavlja ona meni pitanja, ja uredno odgovorim. Nakon 45 min postavi mi isto pitanje od prije, ja je zacudjeno upitah a zasto me to opet pita. user posted image Kaze ona " a ko je ovdje psiholog, ti ili ja?"

Hanady, ja rekoh da nama ovdje svima treba pomoc.


E pa onda sve je u redu kod tebe, imas izrazitu teznju ka perfekcionizmu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *