|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične navike
16.6.2013 7:54:55   
teacher75
citajuci ove vase postove ne mogu da se ne zacudim, pokusavam se prisjetiti imam li ja tako nekih neobicnih navika i nista mi ne pada na pametuser posted image sto se tice brojanja, brojim kad treba nesto samo iz prakticnih razloga- kod kuhanja npr. nisam nikad voljela matematiku ni brojeve pa valjda nemam ni tih navikauser posted image ovo sa zatvaranjem vrata mi je sasvim normalno, pa kako bi to izgledalo kad bi bila otvorena vrata svih plakara i ormara. i citanje u kupatilu mi je normalno, kao sto rece medic, to vecina ljudi radi iz dosade. ja sam daleko od perekcioniste tako da mozda zato i nemam tih nekih neobicnih ritualauser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.6.2013 7:55:25 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Neobične navike
16.6.2013 8:38:12   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: ninulina

E da imam i ja još jednu naviku ili je to ipak ocd nemam pojma, pa da baš vidim šta će te reći mene živo zanima user posted image

od malena od neke 3-4 godine obavezno moram da imam jastučić koji ću zagrliti , ali obavezno, nije bitno kakve je boje, veličine , oblika, bitno je samo da mi je tu u krevetu i da ga mogu zagrliti objeručke i tako jedino normalno zaspem.... I tako svako veče, a ako nema slučajno tog jastuka viška onda uzmem ovaj što mi je pod glavom i njdga zagrlim i onda tek zaspem... user posted image


eh, ove navike su gadne user posted image
Ja moram imati cepice za usi, inace spavanje je pakao. Tu sam se vec toliko navikla da me uhvati panika kad shvatim da sam negdje a nemam cepice kad idem spavati, kao recimo dvije noci u bolnici, uzas zivi je bio user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Neobične navike
16.6.2013 8:57:20   
madam x
Ja apsolutno ništa ne brojim, ni palačinke, otprilike znam koliko bi ih trebalo biti, niti znam koliko brašna za iste potrošim, sve mi je od oka i ofrlje.

Niti bilo šta ima strogo određeni redosljed, totalno sam opuštena.

I svi su mi dani isti, Hanady, svaki dan je Božiji.user posted image

Perem veš svakim danom.

Do unazad 2-3 mjeseca nikako nisam znala ni našu registraciju, i sad znam samo zadnja tri broja i to zbog toga što imaju još 2-3 takva ista auta u gradu, pa da mogu iz daljine prepoznati.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Neobične navike
16.6.2013 9:02:50   
Lulu_08
Hahahaha gdje je ova tema bila prije 15-20 godina kada sam mislila da sam blago receno caknuta hahaha...

Imala sam obicaj dok se vozimo u autu po autoputu koji ima poredane bandere uz put "preskakati" bandere hahahah..nekako se zamisljala da preskacem i brojim 1-2-3 pa do druge i tak'.

Isto je vazilo tako za plocice na putu i sl.

Sada mi ne moze nista na um pasti sta radim cudno po navici.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Neobične navike
16.6.2013 9:03:59   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja apsolutno ništa ne brojim, ni palačinke, otprilike znam koliko bi ih trebalo biti, niti znam koliko brašna za iste potrošim, sve mi je od oka i ofrlje.

Niti bilo šta ima strogo određeni redosljed, totalno sam opuštena.

I svi su mi dani isti, Hanady, svaki dan je Božiji.user posted image

Perem veš svakim danom.

Do unazad 2-3 mjeseca nikako nisam znala ni našu registraciju, i sad znam samo zadnja tri broja i to zbog toga što imaju još 2-3 takva ista auta u gradu, pa da mogu iz daljine prepoznati.user posted image user posted image user posted image



Ovako i kod mene, cak ne mogu da upamtim da "utorkom" imam popust u Mercatoru ako sam prethodnog utorka dobila bon za popust ccc...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Neobične navike
16.6.2013 9:05:56   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja apsolutno ništa ne brojim, ni palačinke, otprilike znam koliko bi ih trebalo biti, niti znam koliko brašna za iste potrošim, sve mi je od oka i ofrlje.
Niti bilo šta ima strogo određeni redosljed, totalno sam opuštena.

I svi su mi dani isti, Hanady, svaki dan je Božiji.user posted image

Perem veš svakim danom.

Do unazad 2-3 mjeseca nikako nisam znala ni našu registraciju, i sad znam samo zadnja tri broja i to zbog toga što imaju još 2-3 takva ista auta u gradu, pa da mogu iz daljine prepoznati.user posted image user posted image user posted image

ista sam,a registraciju ne znam ni srednje slovo,mislim da je muser posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Neobične navike
16.6.2013 9:10:29   
madam x

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja apsolutno ništa ne brojim, ni palačinke, otprilike znam koliko bi ih trebalo biti, niti znam koliko brašna za iste potrošim, sve mi je od oka i ofrlje.

Niti bilo šta ima strogo određeni redosljed, totalno sam opuštena.

I svi su mi dani isti, Hanady, svaki dan je Božiji.user posted image

Perem veš svakim danom.

Do unazad 2-3 mjeseca nikako nisam znala ni našu registraciju, i sad znam samo zadnja tri broja i to zbog toga što imaju još 2-3 takva ista auta u gradu, pa da mogu iz daljine prepoznati.user posted image user posted image user posted image



Ovako i kod mene, cak ne mogu da upamtim da "utorkom" imam popust u Mercatoru ako sam prethodnog utorka dobila bon za popust ccc...



Isto i ja..ponekad pomislim da ja imam kontra poremećaj, ono -sve svejednouser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Neobične navike
16.6.2013 9:13:12   
R&T@

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja apsolutno ništa ne brojim, ni palačinke, otprilike znam koliko bi ih trebalo biti, niti znam koliko brašna za iste potrošim, sve mi je od oka i ofrlje.

Niti bilo šta ima strogo određeni redosljed, totalno sam opuštena.

I svi su mi dani isti, Hanady, svaki dan je Božiji.user posted image

Perem veš svakim danom.

Do unazad 2-3 mjeseca nikako nisam znala ni našu registraciju, i sad znam samo zadnja tri broja i to zbog toga što imaju još 2-3 takva ista auta u gradu, pa da mogu iz daljine prepoznati.user posted image user posted image user posted image



Ovako i kod mene, cak ne mogu da upamtim da "utorkom" imam popust u Mercatoru ako sam prethodnog utorka dobila bon za popust ccc...



Isto i ja..ponekad pomislim da ja imam kontra poremećaj, ono -sve svejednouser posted image


Bas sam takva...

Cini mi se da je to na RR najneobicnija navikauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Neobične navike
16.6.2013 9:41:18   
canim

IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja apsolutno ništa ne brojim, ni palačinke, otprilike znam koliko bi ih trebalo biti, niti znam koliko brašna za iste potrošim, sve mi je od oka i ofrlje.

Niti bilo šta ima strogo određeni redosljed, totalno sam opuštena.

I svi su mi dani isti, Hanady, svaki dan je Božiji.user posted image

Perem veš svakim danom.

Do unazad 2-3 mjeseca nikako nisam znala ni našu registraciju, i sad znam samo zadnja tri broja i to zbog toga što imaju još 2-3 takva ista auta u gradu, pa da mogu iz daljine prepoznati.user posted image user posted image user posted image

I kod mene isto ovako a od registracije znam samo slovo user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Neobične navike
16.6.2013 12:25:03   
veeseelaa
ovo sa zatvaranjem vrata mi je sasvim normalno, pa kako bi to izgledalo kad bi bila otvorena vrata svih plakara i ormara. i citanje u kupatilu mi je normalno, kao sto rece medic, to vecina ljudi radi iz dosade.


slažem se, zartvrananje polica, brata od ormara i sl je sasvim normalno
al čitanje u wc-u baš ne kontam, možda zato što se ne zadržavam jako puno u istom, izuzev kad ga čistim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Neobične navike
16.6.2013 12:32:49   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovo sa zatvaranjem vrata mi je sasvim normalno, pa kako bi to izgledalo kad bi bila otvorena vrata svih plakara i ormara. i citanje u kupatilu mi je normalno, kao sto rece medic, to vecina ljudi radi iz dosade.


slažem se, zartvrananje polica, brata od ormara i sl je sasvim normalno
al čitanje u wc-u baš ne kontam, možda zato što se ne zadržavam jako puno u istom, izuzev kad ga čistim


skontaćeš kad ti se jednom zaglavi da ne kažem šta pa ne može ni tamo ni ovamo pa sjediš na šolji sat vremena user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Neobične navike
16.6.2013 14:24:41   
madam x

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja apsolutno ništa ne brojim, ni palačinke, otprilike znam koliko bi ih trebalo biti, niti znam koliko brašna za iste potrošim, sve mi je od oka i ofrlje.

Niti bilo šta ima strogo određeni redosljed, totalno sam opuštena.

I svi su mi dani isti, Hanady, svaki dan je Božiji.user posted image

Perem veš svakim danom.

Do unazad 2-3 mjeseca nikako nisam znala ni našu registraciju, i sad znam samo zadnja tri broja i to zbog toga što imaju još 2-3 takva ista auta u gradu, pa da mogu iz daljine prepoznati.user posted image user posted image user posted image

I kod mene isto ovako a od registracije znam samo slovo user posted image



Ja ne znam koje nam je slovo, a zadnja tri broja su na 081 i svaki put kad vidim tablicu sjetim se forumašice Mila81...e ovo bi već mogla biti čudna navikauser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Neobične navike
16.6.2013 16:21:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovo sa zatvaranjem vrata mi je sasvim normalno, pa kako bi to izgledalo kad bi bila otvorena vrata svih plakara i ormara. i citanje u kupatilu mi je normalno, kao sto rece medic, to vecina ljudi radi iz dosade.


slažem se, zartvrananje polica, brata od ormara i sl je sasvim normalno
al čitanje u wc-u baš ne kontam, možda zato što se ne zadržavam jako puno u istom, izuzev kad ga čistim


skontaćeš kad ti se jednom zaglavi da ne kažem šta pa ne može ni tamo ni ovamo pa sjediš na šolji sat vremena user posted image user posted image

bas tako,, sve zavisi kakva ti je stolicauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Neobične navike
16.6.2013 22:19:10   
enči80
*Kada jedem kuhano jaje,prvo pojedem bjelance pa onda žumance...nikada ih ne miješamuser posted image ...prvi zajednički doručak mm i mene je završio svađom jer je on pojeo žumance koje sam ja ostavila da zamezim na kraju a on jadnik mislio da ne mogu višeuser posted image

*kuhinjske krpe i peškire slažem tako da ih srolam i pri tome kraj te role mora biti baš na kraju a ne na sredini...valjda shvatate šta je pisac htio reći

*kada krenem na spavanje obavezno otresem tj.očešem stopalo o stopalo da nedoBog šta ne unesem u krevet iako sam se prethodno istuširala...u moju odbranu ovo sam pokupila od sestreuser posted image

Pronađoh se ja u još par postova...a i ja kao i MT imam neku averziju prema brojevima a kod mene su to 2 i 8...dosta loših dogadjaja se desilo na datume koji su sadržavali te brojeveuser posted image

P.S.Moja profesija ima veze sa brojevima,a ja kao i svi matematičari imam svoje čudne navike da ne kažem OKPuser posted image
P.S.1 Ovima u toaletuuser posted image :'Promijenite ponekad literaturu!'...ako ništa bar toga ima na tržištuuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Neobične navike
16.6.2013 22:24:11   
madam x
*kuhinjske krpe i peškire slažem tako da ih srolam i pri tome kraj te role mora biti baš na kraju a ne na sredini...valjda shvatate šta je pisac htio reći


ne kontam

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Neobične navike
16.6.2013 22:28:39   
enči80
IZVORNA PORUKA: zinanina

*kuhinjske krpe i peškire slažem tako da ih srolam i pri tome kraj te role mora biti baš na kraju a ne na sredini...valjda shvatate šta je pisac htio reći


ne kontam

kraj od npr.peškira kad ga tri puta presavijem(još jedna navika) treba da se poklopi sa krajem sveukupne role ...valjda je sad jasnije user posted image user posted image

http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://www.beotex.rs/files/proizvodi/large-thumb/7671269169468Picture-179.jpg&imgrefurl=http://www.beotex.rs/index.php?action%3Dproizvod%26kategorija%3D7%26podkategorija%3D93%26id%3D43&h=289&w=331&sz=13&tbnid=UpBzVbV2vr4rDM:&tbnh=90&tbnw=103&zoom=1&usg=__rjl_5sWIaR0L5l5HubxL3fdu11o=&docid=PHV-adJ9ur0r3M&sa=X&ei=DiC-UauOMOWL4ATxyoCoCw&ved=0CDEQ9QEwAg&dur=837

...ovako samo jos vise urolanouser posted image

< Poruku je uredio enči80 -- 16.6.2013 22:30:41 >


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Neobične navike
16.6.2013 22:33:23   
madam x
Aha...dobra si...nisi se morala mučiti.

Ja kad sad razmislim bolje, meni je sve orilo -gorilouser posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Neobične navike
17.6.2013 10:43:55   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovo sa zatvaranjem vrata mi je sasvim normalno, pa kako bi to izgledalo kad bi bila otvorena vrata svih plakara i ormara. i citanje u kupatilu mi je normalno, kao sto rece medic, to vecina ljudi radi iz dosade.


slažem se, zartvrananje polica, brata od ormara i sl je sasvim normalno
al čitanje u wc-u baš ne kontam, možda zato što se ne zadržavam jako puno u istom, izuzev kad ga čistim


skontaćeš kad ti se jednom zaglavi da ne kažem šta pa ne može ni tamo ni ovamo pa sjediš na šolji sat vremena user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image al tako čestooo?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:06:36   
minja_
eeee, ima i tu objasnjenjeuser posted image

mi što imamo opstipaciju smo po Frojdu analni tipovi ličnosti: pedantni, malo kompulsivni, tvrdoglavi, uredni, štedljivi, savjesni i gomilamo stvari.

a zašto smo analni tipovi - imalo je veze sa tuta treningom, a ja se svog ne sjećam pa ne bih dalje o tomeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:16:17   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:19:20   
palachinken

IZVORNA PORUKA: minja_

eeee, ima i tu objasnjenjeuser posted image

mi što imamo opstipaciju smo po Frojdu analni tipovi ličnosti: pedantni, malo kompulsivni, tvrdoglavi, uredni, štedljivi, savjesni i gomilamo stvari.

a zašto smo analni tipovi - imalo je veze sa tuta treningom, a ja se svog ne sjećam pa ne bih dalje o tomeuser posted image


Šta Frojd kaže, kako se zovu tipovi što nisu ništa od gore navedenog...vaginalni? user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:27:57   
palachinken
Eh da...volim slušati muziku pred spavanje. Tako se uspavljujem. Ali to nije toliko neobična navika, to mi je više ćejf :)
Volim imati upaljen TV s nekim muzičkim kanalom dok radim kuću ili kuham, čisto da tandrče u pozadini.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:36:50   
Nedi
Spavam u čarapa u svako doba godine

Sudoper uvijek cistim: deterdžent i spuzva, pa trulexom pokupim pjenu pa carobnicom ( za sudoper specijano kupljenom) uglancam. I ako nakon nekog vremena uđem u kuhinju i vidim da ima nekoliko kapi vode uredno uzmem carobnicu i obrisem ponovo.

Ves prostirem od veceg ka manjem

Imam spisove za sve i svasta



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:37:45   
minja_
Oralni tipovi: ko je zaglavio u oralnoj fazi razvoja zbog frustracije u vezi sa nacinom hranjenja i ugodom/odsustvom ugode, vadili mu prst iz usta, uzimali mu dudu, nisu dali da se igra na dojci, i tako dalje, su:  depresivni i agresivne tendencije, sarkastični, pesimistični, cinični, nekada destruktivni prema ljudima koje vole.
Ako je duda/prst bila nacin utjehe, a da se niko plaho nije obazirao da ispuni vrijeme djetetu drugacije osim na taj način, postali su: zavisni, pasivni, optimisti, lakovjerni, pretjerano skloni ka jelu, piću, pušenju i brbljivosti, pretjerano zavisni, lako se razočaraju, loše podnose frustracije.
U oba slucaja javljaju se narcizam, egocentričnost, potreba da se bude pomagan od drugih.

Devijacija kod analnih tipova je takođe dvojaka - ako se za vrijeme treninga bilo previše strogo i dijete korilo što bi se ukakilo kad ne bi trebalo i gdje ne bi trebalo - za posljedicu je moglo imati destruktivno i sadističko ponašanje, neurednost, sklonost prljanju. Ako je dijete povezalo pražnjenje stolice sa velikim odobravanjem roditelja, tipa bravooo, kakio, nastoji opet izazvati tu pohvalu, pa ima zatvoruser posted image i pod stare dane.
Kada analni tip ode u krajnost, on je tvrdoglav, škrt, rigidan, opsesivno uredan, osjećaj sigurnosti mu zavisi od toga koliko posjeduje i koliko je to što posjeduje vrijedno, čuva sve, i nepotrebne stvari.

Onda ide falusna faza, u kojoj djeca postaju svjesna svog tijela i razlike među polovima. Dalje ne kontam, ali ako se ne razriješe konflikti iz ovog doba, ostaju: narcizam, samouvjerenost, hvalisavost, agresivnost, samoljublje, sujeta, egzibicionizam. Manifestno ponašanje je smjelo i naprasito, ali se iza toga krije plašljivost i anksioznost.


Vi savršeniuser posted image ste u djetinjstvu lagano skijali svoj slalom i bez problema dosli do cilja i sad se ibretiteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Neobične navike
17.6.2013 11:43:40   
palachinken
Poruka za Freuda:
Treba znat kad stat srat.

user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *