|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
20.7.2010 15:03:16   
Blue rose RR
Ja moram čekati dok se i seka (ili bilo koji od navedenih) spreme i obuku, kada trebamo negdje da krenemo :))))

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
20.7.2010 15:05:04   
koka i po
prijatelji iz mašte su normalna faza u dječijem odrastanju sve dok se stvarnost graniči sa maštom.Kada mašta preovlada zbilju onda može doći do problema.A svaka majka najbolje zna kad situacija postane alarmantna.Ako dijete pod uticajem izmišljenog prijatelja počne raditi stvari koje su opasne i za njega i za okolinu smatram da bi bilo dobro potražiti stručnu pomoć.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
20.7.2010 20:16:19   
ziki
Eto mene citam sta ste pisala, a sastanak sa psihologom propao jer sam dobila alrgiju i citava se sklopila, bezbeli od nervoze malo mis malo posao-bas buran, haotican dan i jutros belaj. Uglavnom Nemirkovo se stanje poboljsalo, mis ga evo drugi dan ne plasi, hvala dragom Bolgu ali i dalje daje savjete da ne moze da se jede sad kad je igra i sl. Bez obzira na to pricacu sa psihologom jer mi se ne uklapa ni u jedan profil koji sam mogla da nadjem. E sad vezano za plasenje mi imamo macu mapucarku koja kupi igracke kad se ne vrate na mjesto, jasno sam pu rekla da ga maca nece povrijedit, nece ogrepst, niti bilo sta slicno samo odnijet igracke koje ne slozi a posle 4-5 dana slaganja vratit. I receno mu je da ako uzme nesto sto nije njegovo ide u zatvor. Mislim da nista od ovoga nije moglo da izazove takvu reakciju.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
20.7.2010 20:47:18   
škorpija
joj meni ovo sa izmišljenim prijateljem fakat zvuči strašno, (valjda sam puno horora s tom tematikom pregledala) al vjerovatno me to čeka jer koliko vidim to je česta faza u odrastanju djece.
al fakat mi to vuče na "šejtanska posla"

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
20.7.2010 21:28:04   
ziki
E bas mi je falilo da jos razmisljam kako midijete sejtani nadaju, ubola si ko prstom u pekmez

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
20.7.2010 21:44:56   
koka i po
De bona ziki ne budali.user posted image


To što se dešava tvom djetetu dešava se milionima druge djeceuser posted image Znam da te crne misli more jer ti si MAJKA.Neznam dali si čitala moj prethodni post na ovu temu.Ti odvaži dali je stanje alarmantno a vidjet ćeš da je sve u redu.Sretno.user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
23.7.2010 12:14:32   
ziki
Eto mene opet da prijavim napredak, hvala Bogu. Mis je dobio oblik, juce ujutru dok sam ga spremala za vrtic i tjerala sa cetkicom za zube a on odbijo opravdavajuci se da mu je mis rekao da ne smije da pere zube samo se okrenuo i reko sacekaj. Ja se zbunila skroz, otrco u sator i izvadio igracku-misa sa kojim se uopste ne igra i kojeg sam planirala da arhiviram. Evo pa mu ti reci. Oprala sam zube misu, Nemirko je po obicaju prao sam onda ih obojicu istusirala i odaaaahnula. Inace nije bilo daljih ispada da mu mis prijeti i da ga plasi, da ima napade placa i sl.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
23.7.2010 12:16:46   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ziki,

ili ima neka igracka koja je utjelovljenje misa? Odakle mu mis? Da nije iz nekog crtanog, knjige i slicno...Mozes li povezati sa necim opipljivim misa?


Znala sam...user posted image

Ziki super...ljubi nemirka.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
23.7.2010 12:19:59   
M kao Mama
Uh, Ziki, vidiš miš ipak postoji, samo što niko na njega nije obračao pažnju, super, što si vrijeme posvetila mišu, danas kada budete išli iz vrtića u prodavnicu, po sokić Tariku i mišu. Nema druge, taktika od neprijatelja napraviti prijatelja.

Ljubim Vas

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
23.7.2010 12:25:16   
ziki
Hvala drage, laknulo mi je pravo. Ni u jednom trenutku ga nisam vidjela d se igra sa tim misom, a 99%pratim sta radi i sa cim se igra. Ma kupicu misu i ribice za ostavljen pelene samo da ga vise ne plasi i da ne placeuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: "Prijatelj iz maste"!!!!
23.7.2010 12:28:46   
aida.
ziki bas mi je drago da se ne plasi misa... imam brigu kad kod nas dodje do tog perioda mada do tad ima jos puno... ali bas treba dostav strpljenja... user posted image za misa user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *