|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepsa imena
11.7.2013 16:00:45   
Galicia
Dajte bre deci svetska imena da ih ceo svet razumije. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1601
   RE: Najljepsa imena
11.7.2013 16:10:43   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Sittah

Bebica11, svi prijedlozi su ti baš po mom ukusu

user posted image


Thnx...inace sam ti ja specificna I rijetko se ljudi sloze s mojim ukusom zato sam se malcice iznenadilauser posted image

MEDIC svidja mi se I tvoja kombinacijauser posted image

Rio de Janeiro I Anvar je zanimljivo imeuser posted image





_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 1602
   RE: Najljepsa imena
13.7.2013 19:19:39   
bamblbi
medic slatki



Status: odsutan Evo i dva imena od nas :)
Davud i Daris.

_____________________________

Canim benim, hayatim
Fatih 02.10.08.




Meni se isto sviđa Daris ali mužu neuser posted image
danas sam našla muško ime Emran ne znam čije je ni ima li značenje ali mi lijepo zvuči


16.03.2013 Mamina sreća
14.05.2013 user posted image

_____________________________

16.03.2008 T
20.01.2014 H

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1603
   RE: Najljepsa imena
17.7.2013 8:55:16   
Rio_de_Janeiro
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: Sittah

Bebica11, svi prijedlozi su ti baš po mom ukusu

user posted image


Thnx...inace sam ti ja specificna I rijetko se ljudi sloze s mojim ukusom zato sam se malcice iznenadilauser posted image

MEDIC svidja mi se I tvoja kombinacijauser posted image

Rio de Janeiro I Anvar je zanimljivo imeuser posted image




:) Nekako mi moćno zvuči ali džaba kad se MM ne sviđa. Kao ni mnogi moji prijedlozi :D Ili su predugački ili ga podsjećaju na nekoga mrskog itd. Nemamo konsenzus oko muškog imena, čak ni konstruktivne prijedloge. Doduše ne znamo jel curica ili dječak ali ja bih voljela imati par opcija, za svaki slučaj :)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1604
   RE: Najljepsa imena
20.7.2013 23:25:29   
adissa_
Muslimanska imena moraju biti specificna i prepoznatljiva zato muslimani vecinom daju Merjem umjesto Marija i ako su znacenja isto,zbog toga i svjetlana nije muslimansko a noor/nur jeste.Dakle nije u porijeklu nego su tu bitne dvije stvari,znacenje i na koga asocira.Tako su mene ucili u dzamij :) ovo je odgovor elmi

< Poruku je uredio adissa_ -- 20.7.2013 23:28:29 >

(odgovor članu Rio_de_Janeiro)
Neposredna veza do poruke: 1605
   RE: Najljepsa imena
20.7.2013 23:31:42   
adissa_
Kako vam se svidja/nesvidja zensko ime Lubna? Ja neki dan cula ,bilo mi cudno malo Ali sto vise ponavljam lijepse Zvuci hehe

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 1606
   RE: Najljepsa imena
20.7.2013 23:35:11   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: adissa_

Kako vam se svidja/nesvidja zensko ime Lubna? Ja neki dan cula ,bilo mi cudno malo Ali sto vise ponavljam lijepse Zvuci hehe

Meni se ne sviđa.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 1607
   RE: Najljepsa imena
20.7.2013 23:42:44   
amra_sa
Izvini ali meni Lubna grozno zvuči. Zato mi je Merjem super, ili Marjam (još ljepše), ja mislim da može oboje.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1608
   RE: Najljepsa imena
20.7.2013 23:55:08   
ada_
meni pola ovih imena navedenih zvuce kao da su s marsa user posted image user posted image ,bas neki ljudi pretjeruju eto ova jedna dala cerki ime Hurllajn (ne znam ga ni napisat a kamoli izgovorit),ja sam vise za kratka imena user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1609
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 0:02:32   
amra_sa
Što reko moj efendija još dok sam u srednju išla, daju imena konzervi ala Nivea, Solea itd. Nek se niko ne nađe uvrijeđen ali je u dosta slučajeva tako. Ili ubacuju y dva ll itd ... Lijepa ona fina imena kao npr. Amra user posted image , Selma, Marija, Emina, Jelena itd. Sad sve nešto novokomponovano. user posted image Najgore mi je bilo kad sam čula u naselju da su djetetu dali ime Derim. I zamislite zovu ga Derimeeeeeeeeeeee , mislim gdje im je pamet bila ???

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 1610
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 0:03:21   
aida.

IZVORNA PORUKA: ada_

meni pola ovih imena navedenih zvuce kao da su s marsa user posted image user posted image ,bas neki ljudi pretjeruju eto ova jedna dala cerki ime Hurllajn (ne znam ga ni napisat a kamoli izgovorit),ja sam vise za kratka imena user posted image

Obicno svi reaguju tako ko ti na neobicna imena, ali brzo se privikne... Ovo sto ti napisa je bas previse user posted image ko iz neke sapunice mi lici user posted image

A ja opet ne volim cesta imena, ma nikako...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 1611
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 0:04:41   
aida.

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Što reko moj efendija još dok sam u srednju išla, daju imena konzervi ala Nivea, Solea itd. Nek se niko ne nađe uvrijeđen ali je u dosta slučajeva tako. Ili ubacuju y dva ll itd ... Lijepa ona fina imena kao npr. Amra user posted image , Selma, Marija, Emina, Jelena itd. Sad sve nešto novokomponovano. user posted image Najgore mi je bilo kad sam čula u naselju da su djetetu dali ime Derim. I zamislite zovu ga Derimeeeeeeeeeeee , mislim gdje im je pamet bila ???

user posted image user posted image user posted image user posted image ja kontala to je ime samo iz vica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1612
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 0:09:09   
bebaa
ime mog malog nema niko u državi...........hihihihiiiiiiiuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 1613
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 0:09:57   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: bebaa

ime mog malog nema niko u državi...........hihihihiiiiiiiuser posted image

haj govori, kako se zove?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1614
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 0:12:10   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: bebaa

ime mog malog nema niko u državi...........hihihihiiiiiiiuser posted image

haj govori, kako se zove?

ako ti kažem morat ću te kilnut....šaljem pp

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1615
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 7:05:18   
Marija13

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: bebaa

ime mog malog nema niko u državi...........hihihihiiiiiiiuser posted image

haj govori, kako se zove?

ako ti kažem morat ću te kilnut....šaljem pp


Hoću i ja pp user posted image


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1616
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 11:02:01   
chantal

IZVORNA PORUKA: adissa_

Kako vam se svidja/nesvidja zensko ime Lubna? Ja neki dan cula ,bilo mi cudno malo Ali sto vise ponavljam lijepse Zvuci hehe


Meni se ne sviđa,ne za naše podneblje...asocira me previše na lubanju,lubenicu....ali kad zamislim neku malu npr Arapkinju onda mi je slatko.

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 1617
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 11:12:24   
MicoTico
I mene sad interesuje kako se zove sin od bebaaauser posted image

Ja volim neobična imena , volim i tradicionalna. Bitno mi je da lijepo zvuče (mom uhu naravnouser posted image ). I da , nisam ljubitelj suglasnika LJ, Č, Ć, Đ, Ž, DŽ u imenu. A recimo NJ i Š su mi OK, pa su mi lijepa : Anja, Vanja (isključivo kao muško ime), Strahinja, Maša, Staša, Ajša...
Značenje mi nije bitno (doduše, u mojoj vjeri nije bitno).

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 1618
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 12:41:52   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Što reko moj efendija još dok sam u srednju išla, daju imena konzervi ala Nivea, Solea itd. Nek se niko ne nađe uvrijeđen ali je u dosta slučajeva tako. Ili ubacuju y dva ll itd ... Lijepa ona fina imena kao npr. Amra user posted image , Selma, Marija, Emina, Jelena itd. Sad sve nešto novokomponovano. user posted image Najgore mi je bilo kad sam čula u naselju da su djetetu dali ime Derim. I zamislite zovu ga Derimeeeeeeeeeeee , mislim gdje im je pamet bila ???

user posted image user posted image user posted image user posted image ja kontala to je ime samo iz vica user posted image user posted image user posted image


Znaci placem user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 1619
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 12:44:00   
mala_sa
Kod nas ce aBd biti Alina ili Sarah user posted image , a vec imamo djecaka sa imenom Adin user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1620
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 12:55:28   
tinchita

IZVORNA PORUKA: MicoTico

A recimo NJ i Š su mi OK, pa su mi lijepa : Anja, Vanja (isključivo kao muško ime), Strahinja, Maša, Staša, Ajša...
Značenje mi nije bitno (doduše, u mojoj vjeri nije bitno).


user posted image moj zvrk je Vanja...Dok nismo saznali da opet nosim dječaka, zezali smo se da će cura biti Anja...I onda kad zovneš jedno, stižu oboje user posted image user posted image user posted image ! Sad smo još uvijek bez ideje...
Meni je Marko jedno od najljepših muških imena, ali već ga ima moj brat!

_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1621
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 13:01:34   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Sanela je već diskutabilno, da li kraće ili duže user posted image Ja sam naučila na duži izgovor kod ovog imena.

Najezim se na ovo i zlo mi je kad me neko tako zovne user posted image
Odmah ispravljam user posted image

Znaci Lady kod tebe je kobu Sabanovoj pjesmi?user posted image
Meni se vise svidja Saanela, valjda sam navikla na taj izgovor, meni vrlo draga osoba se zove tako.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1622
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 13:06:39   
grozđe

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Kod nas ce aBd biti Alina ili Sarah user posted image , a vec imamo djecaka sa imenom Adin user posted image


mala_sa jedno ime je moje user posted image ...fina su oba...

kod mene ce abd biti Tarik ili Rijad..... to su mi najljepsa muska imena...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1623
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 13:08:18   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Marija13


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: bebaa

ime mog malog nema niko u državi...........hihihihiiiiiiiuser posted image

haj govori, kako se zove?

ako ti kažem morat ću te kilnut....šaljem pp


Hoću i ja pp user posted image


I ja, i ja.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1624
   RE: Najljepsa imena
21.7.2013 13:09:33   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: grozđe


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Kod nas ce aBd biti Alina ili Sarah user posted image , a vec imamo djecaka sa imenom Adin user posted image


mala_sa jedno ime je moje user posted image ...fina su oba...

kod mene ce abd biti Tarik ili Rijad..... to su mi najljepsa muska imena...


Oba imena su divna, kod nas sad da je djecak zvao bi se Tarik user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *