|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.6.2013 11:32:21   
elmaL
Kako vi održavate prepone i ''najbolju prijateljicu'' user posted image tj. kako se depilirate: salon, brijanje, epilator, ...? koji vam je nabolji a ujedno najmanje bolan tretman?



_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.6.2013 16:58:39   
SdZ
Meni je danas cura uradila depilaciju sa secernom pastom i ja sam prezadovoljna.. user posted image user posted image

I bas je jednostavno i nije, uopce, tesko s njom raditi... Tako je lahko nanosi i skida, a ne boli nikako.

Prezadovoljna sam. user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.6.2013 19:07:32   
vjestica

IZVORNA PORUKA: vjestica

hvala na savjetima user posted image
a sad mi ipak treba me salona koji radi depilaciju pastom user posted image user posted image
i dali rade trudnjačama

da ponovim pitanje user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.6.2013 19:18:52   
Galicia
Moja gospoja je ko od majke rodjena. user posted image
Brazilijanska metoda.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.6.2013 19:39:14   
Mrvica_83
Ja sam dugo koristila brijac - posljedicno dlacice su postale neukrotive user posted image Na svim mjestima .. Potom sam isla na vosak u salon cini mi se dvije godine bez prestanka .. Na pocetku bolno , kasnije se nekako naviknes - radila sam noge i bikini
( citaj " brazilku " ) uglavnom u jednim terminu .. Jedini problem je malo duze cekanje da dlacice narastu - u ljetnom periodu je to meni bila patnja jer izmedju depilacija nisam mogla nositi haljinice i sl. vani pakleno .. Ponovo sam se vratila brijacu i teti u salon ne bih smjela na oci jer su dlacice opet iste ( citaj podivljale ) kao i prije user posted image Sad u T na vosak stvarno ne bih jer na pocetku dosta boli ..
Vjestice ta pasta zbog manje bolnosti se cini ok .. Javi utiske ako odes odnosno nadjes salon user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.6.2013 21:58:51   
SdZ
Ja sam se danas uvjerila da ova depilacija s pastom nista, ali bas nista ne boli...

Mene nista nije boljelo... Koristila sam i vosak i znam kako boli... Ovo bih preporucila svima, definitivno...

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
26.6.2013 9:41:17   
elmaL
Ja noge radim epilatorom, i to mi je najlakse i uvijek dostupno, koza mi nije za brijanje, tako da sam se navikla na ovo. Ali ostatak radim najcesce brijacem:prepone i okolouser posted image osim ljeti kada odem s vremena na vrijeme u salon na depialciju voskom, boli naravno, ali strpim seuser posted image to radim pred more i sl, da mi duze traje i ne moram svaki dan-dva ceprkatiuser posted image

al potrazicu i ja ima li ko u Mostaru da radi secernom pastom, rado bi probala.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
26.6.2013 9:42:36   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Galicia

Moja gospoja je ko od majke rodjena. user posted image
Brazilijanska metoda.


S vremena na vrijeme i kod mene je, ali pretezno ostavim malo ukrasa user posted image nesto mi sablasno djeluje kad je sve golouser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
26.6.2013 9:50:12   
MicoTico
user posted image
IZVORNA PORUKA: SdZ

Meni je danas cura uradila depilaciju sa secernom pastom i ja sam prezadovoljna.. user posted image user posted image

I bas je jednostavno i nije, uopce, tesko s njom raditi... Tako je lahko nanosi i skida, a ne boli nikako.

Prezadovoljna sam. user posted image user posted image


Jest ona, ispraksana žena. Ja sam se sva ulijepila, i to na zimu sam radila, znači nema šanse da je bilo vruće, pa se pasta topila. Izgleda da sam ja smotana za tu pastu

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
26.6.2013 13:00:20   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: MicoTico


Jest ona, ispraksana žena. Ja sam se sva ulijepila, i to na zimu sam radila, znači nema šanse da je bilo vruće, pa se pasta topila. Izgleda da sam ja smotana za tu pastu


Ma nisi ti smotana za to, samo malo truda treba da se upraksas. Probas jednom, nazivcira te user posted image , bacis, opet nakon par dana ponovo i tako dok se jednog dana ne upraksas. user posted image Najbolje je uzeti mali komadic pa mic po mic hehe, da se tako ucis. Ja to ne radim sama jer nemam potrebe, mjesecno platim 20 KM za cijele ruke i noge do koljena. A u toku mjeseca po potrebi (jednom-dvaput) odradim noge epilatorom. user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
26.6.2013 13:13:49   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: vjestica

hvala na savjetima user posted image
a sad mi ipak treba me salona koji radi depilaciju pastom user posted image user posted image
i dali rade trudnjačama

da ponovim pitanje user posted image


ukucaj u google egipatska depilacija...izbacice ti FB stranicu...salon Indy

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
26.6.2013 13:20:28   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: vjestica

hvala na savjetima user posted image
a sad mi ipak treba me salona koji radi depilaciju pastom user posted image user posted image
i dali rade trudnjačama

da ponovim pitanje user posted image


ukucaj u google egipatska depilacija...izbacice ti FB stranicu...salon Indy


u stvari nije salon...sad nazvah curu ...ona to radi u svom stanu...
ja naručena 08.07 u 12:30


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
26.6.2013 13:46:14   
vjestica
višnja hvala user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
31.7.2013 20:40:02   
Visnja RR
dužna sam mišljenje o egipatskoj depilaciji kad prođe neko vrijeme

oduševljena sam
nakon 22 dana od depilacije meni su noge jos glatke
samo ponegdje ali samo na jakom suncu vidim da se pojavljuje poenka paperjasta dlacica

dokaz user posted image fotka od prije 10 minuta ...
ovo nakon depiliranja epiledjijem ili voskom ne bih smjela uraditi ..
bio bi to horor od dlaketina user posted image user posted image

user posted image

ja naručena u ponedjeljak opet jer sam kontala narasce a sad pojma nemam hocu li imati sta depilirati

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
31.7.2013 21:04:24   
Ramona11
Ja kupila onu secernu pastu Cleopatra. Ma nekako mi ne pocupa sve dlacice a i neka mjesta ne mogu sama sebi pocupati, ulijepim se ziva i smotam user posted image
Rado bih otisla da mi to neko profi uradi i da se ne mucim ja sama kod kuce.

Visnja daj molim te reci u kojem je dijelu grada da znam je li mi na ruku. I koliko kosta? jesi depilirala samo noge ili...?

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
31.7.2013 21:15:34   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Ramona11

Ja kupila onu secernu pastu Cleopatra. Ma nekako mi ne pocupa sve dlacice a i neka mjesta ne mogu sama sebi pocupati, ulijepim se ziva i smotam user posted image
Rado bih otisla da mi to neko profi uradi i da se ne mucim ja sama kod kuce.

Visnja daj molim te reci u kojem je dijelu grada da znam je li mi na ruku. I koliko kosta? jesi depilirala samo noge ili...?


Alpašino C faza
ja sam radila noge, ruke i brazilku...
sve mi je naplatila 37 km
ai mi je brazilu naplatila kao bikini jer me je nagovarala pa je to bio poklon od nje...

komplet noge su 20
ruke 10
bikini 7
(mozda sam zamjenia cjenu ruku i bikini)
a brazilka ili 1o ili 15 nisam sigurna


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
31.7.2013 21:37:30   
Ramona11
Visnja ova ti je za mustuluka. Ne da mi je na ruku... user posted image

Vidim da je na godisnjem do 20.08. Taman da malo zarastem user posted image pa da se narucim.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
31.7.2013 22:44:40   
maja78 RR
Bila i ja na egipatskoj u subotu, odlicna je!

noge kompletne su 20, pola 10, bikini 7, brazilka 22, ruke ne znam

znaci radila kod Indy gdje i Visnja, zaista preporuka

< Poruku je uredio maja78 RR -- 31.7.2013 22:49:53 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
31.7.2013 22:52:02   
Adana
Moja zaova ide kod zene u stan, negdje na Dobrinji, radi secernom pastom koliko sma skontala, ali sa trakicama... I ako sam dobro cula cijele noge i bikini 10KM pa eto... ako kome treba mogu pitati za telefon ili adresu. Uglavnom ona je prezadovoljna, vec mejsecima ide kod nje...

A prijateljica radi medicinski pedikir, i pocesto i depilaciju nogu + brazilka i nije isto nesto bas abs skupo. Djevojka dolazi na adresu. A radi i u nekom salonu, ali je tamo drugacija cijena, i tamo je samo radnica, nije njen salon... Opet mogu pitati za info ako kome treba... :)

Ja sam radila egipatsku depilaciju u Kranjcevicevoj i nije me se nesto dojmila. :P Vjerovatno nisu bas iskusne bile. I ne mogu reci da me nije boljelo... Cak su mi i podliv napravili, i ostalo je nekih dlacica... Uglavnom drazi mi je vosak. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
31.7.2013 22:55:50   
maja78 RR
po salonima kad nije isprobano i po preporuci pravi zeznuto
igrom slucaja znam salona koji zovnu po potrebi za depilaciju neprofesionalnu priucenu osobu koja napravi haos, to su oni multifunkcionalni saloni

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
31.7.2013 23:14:49   
djoisa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dužna sam mišljenje o egipatskoj depilaciji kad prođe neko vrijeme

oduševljena sam
nakon 22 dana od depilacije meni su noge jos glatke
samo ponegdje ali samo na jakom suncu vidim da se pojavljuje poenka paperjasta dlacica

dokaz user posted image fotka od prije 10 minuta ...
ovo nakon depiliranja epiledjijem ili voskom ne bih smjela uraditi ..
bio bi to horor od dlaketina


ja sve cekam tvoj komentar na depilaciju pastom,,
drago mi je da ti se dopalo.. user posted image



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
6.8.2013 9:53:33   
mama75
Ima li neko iskustva sa fotoepilacijom? Da li je bolno, koliko tretmana je potrebno i sl. user posted image

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
6.8.2013 10:31:33   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: mama75

Ima li neko iskustva sa fotoepilacijom? Da li je bolno, koliko tretmana je potrebno i sl. user posted image


Išla sam ja na samo jedan tretman, jer kad sam trebala drugi ponoviti , zaglavila sam na antibioticima, a tad se ne preoporučuje, pa sam ga izostavila. Kontala sam ponovo početi negdje u zimu, jer se ne preporučuje ni izlaganje suncu između tretmana.
Elem, ne boli tj. boli baš-baš malo, npr. ko kad gumicu zategneš na koži pa pustiš (smješno objašnjenje, ali nekako na to me najviše podsjeća).
Meni se već poslije tog jednog tretmana baš vidjela razlika. Radila sam pazuhe i preko  70 % dlaka je nestalo. Sad se sve vratilo. Ponavljam , nisam uradila daljne tretmane. vjerovatno bi većina dlaka nestalo da sam nastavila.
Od kolegice rodica je radila noge i prezadovljna je. Sad uradi svakih par mjeseci po jedan tretman i mirna.

< Poruku je uredio MicoTico -- 6.8.2013 10:32:06 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
6.8.2013 10:43:37   
Visnja RR
moja drugarica bila prije dvije godine na par tretmana... bilo rezultata ali...
ona je to radla svaka dva mjeseca od novembra do aprila i bas se vidjeli odlicni rezultati ...međutim cim je posegnula za britvicom sve se vratilo na staro...a morala je koristiti britvicu jer se ljeti kad je jako sunce ne smije raditi taj tretman ...bar ne bi trebalo ko misli na svoj kožu i zdravlje... nije više pokušavala... za nju je to bačen novac

i narano reba vodii rauna ko smije a ko ne smije raditi te tretmane.... proguglaj to ako eli raditi

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.8.2013 10:44:34 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
6.8.2013 10:49:44   
mama75
Hvala vam! Znači da sačekam zimu pa da krenem. A baš me nerviraju, nadala sam se da ću se malo srediti dok je ljeto user posted image Mislila sam pazuhe raditi, po nogama nemam puno a i imam proširene vene pa je za mene jedino rješenje brijanje. Mislila sam raditi u Sarajevu u onom što je kao najbolji (kod katedrale i još negdje u n. Sarajevu imaju, da sada ne reklamiram)
A ova egipatska, jel radite pazuhe s njom? Boli li to? I koliko traje?

< Poruku je uredio mama75 -- 6.8.2013 10:51:23 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *