|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilka
10.7.2011 23:07:16   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: vjestica

zapravo potpunu bezdlakavost ne možeš odmah očekivati, jer je to metoda trajne depilacije (koliko neka depilacija može biti trajna) ali pošto nisu sve dlake u istoj fazi rasta, ne možeš odmah očekivati da su sve uklonjene


Jel to znači da je to nešto slično kao sa laserskom depilacijom, one dlake koje su uništene one ne rastu, te da bih u nekoliko (i preko nekoliko user posted image ) tretmana mogla trajno ukloniti dlake ispod pazuha?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Brazilka
10.7.2011 23:14:03   
vjestica
da, slično je laserskoj, samo jeftinije i za razliku od lasera, koji djeluje samo na tamne dlake, fotodepilacija djeluje i na svijetle
mada ti niko ne može 100% garantovati trajno odstranjenje, jer ako se desi neka hormonalna promjena u organizmu može uticati na ponovni rast dlaka


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Brazilka
27.7.2011 0:05:51   
Gabrielle
Može li mi neko reći gdje na Ilidzi ima da se uradi brazilka?

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Brazilka
13.4.2013 17:22:33   
breskvicaa
Imam dilemu hocu da kupim epilator a opet da vas pitam sta je bolje vosak ili da kupim epilator kao sto sam naumila

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Gabrielle)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Brazilka
13.4.2013 17:52:39   
aazra
Ja imam epilator brown...vosak nisam nikad probala...s epilatorom boli malo ispocetka, dlacice urastaju u kozu, ali taj period se treba malo pretrpiti...otprilike pola godine...nakon toga dlake osjetno manje rastu, koza je glatka, nema urastanja i ne boli nimalo user posted image

_____________________________








(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Brazilka
13.4.2013 18:36:06   
vjestica

IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Imam dilemu hocu da kupim epilator a opet da vas pitam sta je bolje vosak ili da kupim epilator kao sto sam naumila

kupi
ja sma prije koristila vosak, koji je poprilično peglativan i nakon što sam kupila epilator, razrahatila sam se
efekat je isiti, čupa iz korjena ali je daleko praktičniji za odraditi (nema grijanja, mazanja i sl, za čas se središ nakon tuširanja)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Brazilka
13.4.2013 20:09:49   
breskvicaa
Hvala vam bas cu kupiti epilator user posted image

< Poruku je uredio breskvicaa -- 13.4.2013 20:10:36 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Brazilka
14.4.2013 10:59:29   
aazra
Breskivcaa, ja bih ti preporucila brown...na onim jeftinijim moze se desiti da pincete nakon nekog vremena odu...ja ovaj smo imam vec cetiri godine i ne mogu ti pisati koliko sam rahat...user posted image

Samo moras se pretrpiti taj jedna period dok dlacice ne oslabe i dok urastaju...na pocetku nema glatke koze, moze se javiti i crvenilo...ali to prođe i koza blista kroz nekoliko mjeseci, dlacice kao sto rekoh ne urastaju i sto je najvaznije i kad se poajve neprimjetne su...user posted image

_____________________________








(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Brazilka
14.4.2013 12:13:23   
vjestica
a moja preporuka je philips , jest skuplji (tada je bio najskuplji kad sam kupovala) ali vrijedi svakog feninga
ja sam uzela tad popularan model satin ice, sa dodatkom koji se stavi u zamrzivač i hladi kožu, pa ublažava bol, pogotovo na početku dok se koža ne navikne (sad ga već odavno ne koristim)
i takođe ima dodatak za piling kože, koji uradiš 3-4 dan nakon depilacije, da spriječi urastanje
mene služi već više od 10 g , ko da sma ga tek kupila i prezadovoljna sam user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Brazilka
14.4.2013 19:07:22   
MicoTico
Ja imam 2 epilatora, oni su mi spas. Imam jedan Zepterov oko 12-13 god i jedan Braunov nekih 5-6 god. Oba kao novi, a maltretiram ih najstrašnijeuser posted image
Prije mjesec dana sam bila na fotoepilaciji pazuha i baš sam zadovoljna prvim tretmanom. Više od pola dlaka mi uopšte nije naraslo. Ništa ne boli, kao malo peckanje na momente, ali jedva da sam osjetila. Uglavnom, trebam odraditi još par tretmana.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Brazilka
14.4.2013 19:22:25   
breskvicaa
Bas vam hvala user posted image sutra idem da se namirujem za kucu i usput cu pogledati epilator user posted image
Samo me jos zanima da li se mazete kremom kao poslije brijanja...

< Poruku je uredio breskvicaa -- 14.4.2013 19:23:33 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
14.4.2013 19:28:13   
Hanady RR
samo da korigujem naziv temeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
14.4.2013 19:33:08   
melin
ej ja bi bila zahvalna ako bi mi neko mogao reci o fotodepilaciji jer vec danima se vrtim po radnjama i smekam ovaj aparatic a poskupi su pravo pa dali se isplati dati novce,gledala sam ima svih markica al mi paznju najvise privukao braunov-venus...u velikoj sam dilemiuser posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
14.4.2013 21:42:21   
R&T@

IZVORNA PORUKA: melin

ej ja bi bila zahvalna ako bi mi neko mogao reci o fotodepilaciji jer vec danima se vrtim po radnjama i smekam ovaj aparatic a poskupi su pravo pa dali se isplati dati novce,gledala sam ima svih markica al mi paznju najvise privukao braunov-venus...u velikoj sam dilemiuser posted image


Zar ima taj aparat u BiH?
Ili ipak ne?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
15.4.2013 7:27:00   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: melin

ej ja bi bila zahvalna ako bi mi neko mogao reci o fotodepilaciji jer vec danima se vrtim po radnjama i smekam ovaj aparatic a poskupi su pravo pa dali se isplati dati novce,gledala sam ima svih markica al mi paznju najvise privukao braunov-venus...u velikoj sam dilemiuser posted image


Zar ima taj aparat u BiH?
Ili ipak ne?


ja sam nedavno uzela taj aparatić za lasersko uklanjanje dlačica Rowenta..uradila sam par tretmana pa ćemo vidjeti...mislim da se isplati uzimajući u obzir cijene po jednom tretmanu u kozm.salonu ako se već na tu opciju uklanjanja dlačica odlučiš user posted image
zahvalan je za manje površine kože (pazuho, bikini zona)..jer pomalo je dugotrajno i peglativno to raditi na nogama...barem meni...meni je za noge zakon depilator philips..vrijedi svake markeuser posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
15.4.2013 9:37:27   
vjestica

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: melin

ej ja bi bila zahvalna ako bi mi neko mogao reci o fotodepilaciji jer vec danima se vrtim po radnjama i smekam ovaj aparatic a poskupi su pravo pa dali se isplati dati novce,gledala sam ima svih markica al mi paznju najvise privukao braunov-venus...u velikoj sam dilemiuser posted image


Zar ima taj aparat u BiH?
Ili ipak ne?

ja sma vidjeal kod sestre u jednom katalogu da se može naručiti i nije baš jeftin , ali ne znam koliko je efikasan
ipak za fotodepialciju, kao i za lasersku treba imati posebne uslove, od zaštitnih naočala, prostorije itd

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
15.4.2013 9:48:55   
vjestica

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: melin

ej ja bi bila zahvalna ako bi mi neko mogao reci o fotodepilaciji jer vec danima se vrtim po radnjama i smekam ovaj aparatic a poskupi su pravo pa dali se isplati dati novce,gledala sam ima svih markica al mi paznju najvise privukao braunov-venus...u velikoj sam dilemiuser posted image


Zar ima taj aparat u BiH?
Ili ipak ne?


ja sam nedavno uzela taj aparatić za lasersko uklanjanje dlačica Rowenta..uradila sam par tretmana pa ćemo vidjeti...mislim da se isplati uzimajući u obzir cijene po jednom tretmanu u kozm.salonu ako se već na tu opciju uklanjanja dlačica odlučiš user posted image
zahvalan je za manje površine kože (pazuho, bikini zona)..jer pomalo je dugotrajno i peglativno to raditi na nogama...barem meni...meni je za noge zakon depilator philips..vrijedi svake markeuser posted image

koji si aparat uzela i koliko si platila?
jel dobiješ i zaštitne naočale uz to?
kakv je efekat, jel kao kod prave laserske depilacije?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
15.4.2013 13:54:13   
melin
evo ja bas gledam ovaj letak i pise da treba prije svega depilirat(obrijatuser posted image )noge zatim namazati gelom koji dodje uz aparat zatim tretirati noge jedan put u dvije sedmice(potrebno 6-12 tretmana) i poslije jednom svaka dva mjeseca da bi se postigao efekat eh sada,moze se tretirati na svim dijelovima s tim da nema efekta na svijetlim i bijelim dlakama
neki dan sam gledala na novatv prezentaciju na philipsovom aparatu isto hvale ga i u hrvatskoj je ova stvarcica vec uveliko hit za bosnu neznam,posto ja zivim vani ovdje se vec dvije godine prodaju al su poskupi...
www.freeshop.it/epilatore-a-luce-pulasta-braun-venus-naked-skin.html?utm_source=kelko&utm_medium=productfeed

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
15.4.2013 18:27:56   
R&T@
Melin, hvala na odgovoru...user posted image
zamanta mi se od cijene...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
15.4.2013 18:32:34   
MicoTico
Nisam nigdje kod nas vidjela. Ja bih ga uzela, neka je i skuplji, isplatio bi se on brzo,, samo se bojim da ne bi znala rukovati sa njimuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
15.4.2013 18:49:30   
melin
ma i ja se zbog cijene lomim al opet kad pogledas kolko se para da u kozmetickom za odredjeno vrijeme bi se isplatilo eh sad sve je super prezentovano mene samo interesuje dali je to sve tako u stvarnosti user posted image user posted image user posted image
www.youtube.com/watch?v=FdihC2IJtoU

< Poruku je uredio melin -- 15.4.2013 19:02:11 >


_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Brazilka
15.4.2013 18:50:05   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: aazra

Breskivcaa, ja bih ti preporucila brown...na onim jeftinijim moze se desiti da pincete nakon nekog vremena odu...ja ovaj smo imam vec cetiri godine i ne mogu ti pisati koliko sam rahat...user posted image

Samo moras se pretrpiti taj jedna period dok dlacice ne oslabe i dok urastaju...na pocetku nema glatke koze, moze se javiti i crvenilo...ali to prođe i koza blista kroz nekoliko mjeseci, dlacice kao sto rekoh ne urastaju i sto je najvaznije i kad se poajve neprimjetne su...user posted image


Je li to brown ili braun, ne nadjoh nigdje na netu brown user posted image Ja imam braun neki rozi, mora biti ukljucen u struju dok radi i nisam zadovoljna user posted image KAd zavrsim sve osjetim dlacice sitne kad vucem rukom prema gore (na nogama) i onda to dovrsim sa nekom masinom za bradu za sitne dlacice user posted image Uopste mi ne pocupa sve ili ih samo prepolovi, bez veze.

Koji ti koristis? Ovaj moj traje 2 godine al ne planiram cekati da se pokvari pa da uzmem novi, on je za mene vec pokvaren od kako sam ga kupila user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Brazilka
15.4.2013 18:57:08   
MicoTico
ja imam najobičnije epilatore, znači bez ikakvih dodataka, već sam pisala da ih imam jako dugo i dalje čupaju nesmanjenom žestinom, znači- čupaju sve pred sobomuser posted image
imam ovaj
http://www.samstores.com/uploads/products/Braun%20EE2075.jpg

i ovaj

http://www.njuskalo.hr/image-big/kozmeticki-aparati/epilator-zepter-softelle-slika-16881037.jpg

Pravi praistorijski, ali me nikad izdali nisuuser posted image

< Poruku je uredio MicoTico -- 15.4.2013 18:59:40 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Brazilka
15.4.2013 19:01:33   
melin

IZVORNA PORUKA: MicoTico

ja imam najobičnije epilatore, znači bez ikakvih dodataka, već sam pisala da ih imam jako dugo i dalje čupaju nesmanjenom žestinom, znači- čupaju sve pred sobomuser posted image
imam ovaj
http://www.samstores.com/uploads/products/Braun%20EE2075.jpg

i ovaj

http://www.njuskalo.hr/image-big/kozmeticki-aparati/epilator-zepter-softelle-slika-16881037.jpg

Pravi praistorijski, ali me nikad izdali nisuuser posted image

to je najbitnije user posted image


_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
22.6.2013 9:25:52   
djoisa
upravo sam probala depilaciju secernom pastom tzv egipatsku depilaciju i moram podijelti svoje odusevljenje, ova depilacija stvarno manje boli od npr depilacije voskom, koza bude nevjerovtno glatka..pastu sam isprobala u kucnoj radinosti i upste nije komplikovano..toplo preporucujem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *