|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Egipatska depilacija
30.6.2010 14:42:58   
Nedi
Sinoć sam poslije godinu dana voskom depilirala bikinu zonu i po prvi put SAMA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za godinu brijanja korijen dlake je postao tako jakuser posted image user posted image user posted image i još mi nekako teško samoj sebi povući a joj jesam se namučila....mislila sam i ostatak sama ali ipak za none i pazuh idem kozmetičarki ne ide mi baš to nanošenje bola samoj sebi, lakše je kad to neko drugi radi.


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Egipatska depilacija
30.6.2010 14:46:39   
malena27 RR
a muzek da pocupa? kad voli da je glatko, neka se malo i on namuci user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Egipatska depilacija
30.6.2010 14:49:51   
Nedi
On je za to vrijeme raspoređen na druge zadatke - Igra se s N. i to se mora dobro potruditi da ga zabavi inače vrišti ispred vrata toaleta mamaaaaa otojiiiiiiiii

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Egipatska depilacija
1.7.2010 13:56:30   
Majčica
Ovo me podsjeti na to kako mi je kozmeticarka pricala da je neka zena u tom svom bolu pri depilaciji udarilauser posted image user posted image user posted image .



_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Egipatska depilacija
1.7.2010 15:14:22   
Lara83
vidim da nas sve iste muke muce uh...
zar niko nema da preporuci neku dobru kozmeticarku koja radi depilaciju voskom/secerom privatno (kuci) user posted image  


(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Egipatska depilacija
10.7.2010 13:34:59   
Penelopa
ja volim da sam bez dlačica, skidam ih sa cijelog tijela, nekad idem u salon, a nekad ja to radim voskom, ja i sa ruku skidam dlačice
malo boli ali ženstvenije izgleda

_____________________________

Sve će se ovo zvati jučer

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Egipatska depilacija
12.7.2010 9:21:42   
srcemoje
Ja se depiliram epilatorom, ali za gorni dio nogu i bikini zonu razmisljam da pocnem koristiti vosak, medjutim strah me jer imam osjetljivu kozu na nogama i vrlo lako zaradim ispucale kapilare. Ima li neko savjet sta koristiti da bi se izbjeglo pucanje kapilara?
Sa ruku ne skidam, sama pomisao na bol user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Egipatska depilacija
12.7.2010 13:28:52   
Mona Mohamed
Ja koristim Braunov Silk Epil..I super mi je..Oko 2 sedmice sam *glatka*. Prije me je nerviralo izrastanje dlake kada sam koristila britvicu, jer je bockalo, smetalo. Sada dlaka izrasta, mnogo svjetlija, rjede i ja sam zadovoljna. Inace, ne volim dlake..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu srcemoje)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Egipatska depilacija
12.7.2010 13:40:35   
Lejla Ka
Ja da imam para, ja bi to sve laserom potamanila! A ovako, noge philipsovim epilatorom (neki Nuhnebidenski model), pazuhe žiletom, bikini žilet i samo kad moram, jer mi dlačice urastaju to je komatozno. Jedno vrijeme sam pokušavala čupkati pincetom, ali kad bi se nekoliko njih učaurilo pod kožom bilo je za izludit. Za "gospođicu" sam kupila posebni šišać.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Egipatska depilacija
13.7.2010 15:38:58   
Nedi
Zeničanke helpppp treba mi broj neke kozmeticarke u Zenici a da nije Paladium( Alisa)... Broj moze na pp ili bar naziv salona pa da trazim u imeniku

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Egipatska depilacija
13.7.2010 15:58:38   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Penelopa

ja volim da sam bez dlačica, skidam ih sa cijelog tijela, nekad idem u salon, a nekad ja to radim voskom, ja i sa ruku skidam dlačice
malo boli ali ženstvenije izgleda


a u koji salon ides, pretpostavljam da je dobar jer vidim d aimas iskustva

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Egipatska depilacija
13.7.2010 17:25:56   
Penelopa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Penelopa

ja volim da sam bez dlačica, skidam ih sa cijelog tijela, nekad idem u salon, a nekad ja to radim voskom, ja i sa ruku skidam dlačice
malo boli ali ženstvenije izgleda


a u koji salon ides, pretpostavljam da je dobar jer vidim d aimas iskustva

to je salon na Grbavici
ne znam smijem li napisati ime salona
uglavnom imaju i solarijum pedikuru
poslat ću ti na pp ime salona i telefon ako si zainetresovana

_____________________________

Sve će se ovo zvati jučer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Egipatska depilacija
13.7.2010 17:45:16   
maja78 RR
e super, posalji mi na pp

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 138
   Brazilka
19.5.2011 15:40:08   
ena23
koliko ja skontah depilacija cjele "male" se zove brazilka, pa da pitam gdje vi to radite i radite li? ja bih da me neko voskom dobro ocerupa user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Sve o depilaciji ( epilaciji)
19.5.2011 15:42:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ena23

koliko ja skontah depilacija cjele "male" se zove brazilka, pa da pitam gdje vi to radite i radite li? ja bih da me neko voskom dobro ocerupa user posted image


samo d akorigujem naslov...
a saln na Grbavici je to radio, sad ne znam dali ja i penelopa na isti mislimouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 19.5.2011 15:43:42 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Sve o depilaciji ( epilaciji)
19.5.2011 15:47:09   
ena23
pardon. sad sam tek vidjela da tema nije "egipatska depilacija" nego "sve o depilaciji". hvala hanady.


< Poruku je uredio ena23 -- 19.5.2011 15:51:12 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Brazilka
19.5.2011 16:11:04   
chuci
IZVORNA PORUKA: ena23

koliko ja skontah depilacija cjele "male" se zove brazilka, pa da pitam gdje vi to radite i radite li? ja bih da me neko voskom dobro ocerupa user posted image



ja radim kod svoje cure i ekstra je. mene stvarno ne boli nešto naročito. jednom mjesečno odradim i noge i dolje voskom. ako hoćeš dam ti njen broj mobitela na pp. ona je u staklenom gradu

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Sve o depilaciji ( epilaciji)
19.5.2011 23:43:22   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: ena23

pardon. sad sam tek vidjela da tema nije "egipatska depilacija" nego "sve o depilaciji". hvala hanady.



imam i ja super kozmeticarku kod koje radim depilaciju i cura je stvarno extrauser posted image user posted image radi privatno i nalazi u blizini muzicke skole,pa si zainteresovana posalji pp user posted image

ja sam uzasno strasiva i nikad sama ne bi smjela uraditi depilaciju,jedva sam se nakanila i da odem kod profeaionalcauser posted image Ali stvarno nije bilo strasno a i vrijedi biti miran mjesec danauser posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Brazilka
20.5.2011 7:19:50   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: ena23

koliko ja skontah depilacija cjele "male" se zove brazilka, pa da pitam gdje vi to radite i radite li? ja bih da me neko voskom dobro ocerupa user posted image



ja sam brazilku radila do 6 mjeseca i onda mi je ginekolog rekla da vise ne radim jer jer su svi kapilari tad vec jako osjetljivi, a i moze doci do kontrakcija i ja sam prestala
ali znam nekoliko ljudi sto su radili bas do samog poroda

ovo ti navodim da razmislis, pogotovo ako nisi nikad je prije radila voskom boli dosta dok se ne naviknes

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Brazilka
20.5.2011 11:30:21   
ena23
Jednom sam radila voskom i malo je bolilo ali vala nije sada da ti oci ispadaju. doduse, stvarno imam visok prag podnosenja boli, ja sam se smijala dok me kozmeticarka "obradjivala".

Chuci, gvendolina, moze li na PP adrese i br. telefona vasih kozmeticarki, cim budem spremna narucit cu se kod jedne od njih. Hvala vam.

< Poruku je uredio ena23 -- 20.5.2011 11:31:00 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Brazilka
20.5.2011 11:37:27   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: ena23

koliko ja skontah depilacija cjele "male" se zove brazilka, pa da pitam gdje vi to radite i radite li? ja bih da me neko voskom dobro ocerupa user posted image



ja sam brazilku radila do 6 mjeseca i onda mi je ginekolog rekla da vise ne radim jer jer su svi kapilari tad vec jako osjetljivi, a i moze doci do kontrakcija i ja sam prestala
ali znam nekoliko ljudi sto su radili bas do samog poroda

ovo ti navodim da razmislis, pogotovo ako nisi nikad je prije radila voskom boli dosta dok se ne naviknes


Imate li problema sa urastanjem dlačica nakon brazilske depilacije, i ako da kako to rješavate. Ja sam probavala parcijalne u kućnoj radinosti, i super je dok traje, ali kad počnu rasti dlačice situacija postaje jeziva. Onda se rade operativni zahvati, isto u kućnoj radinosti user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   [Obrisana poruka]
20.5.2011 11:42:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Brazilka
20.5.2011 11:44:11   
Nedi
Svake godine krenem i odustanem...dlake su jako čvrste i kad depiliram bikini zonu bude modro i po 7 dana tako da i kozmetičarka ne preporučuje. A u kućnoj radinosti po 2 cm svaki dan pa skinem polauser posted image joj te procedure ne daj Bože da me ko gledauser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Brazilka
20.5.2011 11:46:26   
vjestica
mene boli dok ovo čitam user posted image
divim se svakoj koja brazilku radi voskom
a da ne spominjem kako bi mi se gadilo to raditi kod kozmetičerke, jer nisam sigurna da vode računa o sterilizaciji


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Brazilka
20.5.2011 12:47:46   
ena23
Ova trudnoca je fakat drugo stanje. Evo vec mjesec dana me svako vecer uhvate nekakve jangije i nekakav srklet, sama bi sebi kozu zderala na mjestima gdje imam dlacica. tako da zadnjih mjesec dana vise nemam nijedne dlacice na nogama, sve fino epilatorom skidam, pazuhe obavezno brijem svakog jutra i veceri i vec su mi i ruke fino zenstvene i bez ijedne dlacice od kako kupih trake od voska user posted image samo mi je fakat vise dotuzilo izvijati se svaki dan da bih "malu" sredila jer je ne vidim evo vec dva mjeseca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ako dobro podnesem brazilku mozda kod kozmeticarke sredim i pazuhe, ali toga me pravo strah, to mi je pravo intimno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *