|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:46:45   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: leli§


jednom kad pocnes korijen oslabi i boli sve manje i manje...


ma to mi stalno govore i za epilator i za trakice... al meni nikako da dodje to manje i manje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:48:22   
Apotekarka
Kod mene samo brijac dolazi u obzir ostalo nista,previse sam osjetljiva(krhkauser posted image ),kad sam cula da mi kuma dlake na nogama cupa pincetom najezila sam se od same pomisli zzzzzzzzzzz

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:52:02   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Kod mene samo brijac dolazi u obzir ostalo nista,previse sam osjetljiva(krhkauser posted image ),kad sam cula da mi kuma dlake na nogama cupa pincetom najezila sam se od same pomisli zzzzzzzzzzz


hahahah pincetom.... eeee tugo moja.... trebalo bi mi 850 godina da ih pocupam pincetom.... user posted image user posted image user posted image

kontam napuniti kadu voskom i leci u nju i nek me MM iscupa user posted image user posted image user posted image user posted image kad vec boli nek sve odu odjednom.... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
7.3.2010 15:24:09   
zelenooooka
Pozdrav,
zanima me koliko vas uklanja dlacice sa ruku?

Ja ih redovno uklanjam i jezim se kad je zena bijele puti a ima tamne dlacice po rukama user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
22.3.2010 9:20:31   
Mila_80
imam malo dlačica na stomaku ispod pupka pa ne znam da li da ih depiliram dok sam trudna, malo me strah išta raditi po stomaku user posted image

(odgovor članu zelenooooka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
22.3.2010 13:04:01   
acudesa
Obrij ih, nemoj čupkati, ja svoje nisam dirala, malo su od hormona više rasle, otpale poslije i hajd zdravo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
22.3.2010 22:23:54   
frenkoza
i meni su u trudnoci narasle po stomaku i to jako.... ali su HB skoro sve otpale poslije poroda.... ostale jos 4-5 i ja ih samo onako iscupala

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
27.3.2010 23:31:39   
acudesa
Treba mi ona kosilica od Dadeuser posted image user posted image user posted image ....za pocatak, a poslije moze i nesto suptilnijeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
3.4.2010 14:40:20   
acudesa
Cure, sezona konstantne depilacije počela...ja moram biti iskrena da sam u zimskom periodu malo fleksibilnija, a sad redovno...a, nekad mi bude baš mrsko, al' šta bi...
Simpa mi je vidjeti sad cure zaboravile depilirati nožice, a obule cipelice...nije mi grozno, stvarno...al pomislim kad je vidjela pri obuvanju cipela-bilo joj je kasno vraćati se na depilacijuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
3.4.2010 14:42:00   
acudesa
Da li ste imale priliku čuti od nekih starijih gospođa da je prije bilo-što više dlaka na nogama to bolje...ja jesam i kontam: Bože kako se vremena mijenjajuuser posted image user posted image user posted image user posted image
mi bi bile 0 bodova

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 14:28:35   
anidla
Iduce sedmice idem u Zenicu da lasersku epilaciju...po tretamnu kosta samo 100 KM...u Sarajevu je punooo skuplje! Cula sam da se ovdje cijene krecu od 400 KM do 900 KM...

Javim vam kako sam zadovoljna user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 14:56:22   
emma.L
anidla, laserska mojoj prijateljici nije pomogla, ali ni trunčicu nema poboljšanja. Dala je 1000 KM za 10 tretmana, i na kraju otišla i dogovorili su još tri tretmana besplatno, jer se žena kune da nije imala takav slučaj user posted image . Ovo samo kažem da budeš oprezna. Sada će prvo povaditi nalaze, pa odnijeti i kozmetičarka će se valjda savjetovati sa liječnikom prije. I još je na početnu rekla da će ići super jer je tamna dlaka i jako svijetla koža.
A za urastanje mi ništa ne pomaže user posted image . Nego sada par puta brijem da malo očvrsnu, pa ću prije mora na depilaciju. Jer koliko god je super da postanu tanje dlake, toliko je i loše, jer onda nemaju dovoljno čvrstine da probiju kožu i urastaju - džaba piling, trljanje frotirima i mazanje da koža bude što mekša. Tako da kod mene ide uvijek izmjena ciklusa depilacije i brijanja. A nitko sretniji od mene od poslije depilacije cijelog tijela user posted image , tada budem 5 kg lakša. I što je najžalosnije, moj tata ima noge, ruke, prsa kao žaba, a ja sam dlakavost naslijedila od mame i kuburim s dlakama od 15.godine user posted image .
I čim netko čuje za tu egipatsku u Sarajevu, neka nam dojavi, molim vas.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 15:35:34   
Nedi
IZVORNA PORUKA: anidla

Iduce sedmice idem u Zenicu da lasersku epilaciju...po tretamnu kosta samo 100 KM...u Sarajevu je punooo skuplje! Cula sam da se ovdje cijene krecu od 400 KM do 900 KM...

Javim vam kako sam zadovoljna user posted image



Kako ja ne znam da ima u Zeniciuser posted image user posted image user posted image user posted image
Gdje? Ko? Šta?


< Poruku je uredio Nedi -- 1.6.2010 15:36:02 >

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 15:41:51   
škorpija
zna li neko kakav je salon MEGASAN u Hrasnom tamo prvi put idem na depilaciju nogu  u subotu, a ne znam kakvi su po pitanju higijene i stručnosti (idem tamo jer mi je najbližiuser posted image )

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 16:28:54   
anidla
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: anidla

Iduce sedmice idem u Zenicu da lasersku epilaciju...po tretamnu kosta samo 100 KM...u Sarajevu je punooo skuplje! Cula sam da se ovdje cijene krecu od 400 KM do 900 KM...

Javim vam kako sam zadovoljna user posted image



Kako ja ne znam da ima u Zeniciuser posted image user posted image user posted image user posted image
Gdje? Ko? Šta?





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ima,ima da znas user posted image jedna poliklinika, da je ne reklamiram ovdje...ako te interesuje posaljem ti pp....

ja nisam nikad isla, ali jeste moja prijateljica, cekamo rezlutate user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 16:29:52   
Nedi
Pisi pisi cekam PP, Hvala

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 18:00:33   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

zna li neko kakav je salon MEGASAN u Hrasnom tamo prvi put idem na depilaciju nogu  u subotu, a ne znam kakvi su po pitanju higijene i stručnosti (idem tamo jer mi je najbližiuser posted image )


kad ti pokusni kunicu isprobas meni ces reci :))))))))))

moja frizerka ide kod njih i zadovoljna je

doduse ja bi trebla prije subote kasnije mi je manje bitno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 18:09:38   
A Iman
ne znam za ta "stara" vremena za koja u govorili sto vise dlaka to bolje, ali znam da u povijesti ovih krajeva ili tradiciji muslimanki cijelog svijeta, pa tako i u BH, uklanjanje ili depilacija je bila obaveza (sunnet) koji su se zene i prije 500 god. pridrzavale sigurno vise nego njihove danasnje nasljendice.
malo pretrazite na internetu javne hamame (ili kupatila) i sve usluge koje su tamo imali.



_____________________________

Idemo dalje....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
1.6.2010 20:39:44   
anidla
Nedi, jel ti stigla moja PP?user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu A Iman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
7.6.2010 15:56:08   
Nedi
IZVORNA PORUKA: anidla

Nedi, jel ti stigla moja PP?user posted image


Dobila sam PP hvala ti puno
Anidla željno očekujem da se javis i da vidim kako je iz prve ruke, boli li i tako to. Ja bih tako voljela da sredim obrve za sva vremena muku mučim dok ih počupamuser posted image a kad sam već kod posla i još ponešto npr pazuh...joj mogu misliti kako to boli

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
14.6.2010 18:29:18   
š t a
glupo pitanje al neznam odgovor: Kad pođem roditi trebam li izdepilirati cijelu intimnu zonu ili ostavljam trokutić??? 

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
14.6.2010 18:59:59   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sve...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
21.6.2010 15:40:14   
Lara83
htjela sam da vidim s vama da li znate tj. da li imate broj nekoga ko radi depilaciju voskom/secerom privatno (kuci)?
svakodnevnog (ali bukvalno SVAKODNEVNO) brijanja mi je preko glave pa sam htjela da nadjem nekoga privatno...a jos bolje s preporukom user posted image
bila bi vam veoma zahvalna!  

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Egipatska depilacija
30.6.2010 13:37:21   
moon2
da li mi neko moze dati broj neke zene koja dobro radi depilaciju voskom
cula sam za neku dijanu na alifakovcu,
hitno mi je
ako neko moze nesto da preporuci i naravno broj telefona

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Egipatska depilacija
30.6.2010 14:11:51   
Amelaa RR
Ja sam sebi kupila ovo pa se sama depiliram i superrrr je ...
user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 30.6.2010 14:14:46 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu moon2)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *