|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:18:31   
Anoniman
E cure svaka vam cast kad imate hrabrosti da idete na depilaciju voskom, ovo posebno vazi za bikini zonu, brrrrrrrrrrrr, ja samo smijem noge epilatorom, a ostalo bicevi, jbg, nemam hrabrostiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:20:48   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: leli§

meni veet trakice ne pomazu...jednostavno nista ne iscupaju.... jos mi na vrhovima dlakica ostane vosak a na trakici nigdje dlakice:):):)

ja sam kupila topli vosak roll on u frizerland-u na dobrinji oko 3km je patrona moze biti 2-3 puta za cijele noge i uzela fino trakice kod njih 100kom cini mi se 10km... i patronu u mikrovalnu dva puta po 1min ... stavis bebi pudera na zonu koju zelis depilirati namazes voskom nalijepis i trgnesuser posted image ja sam se isto tako sracunala stvarno mi se nije isplatilo uzimati trakice a Boga mi ni svaki put na depilaciju noge i bikini i ispod pazuha me izadje oko 100km...ovako noge i pazuhe kuci sama a bikini odem---nema sanse da ga ja strgnem a morala bih izmjenjati 1001 pozu dok bih sve skinulauser posted image i neko vece mm citam sa one teme zene sa hidzabom neko je postavio kako muz treba se javiti zeni kada kuci dolazi da je ne bi iznendaio...kaze on sto...reko zamisli ja hocu da se cupam dole user posted image kaze on "pa sta te imam ja iznenadjivati iznenadis ti mene kada doneses peskire u dnevni i pocnes da se cupas" user posted image user posted image user posted image ja se ustelila to radim dok gledam TV...peskiri, roll on, trakice, puder, kesa za smece da mogu da bacim trakice i protrem se koliko sam duga i siroka po dnevnom da noge depiliramuser posted image user posted image vala jos kad bih u hali mjesecno morala provoditi sta vremena zbog depilacije---pa nesto bi mi bilouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:21:01   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: sahara

E cure svaka vam cast kad imate hrabrosti da idete na depilaciju voskom, ovo posebno vazi za bikini zonu, brrrrrrrrrrrr, ja samo smijem noge epilatorom, a ostalo bicevi, jbg, nemam hrabrostiuser posted image


ma zeno moja.... pukose mi ledja vise od bica.... a ucinak 3 dana... ma ne mogu vise hocu da poludim... mozda za pocetak da se usudim samo donji dio nogu... pa nekad i komplet... vidjecu


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:21:28   
Anoniman
ma nije strasno...malo places...malo jauces...malo grizes usnuuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:22:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: sahara

E cure svaka vam cast kad imate hrabrosti da idete na depilaciju voskom, ovo posebno vazi za bikini zonu, brrrrrrrrrrrr, ja samo smijem noge epilatorom, a ostalo bicevi, jbg, nemam hrabrostiuser posted image


ma zeno moja.... pukose mi ledja vise od bica.... a ucinak 3 dana... ma ne mogu vise hocu da poludim... mozda za pocetak da se usudim samo donji dio nogu... pa nekad i komplet... vidjecu



Pa ok noge, to mi nije frka, ali dalje - ne damuser posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:22:45   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: dadada

ma nije strasno...malo places...malo jauces...malo grizes usnuuser posted image user posted image user posted image  


jao tako su mi govorili i kad sam trebala da se porodim....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:23:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: sahara

E cure svaka vam cast kad imate hrabrosti da idete na depilaciju voskom, ovo posebno vazi za bikini zonu, brrrrrrrrrrrr, ja samo smijem noge epilatorom, a ostalo bicevi, jbg, nemam hrabrostiuser posted image


ma zeno moja.... pukose mi ledja vise od bica.... a ucinak 3 dana... ma ne mogu vise hocu da poludim... mozda za pocetak da se usudim samo donji dio nogu... pa nekad i komplet... vidjecu



e nema toga misu jedan...odmah sve...pa ces se navuci kada vidis kako je lijepouser posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:24:14   
frenkoza
ehhh.... ljepota boli..... user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:24:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: dadada

ma nije strasno...malo places...malo jauces...malo grizes usnuuser posted image user posted image user posted image  


jao tako su mi govorili i kad sam trebala da se porodim....


ma ovo vazi samo za brazilku...noge ne osjetis

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:25:57   
Skvo RR
Dadada, hmmmmm, plasis nam zenice,,,malo places, malo jaucesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:29:12   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: dadada

ma nije strasno...malo places...malo jauces...malo grizes usnuuser posted image user posted image user posted image  


jao tako su mi govorili i kad sam trebala da se porodim....



user posted image user posted image user posted image user posted image Dobra si...
Ja sam kao "drugarica mi u mene" sahara, jos uvijek nemam petlje. user posted image
Zilet majka. user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:29:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Dadada, hmmmmm, plasis nam zenice,,,malo places, malo jaucesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!

ma nista strasnouser posted image ...haj vecina je porod prezivjela vala ovo je sega sala

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:31:32   
Anoniman
A znate koja je ljepota otic na more s brazilkom... ne moras kontati 2-3 sedmice ...ma divota

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:31:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi


Ja sam kao "drugarica mi u mene" sahara, jos uvijek nemam petlje. user posted image
Zilet majka. user posted image




I ja, ne smijem brate, ne ne

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:31:58   
Skvo RR
Avaj, kod mene bol od poroda 5, bol od depilacije 9!

Ali nije nista strasno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:34:17   
acudesa
helooooouser posted image user posted image user posted image user posted image  skvo...kako siuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:34:48   
Ilhana RR
cccc dvije moderatorice... obadvije zachatavaju temu :/ kakav je ovo primer za druge forumasice :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:35:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Avaj, kod mene bol od poroda 5, bol od depilacije 9!

Ali nije nista strasno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa vidis da nije nista strasnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:36:48   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

cccc dvije moderatorice... obadvije zachatavaju temu :/ kakav je ovo primer za druge forumasice :P


Ma povuklo ih Ilhana, stara vremena...zov OT jaranica. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:37:49   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Avaj, kod mene bol od poroda 5, bol od depilacije 9!

Ali nije nista strasno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa vidis da nije nista strasnouser posted image user posted image user posted image user posted image



kod mene je vako... bol porodjaja 2 bol depilacije 150 :D

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:38:37   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

cccc dvije moderatorice... obadvije zachatavaju temu :/ kakav je ovo primer za druge forumasice :P


Ma povuklo ih Ilhana, stara vremena...zov OT jaranica. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:38:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

cccc dvije moderatorice... obadvije zachatavaju temu :/ kakav je ovo primer za druge forumasice :P
a bogami i trecauser posted image user posted image sad kad padre upadne s user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:39:38   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

cccc dvije moderatorice... obadvije zachatavaju temu :/ kakav je ovo primer za druge forumasice :P
a bogami i trecauser posted image user posted image sad kad padre upadne s user posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha da da treca... thank god ovo nije moj pdf :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:42:08   
acudesa
padre je upala, ja sam gotovauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:42:36   
leli§

IZVORNA PORUKA: sahara

E cure svaka vam cast kad imate hrabrosti da idete na depilaciju voskom, ovo posebno vazi za bikini zonu, brrrrrrrrrrrr, ja samo smijem noge epilatorom, a ostalo bicevi, jbg, nemam hrabrostiuser posted image


brazilku ni slucajno epilatorom pa oci bi ti ispaleuser posted image bol depilacije sa voskom nije ista kao sa epilatorom...epilator malo pecka, malo skakuces a malo i skine...a vosak kad povuce trznes, jauknes ako bas moras, a puno otislo...

ja kad sam prvi put radila brazilsku (bila na poslovnom putu i u hotelu u salonu to odradim) rekao mi mm ti otisla sa pokrivacem dosla nazad golauser posted image user posted image user posted image user posted image nisam ni uspijela cijelu, nego samo onaj gordnji dio...reko ziva bila de da se ja ustanem, zena stala gleda, valjda joj nije bilo jasno gdje cu sad takva ko napola ocerupana kokos...ali stvarno nisam mogla vise... drugi put sam sve odradila. gornji dio me puno manje bolio a donji sam prezivjela...jednom kad pocnes korijen oslabi i boli sve manje i manje...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *