|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:01:47   
frenkoza
inace s tim dlakama muku mucim jer sam kao vukodlak.... cesto kazem mami sto me nisi rodila ko musko kad sam ovako dlakava... uzas.... kupila sam roventin epilator ali boli ko djavo crni.... urastaju dlacice.... groznooo
veet krema mi skine oko 20% dlacica... dok je recimo moja mama s njom prezadovoljna jer joj nisu tako intenzivne dlacice i mirna je po 2-3 sedmice.....

prosto vise ne znam sta da uradim po pitanju svoje dlakavosti....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:10:36   
acudesa
A,jesi li probala tuširanje onom spužvicom-protiv urastanja dlačica...(samo se ne smije koristiti neposredno nakon epilacije)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:17:40   
frenkoza
nisam... jel ima neka posebna spuzvica protiv urastanja ili ona obicna??? ako ima gdje se moze nabaviti??? ma da izvines i gov... bi vise na sebe stavila samo da se rijesim ove maljavosti ubi me u mozak....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:20:38   
acudesa
Ja kad sam počela sa epilacijom-dešavalo mi se da mi pokoja dlačica uraste i to mi je pomoglo (nije specijalna, neko ona plastična mrežica....zgužvana, znaš)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:24:14   
frenkoza
aha znam... obicna ona za tusiranje.... probacu bas... hvala na savjetu

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:33:42   
Anoniman
frenky...ja sam isla na vosak, rednovno citavu god. pa su pravo oslabile e nakon  toga sam sama sebi s epilatorom a  i ziletom bas radi urastanja...nema ti druge...barem meni nista nije pomoglo ...najcesce ljeti idem na vosak a zimi zilet pa nekako to urastanje smanjim (a jesen i proljece masinicauser posted image )

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:34:42   
acudesa
Nije na odmet, ja sam je dobila uz epilator tako da znam 100 % da je predviđena i za to...uz pojašnjenje stoji i ono što sam ti već rekla: ne neposredno nakon epilacije, valjda radi pretjerane iritacije kože...iskreno, meni je na početku trebala, sad je ne koristim nikako...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:36:09   
acudesa
mašinica i to na cent za prvi putuser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:39:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mašinica i to na cent za prvi putuser posted image user posted image user posted image ...
kosilicauser posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:40:38   
frenkoza
nisam nikad isla u kozmeticke salone na tretmane... nesto me strah user posted image user posted image user posted image

pokusala sam sa trakicama... one mi djeluju, ali mi ih treba tona jer su mi dlacice guste... pa kad se sracunam mogu otici na fin tretman u salon za te pare.. bar se ne patim ja nego neko drugi user posted image user posted image user posted image

natjeracu se da idem na vosak pa da vidim.... valjda ce umanjiti bar ove od koljena na dole....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:41:13   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mašinica i to na cent za prvi putuser posted image user posted image user posted image ...
kosilicauser posted image user posted image
user posted image



hahahahah... rjesenje za moje probleme.... hahahaha


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:45:43   
vjestica
ja sam dugo koristila vosak , ali sam se razrahatila kad sam kupila aparatić philipsov satin ice, puno je praktičniji od voska
žiletom ne prilazim nogama,a kod čupanja iz korjena uvijek posotoji opasnot od urastanja
ja sma uz svoj aparat dobila nastavak protiv urastanja, koji koristiš 3-4 dana nakon depilacije, ali ga ja zaboravim koristiti
bilo koji gel za tuširanje sa pilingom postiže istu svrhu
aBd kad se porodim, ponovo ću na fotodepilaciju

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:47:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

nisam nikad isla u kozmeticke salone na tretmane... nesto me strah user posted image user posted image user posted image

pokusala sam sa trakicama... one mi djeluju, ali mi ih treba tona jer su mi dlacice guste... pa kad se sracunam mogu otici na fin tretman u salon za te pare.. bar se ne patim ja nego neko drugi user posted image user posted image user posted image

natjeracu se da idem na vosak pa da vidim.... valjda ce umanjiti bar ove od koljena na dole....


kod vedrane su ti cure pravo fine ...rade sihronizovano pa si za cas gotovauser posted image user posted image a i ne moze se porediti s kucnom radinosti ...nema hoces neces trgnuti...niko te ne pita...samo skidajuuser posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 22:58:16   
frenkoza
e super... bas cu se nakaniti jedan dan da odem.... kakve su cijene???

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:00:35   
frenkoza
ja mene budale... pitam tebe a cjenovnik imaju na sajtu... nije skupo 30 km komplet noge i bikini.... e sad posto ja nemam iskustva bas kolike dlacice trebaju biti za ovaj tretman s voskom??? 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:03:10   
leli§

IZVORNA PORUKA: frenkoza

nisam nikad isla u kozmeticke salone na tretmane... nesto me strah user posted image user posted image user posted image

pokusala sam sa trakicama... one mi djeluju, ali mi ih treba tona jer su mi dlacice guste... pa kad se sracunam mogu otici na fin tretman u salon za te pare.. bar se ne patim ja nego neko drugi user posted image user posted image user posted image

natjeracu se da idem na vosak pa da vidim.... valjda ce umanjiti bar ove od koljena na dole....



meni veet trakice ne pomazu...jednostavno nista ne iscupaju.... jos mi na vrhovima dlakica ostane vosak a na trakici nigdje dlakice:):):)

ja sam kupila topli vosak roll on u frizerland-u na dobrinji oko 3km je patrona moze biti 2-3 puta za cijele noge i uzela fino trakice kod njih 100kom cini mi se 10km... i patronu u mikrovalnu dva puta po 1min ... stavis bebi pudera na zonu koju zelis depilirati namazes voskom nalijepis i trgnesuser posted image ja sam se isto tako sracunala stvarno mi se nije isplatilo uzimati trakice a Boga mi ni svaki put na depilaciju noge i bikini i ispod pazuha me izadje oko 100km...ovako noge i pazuhe kuci sama a bikini odem---nema sanse da ga ja strgnem a morala bih izmjenjati 1001 pozu dok bih sve skinulauser posted image i neko vece mm citam sa one teme zene sa hidzabom neko je postavio kako muz treba se javiti zeni kada kuci dolazi da je ne bi iznendaio...kaze on sto...reko zamisli ja hocu da se cupam dole user posted image kaze on "pa sta te imam ja iznenadjivati iznenadis ti mene kada doneses peskire u dnevni i pocnes da se cupas" user posted image user posted image user posted image ja se ustelila to radim dok gledam TV...peskiri, roll on, trakice, puder, kesa za smece da mogu da bacim trakice i protrem se koliko sam duga i siroka po dnevnom da noge depiliramuser posted image user posted image vala jos kad bih u hali mjesecno morala provoditi sta vremena zbog depilacije---pa nesto bi mi bilouser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:03:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja mene budale... pitam tebe a cjenovnik imaju na sajtu... nije skupo 30 km komplet noge i bikini.... e sad posto ja nemam iskustva bas kolike dlacice trebaju biti za ovaj tretman s voskom??? 
hmmmmmmm...

----- ovolikeuser posted image oko 1 cm...ne smiju premale jer pucaju ili ih u opste ne moze vosak uhvatiti...ma ko za kosilicu

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:05:12   
leli§

IZVORNA PORUKA: dadada

kod vedrane su ti cure pravo fine ...rade sihronizovano pa si za cas gotovauser posted image user posted image a i ne moze se porediti s kucnom radinosti ...nema hoces neces trgnuti...niko te ne pita...samo skidajuuser posted image



ja sma isto kod Vedrane radila u Bosni kad sam... meni su super... meni su radili cijele noge za 20km i cijeli bikini (ne samo bikini liniju, nego brazilski) za 20km

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:06:32   
leli§

IZVORNA PORUKA: frenkoza

e sad posto ja nemam iskustva bas kolike dlacice trebaju biti za ovaj tretman s voskom???


za prvi put oko 3 sedmice bez ziletauser posted image user posted image definitivno duze od 0.5cm:)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:08:38   
acudesa
dado....kosilica je dovoljna, ne idi dalje-živa bila...(ipak očekujem nešto sl bageruuser posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:08:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: dadada

kod vedrane su ti cure pravo fine ...rade sihronizovano pa si za cas gotovauser posted image user posted image a i ne moze se porediti s kucnom radinosti ...nema hoces neces trgnuti...niko te ne pita...samo skidajuuser posted image



ja sma isto kod Vedrane radila u Bosni kad sam... meni su super... meni su radili cijele noge za 20km i cijeli bikini (ne samo bikini liniju, nego brazilski) za 20km


ma brazilku i ja radim ali su poskupili...ima jos jedna teta iznad inat kuce ona odlicnu brazilku radi a i definitivno je najjeftinija samo do nje doci je poezija...pravo se iznerviram...vazda mi da termin za 7 dana

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:13:18   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: frenkoza

e sad posto ja nemam iskustva bas kolike dlacice trebaju biti za ovaj tretman s voskom???


za prvi put oko 3 sedmice bez ziletauser posted image user posted image definitivno duze od 0.5cm:)


3 sedmice bez zileta... to nije kod mene 0.5 cm nego 0.5 metara.... pa rekle bi zene draga obrati se sumarstvu mi ti nista ne mozemo pomoci user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:15:18   
frenkoza
http://www.youtube.com/watch?v=OIi22TucBy0&feature=related

pogledajte ovo molim vas... ja sam se upisala od smijeha... vezano za temu definitivno!!!


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:15:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: frenkoza

e sad posto ja nemam iskustva bas kolike dlacice trebaju biti za ovaj tretman s voskom???


za prvi put oko 3 sedmice bez ziletauser posted image user posted image definitivno duze od 0.5cm:)


3 sedmice bez zileta... to nije kod mene 0.5 cm nego 0.5 metara.... pa rekle bi zene draga obrati se sumarstvu mi ti nista ne mozemo pomoci user posted image user posted image user posted image user posted image



ma nisi jedina

evo jos jedna ideja
user posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 23:17:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

http://www.youtube.com/watch?v=OIi22TucBy0&feature=related

pogledajte ovo molim vas... ja sam se upisala od smijeha... vezano za temu definitivno!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *