|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Egipatska depilacija
24.6.2009 21:30:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: Leva

Upravo sam cula za egipatsku depilaciju i interesuje me da li znate u kom kozmetickom salonu u Sa se moze napraviti, koliko kosta i da li se negdje kod nas moze kupiti secerna pasta?
Egipatska depilacija je slicna depilaciji voskom ali manje boli jer se smjesa nanosi u suprotnom smijeru od rasta dlacica a uklanja se u smijeru rasta i ne ostavlja crvene tackice. Koriste se secer, med i limun- nema "vjestackih" sastojaka.


user posted image

nanosi se dakle u suprotnom smijeru a trga se u smjeru rasta dlake

pa to je onda sasvim isto



naprotiv... u kozmetickim salonima zene koje rade s voskom nanose ga u smjeru rasta dlake, a cupaju u suprotnom user posted image
vjerujem da ovo mozda manje boli, al nemam ja zivaca za to... a tudjim se rukama ne prepustam user posted image



(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Egipatska depilacija
24.6.2009 21:37:33   
Anoniman
meni se cini dobro pravouser posted image ...voljela bih fakat probati, ali jos nema u sauser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=rHBCtuQWH-E

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Egipatska depilacija
24.6.2009 21:41:10   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: *Dina*


IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: Leva

Upravo sam cula za egipatsku depilaciju i interesuje me da li znate u kom kozmetickom salonu u Sa se moze napraviti, koliko kosta i da li se negdje kod nas moze kupiti secerna pasta?
Egipatska depilacija je slicna depilaciji voskom ali manje boli jer se smjesa nanosi u suprotnom smijeru od rasta dlacica a uklanja se u smijeru rasta i ne ostavlja crvene tackice. Koriste se secer, med i limun- nema "vjestackih" sastojaka.


user posted image

nanosi se dakle u suprotnom smijeru a trga se u smjeru rasta dlake

pa to je onda sasvim isto



naprotiv... u kozmetickim salonima zene koje rade s voskom nanose ga u smjeru rasta dlake, a cupaju u suprotnom user posted image
vjerujem da ovo mozda manje boli, al nemam ja zivaca za to... a tudjim se rukama ne prepustam user posted image




ne ne dino i ja sam mislila isto kao i ti nisam se samo dobro izrazila
znam kako rade u kozemtickom(radila sam user posted image )
zelila sam reci da je to u biti isto jer je bolan sam proces cupanja dlake ...ne bitno kako se vosak nanese
povreda korjena je ista

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Egipatska depilacija
24.6.2009 22:14:14   
idana_85
leva, koristila sam jedno vrijeme oboje i upravu si,isto je kao i cupko,s tim da je mene manje boljelo. bas uzeh afroditinu smolu u interexu neki dan zbog aplikatora, tj pakovanja. dodje kao plasticna bocica s valjkom i kada potrosis smolu fino operes i tu mjesavinu sto sebi kuhas naspes u to i super. ja sam dobila jednu bocicu takvu od zaove ali nisam znala gdje se moze kupiti a sada sam nasla,tako da napravim po dvije doze i kad zapne samo ugrijem u mikrovalnoj ili vrucoj vodi.....Je li probao iko taj recept? Ja jos nisam na bikini zoni,nesto ne stizem,a brkove jesam i ok je.

Je li jomeloop pomaze kod oziljaka? Ja imam na rukama male sitne bubuljice,koje ja pronadjem, istisnem i onda od nervoze,kad ucim to cackam,raskrvarim i svew tako. ruke su mi na tufne i sve ostaju fleke? dosta dobro mi pomogne kada odem na more morska voda,ali sta bih ovdje, ima li neko ideju user posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Egipatska depilacija
24.6.2009 22:24:35   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: idana_85


Je li jomeloop pomaze kod oziljaka? Ja imam na rukama male sitne bubuljice,koje ja pronadjem, istisnem i onda od nervoze,kad ucim to cackam,raskrvarim i svew tako. ruke su mi na tufne i sve ostaju fleke? dosta dobro mi pomogne kada odem na more morska voda,ali sta bih ovdje, ima li neko ideju user posted image




NEEEE!!! ne smijes to radit ni slucajno
fleke kada dobijes nikada vise ne mozes da ih posvjetlis a i ako uspijes moraces uvijek nosti zastitni faktor i stalno ih izbjeljivati cim prvo sunce izadje...koza kada jednom izgori nikada vise ne zaboravi.nikada se vise ne vrati na ono staro stanje.
od cega su bubuljice...
dali ti mozda dlacice urastaju?
dali radis piling redovno?

kada grijes tu masu u mikrovalnoj dobro pazi da se ne oprzis, to bi moglo biti gadno



_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Egipatska depilacija
24.6.2009 22:37:49   
idana_85
IZVORNA PORUKA: dadada

meni se cini dobro pravouser posted image ...voljela bih fakat probati, ali jos nema u sauser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=rHBCtuQWH-E



http://www.youtube.com/watch?v=SzOwU5VwqeU&NR=1

evo ima i ovo,vidis dole recept (doduse na francuskom,da se pravi kao i ovaj sto sam ja rekla,samo idu 2 solje secera,a ja pravim sa 3....bas cu probati i ovako koristiti


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Egipatska depilacija
24.6.2009 22:59:20   
aazra
Idana, meni je jomelop pomogao kod oziljaka od pljuskavica, pricala sam ti da sam ih imala godinu dana prije trudnoce. Lice mi je bilo katastrofauser posted image , a danas se nista ne vidiuser posted image

Ako zelis mogu ti ponijet kad se vidimo da isprobas ostalo mi je vise od pola kutije, meni ne treba a nije mu istekao rok.

< Poruku je uredio aazra -- 24.6.2009 23:00:59 >


_____________________________








(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Egipatska depilacija
24.6.2009 23:02:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: idana_85

IZVORNA PORUKA: dadada

meni se cini dobro pravouser posted image ...voljela bih fakat probati, ali jos nema u sauser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=rHBCtuQWH-E



http://www.youtube.com/watch?v=SzOwU5VwqeU&NR=1

evo ima i ovo,vidis dole recept (doduse na francuskom,da se pravi kao i ovaj sto sam ja rekla,samo idu 2 solje secera,a ja pravim sa 3....bas cu probati i ovako koristiti



ma nema sanse da ja sama sebe depiliramuser posted image

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Egipatska depilacija
25.6.2009 19:23:15   
idana_85
IZVORNA PORUKA: aazra

Idana, meni je jomelop pomogao kod oziljaka od pljuskavica, pricala sam ti da sam ih imala godinu dana prije trudnoce. Lice mi je bilo katastrofauser posted image , a danas se nista ne vidiuser posted image

Ako zelis mogu ti ponijet kad se vidimo da isprobas ostalo mi je vise od pola kutije, meni ne treba a nije mu istekao rok.


Pa vidjela si sigurno onda kod mene ruku,pogotovo desne..ako ce mi pomoci,sve prihvatam,ovo je bas groznouser posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Egipatska depilacija
26.6.2009 14:06:49   
martajay
ovu "egipatsku" depilaciju u beogradu zovu "arapska", i ja sam je isprobala. nisu mi urastale dlake, kao obicno.... uglavnom, super je... samo, ne bih vam preporucila da same pravite smesu, jer je, ipak, potrebno iskustvo... ja sam se celog jednog dana mucila sa tim receptom... cela se ulepila, ni jednu dlaku nisam skinula.... uglavnom - uzas! ne znam zasto ovde nema u salonima te vrste depilacije!

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
4.8.2009 20:04:41   
suncan_dan
dali to ide i kad se stvarno ima maaaalooo dlacica? jer probala sam sa voskom i epilatorom, vosak mi oosteti kozu a neizvuce dlacice, a kod epilatora bi prije pincetom nego s njim. uvijek moram te dvije-tri dlacice da brijem, a nervirame zato sto to moram uvijek, svaka 2-3 dana da radim user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 20.2.2010 22:07:28 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
20.2.2010 22:13:40   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme "Depilacija"
IZVORNA PORUKA: mala curica

Drage moje medene zanima me sta vi koristite
od depilacijskih sredstava.
Koristite li neke trake s voskom,neki depilacijski
aparat(Braun,Roventa..........) li pak samo
obicne biceve.
Koje kreme koristite poslije depiliranja?


IZVORNA PORUKA: Ilhana

Ja koristim kremu weet za sve... to mi najbolje uklanja nepozeljne dlake...


IZVORNA PORUKA: mala curica

Jesi li probala Weet za obrve?
Bas me interesuje kakav je ,ja se ne usudzujem probati?.


IZVORNA PORUKA: sarayka

Ja lično koristim Veet kreme jer nisam izraženo dlakava  i pomažu mi iako se neki žale na njih, a ako sam u žurbi brijač ko i svaka žena!
Poslije toga obično mlijeko za tijelo vecinom Dove,Nivea...
PS: citala sam da je za podlogu za brijanje jako dobro koristiti regenerator za kosu jer omekša dlake i iako bizarno zvuči istina je, ja probala



IZVORNA PORUKA: mala curica

Ja sam cula da je pasta za zube bobra poslije depiliranja
nogu.Usporava rast i koza je mekana



IZVORNA PORUKA: camm

veet krema i imam neki aparatic 
posle kupanja nivea mlijeko ili johnsons.


IZVORNA PORUKA: mala curica

Meni je sveki kupila Braunov aparat za depilaciju
i zadovoljna sam


IZVORNA PORUKA: Ilhana

i ja sam sarayka ko ti, nemam puno dlaka... kod mene ima mjesta po nogama po 5 cm radie bez ijedne dlake...

A znate sta je dobro za brzo depiliranje sa Weetom, ja to uvijek koristim... znate li one rukavice hrapave za tusiranje?

Ovakva...

user posted image


Pravo dobra i posle toga namazem noge sa djecijim uljem... i superiska...



IZVORNA PORUKA: camm

imam tu rukavicu negdje ali nikad nisam
probala.




IZVORNA PORUKA: neki

I ja koristim Veet i prezadovoljna sam,a posle mlijeko za tijelo koje mi se nadje pri ruci


IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: camm

imam tu rukavicu negdje ali nikad nisam
probala.




Probaj sledeci put... znas kako je lahko... ja jednom zurila i nisam znala sta cu reko haj sa ovim cu posto je hrapava i od tada uvijek sa tim... pravo dobro...


IZVORNA PORUKA: andji

gel za tuširanje,inače koristim 'frittini' komplet njegu za tijelo,obične biceve,i posle naravno opet mlijeko za tijelo 'fruttini'....nemam nekih problema sa dlakavošću,na nogama mi se ured pa i nevide,ali eto opet brijem



IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ja uzela Veet za obrve nista..0...bar meni nista nije uspjelo..samo se namucila...




IZVORNA PORUKA: A Iman

depilacija kod kozmeticarke....dug niz godina, prije toga, Epilady i Braunovi apratici.



IZVORNA PORUKA: mamyca

Koristim Veet kremu,i sve je brzo i lagano jer nemam puno dlacica,a inace sam jako svijetle puti .


IZVORNA PORUKA: SAMRAAA

Ja se žicam od muža ,koristim njegov Gillete Fusion britvice..i super je..nemam potrebe poslije mazati ičim..A inače koristim Dove losion za njegu tijela..



IZVORNA PORUKA: chuci

ja kod kozmetičarke. prije toga najviše električnim epilatorom i pravo mi urastale dlačice. sad mi manje urastaju, iako ih još ima.
jel ima neko neki savjet oko tog urastanja




IZVORNA PORUKA: laracroft

Ljeti idem kozmeticarki na tretman voskom i mogu vam reci da nije bas ugodno,a zimi kremom za depilaciju i aparaticem.Najradije bih isla na lasersko uklanjanje dlacica,jer ih ne mogu smisliti.



IZVORNA PORUKA: merimaa

jes ti ona zlocesta iz one reklame ako si vidjela kad oni uzmu djeciji sampon a onaj slatki bebac na kraju kaze i on je isto zlocest!






_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
20.2.2010 22:21:50   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme: "Laserska epilacija"
IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Da li je neko od vas radio lasersku epilaciju nogu. Ja sam radila prije mjesec dana cijele noge i nisam baš zadovoljna, pa me zanimaju vaša iskustva.


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa nestalo ti je oko 50 % dlacica...trebas jos par tretmana zar ne?
jel jos uvjek skupo?


IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Da je nestalo 50 % bila bih zadovoljna, ali imam osjećaj da je isto kao što je i bilo. Trebam tretman ponoviti opet za 2 mj odnosno za mjesec jer je 1 mj već prošao i onda opet nekada za 2-3 mj nakon toga. Po tretmanu košta 900 KM.


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uh :) kad dobijem na Bingu idem i ja
predpostavljam da znas da dlacice ne smijes sama skidati u medjuvremenu!



IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Da da znam, smiju se samo izbrijavati. Cijena i jest ono što me nervira ali možda sam ja i previše očekivala zato što je skupo. Doktorica  mi je rekla da nakon tretmana dlačice koje su spaljene izađu brzo ali ja i nakon mjesec dana ne vidim neku razliku.


IZVORNA PORUKA: ruža

A da li je iko radio lasersku epilaciju lica, mislim dlačica iznad usana i koliko otprilike to košta?


IZVORNA PORUKA: Mik Mik

To traje svega 10 min i košta 100 KM


IZVORNA PORUKA: emy

a kakav je krajnji rezultat
i drugo pitanje, kakav je osjecaj
ako si radila



IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Kao što rekoh sa epilacijom nogu nisam do sada zadovoljna ali vjerovatno nakon drugog tretmana moći ću vidjeti bolje rezultate a što se tiče nadusnice tu sam zadovoljna 100 %. Tokom tretmana osjećaš kao malo bockanje, ništa strašno. Bude neugodno samo na početku i taman kad se navikneš bude gotov tretman  Preporučila bih svakoj ženi.



IZVORNA PORUKA: emy

noge mi i nisu problem
koristim aparat za "cupkanje" dlacica
bol vise i ne osjetim a mirna mjesec dana

ali zanima me iznad usnice
moras li opet ponavljati tretman ili...
odavno me zanima
 za temu


IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Ne moraš, dovoljan je jedan tretman. Barem je kod mene tako bilo. Samo prije tretmana ne smiješ čupkati dlačice, samo brijati.



IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Mik mik gdje si radila lasersku epilaciju lica, mislim dlačica iznad usana


IZVORNA PORUKA: emy

kakvo brijanje
ja ne prilazim brijacem dalje od pazuha
postoji li neko pravilo koliko ne bih smjela cupkati prije epilacije

sjecam se jedne djevojke koja je brijala obrve u srednjoj skoli
svaka joj cast na hrabrosti

hvala za br.



IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Najmanje 2 mjeseca ne diraj brčiće



IZVORNA PORUKA: emy

2 mjeseca
pa moj nick bi tada bio baba brka
moram razraditi strategiju

hvala na odgovorima


IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Nema na čemu. Baš me nasmija, čuj baba brka hahah

Ako budes htjela epilirati brkove moraćeš ih ionako obrijati prije tretmana, tako da ih slobodno možeš već sad brijati. Oni tako rade prvo obriju pa onda prelaze laserom


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ma hvala ti draga...super konacno info iz prve ruke...eto kad joj navale musterije mi cemo reci da si ti zasluzna za to...pa nek ti da kakav popust


IZVORNA PORUKA: Mrka

U, sto kosta depilacija nogu!Pa to je zbilja skupo! E, mene sad interesuje, kad je tako skupo, i kada obavis sve te tretmane koliko dugo mozes biti mirna i zadovoljna svojim nogicama?


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

cjeli zivot :)
al zavisi od osobe do osobe koliko je tretmana potrebno...uglavnom izmedju 4 i 6 pa onda to puta 900 km ...puno


IZVORNA PORUKA: larina

koristi epilator tako da nemam neke jake dlake,a sto se tice lasera kad bi mi trebao ja bih ga kupila,vidjela sam u neckermann katalogu moze se naruciti mozda i za bosnu-pogledajte





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
20.2.2010 22:31:45   
acudesa
Trajno ili privremeno, skidanje ili čupanje:)))...iz korjena ili samo vrh
pisat ćemo ovdje:)
ja kombiniram epilaciju (noge) a osjetljivi dio brijač " lady protector"


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
21.2.2010 22:38:16   
bubiani
joj blago se vama ja ostajem jos na brijanju brijace. ne usudim se jos ni epilaciju probati. cual sma da uzanso boli jel istina :))) user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.2.2010 17:21:22 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
22.2.2010 8:38:05   
magnolija*
Hajde Sarajke javite gdje ima laserska epilacija u Sarajevu? Cula sam da je radi dr. Suljagic iz Tule u nekom salonu. Ako neko bilo sta zna, gdje se radi, koliko kosta, kakva su iskustva, koliko traje taj period "bez dlaka", molim vas pisite sta znate od vasih prijateljica, komsinica, radnih kolegica... Jer je planiram raditi, a malo gdje mogu procitati o iskustvima.

Mik Mik vidim ti si radila noge, prije koliko, kod koga, kojim uredjajem, koliko tretmana do sada? Malo sam citala o ovome i treba dobro paziti kojim aparatom se radi, postoji laser, a postoji i IPL uredjaj koji ima slabiji ucinak i zato je jeftiniji.

Godinama se borim s dlakama, bas imam problema s njima i htjela bih sebi malo olaksati.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.2.2010 17:21:39 >


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu bubiani)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 11:23:33   
Leva
Ne znam koliko se isplati raditi lasersku depilaciju jer te izadje 5000 KM ili cak i vise depilacija nogu. Da bi bilo ucinkovito mora se raditi 5-6 tretmana a ucinak traje samo tri godine. Te tri godine bez depilacije ti oni prodaju pod "trajna depilacija".

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.2.2010 17:21:54 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 11:28:17   
ena0002
I mene interesuje ova laserska depilacija ali brcica i brade user posted image user posted image user posted image  i je li to trajno, koliko kosta, koliko tretmana trebe.....je li iko radio?
A za noge lijepi epilator i brijac u kombinaciji user posted image user posted image user posted image  
A meni su se dosta prprijedile na nogama kako ih cupam sa epilatorom, pa kontam jos koja godina i imacu efekat laserske depilacije user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.2.2010 17:22:09 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 14:23:22   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: Leva

Ne znam koliko se isplati raditi lasersku depilaciju jer te izadje 5000 KM ili cak i vise depilacija nogu. Da bi bilo ucinkovito mora se raditi 5-6 tretmana a ucinak traje samo tri godine. Te tri godine bez depilacije ti oni prodaju pod "trajna depilacija".


znam  da je ova "trajna", ustvari period od nekoliko godina, zavisi od osobe do osobe, nekom 2 nekom 5, a ja bih radila bikini samo i puno je jeftinije od cijelih noga, a vjeruj mi da bih bila presretna da sam rahat 2 godine, jer se godinama borim s kurvama user posted image

hajmo zene, zna li iko ?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.2.2010 17:22:26 >


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 14:24:37   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: ena0002
A meni su se dosta prprijedile na nogama kako ih cupam sa epilatorom


moja Ena, meni je to misaona imenica user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.2.2010 17:22:40 >


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Egipatska depilacija
25.2.2010 15:24:02   
aazra
IZVORNA PORUKA: bubiani

joj blago se vama ja ostajem jos na brijanju brijace. ne usudim se jos ni epilaciju probati. cual sma da uzanso boli jel istina :))) user posted image


Boli ali samo na pocetku poslije se naviknes...meni je prvi put trebalo nekoliko dana da skinem sve dlake,a li bila sam uporna i sad ne boli nistauser posted image

_____________________________








(odgovor članu bubiani)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 17:11:23   
acudesa
IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: bubiani

joj blago se vama ja ostajem jos na brijanju brijace. ne usudim se jos ni epilaciju probati. cual sma da uzanso boli jel istina :))) user posted image


Boli ali samo na pocetku poslije se naviknes...meni je prvi put trebalo nekoliko dana da skinem sve dlake,a li bila sam uporna i sad ne boli nistauser posted image

isto ovako, znači: prvih nekoliko puta malo boli (ali i tu ima rješenje, dođe uz aparat i kesica sa ledom koju staviš tamo gdje čupkaš dlačice-ništa ne osjetiš)
a, zato si rahat dosta dugo...i noge budu lako glatke...super

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.2.2010 17:20:36 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 18:24:39   
leli§
kod mene je ova laserska depilacija pravo popularna... 12 tretmana nogu kosta 2000eura a tretman traje oko godinu dana...
moja kolegica je radila i prezadovoljna je. sad radi ruke i vec se vide rezultati...

koliko ce to biti trajno sve zavisi od jedne do druge individue. laserka depilacija je puno uspjesnija na debljim i tamnijim dlacicama a ne na svijetlim ili tankim...

ja mislila odraditi pazuhe i bikini, ali iskrena da budem sve me nesto strah zbog zljezda....i jos kazu da bikini boliiiiiiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 21:28:05   
vjestica
u kozmetičkom salonu Vedrana rade fotodepilaciju, dosta je jeftinija od laserske, a dugoročni efekti i kod jedne i kod druge su svakako diskutabilni, odnosno još ne provjereni kod nas
ja sam 2 puta radila fotodepilaciju pazuha, dlake ne ispadnu odmah, nego za 7-10 dana (bila sam na moru rahat što se toga tiče) i počnu opet rasti
nisam nastavila sa fotodepilacijom jer sam ostala trudna, a to je kontraindikacija za fotodepilaciju
narasle su mi opet dlake, ali na nekim mjestima su rjeđe
i ovdje se preporučuje 5-6-tretmana, oba pazuha su koštala 60 km po tretamnu


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sve o depilaciji (epilaciji)
25.2.2010 21:56:55   
frenkoza
imate dermo-laser centar u sarajevu  - http://www.dermo-laser.com/kontakt.htm
ja sam tamo isla... naime ja imam problem sto su mi s desne strane izmedju vrata i lica narasle dlacice i bas u nekom kao krugu... i ja sam otisla tamo jer sam cula reklamu na radiu... zena me docekala i fino me ispitala od kad, sta kako.... i kaze meni : ti imas poremecaj hormona i ako bi ti uspio tretman... trajao bi najduze 2-3 godine.... a kostao bi me oko 1200 km... mislim stvarno iskreno me zena posavjetovala nije me htjela navuci i prevariti... hvala joj... uputila me ginekologu da mi ispita hormone....

ja sam je poslusala i ginic mi je dao da povadim sve te hormone i dijagnoza je hirzutizam.... dao mi da pijem diana kontracepcijske pilule da mi regulisu te hormone, pila sam ih 3 mjeseca i nisam ih mogla podnijeti, pa sam prestala... poslije sam ostala trudna, ali stanje sa dlacicama je nepromijenjeno, pa cu nekad kad prestanem dojiti vidjeti sa ginekologom ima li kakav drugi lijek osim tih pilula....

nedavno sam cula i za ovaj kozmeticki salon vedrana na alipasinu http://vedrana.ba/ i jednom sam otisla ali radi tek od 11 h a ja sam bila oko pola 10.... ali otici cu da se raspitam i tamo sta i kako....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kako bi reagovale....


....da saznate da vas neko prati na netu rr.recimo a vi tracate,sveki,svekra,zavu,jetrvu,muza,...... Da je to neko,iz vase okoline tko vas poznaje ili cak neko vama bas blizak....Kako bi reagovale na to,da vam kaze jao sta: to pises na rr.???""""

neznam??? (48%)

posvadjala bi se s njom/njim. (3%)

ignorirala bi... (8%)

pa sta je lose,u tome samo sam rekla istinu pisala.. (19%)

sta me briga.....sta ce misliti (22%)


Broj svih glasova: 145

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *