|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
31.8.2013 17:04:18   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ne bih dala da diAspora ima pravo glasa na izborima. Nisi tu, ne zivis u toj zemlji, i nemas pravo glasa, kratko i jasno.

A sto se tice BiH, ja se u njoj osjecam kao stranac.


Potpisujem. Za mene trebaju da glasaju gradjanini BiH, mislim samo oni koji tu zive, svi ostali nebi trebali. Zato sam ja uzela njem. drzavljanstvo da mogu ovde da glasam jer ovde zivim.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1251
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
31.8.2013 17:24:31   
Honey3

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ne bih dala da diAspora ima pravo glasa na izborima. Nisi tu, ne zivis u toj zemlji, i nemas pravo glasa, kratko i jasno.

A sto se tice BiH, ja se u njoj osjecam kao stranac.


Potpisujem. Za mene trebaju da glasaju gradjanini BiH, mislim samo oni koji tu zive, svi ostali nebi trebali. Zato sam ja uzela njem. drzavljanstvo da mogu ovde da glasam jer ovde zivim.

Nekome tu zive roditelji,braca,sestre....nekome je bitno kako zive,ili kako ce zivjeti,neki misle da svojim glasom mogu popraviti stanje....mislim, mada je je kod nas stanje nepopravljivo user posted image ali je lijepo cuti da je nekome stalouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1252
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
31.8.2013 17:31:12   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ne bih dala da diAspora ima pravo glasa na izborima. Nisi tu, ne zivis u toj zemlji, i nemas pravo glasa, kratko i jasno.

A sto se tice BiH, ja se u njoj osjecam kao stranac.


Potpisujem. Za mene trebaju da glasaju gradjanini BiH, mislim samo oni koji tu zive, svi ostali nebi trebali. Zato sam ja uzela njem. drzavljanstvo da mogu ovde da glasam jer ovde zivim.

Nekome tu zive roditelji,braca,sestre....nekome je bitno kako zive,ili kako ce zivjeti,neki misle da svojim glasom mogu popraviti stanje....mislim, mada je je kod nas stanje nepopravljivo user posted image ali je lijepo cuti da je nekome stalouser posted image


Bitno je i meni kako narod zivi, ali ja nikad nisam u stanju da upratim izborni program stranaka kao sto to mogu ljudi koji dole zive. Jedva pofatam ovde sve stranke..

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1253
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
31.8.2013 18:26:26   
Galicia
Nekome tu zive roditelji,braca,sestre....nekome je bitno kako zive,ili kako ce zivjeti,neki misle da svojim glasom mogu popraviti stanje....mislim, mada je je kod nas stanje nepopravljivo ali je lijepo cuti da je nekome stalo


Pa ti koji zive nek glasaju. Nikakva to visa matematika nije.
A vidim neko od clanica je nabio na nos koliko glasovi dijaspori znace da je malte ne ona sama izabrala ovakve guzonje na stolici. Ispade dijaspora kriva za politicko stanje. Eh da ne bi bilo tog nabadanja na nos od strane ljudi koji UOPSTE tu ne zive, nek se samo BiH stanovnici oglasaju.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1254
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
31.8.2013 20:05:38   
veeseelaa
http://www.smesniposteri.com/picture/6583_kad_rodbina_iz_inostranstva_pria_kako_se_tamo_ivi.html

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1255
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
31.8.2013 20:09:11   
veeseelaa
Trebate se samo zapitai jeste li vi tako humani i otvoreni prema drugima i drugacijim...


mene zanima kako si se ti snašla na poslu a ne znaš jezik?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 1256
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
1.9.2013 0:20:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nekome tu zive roditelji,braca,sestre....nekome je bitno kako zive,ili kako ce zivjeti,neki misle da svojim glasom mogu popraviti stanje....mislim, mada je je kod nas stanje nepopravljivo ali je lijepo cuti da je nekome stalo


Pa ti koji zive nek glasaju. Nikakva to visa matematika nije.
A vidim neko od clanica je nabio na nos koliko glasovi dijaspori znace da je malte ne ona sama izabrala ovakve guzonje na stolici. Ispade dijaspora kriva za politicko stanje. Eh da ne bi bilo tog nabadanja na nos od strane ljudi koji UOPSTE tu ne zive, nek se samo BiH stanovnici oglasaju.


Galicija nije niko nabio na nos nikome...
činjenica je da imaju pravo glasa...
i nije niko reko da su izabrali samo ali je činjeiv+ca u našem izbornom sistemu dobar dio podrške dobiju nacionalsne stranke upravo iz dijaspore...
ja nisma do onih koji smatraju da nacionalne stranke i u narednim godinama donijet će nam dobro...do sada nisu..
ali nisam ni za to da pravo glasa oduzmem našem državljaninu koji je van naše zemlje osobito ako uzmem u obzir činjenicu kako, kada i zašto je svoju zemlju napustio...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1257
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
1.9.2013 0:32:46   
dinaa

IZVORNA PORUKA: Idina mama

U frizerskom salonu sve cisto i navece sterilisano. Za svakog uzme drugi cist peskir...


user posted image user posted image user posted image ma zezasuser posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 1258
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
2.9.2013 23:22:58   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Trebate se samo zapitai jeste li vi tako humani i otvoreni prema drugima i drugacijim...


mene zanima kako si se ti snašla na poslu a ne znaš jezik?

Kako su povezani citat i tvoje pitanje?
Govorim engleski. Engleski je jezik moje struke. Svi ga u firmi govore. Firma je privatna i ne velika: 150 do 200 uglavnom inzenjera. Dakle, zbog struke svi govore engleski, ali i zbog toga sto firma ima klijente svuda u svijetu. Dobro sam prihvacena, dobro se osjecam na poslu, atmosfera je dobra. Cijenjena sam kao inzenjer, cijene koliko znam i kako radim, a to odakle sam i da sam u pocetku samo engleski govorila, niko nije uzimao kao nedostatak.
Sve mi koje smo govorile kako je dobro ovdje, zeljele smo reci sljedece.
Kad sam bila u Bosni, neke stvari su mi smetale vise, a neke manje. Cesto sam se pitala da li bih mogla odgovoriti na pitanje: Ako ne valja, kako bi trebalo biti? Nisam znala odgovor, jer za bolje nisam znala. Nisam mogla ni zamisliti. Ziva, a ubijena ratom, dotukose me poslije rata. Stvarno nisam znala kako bi to u stvari trebalo da bude, da odvoz smeca, zdravstvo, skolstvo budu bolji.
Kad sam upoznala sistem u Njemackoj, vidjela sam i dozivjela bolje. To je bio pogled iz druge perspektive na Bosnu. Prva mi je rekacija bila da sam ljuta. Ljuta na dijasporu koja nije nikad rekla kako to ovdje izgleda, pa da mozemo ponesto od toga iskoristiti.
A sad mi se razjasnilo. Kome da kazu. Reagujete stvarno nepromisljeno.
Hanady, nemoj molim te hvaliti zdravstvo u Bosni. Nije dobro. Pa, nisam davno otisla iz Bosne, a osim toga roditelji su mi jos u Bosni.

I da razjasnimo. Kad me pitaju kako je sad u Bosni, kazem da su ljudi dobri, obrazovani i vrijedni. npr. (kad smo vec uzeli zdravstvo kao primjer) ljekari po znanju i strucnosti, veci zdravstveni centri i po opremljenosti, nisu sigurno gori, nego cak bolji nego ovdje, ali imamo sistem koji nista ne valja i ljudi jednostavno ne mogu da rade.
Dakle, moramo mijenjati sistem.
Medjutim, vi kazete da vam je dobro i da necete da mijenjate.
Onda neko iz dijaspore pocne da govori kako je dobro ovdje u instranstvu, jer nesvjesno pokusavamo da prikazemo kako moze biti bolje.
I onda undegled...

Sto se tice Pravilnika o ulasku i boravku stranaca. Ovakvo prijavljivanje u policiju je prestrogo i odlika je policijskih (diktatorskih) drzava, a Bosna to nikad nije bila. Direktno me se tice i reci cu svoje misljenje.

I jos nesto da vam kazem sta znaci drugi sistem, drugo okruzenje. Kad sam bila u Bosni, pred dolazak ovdje u Njemacku, osjecala sam se dobro. Trauma? Ma, kakava ratna trauma. Dobro sam ja prosla, ima i gore. Ali kad sam izasla iz tog okruzenja gdje su svi manje vise traumatizirani, pocelo je izbijati na povrsinu. Uf, sto je zivot normalniji, to je teze. Nisam vjerovala dok nisam dozivjela. Tek sad nakon 6 godina izlazi sve to napolje i bice mi malo lakse, nadam se. Zato, bez obzira koiko mi mislili da smo dobro, nismo dobro (mislim na ljude, a ne na drustveni sistem :-)). I gotovo sve nas je dotaklo na neki nacin. Cak i oni koji su dosli ovdje u instranstvo za vrijeme rata, pa misle da su ga izbjegli. Nisu dosli svojom voljom i u normalnim okolnostima.

I jos nesto da ne bude zabune. Ovo o traumi se odnosi samo na mene. Izbacih iz sebe kako se ja licno osjecam .

< Poruku je uredio Idina mama -- 2.9.2013 23:43:30 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1259
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
2.9.2013 23:47:16   
jasmin
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1236056_604826952894328_1091203315_n.jpg

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 1260
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
3.9.2013 20:32:37   
Hannica

IZVORNA PORUKA: jasmin

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1236056_604826952894328_1091203315_n.jpg

user posted image user posted image
I jel neko zna kako se evakuisati u Njemacku,postoji li ikakav nacin,ja i mm zelimo da nas zovu dijasporcima.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1261
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
3.9.2013 21:09:21   
Galicia
Ja zivim u stranjskim zemljama preko 20 god, pa sebe opet ne nazivam dijasporom.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1262
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
3.9.2013 21:11:47   
Hannica
user posted image mislim da niko sebe ne zove dijasporom, drugi vas zovu.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1263
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
3.9.2013 23:20:32   
Crnkica
Imali slučajeva da je bilo ko od naših bosanaca otišao i ostao u Kanadi?


< Poruku je uredio Crnkica -- 3.9.2013 23:21:05 >

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1264
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
3.9.2013 23:35:51   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image mislim da niko sebe ne zove dijasporom, drugi vas zovu.


Pa sad. Ima ih sto su ponosni na dijaspora tajtl.
To su ti oni sto im visi BiH zastavica na retrovizoru, ili naljepnica na autu veca mu od glave, itd itd.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1265
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 8:44:12   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ne bih dala da diAspora ima pravo glasa na izborima. Nisi tu, ne zivis u toj zemlji, i nemas pravo glasa, kratko i jasno.

A sto se tice BiH, ja se u njoj osjecam kao stranac.



Ja bih dala ako se radi o izborima na državnom nivou.
Ali ne vidim apsolutno nikakvo opravdanje da glasaju na općinskim izborima.
Kako neko iz Amerike može birati mog ( moju ) načelnika(cu) općine.


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1266
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 10:54:37   
Mirkica
ja mislim da je ovo jako bitno za nas koji smo van Bosne a Bogami i za one koji su u njoj udjite i pogledajte stranci mislim ovi domaci vec znaju kako ide ;))

https://www.facebook.com/pages/Glas-Dijaspore-B-i-H/697807493567231 popis stanovnistva kako da se mi odazovemo.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1267
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 11:04:54   
hanabanana
Zar neko treba da nam napiše ko smo pa da to znamo?!
Ja nisam ni Srpkinja, ni Hrvatica, a ni Bošnjakinja.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1268
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 11:11:05   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Zar neko treba da nam napiše ko smo pa da to znamo?!
Ja nisam ni Srpkinja, ni Hrvatica, a ni Bošnjakinja.


pa to je izgleda najveci problem kdo nas sto nam zele naturiti da budemo TO nesto a ne to sto hocemo iskreno termin Bosnjakinja Srpkinja i Hrvatica mi se nikako ne dopada to mi vec lici na odvajanje meni svi us BOsanci i Hercegovci a vjeru nek biraju kaku hoce sta me briga ali Bih gradjani smo

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1269
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 11:19:59   
damma
e boze sto se nahoda u potarznji za knjigom hamzi..
fali mu engleski jezik, prosle sedmice bilo tih udzbenika u knjizarama al nisam kupila jer nismo bili sigurni da li ce bas po to mudzbeniku radit..
juce imali cas engleskog, nastavnica im kaze da je bas to taj, i ja sad na pauzi odem, kad tamo nema user posted image
i ovako svake godine me iznervira poneki..
jos sam ja u prosloj sedmici fino nazvala uciteljicu da mi izdiktira autore i udzbenike da se ne dovedem do ovog..
zena mi poslala sve osim engleskog jer druga predaje i evo sad ovo..


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1270
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 11:21:17   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: damma

e boze sto se nahoda u potarznji za knjigom hamzi..
fali mu engleski jezik, prosle sedmice bilo tih udzbenika u knjizarama al nisam kupila jer nismo bili sigurni da li ce bas po to mudzbeniku radit..
juce imali cas engleskog, nastavnica im kaze da je bas to taj, i ja sad na pauzi odem, kad tamo nema user posted image
i ovako svake godine me iznervira poneki..
jos sam ja u prosloj sedmici fino nazvala uciteljicu da mi izdiktira autore i udzbenike da se ne dovedem do ovog..
zena mi poslala sve osim engleskog jer druga predaje i evo sad ovo..




jesil sigurna da si na pravoj temi hahahhhaa user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1271
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 11:24:23   
Amrino
Nego...ima li ko kavih iformacija kako se ispaliti vani...bilo gdje? user posted image user posted image
Očekujem pomoć od dijaspore bar što se ovih informacija tiče user posted image .
Bog mi je svjedok da NIKAD nisam ni pomišljala na odlazak iz ove zemlje....ni za vrijeme rata, ni nakon njega, ni kada su ljudi masovno išli ni...Helen nejse...Uvijek sam nekako mogla da vidim svjetlo na kraju tunela a sad, majke mi, vidim samo tunel. Za mene mi je lako...navikne se covjek vremenom na sve, ogugla ali kad pomislim da ce moja djeca morati oguglati i izgubiti svaki osjecaj za red da bi mogli ovdje da zive....dođe mi da placem user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1272
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 11:27:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Amrino

Nego...ima li ko kavih iformacija kako se ispaliti vani...bilo gdje? user posted image user posted image
Očekujem pomoć od dijaspore bar što se ovih informacija tiče user posted image .
Bog mi je svjedok da NIKAD nisam ni pomišljala na odlazak iz ove zemlje....ni za vrijeme rata, ni nakon njega, ni kada su ljudi masovno išli ni...Helen nejse...Uvijek sam nekako mogla da vidim svjetlo na kraju tunela a sad, majke mi, vidim samo tunel. Za mene mi je lako...navikne se covjek vremenom na sve, ogugla ali kad pomislim da ce moja djeca morati oguglati i izgubiti svaki osjecaj za red da bi mogli ovdje da zive....dođe mi da placem user posted image .



Amrino pa stalno objavljuju da traze za Njemacku radnike smao je bitno da iam snesto zavrseno sad kazu nije bitno ni radno iskustvo ja to bas citala na FB negdje kod nekog objaljeno evo link


http://www.bh-index.com/njemacka-trazi-kvalifikovane-radnike-bez-radnog-iskustva/

a evo ti od radne agenture informacije http://www.arbeitsagentur.de/Navigation/Dienststellen/besondere-Dst/ZAV/ZAV-Nav.html

< Poruku je uredio Mirkica -- 4.9.2013 11:30:35 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 1273
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 12:48:50   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: Mirkica



http://www.bh-index.com/njemacka-trazi-kvalifikovane-radnike-bez-radnog-iskustva/

a evo ti od radne agenture informacije http://www.arbeitsagentur.de/Navigation/Dienststellen/besondere-Dst/ZAV/ZAV-Nav.html

Ovaj članak se odnosi na građane EU,a mi to nažalost nismo i kako stvari stoje nećemo dugo još biti..

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1274
   RE: Dijasporo, sreco? Tugo?
4.9.2013 13:08:15   
damma
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: damma

e boze sto se nahoda u potarznji za knjigom hamzi..
fali mu engleski jezik, prosle sedmice bilo tih udzbenika u knjizarama al nisam kupila jer nismo bili sigurni da li ce bas po to mudzbeniku radit..
juce imali cas engleskog, nastavnica im kaze da je bas to taj, i ja sad na pauzi odem, kad tamo nema user posted image
i ovako svake godine me iznervira poneki..
jos sam ja u prosloj sedmici fino nazvala uciteljicu da mi izdiktira autore i udzbenike da se ne dovedem do ovog..
zena mi poslala sve osim engleskog jer druga predaje i evo sad ovo..




jesil sigurna da si na pravoj temi hahahhhaa user posted image


definitivno kriva tema user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *