|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam tužna :(
27.11.2013 12:56:32   
Lady26

IZVORNA PORUKA: eldinky

Nisi više s nama,a ipak jesi..........
i nakon toliko godina teško je prihvatiti da nisi tu,da me ohrabruješ,tješiš,umiriš.......
naučiš životu i vrijednostima u životu.
Volim te braco user posted image user posted image user posted image

.........Ne, oni su živi, ali vi to ne znate!


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Danas sam tužna :(
27.11.2013 18:33:52   
koka i po

IZVORNA PORUKA: eldinky

Nisi više s nama,a ipak jesi..........
i nakon toliko godina teško je prihvatiti da nisi tu,da me ohrabruješ,tješiš,umiriš.......
naučiš životu i vrijednostima u životu.
Volim te braco user posted image user posted image user posted image

.........Ne, oni su živi, ali vi to ne znate!





nemam nista drugo za reci...sve znam...mogu ti samo poslati jedan iskreniuser posted image da ti bude bar malo lakse.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 0:22:16   
lady_bubamara
Slučajno nađoh vašu sliku, nisam dovoljno vremena provela sa tobom pa ne znam da li si ikada bio toliko sretan kao taj dan kada se ona udavala , ne znam da li si ikada bio toliko nasmijan taj dan na njenom vjenčanju , al voljela bih da si barem upola toliko nasmijan bio kada sam se ja udavala , al' ne , tebe nije bilo tu . Voljela bih da si barem upola bio sretan kada sam rodila tvoje prvo unuče , a znam da si čuo, a nisi, nisi me ni nazvao user posted image ...
I nisam ja ljubomorna na nju , i ne mrzim ja nikoga od njih kao što ti misliš, ja sam samo ponekad' tužna i samo mrzim taj osjećaj što mi tako nekada fališ a znam da tu ništa ne mogu i nikada neću moći... Ali , dobro, kažu da On gore sve vidi i sve zapisuje, pa neka zapiše i tvoje i moje...

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 8:02:27   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: ninulina

Slučajno nađoh vašu sliku, nisam dovoljno vremena provela sa tobom pa ne znam da li si ikada bio toliko sretan kao taj dan kada se ona udavala , ne znam da li si ikada bio toliko nasmijan taj dan na njenom vjenčanju , al voljela bih da si barem upola toliko nasmijan bio kada sam se ja udavala , al' ne , tebe nije bilo tu . Voljela bih da si barem upola bio sretan kada sam rodila tvoje prvo unuče , a znam da si čuo, a nisi, nisi me ni nazvao user posted image ...
I nisam ja ljubomorna na nju , i ne mrzim ja nikoga od njih kao što ti misliš, ja sam samo ponekad' tužna i samo mrzim taj osjećaj što mi tako nekada fališ a znam da tu ništa ne mogu i nikada neću moći... Ali , dobro, kažu da On gore sve vidi i sve zapisuje, pa neka zapiše i tvoje i moje...



user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 9:10:44   
Mya_81 RR
Ninulina user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 9:28:56   
Mrvica_83
Ninuli Veliki zagrljaj ti saljem user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 731
   [Obrisana poruka]
30.11.2013 9:30:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lady_bubamara)
  Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 9:45:28   
ada_

IZVORNA PORUKA: ninulina

Slučajno nađoh vašu sliku, nisam dovoljno vremena provela sa tobom pa ne znam da li si ikada bio toliko sretan kao taj dan kada se ona udavala , ne znam da li si ikada bio toliko nasmijan taj dan na njenom vjenčanju , al voljela bih da si barem upola toliko nasmijan bio kada sam se ja udavala , al' ne , tebe nije bilo tu . Voljela bih da si barem upola bio sretan kada sam rodila tvoje prvo unuče , a znam da si čuo, a nisi, nisi me ni nazvao user posted image ...
I nisam ja ljubomorna na nju , i ne mrzim ja nikoga od njih kao što ti misliš, ja sam samo ponekad' tužna i samo mrzim taj osjećaj što mi tako nekada fališ a znam da tu ništa ne mogu i nikada neću moći... Ali , dobro, kažu da On gore sve vidi i sve zapisuje, pa neka zapiše i tvoje i moje...

user posted image user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 10:17:45   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ninulina

Slučajno nađoh vašu sliku, nisam dovoljno vremena provela sa tobom pa ne znam da li si ikada bio toliko sretan kao taj dan kada se ona udavala , ne znam da li si ikada bio toliko nasmijan taj dan na njenom vjenčanju , al voljela bih da si barem upola toliko nasmijan bio kada sam se ja udavala , al' ne , tebe nije bilo tu . Voljela bih da si barem upola bio sretan kada sam rodila tvoje prvo unuče , a znam da si čuo, a nisi, nisi me ni nazvao user posted image ...
I nisam ja ljubomorna na nju , i ne mrzim ja nikoga od njih kao što ti misliš, ja sam samo ponekad' tužna i samo mrzim taj osjećaj što mi tako nekada fališ a znam da tu ništa ne mogu i nikada neću moći... Ali , dobro, kažu da On gore sve vidi i sve zapisuje, pa neka zapiše i tvoje i moje...

Lijepa mojauser posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 12:49:15   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: ninulina

Slučajno nađoh vašu sliku, nisam dovoljno vremena provela sa tobom pa ne znam da li si ikada bio toliko sretan kao taj dan kada se ona udavala , ne znam da li si ikada bio toliko nasmijan taj dan na njenom vjenčanju , al voljela bih da si barem upola toliko nasmijan bio kada sam se ja udavala , al' ne , tebe nije bilo tu . Voljela bih da si barem upola bio sretan kada sam rodila tvoje prvo unuče , a znam da si čuo, a nisi, nisi me ni nazvao user posted image ...
I nisam ja ljubomorna na nju , i ne mrzim ja nikoga od njih kao što ti misliš, ja sam samo ponekad' tužna i samo mrzim taj osjećaj što mi tako nekada fališ a znam da tu ništa ne mogu i nikada neću moći... Ali , dobro, kažu da On gore sve vidi i sve zapisuje, pa neka zapiše i tvoje i moje...


user posted image user posted image jedan velikiiiii user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 13:09:23   
Brinet
Tuzna sam jer moja mama nije samnom vec 7 mjeseci,svakim danom mi sve vise nedostaje......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.07.2009. prva srecica,
17.03.2011. druga srecica,
Avgust 2013 pocetak truda za trecu srecicu,
Maj 2014 pozitivan test,
Juli 2014 missed abortus u 12 nedelji,
Docekacu ja svoju trecu srecicu ako Bog da......:)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 13:39:41   
vila_7

IZVORNA PORUKA: ninulina

Slučajno nađoh vašu sliku, nisam dovoljno vremena provela sa tobom pa ne znam da li si ikada bio toliko sretan kao taj dan kada se ona udavala , ne znam da li si ikada bio toliko nasmijan taj dan na njenom vjenčanju , al voljela bih da si barem upola toliko nasmijan bio kada sam se ja udavala , al' ne , tebe nije bilo tu . Voljela bih da si barem upola bio sretan kada sam rodila tvoje prvo unuče , a znam da si čuo, a nisi, nisi me ni nazvao user posted image ...
I nisam ja ljubomorna na nju , i ne mrzim ja nikoga od njih kao što ti misliš, ja sam samo ponekad' tužna i samo mrzim taj osjećaj što mi tako nekada fališ a znam da tu ništa ne mogu i nikada neću moći... Ali , dobro, kažu da On gore sve vidi i sve zapisuje, pa neka zapiše i tvoje i moje...


Joj Ninulina saljem ti veliki zagrljaj.... Bs mi je tuzno kad je roditelj prav i zdrav a ne mari za svoje :(

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 13:48:23   
lady_bubamara
Maja, Mya, Mrvice, Iman, Ada, Mico Tico, Mala_sa, Vila, hvala vam lijepe moje, izvinite ako sma vas rastužila, al baš mi sinoć bi nešto teško, morala sam negdje da izbacim, al danas je već bolje user posted image

Brinet mila, tebi poseban veliki user posted image

< Poruku je uredio ninulina -- 30.11.2013 13:49:32 >


_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Brinet)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Danas sam tužna :(
30.11.2013 14:21:03   
Mrvica_83
Ninuli mila ti si nasa dusa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 20:31:48   
minie
Tuzna sam i jos uvijek u soku, nikako ne mogu prihvatiti stvarnost i gorku istinu. Moja amidzicna je jutros ostala bez svega u zivotu. Bez svog zivotnog saputnika, a njenom piletu se ljekari bore za zivot. Pozar je unistio njenu dusu. Molim dragog Allaha da maleni R ozdravi i opet bude sa svojom mamom, a njoj puno snage i sabura da prebrodi period koji je pred njom.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 20:36:25   
Mia
minie draga user posted image user posted image Strasno sta se desilo mladoj porodici user posted image Molim Boga da maleni bude dobro i da se mamici vrati ziv i zdrav user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 20:39:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minie

Tuzna sam i jos uvijek u soku, nikako ne mogu prihvatiti stvarnost i gorku istinu. Moja amidzicna je jutros ostala bez svega u zivotu. Bez svog zivotnog saputnika, a njenom piletu se ljekari bore za zivot. Pozar je unistio njenu dusu. Molim dragog Allaha da maleni R ozdravi i opet bude sa svojom mamom, a njoj puno snage i sabura da prebrodi period koji je pred njom.

user posted image user posted image user posted image

o draga...teško pročitati i ovako kad ih lično ne poznajem, tuga me splela...
a tako vam blizak rod...vjerujem da ste skrhani bolom...al draga moja dovi i mi ćemo da maleni rejan bude dobro ...i da amidžinica u tom nastavku života nađe snagu za sutra i budućnost
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 20:53:49   
Mya_81 RR
Joj, Minnie draga user posted image
Nadam se da ce dijete biti ok! Od srca to zelim user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 21:00:29   
Blue rose RR
Da dragi Bog podari zdravlje i život malenom biću, majki snagu, a ocu džennetske bašte.
Tužno, tužnouser posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 21:05:36   
canim
Mini draga user posted image jako mi je zao, brz oporavak malom piletu zelim.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 21:05:37   
minie
Svi smo van sebe cijeli dan. Ja jos uvijek ne mogu da vjerujem. Njoj ne daju da bude uz malenog user posted image a mislim da bi mu mama sad bila puno potrebna, jos uvijek je u kriticnom stanju. Molimo Uzvisenog da ga pozivi i da bude opet u zagrljaju svoje mame.

A i moja rodica je sama ostala siroce prije 20 godina i to u ovom mjesecu. Amidza mi je poginuo u ratu, a ona ostala sa 3 i po godine bez oca, bas kao i maleni R. user posted image user posted image

Hvala vam za rijeci utjehe

< Poruku je uredio minie -- 13.12.2013 21:07:53 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 21:08:31   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: minie

Tuzna sam i jos uvijek u soku, nikako ne mogu prihvatiti stvarnost i gorku istinu. Moja amidzicna je jutros ostala bez svega u zivotu. Bez svog zivotnog saputnika, a njenom piletu se ljekari bore za zivot. Pozar je unistio njenu dusu. Molim dragog Allaha da maleni R ozdravi i opet bude sa svojom mamom, a njoj puno snage i sabura da prebrodi period koji je pred njom.

user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

od srca želim da maleni što prije bude bolje a mami svu snagu ovog svijeta



_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 21:08:32   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: minie

Tuzna sam i jos uvijek u soku, nikako ne mogu prihvatiti stvarnost i gorku istinu. Moja amidzicna je jutros ostala bez svega u zivotu. Bez svog zivotnog saputnika, a njenom piletu se ljekari bore za zivot. Pozar je unistio njenu dusu. Molim dragog Allaha da maleni R ozdravi i opet bude sa svojom mamom, a njoj puno snage i sabura da prebrodi period koji je pred njom.

user posted image user posted image user posted image


minie, R je najbolji drug moje Nađe. idu zajedno u vrtić i nerazdvojni su. ja sam tako tužna i nesretna zbog svega što se desilo.
Molim sve Bogove i sve svece i sve žive i mrtve samo da R bude dobro.
kako je E? znam da je danas padala u nesvijest X puta i da su je zato ostavili u bolnici. to je posljednja info koju imam.
javi mi molim te, ako znaš šta se dešava i ima li ikavog pomaka sa R
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio ladyblue -- 13.12.2013 21:09:47 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 21:12:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minie

Svi smo van sebe cijeli dan. Ja jos uvijek ne mogu da vjerujem. Njoj ne daju da bude uz malenog user posted image a mislim da bi mu mama sad bila puno potrebna, jos uvijek je u kriticnom stanju. Molimo Uzvisenog da ga pozivi i da bude opet u zagrljaju svoje mame.

A i moja rodica je sama ostala siroce prije 20 godina i to u ovom mjesecu. Amidza mi je poginuo u ratu, a ona ostala sa 3 i po godine bez oca, bas kao i maleni R. user posted image user posted image

Hvala vam za rijeci utjehe


oh Bože...od zapisanog pobjeći ne možemo....
samo da nama R bude dobro biće i majka...naće ona snagu u tom dječijem dobru...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Danas sam tužna :(
13.12.2013 21:13:08   
muaaa

IZVORNA PORUKA: minie

Tuzna sam i jos uvijek u soku, nikako ne mogu prihvatiti stvarnost i gorku istinu. Moja amidzicna je jutros ostala bez svega u zivotu. Bez svog zivotnog saputnika, a njenom piletu se ljekari bore za zivot. Pozar je unistio njenu dusu. Molim dragog Allaha da maleni R ozdravi i opet bude sa svojom mamom, a njoj puno snage i sabura da prebrodi period koji je pred njom.

user posted image user posted image user posted image

uh draga minie....da ima dragi Allah olaksa..da maleni bude dobro

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *