|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam tužna :(
18.1.2014 6:46:29   
ziki

IZVORNA PORUKA: sabinos

...jer vidim da ne ide na bolje,vec cini mi se na goreuser posted image
...jer sam nemocna...jer ne znam sta da poduzmem...
Boze svega al pameti najvise...

user posted image samo da smo zdravi, ostalo bice.
Sabur, sta god da jeste

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Danas sam tužna :(
18.1.2014 17:03:46   
vila_7
...jer me sokirala jedna od najvoljenijih osoba....sutra ces isto tako okrenuti glavu i od mene user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Danas sam tužna :(
22.1.2014 14:32:02   
Super Beba
...jer je bilo i boljih dana...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Danas sam tužna :(
22.1.2014 14:35:12   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Super Beba

...jer je bilo i boljih dana...

Drug, ne daj se!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Danas sam tužna :(
22.1.2014 14:41:25   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Super Beba

...jer je bilo i boljih dana...


Pa to je samo znak da će ih biti opet. Danas budi malo tužna, sutra je novi dan!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Danas sam tužna :(
22.1.2014 14:43:14   
Super Beba
user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Danas sam tužna :(
14.2.2014 13:46:00   
delfin
upravo sam saznala da je jedan mali anđeo preselio na bolji svijet, naš drug iz vrtića je izgubio svoju bitku za život user posted image user posted image user posted image
Njegovi drugovi su se molili za nejgovo zdravlje i čekali da im se vrati...

Molim dragog Allaha da mu podari sve dženetske ljepote,,,, a njegovoj majci snagu

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Danas sam tužna :(
26.2.2014 15:48:07   
tajra26
Kakvi su ovo ljudi danas...ne shvatam u sta se ovo sve pretvara... ubiti četverogodišnje dijete... ne razumijem tuzna sam beskrajno. user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Danas sam tužna :(
26.2.2014 15:58:21   
minie

IZVORNA PORUKA: tajra26

Kakvi su ovo ljudi danas...ne shvatam u sta se ovo sve pretvara... ubiti četverogodišnje dijete... ne razumijem tuzna sam beskrajno. user posted image user posted image


I ja se ovo pitam, koliki monstrum i psihopata moras biti za zadavis dijete...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Danas sam tužna :(
6.3.2014 1:03:35   
Almuccia
Srce mi se umorilouser posted image i nema snage da se trudi. Mozda vise sve i nije vrijedno truda. Ostaj dobro i zdravo al daleko od mene. Zbogom

_____________________________

Loading... neki pametan potpis ali nikako da skontam sta :P

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Danas sam tužna :(
6.3.2014 7:37:41   
mimi_2in1
Jer sam umorna, a ne mogu sebi dopuatiti da budem umeorna. Jer me glupa noga ponovo boli i ne da mi da se brinem oko svoga pileta. Jer ne mogu vise da objasnjavam bliznjim sta mi je, sta me boli i kako sam...treba mi snega a ne mogu da je skupim...

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Danas sam tužna :(
6.3.2014 10:29:42   
Dzenana_G
Tuzna sam jer je jedna malena djevojcica juce izgubila bitku za svoj zivot. Njeno srce jednostavno vise nije moglo izdrzati...user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Danas sam tužna :(
6.3.2014 12:08:23   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Almuccia

Srce mi se umorilouser posted image i nema snage da se trudi. Mozda vise sve i nije vrijedno truda. Ostaj dobro i zdravo al daleko od mene. Zbogom


user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Danas sam tužna :(
6.3.2014 12:09:27   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

Jer sam umorna, a ne mogu sebi dopuatiti da budem umeorna. Jer me glupa noga ponovo boli i ne da mi da se brinem oko svoga pileta. Jer ne mogu vise da objasnjavam bliznjim sta mi je, sta me boli i kako sam...treba mi snega a ne mogu da je skupim...


Nedaj se user posted image , javi nam se nekad na temu bebe 0-1, dosta nas sa trudicke ima tamo user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Danas sam tužna :(
6.3.2014 13:17:59   
Mrvica_83
Zene moje - Mimi , Almuccia grlim vas mnogo ! user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Danas sam tužna :(
6.3.2014 14:55:13   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Tuzna sam jer je jedna malena djevojcica juce izgubila bitku za svoj zivot. Njeno srce jednostavno vise nije moglo izdrzati...user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Danas sam tužna :(
6.3.2014 20:00:53   
mimi_2in1
Hej cure moje user posted image lijepo vas je vidjeti opet :) eto me tamo na bebe 0-1 das e oper druzimo. Dugo me nije bilo :)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Danas sam tužna :(
8.3.2014 23:00:29   
Amela86
Jako , jaaaako sam tuzna .... srce mi se cijepa na komadice a nemam s kim da podjelim tugu ... Odem danas na rucak sa prijateljicama povodom 8.marta i sve bilo super , dok jednu od njih nije nazvao muz ( koji radi U inostr ) i ona mu onako , ko iz topa , " cestitam postat ces tata ponovo " .. .... ja gledam u nju ne vjerujem ... cestitam joj i grlim je a srce hoce puknuti ... nisam ljubomorna na nju , nek joj je zivo i zdravo al radi se o tome da se una udala samo 2 dana prije mene ,u augustu ce nam biti 5 godina braka ,i ona vec ima jednog divnog djecaka , ovo joj je druga beba a ja jos cekam da me Bog obraduje ..... i gubim nadu ...

Zasto bas ja da vodim ovu bitku , zastooooouser posted image

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Danas sam tužna :(
9.3.2014 22:05:41   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Almuccia

Srce mi se umorilouser posted image i nema snage da se trudi. Mozda vise sve i nije vrijedno truda. Ostaj dobro i zdravo al daleko od mene. Zbogom


ooo draga user posted image pa šta je bilo? user posted image user posted image


_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Danas sam tužna :(
12.3.2014 21:19:09   
lovepower
Jako , jaaaako sam tuzna .... srce mi se cijepa na komadice a nemam s kim da podjelim tugu ... Odem danas na rucak sa prijateljicama povodom 8.marta i sve bilo super , dok jednu od njih nije nazvao muz ( koji radi U inostr ) i ona mu onako , ko iz topa , " cestitam postat ces tata ponovo " .. .... ja gledam u nju ne vjerujem ... cestitam joj i grlim je a srce hoce puknuti ... nisam ljubomorna na nju , nek joj je zivo i zdravo al radi se o tome da se una udala samo 2 dana prije mene ,u augustu ce nam biti 5 godina braka ,i ona vec ima jednog divnog djecaka , ovo joj je druga beba a ja jos cekam da me Bog obraduje ..... i gubim nadu ...

Zasto bas ja da vodim ovu bitku , zastooooo

stvarno si me rastuzila mogu samo zamisliti kako ti je,nemoj se predavati ako si ovo godiste kao na nicku ti imas jos puno vremena da postanes mamica i da budes najsretnija ,ko zna zasto dragi Bog ceka da te obraduje?!ne znam ni sta da ti kazem toliku bol mi je tesko zamisliti ali vidjet ces da ces uskoro da nam prijavis plusic i kazes svom M postat ces tata i poslije toga ubrzo ponovo samo nemoj gubiti nadu nazalost nista u zivotu nije onako kako mi planiramo bice sve uredu znas to i sama u dubini duse user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Danas sam tužna :(
12.3.2014 21:48:12   
Amela86

IZVORNA PORUKA: lovepower

Jako , jaaaako sam tuzna .... srce mi se cijepa na komadice a nemam s kim da podjelim tugu ... Odem danas na rucak sa prijateljicama povodom 8.marta i sve bilo super , dok jednu od njih nije nazvao muz ( koji radi U inostr ) i ona mu onako , ko iz topa , " cestitam postat ces tata ponovo " .. .... ja gledam u nju ne vjerujem ... cestitam joj i grlim je a srce hoce puknuti ... nisam ljubomorna na nju , nek joj je zivo i zdravo al radi se o tome da se una udala samo 2 dana prije mene ,u augustu ce nam biti 5 godina braka ,i ona vec ima jednog divnog djecaka , ovo joj je druga beba a ja jos cekam da me Bog obraduje ..... i gubim nadu ...

Zasto bas ja da vodim ovu bitku , zastooooo

stvarno si me rastuzila mogu samo zamisliti kako ti je,nemoj se predavati ako si ovo godiste kao na nicku ti imas jos puno vremena da postanes mamica i da budes najsretnija ,ko zna zasto dragi Bog ceka da te obraduje?!ne znam ni sta da ti kazem toliku bol mi je tesko zamisliti ali vidjet ces da ces uskoro da nam prijavis plusic i kazes svom M postat ces tata i poslije toga ubrzo ponovo samo nemoj gubiti nadu nazalost nista u zivotu nije onako kako mi planiramo bice sve uredu znas to i sama u dubini duse user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala ti puno na rijecima podrske , u ovakvim bezizlaznim situacijama sama rijec utjehe puno znaci ,,, jesam 1986 godiste , user posted image user posted image

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Danas sam tužna :(
12.3.2014 23:34:45   
ToSam
Sjecam se svoje rahmetli mame... Kad vidim svoje prijateljice da se setaju sa mamama, idu u kupovinu i ostale dijelove svakodnevnice... Nedostaje mi... Naprosto mi srce zadrhti... Ne pise ovo srednovjecna zena, nego mlada zena od 23 godine.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Danas sam tužna :(
13.3.2014 15:28:37   
lovepower
Hvala ti puno na rijecima podrske , u ovakvim bezizlaznim situacijama sama rijec utjehe puno znaci ,,, jesam 1986 godiste ,

vidis kako si mlada pa djevojke tvojih godina nisu ni udate nemoj se predavati mila neko jednostavno mora da se bori da bi postao majka neko srecom ne zna kako tesko to moze biti,vjeruj u dragog Boga i bebica ce doci...

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu ToSam)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Danas sam tužna :(
13.3.2014 15:37:31   
lovepower
Sjecam se svoje rahmetli mame... Kad vidim svoje prijateljice da se setaju sa mamama, idu u kupovinu i ostale dijelove svakodnevnice... Nedostaje mi... Naprosto mi srce zadrhti... Ne pise ovo srednovjecna zena, nego mlada zena od 23 godine.

imam srecom mamu ali oca nemam,ja ga nisam nikad ni imala poginuo je prije nego sto sam se rodila mama je bila trudna tacno kao ja sada,sto sam starija sve vise boli nemam cega da se sjecam,kad sam se udavala brat me predao nije bilo babe,nije bilo babe na maturama nece biti kad diplomiram i sto najvise boli nece biti kad postanem majka,bojim se trenutka kad svekar uzme bebu i kaze dedino milo sta cu tada necu se moci suzdrzati kao sad sto se suzdrzavam kad vidim koliko je lijepo mom muzu sto ima oca...ehhh...ali izbora nemam stisnem zube i trpim bol,trpim kad srce drhti,trpim i mamin bol sto ga nema kraj nje sto je sama na istim tim maturama na mojoj svadbi i sto ce biti sama kad postane nana,trpim bratov bol sto sto nije imao oca da ga razmazi nego je sunce moje bio nas zastitinik i sada je...i trpit cu bol mog djeteta jer nece imati dvojicu deda,trpit cu kad me pita sta je bilo sto nema dede i njezno objasnjavati...ali hvala dragom Bogu pa smo zdravi i blizu samo da nas ziivot ne razdvoji

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Danas sam tužna :(
14.3.2014 10:13:31   
mum82
jednostavno sam tuzna,vjerovatno zato sto sam glupa pa previse ocekujem od ljudi,meni tako bitno,a njima ocito nevazno,a malo je trebalouser posted image
elhamdulillah,sutra cu aBd bit nasmijana


_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *