|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zubići
27.1.2009 13:35:24   
bonas
Moj sina ima 4 godine i 5 mjeseci već dugo vremena nema zubića.često mu se upale i desne,ne može jesti i tako dalje.kada otprilike krenu novi zubići i šta je najbolje da se sprijeći upala desnica.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zubići
27.1.2009 14:55:08   
lila k
Mislim da je najbolje da mu ispiraš sa žalfijom (kadulja), tj. napravi mu čaj u šolju i neka nekoliko puta na dan ispira usta, a u apoteci imaš kupiti API BAYBY kapi od propolisa za usnu šupljinu (ali se konsultuj sa apotekarom).POZDRAV user posted image

(odgovor članu bonas)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zubići
2.2.2009 23:28:13   
NANICA
Zna li neko mozda u kojoj dobi nicu sestice user posted image  

(odgovor članu lila k)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zubići
2.2.2009 23:49:05   
dinaa
Imam sina koji ima 7 godina i jos mu nije nikla ni jedna sestica ali moram da napomenem da je i prvi zubic dobio kasno sa 13 mjeseci,e sad od moje prijateljice je kcerka starija cetiri mjeseca od mog sina i ona je sestice dobila sa sest godina tako da ni tu nema pravila.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zubići
2.2.2009 23:52:43   
NANICA
Hvala ti puno na odgovoru. Ja sam totalno zbunjena, moja djevojcica ima 5,5 godina i kad sam joj ugledala donje sestice (jedna do pola, druga izbija) totalno sam se zbunila. Znam da im nije jos vrijeme. Pet puta sam brojala jesu li zaista sestice (mislim prolupala) i fakat jesu.user posted image  

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zubići
19.1.2010 13:26:24   
mamana
Kad su vašoj djeci narasle petice? Moja djevojčica ima 31 mjesec i u septembru su joj narasle donje petice, ali gornjih nema nigdje.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zubići
6.8.2010 14:44:15   
sirnica
Moj dječačić od skoro 2,5 godine ima sve zubiće primjerene svom uzrastu, samo mu fale donje dvice. To mi je baš čudno, s obzirom da se one među prvima pojavljuju. Ima li sličnih iskustava?

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zubići
6.8.2010 15:44:26   
emma.L
sirnica, ne znam je li slično i što je razlog tomu, ali ja na lijevoj strani nemam petica. Objašnjenje zubara je da nije bilo zametka. Dakle ni gornja ni donja, ni mliječni ni stalni - petica lijevo nema. Ali nije rupa user posted image , čak mi natrpano i bez njih.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zubići
6.8.2010 16:21:49   
sirnica
Sad me zabrinu, to su ipak prednji zubići...

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zubići
6.8.2010 16:25:59   
emma.L
A da upitaš zubara? Meni je zubarka rekla da je prije napunjene tri godine ne dovodim, ali ako ćeš biti mirnija, odvedi ga.
Ne znam, kod mene je mala vilica, i kako rekoh, nikad se nije ništa primijetilo, osim što sam ja mislila da mi 7 i 8 ne rastu user posted image . Nekako se oni rasporede, mislim da ne bi trebalo praviti nikakav problem djetetu u radu vilice. Ali ipak, savjet stručnjaka je savjet stručnjaka.
Ova tema me podsjeti da bih mogla mojoj malenoj i provjeriti brojno stanje. Otkako je porasla, mi uopće ne gledamo ima li novih zubića, jer nema više nervoze, plača, guranja stvari u usta.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zubići
6.8.2010 16:58:40   
sirnica
Pa i ja sam mislila sačekati treću godinu, da vidimo hoće li nići. Vjerujem da ni zubar ne bi davao komentar prije. Ipak je on još malen. Neki dan mi je imao malo temperaturice i naumpalo mi je da bi razlog mogao biti nicanje zubića. Hvala ti na odgovoru i savjetu. Pozdrav tebi i djevojčiciuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zubići
7.8.2010 22:43:10   
mamma mumi
Moj sin je dobio prve zubice nakon 1 god. Ima ih sada 7 ukupno, gore 4, dole 3, a njemu je 23 mj, a drugih nigdje nema,ponekad dogo bali, nateknu mu desni, imam osjecaj sad ce, a ono opet nista. Ima li ko slicno iskustvo?

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zubići
28.6.2011 8:42:15   
anidla
dobili smo dvije petice,druge dvije samo sto nisu, al trojki i cetvorki nigdje user posted image sve naopako.... sad imamo 10

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *