Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
RE: Mali Hajrudin izgubio posljednju bitku :( 22.12.2013 19:14:39
Hanady RR
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
Od rođenja bebama je potrebna ljubav i pažnja, a njihovim ro
Anketa
Gdje izvodite Dvogodišnjake amy09
Gdje izlazite sa svojom djecicom od 2 godine,da mu ispunite ocekivanja,da mu bude lijepo i da vam fino prodze vrijeme.Kako vam lijepi dan prolaze,i gdje sve idete
kod prijatelja koji imaju djecu (40%) u parkic/pjonirsku dolinu i sl. (27%) u igraonice (5%) na kafu,na mjesima gdje ima i zabava za djete(igraonica) (11%) u kuci,kod rodbine,kod drugarica,porodice (3%) ili nesto 6 to..navedi gdje i sta (13%)
Broj svih glasova: 62
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!