Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
E i A=<3 "Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."
Iskrene cestitke od srca, bebicama zelim sve najljepse od srca, uzivajte, mazite se, tebi brz oporavak i brzo nam pricaj pricu
_____________________________
Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...? 06.11.test pozitivan 07.11.beta 111,78 Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa... 13.07.2017.stigao nas princ
Čestitke od srca srećnim roditeljima...Malenaaa brzo nam se oporavi...Bebicama želim dug i srećom ispunjen život...Mogu zamisliti koliko ste svi srećni i radosni ...Neka tako zauvjek ostane
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Psihofizička priprema za trudnice! Marija13
Da li ste išle na psihofizičke pripreme za trudnice (za porođaj bez straha ali ne i bez bola) i da li su imale uticaja na vaš porod?
Išla sam na pripreme i pomogle su mi. (61%) Išla sam na pripreme i nisu mi pomogle. (4%) Nisam išla na pripreme, a imala sam odličan porod. (18%) Nisam išla na pripreme i imala sam težak porod. (18%)
Broj svih glasova: 107
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!