|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:14:14   
dinaa
Evo i moj prijedlog:Mama Alma,M.Amina,mamy2 Amrino.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:14:25   
Anoniman
slazem se da se treba pojaviti neko elokventan, i u svakom slucaju bilo bi lijepo da smirite strasti i iznesete zajednicki stav o RR-u, naravno ja ne zelim predloziti nikoga, jer iskreno nesto ne obracam bas paznju na pojedinacne udjele na forumu, bez ljutnje, samo zelim reci da dijelim one male stvari koje zivot znace sa svim clanicama koje imaju zelju to podijeliti sa mnom, svoja iskustva, brige, strahove i naravno radost i ljubav...
p.s.  zelim vam puno srece i da budete zadovoljne nakon emisije, koja btw je aktuelna do sljedece teme, a vi ostajete zajedno puno duze, imajte to na umu
kisi kisi user posted image

(odgovor članu marelica9)
  Neposredna veza do poruke: 252
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:18:15   
Adana
IZVORNA PORUKA: Gigana

ja definitno predlažem mamu almu, pošto je ona jedan od pokretača cijele ove priče.  U principu, najpoštenije je da u emisiji budu članice koje su najaktivnije na ovom forumu.




Slazem se sa ovim. A i Amrino i Višnja user posted image  Hem moderatorice, hem prisutne na forumu, hem isle na razgovor sa Sasom.... A i Maryam Amina je dobar izbor, zeni sto na umu to na drumu. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:26:12   
Skvo RR
Od mene (imam ih 5) user posted image user posted image user posted image
1. mamy 2
2. Amela RR
3. Visnja RR
4. Elma RR
5. mama Alma

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:27:44   
bebacha
Pa definitivno treba bit neko ko je cesto na forumu.Neko iz trudilica,mozda trudnica.mama i tako to.npr.mama alma.visnja.elma(zbog toga sto ima troje djece) i mozda neka trudnica. Ja najvjerovatnije dolazim kao podrska iz publikeuser posted image user posted image


< Poruku je uredio bebacha -- 18.3.2009 12:29:14 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:39:45   
andji
 Tema je odgoj djece,jeli tako?Ako se i tu dosad nije šta promijenilo?A mislim da to ne može niko bolje 'odradit' nego ELMAB,koja je kompetentna za to u svakom smislu,žena ima blizance i stariju kćerkicu predškolskog uzrasta(mislim)i sve ono što mi namećemo i trabunjamo ona je DOKTORIRALA ISKUSTVOM!!!!Žena je kompetentna u svakom pogledu.A posle nje dala bih šansu svakako i VIŠNJI(zato što se veoma lijepo nosi sa ulogom majke u 40im,ovo mislim s pozitivnog aspekta,nikako drugačije)i od trudilica svakako dala bih mjesto MAMAY2 ili TIKICI69(i to je sa razlogom,da sad ne pametujem oko toga)Eto toliko od meneuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio andji -- 18.3.2009 12:40:57 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:41:02   
Anoniman
Eh žene,žene...
Ja predlažem mamu almu,Amrino,Višnju i AmeluRR

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 257
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:49:00   
bubamara80
Da razbijem monotoniju user posted image  ja predlažem:
Maida28
adannn
i recimo Shee

U koliko je sati snimanje?

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:50:30   
triplemama
mamaalma, Amrino i Višnja i dafinitivno nakoga od trudilica Vedicu RR

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 12:54:38   
Adana
Da, i ElmaB je dobar izbor. A ni ona Emina* nije los, voli ona svuda svoj nosic da zabada. user posted image  Ovo je iz ljubavi receno, samo da se zna. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 13:03:55   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: Gigana

ja definitno predlažem mamu almu, pošto je ona jedan od pokretača cijele ove priče.  U principu, najpoštenije je da u emisiji budu članice koje su najaktivnije na ovom forumu.




Slazem se sa ovim. A i Amrino i Višnja user posted image  Hem moderatorice, hem prisutne na forumu, hem isle na razgovor sa Sasom.... A i Maryam Amina je dobar izbor, zeni sto na umu to na drumu. user posted image


Potpisujem ovo i dodajem Elmu. Mislim da bi ona bila super predstavnik, naravno, ako joj obaveze oko djece to dozvole.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 13:06:59   
D_K
obavezno predstavnicu trudilica - one zaista imaju mnogo toga za reci i o svooj borbi i o RR..

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 13:11:33   
Anoniman
ako se radi o roditeljskoj pažnji, to definitivno trebaju biti iskusnije mame, a isto tako mislim da trebamo imati 4 različite priče. Jer svaka ima svoj način. Sa djecom različite dobi.
Moje glasove ne dajem po tome da li mi je neko simpatičan ili ne, nego po objektivnom opažanju onoga šta koja ima za reći.
1. Maryam Amina (jedna od najstarijih članica foruma, kao i iskusnijih što se roditeljstva tiče, najljepši postovi i susrela se sa većinom situacija koje bi se pominjale u emisiji)
2. Hanabanana (možda je neke članice ne vole, ali treba joj odati priznanje za informiranost i elokvenciju,također je stari član, majka dvije djevojčice, ima čvrst stav i savjesna je, tako da bi vjerovatno mogla držati riječ sa doktorima u studiju)
3. Amrino (velika pobornica dojenja, puna savjeta i sasvim normalna mlada majka sa zdravim razmišljanjem, koja se trudi da što više sazna i nauči i žrtvuje za svoje dijete)
4. Višnja (aktivna članica foruma koja je uvijek tu sa savjetom i pomoći, koja uprkos dobi u kojoj je dobila djevojčicu drži korak sa mlađim mama i sasvim se opušteno odnosi prema majčinstvu i pretpostavljam da bi bila dobra protuteža strožijim stavovima)

toliko od mene, bubamara:) mene nemoj brojati nigdje.user posted image

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 263
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 13:39:04   
Mirna.akt
Posto je tema emisije Roditeljska paznja, bar je tako receno, odkako sam se uclanila procitala sam dosta postova od svih clanica RR, i moji prijedlozi su sljedeci:

1. mama alma
2. ElmaB RR
3. Amrino RR
4. Visnja RR
5. MaryamAmina RR

Smatram da su to najbolje osobe za emisiju.
A tko ce biti u onih 150 koje ce isto biti u emisiji? Kako ce se to dogovoriti?

< Poruku je uredio Mirna.akt -- 18.3.2009 13:43:53 >


_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 13:52:31   
haidy
Evo i moje listeuser posted image :

1.Elma RR
2.Visnja RR
3.Amrino RR
4.Mama Alma


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 13:52:59   
Anoniman
Ja bih kao dr pedijatra predlozila dr Amru Junuzovic iz DZ Stari Grad koja je kompetentna da govori o svemu i o ishrani, pise za magazin Gusto bas o ishrani beba, djece i ishrani djece u posebnim uslovima i posebnim stanjima.
Ne znam na koju adresu da dam ovaj predlog, pa evo ako neko zna nek ga proslijedi do urednika, a i ja cu mu predlozit.

(odgovor članu Mirna.akt)
  Neposredna veza do poruke: 266
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 14:04:31   
mamy Sabina
Cure moje drage,odmah da se ogradim,ja ne mogu tada ni pod razno doći u Sarajevo
Imam neodložne obaveze,žao mi je.
Slažem se s vašim prijedlozima, a kao trudilicu(trudnjaču uskoro aBd)
predlažem Vješticu.user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 14:17:01   
Blue rose RR
Prvo da se zahvalim svima onima kojima sam bila "ovako ili onako" na umu, po pitanju date emisije.
Stvarno sam počašćena.user posted image

Međutim nažalost moram odbiti Vaše prijedloge, iz razloga "prirode moga posla" user posted image .

Još jednom se zahvaljujem, i sugerišem, da ne bi bilo bespotrebne rasprave, diskusije, da Dina RR otvori anketu (kako je i predlagala meni se čini), tako da se izbjegne - hoću, neću sudjelovati.
I mislim da bi bilo pamtno da imamo po jednu zamjenu, jer kakav smo peh, (ne dao Bog) može neko biti spriječen, pa da ne bude kolaps u zadnjoj minuti.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 14:17:08   
Visnja RR
drage zene pisacu vam jos kasnije neke detaljcice sa sastanka .. sad me ovo djete smori pa ne mogu...
treba naci i jednu porodicu koja ce biti snimljena par minuta i koja ce biti uvod u emsiju... mi smo na stastanku spomenuli ElmuB jer ona ima troije djece i snalazi se  u svemu dobro...
treba naci i jedan bracni par koji se duze vrijeme trudi da zatrudni koji bi mogao dati par komenatra u emisiji...
spominjali smo i pravljene pamucnih pelena i obavezno je da nasa vrijednica s foruma user posted image   bude u emisiji jer ce imati par recenica i o tome...
o preostalom cu kasnije ili veceras...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 14:22:21   
makana
imala sam prilike pričati sa ženom i stvarno svaka joj čast, bez zatezanja, afektiranja, jasna i zaista što kaže to je tako, podrška maidinom prijedlogu od mene

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 14:22:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

drage zene pisacu vam jos kasnije neke detaljcice sa sastanka .. sad me ovo djete smori pa ne mogu...
treba naci i jednu porodicu koja ce biti snimljena par minuta i koja ce biti uvod u emsiju... mi smo na stastanku spomenuli ElmuB jer ona ima troije djece i snalazi se  u svemu dobro...
treba naci i jedan bracni par koji se duze vrijeme trudi da zatrudni koji bi mogao dati par komenatra u emisiji...
spominjali smo i pravljene pamucnih pelena i obavezno je da nasa vrijednica s foruma user posted image   bude u emisiji jer ce imati par recenica i o tome...
o preostalom cu kasnije ili veceras...


super!user posted image
a ako bi htjela budućamama kao bivša trudilica, a sada trudnica!

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 271
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 14:39:15   
tea lana


 Elma RR
mama Alma
Amela RR
Visnja RR




moj prijedlog

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 14:43:14   
Gigana
i ja glasam za budućumamu, ako ona želi, naravno.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 15:13:34   
ziki
Ja mislim da bi i MC trebala da ucestvuje jer je i majka dvoje djece, clanica odavno, oprema nas sa nosiljkamauser posted image , takodje je pobornica pamucnih pelena pa bi i o tome mogla da kaze po nesto.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 15:18:41   
M kao Mama
Uh , drage moje šta se svašta izdešava, ova prepirkica Vam nije trebala, jer upravo Saša možda sada čita ove postove i pita se da li su to te žene sa tog foruma, koje su pričale da su složne, da se druže i slično.

Budući da ću ja 99 posto povesto svoju Laju, ja ću odabrati mjesto u publici, hvala svima koji su me predlagali za poziciju govornika, ali zaista mislim da ima drugih žena kojima treba dati priliku, a u svakom slučaju svaka od nas će iz publike moći u svakom momentu kazati šta želi.

Druga stvar, nadam se da se ovo neće tazvodniti, pa da će na kraju se javti 10 djevojaka za publiku, jer bi onda sva naša priča pala u vodu, što se tiće gradova iz BiH biće organizovan prevoz tako javljajte se.

Mile, moje molim Vas nemojte se prepirati, to ko će biti u prvom redu je zaista nezahvalno, jer nikada ne znate ko Vam može kakvo pitanje postaviti, kako će te se snaći i slično. Iskreno meni je TV preko glaver i nisam mušterija da baš 140 minuta budem u prvom planu. Postoji, još jedan prijedlog da se žene u prvom redu mjenaju, kako budemo govorili o određenim temama ili fazama da se nakon reklama žene zamjene. A četiri pozicije za stručne osobe, bila je moja ideja, koja je eto donekle prihvaćena, jer postoji 8 pozicija, pa sam bila mišljena da je korektno da četiri budu RR , a četiri stručnjaci.

Još, nešto ja sam za Elmu B da bude u uvodnoj priči, a to ko će biti na glavnim pozicijama je zaista nebitno, bitno je da se čuje za nas u pozitivnom smislu.

I na, krajumislim ad bi najpoštenije bilo da u prvom redu budu naše moderatorice, eto to je moj prijedlog.

Puno vas volim i pozdravljam

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *