|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 15:19:34   
M kao Mama
Naravno, Ziki, pričali smo o njoj, čekamo da se javi i potvrdi svoj dolaza, kao i mnoge druge,

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 15:22:56   
jasmina_mm
podobro sam razmisljala koga da predlozim jer zaista nezahvalno je birati cetiri clanice kad nas ima toliko i sve smo zaista razlicite. Takodje mislim da svaka forumasica koja bude izabrana da sjedi na jednoj od one cetiri stolice predstavlja prvenstveno forum RR i sve nas pa onda svoja uvjerenja tako da je zaista ne moguce da sve budemo zadovoljne izborom.
Evo mojih prijedloga
prvenstveno sam htjela predloziti mamy2 ali ona nazalost ne moze doci zbog obaveza user posted image
ali evo
ElmaB RR - zaista (to sam joj i licno rekla) ja joj se divim na snazi i fizickoj i psihickoj koja je potrebna da se odgaja troje djece uz to da su u pitanju i blizanci.
Visnja RR - zato sto je ona toliko dugo cekala svoju bebu i naravno docekala i samo dragi Bog zna kroz sta je sve prosla da bi napokon dobila hB svoju Asju
AmrinoRR - prvi savjet koji mi je jako pomogao sam dobila od nje, tada nije bila RR ali primjetila sam da zaista dosta puta pomogne mnogim zenama - mene je licno smirila svojim postom
Eh za cetvrti moj prijedlog mislim da bi trebala biti neka trudnica - evo buducamama jer je ovo forum i za trudnocu pa bi bilo jako lijepo da se pojavi bar jedna trudnica
ima tu jos clanica koje bih dodala na listu ali evo ovo je moj izbor

takodje moram napomenuti da se u pojedinim temama razilazim u razmisljanjima sa ovim clanica sto je i normalno ali zaista mislim da su one jako puno doprinijele ovom forumu...




< Poruku je uredio jasmina_mm -- 18.3.2009 15:27:30 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 15:24:19   
nikita
Predlozila bih da ucestvuje jedna mama, jedna trudnica i jedna trudilica....mislim da su te grupe(da se tako izrazim) i temelj ovog foruma i da je tako najpravednije. 

< Poruku je uredio nikita -- 18.3.2009 15:25:31 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 15:32:42   
Mirna.akt
Slazem se u potpunosti mama alma. user posted image

Taj prijedlog da se promijene pozicije kad budu reklame je dobar, npr. moderatorice i neke mame s RR, trudilice i trudnice, pa makar jednom da se izmjene, pa da njih 8 kaze u citavoj emisiji nesto, a ne samo 4, a naravno, i ja dolazim u publiku, pa bice prilike da netko i od nas nesto svoje kaze.. I naravno, da u ovih mjesec dana svaka od nas nesto predlozi sta bi se moglo spomenuti.

_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 16:36:21   
najjda
sta vam je haj zene ja sam sigurna da to necu biti ja ,,,hahahahaha
tko god da ode bitno je da to teme budu sto laganije i normalnije
i mislim da su sve forumasice na neki nacin zasluzne da budu na jednoj od te cetiri stolice al haj ....bitno je da to sve prodje kako treba i da opet bude sve po starom ....tko god da ode ja mu zelim lijepo druzenje

eto toliko od mene ....

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 17:18:47   
almai
Amelaaa RR
VisnjaRR
Amrino RR
Emina*


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 17:30:39   
žana o8
sad bi nam jedna anketa dobro došla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 17:53:37   
Emina85
IZVORNA PORUKA: najjda

sta vam je haj zene ja sam sigurna da to necu biti ja ,,,hahahahaha
tko god da ode bitno je da to teme budu sto laganije i normalnije
i mislim da su sve forumasice na neki nacin zasluzne da budu na jednoj od te cetiri stolice al haj ....bitno je da to sve prodje kako treba i da opet bude sve po starom ....tko god da ode ja mu zelim lijepo druzenje

eto toliko od mene ....


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 18:02:14   
Anoniman
Zene koga kod vi predložite i usaglasite da ide na zabranjeni forum kod Aleksandra Hršuma ja se slažem. Ako se ne bude moglo složiti ko da ide onda napravite top listu potencijalnih kandidatkinja i stavite na glasanje hehehe
ma koje god forumašice budu tamo znam da će našu RR predstaviti najnajbolje.

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 284
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 18:08:08   
Anoniman
anketa za 7 dana kako sam i rekla
i ne morate se drzati prijedloga njih 4, mozete predloziti samo 1, a mozete i njih 10, kako vam volja
u anketi koja ce naknadno biti napravljena ce biti samo one koje su najvise puta predlozene (njih 10) a onda glasajte za svoja 4 favorita

ipak se treba dati duzi period za prijedloge

LP user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 285
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 19:05:05   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: mama alma

Naravno, Ziki, pričali smo o njoj, čekamo da se javi i potvrdi svoj dolaza, kao i mnoge druge,

Ako mogu kako doprinjeti svojim dolaskom tu samuser posted image  Bilo bi mi veoma drago da se provuce tema sa platnenim pelenama.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 19:14:47   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: mama alma

Naravno, Ziki, pričali smo o njoj, čekamo da se javi i potvrdi svoj dolaza, kao i mnoge druge,

Ako mogu kako doprinjeti svojim dolaskom tu samuser posted image  Bilo bi mi veoma drago da se provuce tema sa platnenim pelenama.


vec sam rekla da smo spomenuli vrijednicu s foruma (to si ti user posted image ) pricali kako postoji sve vise mama koje se odlucuju za prirodno... i Aleksandar je rekao da OBAVEZNO dodjes...
to sto vecina korisiti jednokratne ne znaci da ti se ne divimo na strpljenju i tvom stavu koji je vrijedan svakog postovanja...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 19:31:22   
bubamara80
elmaB user posted image  kad se sjetim dodam još neku mamicu

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 19:45:50   
malecka60
Podrzavam svaku odluku koju donesete, ali vas jos jednom molim da spomenete dijabeticarke, molim vas.
U subotu su nas zvali bracni par iz Ilijasa i rekli su nam da nemaju podrsku od dijabetologa i ginekologa za njenu trudnocu u Sarajevu. Isla je po mojoj preporuci i u Zagreb i profesor je rekao da moze zatrudniti, ali uz NADZOR I STALNO PRACENJE. Naravno, trebali bi kredit (stambeni) dici da bi platili troskove.
Pomozimo i tim zenama, dajmo im podrsku.



_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 20:27:24   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: mama alma

Naravno, Ziki, pričali smo o njoj, čekamo da se javi i potvrdi svoj dolaza, kao i mnoge druge,

Ako mogu kako doprinjeti svojim dolaskom tu samuser posted image  Bilo bi mi veoma drago da se provuce tema sa platnenim pelenama.


vec sam rekla da smo spomenuli vrijednicu s foruma (to si ti user posted image ) pricali kako postoji sve vise mama koje se odlucuju za prirodno... i Aleksandar je rekao da OBAVEZNO dodjes...
to sto vecina korisiti jednokratne ne znaci da ti se ne divimo na strpljenju i tvom stavu koji je vrijedan svakog postovanja...user posted image


user posted image user posted image user posted image  Hvala, to mi mnogo znaci

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 21:16:39   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: nikita

Predlozila bih da ucestvuje jedna mama, jedna trudnica i jedna trudilica....mislim da su te grupe(da se tako izrazim) i temelj ovog foruma i da je tako najpravednije. 


Slazem se, a cetvrta osoba da bude neko ko ima djecu od prije a trenutno je trudna.... ili neki otac ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 21:31:46   
mamina princeza
Elma B
Amrino
Visnja
Emina
buducamama


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 21:44:20   
Blue rose RR
Višnja, Elma, Amrino, Emina, budućamama.
Ovo je moj izbor.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 22:09:42   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: nikita

Predlozila bih da ucestvuje jedna mama, jedna trudnica i jedna trudilica....mislim da su te grupe(da se tako izrazim) i temelj ovog foruma i da je tako najpravednije. 


Slazem se, a cetvrta osoba da bude neko ko ima djecu od prije a trenutno je trudna.... ili neki otac ;)

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 22:27:31   
Mik Mik
1.hanabanana
2. višnja RR
3. amrino RR

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
18.3.2009 22:28:23   
jasmina_mm
ako vec bude smjena na pauzi lijepo bi bilo da ucestvuju i forumasice iz drugih gradova naravno kkoja moze doci i da se obavezno spomenu forumasice koje zive van BiH
user posted image
na moju listu dodajem i
mamina cura
hanabanana
maida28
mishka
vedicaRR
maryam amina RR
mika (nadam se da nisam fulala nickname)

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.3.2009 1:07:07   
adannn
1.Maryam Amina RR
2.ElmaB RR
3.Višnja RR
4.Hanabanana


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.3.2009 7:36:31   
merima_s
Moj prijedlog maida28 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.3.2009 7:45:40   
salmana

1. Maryam Amina (jedna od najstarijih članica foruma, kao i iskusnijih što se roditeljstva tiče, najljepši postovi i susrela se sa većinom situacija koje bi se pominjale u emisiji)
2. Hanabanana (možda je neke članice ne vole, ali treba joj odati priznanje za informiranost i elokvenciju,također je stari član, majka dvije djevojčice, ima čvrst stav i savjesna je, tako da bi vjerovatno mogla držati riječ sa doktorima u studiju)
3. Amrino (velika pobornica dojenja, puna savjeta i sasvim normalna mlada majka sa zdravim razmišljanjem, koja se trudi da što više sazna i nauči i žrtvuje za svoje dijete)
4. Višnja (aktivna članica foruma koja je uvijek tu sa savjetom i pomoći, koja uprkos dobi u kojoj je dobila djevojčicu drži korak sa mlađim mama i sasvim se opušteno odnosi prema majčinstvu i pretpostavljam da bi bila dobra protuteža strožijim stavovima)


Potpisujem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.3.2009 14:14:51   
Ivona
1.Hanabanana
2.ElmaB RR
3.Emina

Slazem se da trebaju biti i jedna trudnica i trudilica...,ali stvarno ne mogu nikoga predloziti...,jer otkako sam postala mama,idem samo na teme vezane za bebache (one izvan tibe user posted image ).


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *