|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.3.2009 16:37:17   
batterfly
Zao mi je sto su odustale Mama Alma i Mamy2, bile bi i moj prijedlog...

Zelim da kazem da je meni aposlutno svejedno k'o ce sjediti na stolicama, koju god da izaberemo, iskreno se nadam da ce predstaviti RR vrhunski, zajedno sa nama koje budemo u publici....i da cemo uspjeti docarat nas forum u pravom svjetlu....

Eh, vidim da se vecinom vrte ista imena, i vec imaju svoje mjesto u anketi, ja cu predloziti neka nova, kako neko rece, da malo razbijemo monotoniju, i iz razloga sto mislim da i ove zene imaju sta da kazu na tu temu..Pa ovako:

- Tweety,
- AnitaMO,
-Shee,
-Malecka60,
-Aminad,
-RAJA,
-Lejlash,
-Triplemama,
-Mamsi,
-Buducamama,
-Tikica_69,
-Hanabanana,
-Amrino,
-Romali..............
 
Nadam se da moj spisak nije predugacak, i da je svima jasno da je ovo samo prijedlog, ako se jos neke sjetim, ja cu dodatiuser posted image ...Ne treba (mislim) navoditi posebne razloga zasto bas ove zene, jer prilozeno je vec ispisano na forumuuser posted image user posted image user posted image ........user posted image user posted image user posted image user posted image
Na kraju krajeva, svi mi cinimo RR zajednicu!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.3.2009 18:24:44   
camm
Maida28
D_K

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.3.2009 19:01:43   
mynxlee
ja sam za moderatorice na prvom mjestu, a istakla bih jos:
- romali
- tweety
- shee
- emina*
- idana85
- andji

zao mi je sto su:
- bebbe i dinciii daleko, ali mislim da bi bile sposobne suociti se s datom temom.

sve u svemu, ko god da ode bice predstavnik svih nas. zao mi samo sto nisam u mogucnosti da gleda emisiju, ali nadam se da cemo dobiti detaljan izvjestaj o tome kako ste prosle.


zene moje, ljubim vas :)

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.3.2009 20:05:00   
MELLI

Hanabanana-Uvijek konkretna,bez puno okolišanja,"direktno u glavu" daje odgovore(ovo mislim pozitivno),bez dlake na jeziku...čvrst stav koji ne ostavlja puno prostora bilo kojoj daljoj raspravi
Elma-objektivna,bez dlake na jeziku,kao i hanabanana,žena sa čvrstim stavom takođe,trostruka majka...
Amrino-zato što je najveći promotor dojenja na ovom forumu,uvijek spremna pomoći...

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.3.2009 11:21:59   
jupajdi
Već sam dugo član RR pa treba da se i o ovome izjasnim. user posted image
Mislim da bi najbolje bilo da se kao porodica pokažu Elma, njen muž i njena djeca ( naravno ako oni na to pristanu ), da se obavezno pokaže rad Mamine cure (platnene pelene, sling marame, MT...)...
Žao mi je što  Maryem Amina ne može da učestvuje i da nas predstavlja, jer mislim da je idealna za ovu ulogu.
Moji prijedlozi su:
1. ElmaB
2. Amrino
3. Mamina cura
4. Višnja

E sada, za trudilice ne znam, jer stvarno ne idem na taj dio foruma. Podržavam svaku koju izaberete.  user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.3.2009 11:24:06   
jupajdi
I naravno, voljela bih da dođem u publiku i podržim naše ženice i naš forum.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.3.2009 12:09:41   
ziki
Prije nego me iskritikujete da kazem da nisam gladala ni jednu emisijiju zabaranjenog foruma. Sad jos jedna sugestija u prvim redovoma bi definitivno trebalo da budu i booguwoogu(valjad sam dobro napisala) jer takodje o dojenju zna puno i triplmama, koja trenutno vodi kampanju o vaznosti AS.
Ja se javljam da budem u publicic i da rezervisem mjesto u zadnjem redu sa Tarikom

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.3.2009 12:25:45   
Nunichi
Moji favoriti user posted image su:

Triplemama  -jer je majka troje djece i savjetnica za AS;
ElmaB   -jer je majka blizanaca i velike djevojcice Tee;
Amrino  -jer zna toliko toga o dojenju i zdravom zivotu nasih bebara;
mamina cura-  jer je majka dvoje djece i nasa vrijednica (platnene pelene,sling,MT);
Naravno neko od nasih trudilica,npr. Vjestica;
I neka trudnica,svejedno je koja.


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.3.2009 12:31:04   
Nunichi
Joj imam jos 2 favorita. user posted image user posted image

Visnja i Maida28,jer jednostavno mislim da bi se sa svojim stavovima odlicno snasle tamo. user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.3.2009 14:33:25   
Visnja RR
predlozite i koju porodicu da TV snima kao uvod...
ja sam za porodicu ElmaB jer ima troje djece i opet sve stize ... al eto predlozite i vi pa cemo zajedno odluciti...

trebamo i jedan bracni par koji duze vrijeme pokusava sa zatrdunjivanjem... jer ce se postaviti neka pitanja o tome .... najbolje da se sami prijave oni koji bi rekli par rijeci o svojim pokusajima...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.3.2009 14:39:17   
camm
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

predlozite i koju porodicu da TV snima kao uvod...
ja sam za porodicu ElmaB jer ima troje djece i opet sve stize ... al eto predlozite i vi pa cemo zajedno odluciti...

trebamo i jedan bracni par koji duze vrijeme pokusava sa zatrdunjivanjem... jer ce se postaviti neka pitanja o tome .... najbolje da se sami prijave oni koji bi rekli par rijeci o svojim pokusajima...


citas mi moje misli user posted image
 
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
21.3.2009 23:49:26   
merimaa
jel se neko prijavio iz Tuzle za publiku?

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
22.3.2009 23:25:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Dina RR

... mozete pisati prijedloge za 4 clanice, koje bi po vasem misljenju bile najkompetentnije da predstavljaju nas RR forum. (mozete predloziti 1 ili njih 10, kako zelite)
Anketa ce biti sastavljena od imena 10 clanica koje su najvise puta predlozene i onda cete moci izmedju njih da odabereta svoja 4 favorita.

Takodjer, mozete navesti pitanja koja ce te 4 izabrane clanice upitati goste emisije. Sve skupa cemo da sastavimo spisak pitanja i konacni dogovor kako bi svako imao priliku da nesto kaze.

Nadam se da cemo biti slozne u ovome i ovo zavrsiti na vrijeme, imamo vise od mjesec dana.



posto vidim da ste mi se malo usutile user posted image , samo da napomenem na ovu temu i citiram svoj post sa malim izmjenama, al poenta je ista... dakle, u srijedu je anketa, poslije toga nema prijedloga vise.
a skoro niko nije rekao nista vezano za ovaj podebljani dio user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 313
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
23.3.2009 14:05:43   
Mirna.akt
Da li otežavamo razvoj svoje djece previše im pomažući i miješajući se u to kako će se ponašati?
Da li pri stalnom pokušavanju da ih zaštitimo od nevolja, sputavamo njihovu priliku da se pripreme za nas svijet, svijet odraslih?
Da li sam los roditelj ako smatram da, danas sutra kad moja djeca krenu u skolu, nebi trebalo da provode sate za kompjuterom, igrajuci PlayStation (kao danasnja djeca), nego vani, igrajuci se sa svojim vrsnjacima?
S obzirom na sva desavanja kod nas i u svijetu sto se tice pedofilije, da li grijesim ako svom djetetu od samo tri godine kazem da ''ono'' dole samo mama smije dirati(obrisati, oprati,namazati) i nitko vise i ako ikad itko pokusa da mi mora reci?

Eto, nekoliko pitanja od mene, za pocetak.. 





< Poruku je uredio Mirna.akt -- 23.3.2009 14:06:57 >


_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
23.3.2009 14:09:45   
Mirna.akt
Da li je u redu ako smatram da svojoj djeci trebam biti i mama i prijatelj, i shodno njihovom odrastanju upoznavati ih sa onim sto zivot cini, a jedna od tih stvari je edukacija o sexu?

_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
23.3.2009 14:37:41   
D_K
ovo ce pitanje biti off topic ali me interesuje kako bi ti pocela edukaciju o sexu sa svojim djetetom i kada?? molim te za odgovor jer ti ocigledno vec imas plan o tome.. moze i private ako ti je tako lakse..
Dzana

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
23.3.2009 14:53:53   
Blue rose RR
Moje lično mišljenje jeste da ipak koncept emisije bi trebao da uredi voditelj, u ovom slučaju Aleksandar.
Jer šta ako npr. majke koje budu prisutne se usredsrede i pripreme na pitanja koja bi mi odredili, a isti se ne svide uredništvu emisije.
Ipak bi bilo bolje da ON ili neko ko je zadužen za konceptualno uređenje emisije da posjete naš forum, i sami odluče koja to pitanja mogu da zaokupiraju pažnju javnosti.
Nama je mnogo toga bitno, ali nekome ko sjedi ispred malih ekrana možda to neće biti zanimljivo, ili samom uredništu neće biti dovoljno jako, odnosno bitno.

Helem nejse, ako je dogovoreno drugačije, od mene sljedeće teme:
- odgoj djece nekada i sada, i pozitivnost/negativnost  jednih ili drugih.
- koliko društvo i razvoj istog, utiče na shvatanja majki u odnosu na odgoj i prehranu djece?
- koliko vjerujemo zdravstvu, u odnosu na savjete i iskustva drugih majki (upravo na forumu- tzv. internet mame user posted image );


Ako mi šta još na um padne, javim se.


< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 23.3.2009 14:54:31 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
23.3.2009 20:23:31   
Mirna.akt
Moje licno misljenje je da svaka od nas, koja hoce naravno, predlozi neka pitanja, teme ili sta vec i da se to proslijedi Aleksandru i da covjek odluci dalje, neka nek prihvati, neka nek ne prihvati, njegova emisija, ima to pravo. I smatram da treba da imamo sve mi pravo da napisemo pa makar jedno pitanje. Jer ipak nase 4 clanice gostuju u emisiji i one ce isto postavljati pitanja ostalim gostima.  user posted image
A kako smo krenule, izgleda da ce on sam sastavljati pitanja..  user posted image
Eto toliko od mene, za sada..  

< Poruku je uredio Mirna.akt -- 23.3.2009 20:25:02 >


_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
25.3.2009 8:29:58   
Okarica
Predlažem sljedeće:
- odnos društva/vlasti prema trudnicama/porodiljama (trudnica u radnom odnosu, porodoljske naknade itd)
- stanje u porodilištima u BiH
- edukacija trudnica i podizanje svijesti o važnosti redovnih pregleda u trudnoći
- kako izgraditi zdravo društvo....
itd. itd,


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
25.3.2009 8:37:29   
Emina*
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

- koliko vjerujemo zdravstvu, u odnosu na savjete i iskustva drugih majki (upravo na forumu- tzv. internet mame user posted image );



Meni je ovo super tema user posted image   user posted image , i o njoj se moze bas fino diskutovati...
Jer, i vecina nas smo se nasli u takvim okolnostima, da su nam vise pomogli vasi savjeti (savjeti drugih mama/trudnica/trudilica) na forumu, nego sto je npr. doktor nesto savjetovao, i opet pogrijesio user posted image   user posted image ..


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
25.3.2009 9:28:11   
budućamama
Drage moje,
ja sam vam ko s neba pala na ovu temuuser posted image  .Molim vas nemojte me ružitiuser posted image
U glavnom, znam da se priprema ova tema na RR i upravo sam savim slučajno vidjela da sam predložena da zajedno s još par članica budem među one 4 na stolicamauser posted image
Prije svega želim da se zahvalim na ukazanom povjerenju, ali nisam sigurna da ću moći prisustvovati emisiji. Osim ovoga, shvatila sam da je tema (kad sam ranije čitala ovu temu user posted image ) vezana za porodilje i djecu, a ja vam baš i nisam iskusna u tim vodamauser posted image .
Mislim da ne treba previše širiti koncept emisije, ako pođemo od zatrudnjivanja, preko trudnoće, stanja u porodilištima, staja u zdravstvu, stanja u državi i statusu trudnica i porodilja u istoj, potrebama mldb djece i sl... mislim da će emisija izgubiti na kvalitetu jer je malo vremena da se sve ovo kvalitetno predstavi i objasni. Svakako treba napomenuti raznovrsnost RR i naših članica, ali se držati određene teme.
To je moje mišljenje.

Hvala još jednom svima na ukazanom povjerenju. Za dan ili dva ću znati da li ću moći prisustvovati emisiji, jer se kod nas na poslu planirao seminar van Sarajeva.

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
25.3.2009 9:44:07   
Anoniman
dakle, da te uklonim s liste, jel??

(odgovor članu budućamama)
  Neposredna veza do poruke: 322
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
25.3.2009 9:45:32   
budućamama
S obzirom da nisam 100% sigurna da ću doći, možeš me ukloniti jer pretpostavljam da je bitno da se u dan-dva znaju svi koji će sigurno prisustvovati.
Hvala još jednom svima na ukazanom povjerenju.
Ljubi malu nogicu od mene user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
25.3.2009 10:35:05   
Aminad
IZVORNA PORUKA: budućamama

Drage moje,
ja sam vam ko s neba pala na ovu temuuser posted image  .Molim vas nemojte me ružitiuser posted image


Samo da poželim sreću svima i da vam čestitam na upjehu nije mala stvar kad jedan forum uspije da se organizuje i gostuje u nekoj emisiji.

Nadam se da će do kraja sve biti uredu a ja vam šaljem puuuno podrške iz Tuzle, obavezno ću vas gledati ako Bog da s mojom porodicom i svima ću reći da pogledaju emisiju i hvalit' ću im se da su to moje drage hanumice s rr.user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
25.3.2009 11:05:01   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Aminad


Samo da poželim sreću svima i da vam čestitam na uspjehu nije mala stvar kad jedan forum uspije da se organizuje i gostuje u nekoj emisiji.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *