Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Hvala vam, drage moje... Prođe i godina dana od kako sam dobila moje zlato milo... Juče smo slavili rođendan drugarima u jednoj igraonici, a danas nam je "pravi" rođendan i to tačno u 16:40h...
Dragi moji blizanci Lana i Deni želim vam sve najbolje u životu,puno zdravlja i sreće i da budete uvijel lijepi i veseli,svojim roditeljima...a posebno svojoj brižnoj i dobroj mami Elmi Još jednom sve najbolje Pusa od mene i mog Sergeja
_____________________________
E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Temperatura veeseelaa
Dijete mi već par dana ima turu, svakih 4-5 sati poraste na 38,5 .... Dr kažu da je grlo u pitanju a i nosić curi (pluća su čista) al mene brine da nije šta ozbiljnije, obzirom da se tura tako brzo vraća. Šta vi mislite?
Uradila bi dodatne pretrage (navesti koje) (51%) Dr sigurno zna, proći će nakon ispijene flašice antibiotika (16%) I mom djetetu se tura vraća tako često al nije bilo u pitanju ništa ozbiljno (20%) Obavezno posjetiti dr ponovo (13%)
Broj svih glasova: 45
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!