|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
10.3.2015 22:12:13   
aidana
Moj djecak je na terapiji singularom kojeg nigdje u Sarajevu vise nema kupiti. Zvali smo i glavne distributere koji su rekli da bi lijek trebali dobiti tek u aprilu nekad, ako ne i kasnije.
Ima li neko jos vrecica koje vise ne koristi da mi proda ili da li neko zna moze li se jos negdje nabavit?

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
10.3.2015 22:19:56   
salmy

IZVORNA PORUKA: aidana

Moj djecak je na terapiji singularom kojeg nigdje u Sarajevu vise nema kupiti. Zvali smo i glavne distributere koji su rekli da bi lijek trebali dobiti tek u aprilu nekad, ako ne i kasnije.
Ima li neko jos vrecica koje vise ne koristi da mi proda ili da li neko zna moze li se jos negdje nabavit?

evo sam nasla kutiju u kojoj ima nekih 15 kesica..rok trajanja je do 4 ove godine...ako zelis mogu ti dati....mom djecaku nije godio...popio kutiju i odustali smo....sad je na flonidanu

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
10.3.2015 22:30:56   
aidana
vo sam nasla kutiju u kojoj ima nekih 15 kesica..rok trajanja je do 4 ove godine...ako zelis mogu ti dati....mom djecaku nije godio...popio kutiju i odustali smo....sad je na flonidanu


imas ppuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.3.2015 9:13:33   
lulaloo
i nama je ostalo singulara - trenutno sam na poslu pa ne znam koliko tacno kesica.
u svakom slucaju, nama vise ne treba pa cu ti rado pokloniti.
samo javi kako i kada.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 14:09:32   
almondray
Ima li neko iz KS da njegovo djete ima odobrenje od pulmologa za korištenje singulair granula ali da ih iz nekog razloga ne koristi?
Znači da može regularno dobiti recept?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 16:41:39   
Edita1989
Ja tek sada vidjeh da imamo ovu temu na forumu...Moja Dima koristi Singular 4mg,ona ima neku alergiju na plucima,pa joj dr.propisala...Nama je odlican,stvarno pomaze..Jedino ima nekoliko dana kako joj ne dajem,slab joj apetit,zubici rastu,a ovaj lijek se stavlja u jogurt ili puding,napravim joj,ona nece i moram ga baciti...dok malo krene sa hranom,opet cu joj davati..

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 18:46:52   
Vanne
Almond imam ja jedno pakovanje singulara,voljna sam da ti posaljem...naa ih je dr dala jer je sumnjala da je beba alergicarka ali hB nije..nisam ga mogla nigdje naci jedan period i nije ga uzimala tri sedmice...kad sam vidjela da moze bez njega nisam joj nastavila davati,a podigla sam to jedno pakovanje...dr je rekla da ce nam nastaviti propisivati ako bude alergicna na polen i tako to...ako se ne snadjes mogu nekako premuntati dr nam nastavi propisivati pa bi tebi davala...
Nama je bas pomogao singular...ti si iz ze-do kantona je li tako? kad je ovdje bila nestasica singulara pitali smo u apotekama i u ostalim mjestima da ga kupimo bez recepta a cijena je bila oko 100 km,pljacka user posted image ali opet da joj je bilo neophodno morali bi uzeti...

Edita ja sam singular stavljala u malo prokuhane vode i tako davala na kasikicu,i voljela ga je,cim me vidi sa fildjanom pocne da otvara usta user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 19:32:37   
Edita1989
Vanne,jel ohladis vodu? Nama dr. Rekla da stavljamo u nesto sto nije toplo,najbolje onaj cvrsti jogurt,stavim jednu kasiku,ili u pudinge one,ali sada nece da pojede,jedva koju.kasiku i ostatak bacam...Kaze moze u mlijeko,ali da nije toplo user posted image mislim,kako ce piti hladno mlijeko...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 19:36:54   
aidana
Vanne u uputstvu pise: Singulair granule nisu namijenjene otapanju u tekucini. Pise da se trebaju mijesati sa mekanom hranom. Mi smo na pocetku stavljali u mlijeko, dok nismo malo bolje procitali uputstvo user posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 19:40:03   
aidana

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Vanne,jel ohladis vodu? Nama dr. Rekla da stavljamo u nesto sto nije toplo,najbolje onaj cvrsti jogurt,stavim jednu kasiku,ili u pudinge one,ali sada nece da pojede,jedva koju.kasiku i ostatak bacam...Kaze moze u mlijeko,ali da nije toplo user posted image mislim,kako ce piti hladno mlijeko...


Stavis mu samo u jednu kasiku i u usta user posted image ne moras u citav jogurt ili puding. Moze biti na sobnoj temperaturi, samo da nije toplo. Eh sad to s mlijekom...napisala sam gore, pise da ne ide u tekucinu.user posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 19:42:02   
aidana

IZVORNA PORUKA: almondray

Ima li neko iz KS da njegovo djete ima odobrenje od pulmologa za korištenje singulair granula ali da ih iz nekog razloga ne koristi?
Znači da može regularno dobiti recept?


Ja cu mu ukinuti preko ljeta i imam jos pola kutije, rok do jula. Ako ti moze pomoci posalji pp.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 19:43:30   
Vanne
edita ohladim vodu,to bude dvije tri kasikice sadrzaja...znam sta pise u uputstvu ali mi je dr tako savjetovala jer nam je propisala singular prije nego sto smo poceli sa dohranom...nije ga htjela u mom mlijeku...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 19:49:34   
aidana

IZVORNA PORUKA: Vanne

edita ohladim vodu,to bude dvije tri kasikice sadrzaja...znam sta pise u uputstvu ali mi je dr tako savjetovala jer nam je propisala singular prije nego sto smo poceli sa dohranom...nije ga htjela u mom mlijeku...


Nisam znala da se daje bebama i mladjim od 6 mjeseci, prije dohrane user posted image ja sve kontam nije proizvodjac to bezveze napisao. Ali ako djeluje i pomaze i tako, super user posted image

jao mene sto sam zaredala na ovoj stranici...komotno bih im mogla biti predstavnik user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 20:36:08   
almondray

IZVORNA PORUKA: Vanne

Almond imam ja jedno pakovanje singulara,voljna sam da ti posaljem...naa ih je dr dala jer je sumnjala da je beba alergicarka ali hB nije..nisam ga mogla nigdje naci jedan period i nije ga uzimala tri sedmice...kad sam vidjela da moze bez njega nisam joj nastavila davati,a podigla sam to jedno pakovanje...dr je rekla da ce nam nastaviti propisivati ako bude alergicna na polen i tako to...ako se ne snadjes mogu nekako premuntati dr nam nastavi propisivati pa bi tebi davala...
Nama je bas pomogao singular...ti si iz ze-do kantona je li tako? kad je ovdje bila nestasica singulara pitali smo u apotekama i u ostalim mjestima da ga kupimo bez recepta a cijena je bila oko 100 km,pljacka user posted image ali opet da joj je bilo neophodno morali bi uzeti...

Edita ja sam singular stavljala u malo prokuhane vode i tako davala na kasikicu,i voljela ga je,cim me vidi sa fildjanom pocne da otvara usta user posted image

Hoćuuser posted image sve primamuser posted image Hvala bogu pa joj ne treba,mom je neophodanuser posted image na žalost i pored njega je dobio opstrukcije ali ipak je bio miran 2 mjeseca što je nama user posted image

Ja sam iz Tuzlanskog k.Ovdje je 68 KM. Ja sam kupila u Srbiji nekoliko kutija ,tamo je 25KM.Međutim ,trenutno je malac u bolnici ,troškovi su me malo stisli pa rekoh da pitam ima li ko,da bar s te strane rasteretim.

Edita kako nam je drugarica?I ja stavim samo jednu kašikicu,tek toliko da pojede da ne bih bacala.
U vodu mislim da ne ide zatoi što se ne otapa u vodi,ali vjerovatno može i to u jednu kašiku pa polako istresti u usta.

Aidana kako je tvoj sad?Ti singulair inače ukidaš preko ljeta? Jesu li vam se ikada napadi desili u maju?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 21:23:56   
Edita1989
Aidana,ja stavim kasiku jogurta,pa promijesam,isto tako i jogurt,znaci,tek toliko se promijesa,ali ona ako nece,ispljuje sve to fino...

Almond,dobro je,hvala na pitanju,sada sa ovim lijekom se poravila hvala Bogu..ljubac za djecaka,kako je on?

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 21:33:33   
almondray

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Aidana,ja stavim kasiku jogurta,pa promijesam,isto tako i jogurt,znaci,tek toliko se promijesa,ali ona ako nece,ispljuje sve to fino...

Almond,dobro je,hvala na pitanju,sada sa ovim lijekom se poravila hvala Bogu..ljubac za djecaka,kako je on?

E pa mog nekad nagoni na povraćanje....imam dojam da su te granule poput pijeska,vjerovatno ih osjete pa ne zele jesti.
E on je u bolnici,svekrva leži s njim ja nisam mogla zbog bebiceuser posted image
Prije 7 dana počeo kašljucat,do zore ga uhvatio laringitis,pa bronhitis i onda upala pluća,sve za 72huser posted image
Valjda će sutra kući ako mu nalazi budu dobri,inšAllah.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 21:34:45   
almondray

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Aidana,ja stavim kasiku jogurta,pa promijesam,isto tako i jogurt,znaci,tek toliko se promijesa,ali ona ako nece,ispljuje sve to fino...

Almond,dobro je,hvala na pitanju,sada sa ovim lijekom se poravila hvala Bogu..ljubac za djecaka,kako je on?

A kakve simptome je imala?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 21:39:54   
Edita1989
Mislila sam na pudinguser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 21:44:06   
Edita1989
Ma istopi se to u hrani,ja mislim,ali Dimu zezaju zubici,pa samo mlijeko trazi,slabo ostalu hranu...Pa imala ono jednom kao upalu pluca,medjutim poslije na svakoj kontroli "svira" od unutra...Pa je onda rekla dr. Da je alergija i da uzmemo ovaj lijek i da vidimo kako ce ici i eto hvala Bogu,super je sa ovim lijekom,samo mora redovno uzimati ..

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 21:54:33   
Edita1989
Almond,bas mi je zao djecaka,da nam ozdravi brzo aBd...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.5.2015 22:57:02   
aidana
Almondray imas ppuser posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
11.9.2015 12:26:32   
Zafir
Moj djecak je na terapiji singularom kojeg nigdje u Tuzlanskom Kantonu vise nema kupiti. Zvali smo i glavne distributere koji su rekli da bi lijek trebali dobiti
Ima li neko jos vrecica koje vise ne koristi da mi proda ili da li neko zna moze li se jos negdje nabavit?

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
8.10.2015 23:21:43   
adriano
Ako ne kasnim s odgovorom ima ga kupiti na zdk tacnije u kaknju u apoteci i kosta
63km ja kupila prije koji dan,moram davati bebacu mada mi nije
drago ali ocigledno nemam izbora..

(odgovor članu Zafir)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
9.10.2015 9:21:43   
salmy

IZVORNA PORUKA: adriano

Ako ne kasnim s odgovorom ima ga kupiti na zdk tacnije u kaknju u apoteci i kosta
63km ja kupila prije koji dan,moram davati bebacu mada mi nije
drago ali ocigledno nemam izbora..

pa zar ne ide na recepet? mi smo ga dobivali besplatno

(odgovor članu adriano)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: SINGULAR MINI GRANULAT 4 MG
9.10.2015 9:39:33   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: adriano

Ako ne kasnim s odgovorom ima ga kupiti na zdk tacnije u kaknju u apoteci i kosta
63km ja kupila prije koji dan,moram davati bebacu mada mi nije
drago ali ocigledno nemam izbora..

pa zar ne ide na recepet? mi smo ga dobivali besplatno

samo u Sarajevu

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *