|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  329 330 [331] 332 333   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2015 0:32:19   
ananas_ze
Ko smije na vagu stati user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8251
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2015 9:28:06   
Edita1989
Ja sam stalauser posted image ...nema promjena ove sedmiceuser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 8252
   RE: Mršajmo zajedno !
4.12.2015 10:55:41   
ananas_ze
-1, ukupno 4user posted image
Nisam se nadalauser posted image
Edita nek nema ni +

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8253
   RE: Mršajmo zajedno !
7.12.2015 10:29:14   
Alma_27
Ja uradih onaj proracun masnoce ru tijelu od prije nekoliko stranica i, kako forumasica rece, kao da sma samar dobila user posted image 28% user posted image Imam samo 3kg viska.






(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 8254
   RE: Mršajmo zajedno !
9.12.2015 10:14:40   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Alma_27

Ja uradih onaj proracun masnoce ru tijelu od prije nekoliko stranica i, kako forumasica rece, kao da sma samar dobila user posted image 28% user posted image Imam samo 3kg viska.








Joj, sam sebe citiram i odgovaram, ali moram user posted image

Tri kilograma nisu problem, ali moram zdravije jesti. nasla sam super knjigu u PDF formatu vezanuza celulit, ali mi je dobro dosla sto sam se nafurala na zdravu ishranu i nasla gomilu dobrih recepata. Ako je zelite, javite se da vam posaljem.

Za pola godine se ponovo mjerim :)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 8255
   RE: Mršajmo zajedno !
10.12.2015 11:26:45   
canim
Jutric user posted image

Sta ima, gdje ste, vidim ananas se zadala u mrsanje user posted image

Meni otisao dragi gost a i mi neplanski otisli u Istanbul na sedmicu dana, jedva sletili nazad u ovu maglu, tamo je bas lijepo, suncano, nahodali smo se, najeli smo se, sad ne smijem ni na vagu stati user posted image

ali eto samo da se prijavim, da ne mislite da sam vas zaboravila, sutra nastavljamo ako Bog da user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 8256
   RE: Mršajmo zajedno !
10.12.2015 12:39:30   
palachinken
Jutros pokazuje 62.1 user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8257
   RE: Mršajmo zajedno !
11.12.2015 12:28:38   
canim
Hi

Ima li vas user posted image

ja stala na vagu user posted image

vidimo se sljedeci petak user posted image user posted image


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8258
   RE: Mršajmo zajedno !
11.12.2015 15:57:04   
ananas_ze
Ev mene
Vaga ne mrda
user posted image stigla
Cijelu sam sedmicu brljala kontam sta mi je?! Makar nema plusa,idemo dalje user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8259
   RE: Mršajmo zajedno !
12.12.2015 15:56:09   
Edita1989
Kod mene nista,stoji i ove sedmiceuser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 8260
   RE: Mršajmo zajedno !
16.12.2015 11:36:51   
canim
Jedva nadjoh temu, ima li vas ili ste odustale user posted image user posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8261
   RE: Mršajmo zajedno !
17.12.2015 14:34:32   
Edita1989
Dancic zenice...kako vam ide,ja sam ovu sedmicu brljala i brljala,nikako da prestanem vise stim...Pocela ici na voznju,hocu polagati vozacki,Ameen ima ispite svaki dan,Dima je uvijek oko mene,takO da nemam vremena ni da se javljam...Je li iko od vas probao limun i persun,skuha se caj i pije se,kazu da je super za mrsanje...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8262
   RE: Mršajmo zajedno !
17.12.2015 16:17:20   
canim
Sretno s voznjom user posted image i ja brljam vec dugo ali moram malo da se uozbiljim, vakat, je, sutra cu se vagati da vidim jesam li vratila ono malo jada sto sam izgubila user posted image

Kod mene od jutros;
D; tost sa mladim sirom i jogurtom, kafa.
U; jabuka
R; pileca salata
V; nisam jos nista planirala, imam neku corbicu tek skuhano, pa mozda to pojedem ili nesto sl.

Dobila sam fine saudijske hurme pa dvije uzmem svako jutro i kasikicu propolisa/med/maticna mlijec.

eto to je za danas, idemo dalje.

A za te neke mjesavine sto pomazu u mrsanju nebih ti znala nista reci.
Limun je dobar jer topi masne naslage i citrusi uglavnom se preporucuju kod mrsanja, tako da sigurno ne moze skoditi. Zeleni caj isto mozes negdje ubaciti, onda jogurt + mljeveni lan.



(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8263
   RE: Mršajmo zajedno !
18.12.2015 23:05:25   
canim
Samo da vam javim da ste bezobrazne user posted image i da cete biti diskvalifikovane iz utrke gubljenje kilograma, pa niko da bar prizna da se nije izvagao danas user posted image

a ja sam se sad sjetila da bih trebala nesto ovdje sarnuti user posted image vagala sam se jutros user posted image i bolje da nisam user posted image

Ananaskooo ? ima li minusa ?

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8264
   RE: Mršajmo zajedno !
21.12.2015 14:47:44   
ananas_ze
Meni je M donijela minus mozda pola kile-kilu i brljam, vagala se sinoc bolje da nisam, vas nema,ne da mi se samoj user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8265
   RE: Mršajmo zajedno !
21.12.2015 14:50:25   
palachinken
I ja sam dobila skoro kilu.
Ha se čovjek najede, ha vaga kučka prokleta user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 8266
   RE: Mršajmo zajedno !
21.12.2015 15:41:57   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: palachinken

I ja sam dobila skoro kilu.
Ha se čovjek najede, ha vaga kučka prokleta user posted image

baš primijetih na fotkama sa DM da si se zabucila user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8267
   RE: Mršajmo zajedno !
26.12.2015 12:36:39   
Edita1989
Dancic zenice...vagate li se,mrsate liuser posted image ja nisam stala na vagu ni ove sedmice...elem,bila sam po stresom,previse..Ameen mi dobio urtikariju,isli doktoru,vadili nalaze,nasekirala sam se strasno...Sada je bolje hvala Bogu,danas evo nema nista,nadam se da se nece vracati....Ja moram smrsati 10 kg do 10.03. Sta mislite,moze li se to?

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 8268
   RE: Mršajmo zajedno !
26.12.2015 21:33:07   
canim
'vece,

edita draga bas mi je zao user posted image drago mi je da je bolje

ja se i ne javljam a niti mrsam, a iskreno ne jedem nesto posebno gluposti ali sigurno vaga ne mice, jer gdje ce kad nemam onih dosadnih 5 obroka dnevno vec u vrh glave 3, meni mrsko jesti stalno, radje sjednem jednom i najedem se user posted image

vidim ni vi se ne javljate.

A do marta mozes komotno i 15 kg ako u prosjeku mrsas 1kg sedmicno, prvu sedmicu uvijek ide malo vise zbog vode, one druge sedmice po kilo i eto te ko nova do 10.3, a sto do tog datuma, jeli to ima neka svadba user posted image da i mi dodjemo user posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8269
   RE: Mršajmo zajedno !
27.12.2015 0:18:28   
Edita1989
Ima svadba,udaje mi se zaova,bujrumuser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8270
   RE: Mršajmo zajedno !
27.12.2015 0:24:06   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Ima svadba,udaje mi se zaova,bujrumuser posted image

A sto 10, previse ti je to....
Kad kreces? Ja sve sebi govorim od ponedjeljka, pa nikad user posted image .
Ja bih 5 .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8271
   RE: Mršajmo zajedno !
27.12.2015 22:26:57   
canim
haj kad si navalila doci cemo ti , red je, ne udaje se zaova svaki dan user posted image user posted image

a jasmin meni se cini da mi uvijek imamo jos malo da smrsamo user posted image

jeli opet krecemo sutra oficijalno, valja nam do marta smrsati user posted image user posted image


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 8272
   RE: Mršajmo zajedno !
28.12.2015 15:46:37   
Edita1989
Jasmin,moze i 5,tek toliko da fino stanem u neku haljinu,naravno ide neka prostojna haljina,sa maramom,nista otkriveno,al opet nevalja da kipi...Iskreno receno ja sam zadovoljna izgledom,samo stomak i kukovi su mi uzas,poslije poroda je ostalo,bas ruzno izgleda...Eto to i malo ruke da stanjim bilo bi ok

Canim,pocinjemo danas user posted image

Samo moramo se aktivirati i na temi ..Mi samo petkom navratimo da kazemo nema minusa i to je to,motivacija nam je 0..,

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8273
   RE: Mršajmo zajedno !
28.12.2015 16:32:35   
canim
Upravo, motivacija je nula, valjda sto niko od nas nema prevelik minus pa sad izvodimo nesto user posted image

Ja se nisam vagala jutros ali sam gledala da imam durucak, uzinu, rucak i jos cu nesto za vecericu, vode pijem.

Kakvi su kod vas obicaji, jeli imaju knu vece, tj ono vece kad se kna stavlja na ruke ? U Turskoj ima, kIna gecesi se zove,tad se svako nosi kako hoce, pa i pokrivene jer obicaj je da budu sve zene, bude bas lijepo a pri kraj veceri mlada nosi i tradicionalnu nosnju i tad se uglavnom mladozenja pridruzi, samo sto ovi u Tr imaju pretuznu pjesmu koju pjevaju kad se kna stavlja, najbolje je ne razumiti nista user posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8274
   RE: Mršajmo zajedno !
28.12.2015 16:40:53   
Edita1989
Nema ovdje to,ovdje se dan prije svadbe napravi zabava,kao djevojacko vece,bude lijepo...

Ja sam za danas pojela samo jednu porciju makarona sa piletinom.,Jutros isla na voznju, pojela pola kifle...nisam se ni ja vagalA...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  329 330 [331] 332 333   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  329 330 [331] 332 333   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *