|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  331 332 [333] 334 335   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
12.1.2016 22:42:47   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Bonesa

Zna li ko kakav je ovaj caj http://ustedite.ba/artikal/35228/slim-fit-caj-za-mrsavljenje



Svi ti cajevi su na bazi sene ili slicne biljke tako da mozes ocekivati da neces izlaziti iz wc-a if you know what I mean

(odgovor članu Bonesa)
Neposredna veza do poruke: 8301
   RE: Mršajmo zajedno !
13.1.2016 18:47:42   
MicoTico
Po meni, t čajevi su samo kao nadopuna. Kad paziš na prehranu, a onda malo tim ubrzaš probavu.
Milsim i da na svm sličnim proizvodima piše "uz regulisnu ili kontroisanu" ili tako nekakvu ishranu daje rezultateuser posted image
Kašiku probušiti, vježbati,, jesti, nikako se izgladnjivati...ništa novo, ali djelujeuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 8302
   RE: Mršajmo zajedno !
14.1.2016 9:58:32   
Edita1989
Dancic...Ja sam brljala cijelu sedmicu i danas sam se uozbiljila..,Jos nisam doruckovala,napunila flasu vode,radim po kuci i pijem...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 8303
   RE: Mršajmo zajedno !
14.1.2016 10:34:04   
azra I ADI
I meni je polako krenulo, ovih dana se uglavnom pridržavam isplaniranog jelovnika. Doručak banana, ručak rižto i supica, za večeru vjerovatno isto. Pozdrav!

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8304
   RE: Mršajmo zajedno !
22.1.2016 13:41:27   
Daliyah92
IZVORNA PORUKA: sprinter

ja sinoć rekla sebi da od danas nema slatkiša i što više razmišljam sve mi se više jedu. prava ovisnost. i onda otvorim čokoladu i cijelu je pojedem. prava sam pogan.i od prošle trudnoće i od zadnje mi ostale po 2 kg,znači 4 ukupno i sve zbog slatkiša. šta bi tek bilo da beba ne doji,bila bih ko tenk.
ja pojedem na dan ko omanji svatovi.


Pa nemoj nikad reci od sutra nema slatkisa nikako. Ja sam mrsala dok sam dojila, i svaki dan sam pojela makar kockicu crne cokolade. A kao i mnoge ovdje sto su mrsale, imala sam slatki dan, tj. kad umjesto jednog obroka ili uzine pojedem kolac ili tako nesto. A vala nekad sam i nakon obroka a ne umjesto user posted image
I pokusaj da ne kupujes nista slatko, ako ne moras radi nekog drugog. Ja sam potpuno bila prestala kupovati slatko kad sam mrsala. Muz mi ne voli toliko slatko, beba bila mala i tako da onda nisam ni ja jela slatko.
A isto pokusaj da smrsas dok dojis jos uvijek. Neko mrsavi dojenjem a ja nisam. Ali sam primijetila, kad sam prestala dojiti, da sam morala na rigorozniju dijetu kako bi mrsala. Nije vise ovo gore navedeno palilo user posted image Sto znaci da mi je dodjenje ipak pomagalo malo u tome.


< Poruku je uredio Daliyah92 -- 22.1.2016 13:43:36 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 8305
   RE: Mršajmo zajedno !
26.1.2016 12:27:01   
palachinken

IZVORNA PORUKA: palachinken

Jutros pokazuje 62.1 user posted image

61.4
Sporo, ali ide...

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8306
   RE: Mršajmo zajedno !
6.2.2016 10:53:33   
palachinken
60.5

Nulu nisam vidjela od 2009.-e user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8307
   RE: Mršajmo zajedno !
18.2.2016 11:02:56   
Edita1989
Dje ste mrsavice...

Ja sam pocela ozbiljno,od jucer....Evo umoTala se u foliju da se malo preznojim...Danas mi je 6-ti dan kako pijem vodu sa djumbirom i limunom...nadam se da ce krenuti kg dole...poslije idem malo na treninguser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8308
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 11:44:59   
Visnja RR
Sve su nam mršavice na UN dijeti...neka neka user posted image

ja imam neku svoju dijetu tj drugačiji režim ishrane i za mjesec i 4 dana imam 4 kg manje ...
U planu jos 3 a ako se desi 4 ili 5 savrseno...

Moja plan ishrane je
Doručak: razni sejkovi od voca i povrca...plus chia sjemenke npr. pola banane , pola jabuke, list spinata, 2 dcl malomasnog mlijeka...kad to izmiksam u nutri buletu dodam kasicicu chia sjemenki i pricekam da nanbubre 10 minuta...pijuckam to sat vremena
Večera: druga polovina banane , i jabuke kasika borovnica i 2 dcl mlijeka

Rucak jedem sve
Trudim se piti više vode al to bas ne ide lako...jednostavno zaboravim

Kada dodjem do zeljene tezine onda cu jedan od tih frape/šejk obroka izbaciti i vratiti na staru... I vec sad kontam kako? Navikla sam na ovo jer nisam nikad gladna i prija mi...

Ovu dijetu sam podžonila od Herbalife user posted image oni svojim sejkovima mjenjaju dva obroka ...doručak i veceru.... pa umjesto njihovih pripravaka mogu i ja napraviti sigurno sto puta zdraviji a opet zasitan...samo treba biti dosljedan...nema zabusavanja i grickanja .....al ako bas i morate gricnuti drzite badem, orahe ili neke kospice u zdjelici...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8309
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 11:48:14   
ladyblue RR
sa onom dijetom šta rade, dođe mi da zaključlam temu. ono je tako opasna stvar za zdravlje da svjesne nisu.
ne razumije ih pola sa me mršanje proces koje organizam treba a isprati a ne da svuku kilograme na brzinu. brzo se skidaju ali i vraćaju isto tako.
poenta je u promjeni ishrane a ne u udaru na organizam. ali šta da im radiš....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8310
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 11:57:57   
Visnja RR
da baš tako...
najveći problem je sto se zeli sve sad i sve odjednom...al ne ide to...a ako se i desi pada imunitet i kad se stane opet se kilogrami brzo vrate s vracanjem na stari/losiji rezim ishrane

kako se kilogrami postepeno dobiju tako ih treba i izgubiti....
ako se vec nema vremena za vjezbe onda se mora svako strpiti s gubitkom kilograma...
Ima dana kad ce vaga stajati na istom...nekad i pokazati pola kg vise.... al biti dosljedan u korigovanijoj ishrani bez varanja ...
Ili ako bas i mora da se vara kazete sebi eto subotom uvece cu varati pojescu nesto sto ne trebam...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8311
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 13:41:12   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

sa onom dijetom šta rade, dođe mi da zaključlam temu. ono je tako opasna stvar za zdravlje da svjesne nisu.
ne razumije ih pola sa me mršanje proces koje organizam treba a isprati a ne da svuku kilograme na brzinu. brzo se skidaju ali i vraćaju isto tako.
poenta je u promjeni ishrane a ne u udaru na organizam. ali šta da im radiš....

Vec te vidim kako se nerviras user posted image user posted image user posted image
Relax....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8312
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 16:37:16   
ladyblue RR
evo i prlana ishrane koji ja koristim. ovom ishranom i treninzima sam za 3 mjeseca skinula 10 kg i kilaža se ne mijenja pa ako nekoj može pomoći

- Svako jutro na prazan stomak: iscijediti ½ limuna u 1 čašu mlake vode i popiti

Moguće kombinacije:

DORUČAK (7,00 – 9,00 h) :
 50g ovsene/zobene/ječmene cijelovite žitarice sa ili bez komada voćke i malo nemasnog mlijeka/jogurta (1%mm)
 jaja – 2 jaja cijelih ili 5-6 bjelanjaka
 100 g mladog sira
RUČAK (12,00 – 14,00h):
 Hljeb zamjentiti bijeli sa crnim hljebom i uz jelo max. 1 kriška, ako jedeš krompir i rižu ne uzimati hljeb
 Povrće - Sve vrste.Presano. Bareno. Kuhano. Pirjano. Kuvano.
 Riba – sve vrste,jednom sedmično ako se može, samo ne prerađenu ribu kao npr. pohovana riba.
 Meso -Kuhano. Pirjano. Pečeno. Krto. Bjelo meso (piletina, ćuretina),
 Salata – obavezno, preporučeno svježa

VEČERA (16,00 -18,00)
 Hljeb – ne uzimati uz večeru
 Povrće - Sve vrste.Presano. Bareno. Kuhano. Pirjano. Kuvano.
 Riba – sve vrste,jednom sedmično ako se može, samo ne prerađenu ribu kao npr. pohovana riba.
 Meso -Kuhano. Pirjano. Pečeno. Krto. Bjelo meso (piletina, ćuretina),
 Salata – obavezno, preporučeno svježa

UŽINAI (9,00 – 12,00h) :
 1-2- voćke svježe ili 30 g nekog suhog voća (brusnica, grožđice, marelice, datule, isl.) ili 25g neke zdrave čokoladice (npr. trećina Corny čokoladice) i zeleni čaj bez šećera ili kafa bez šećera

UŽINA II (14,00 – 16,00h):
 30 g nekog orašastog voća običnog ne prerađenog (bademi, lješnjak,orah) i zeleni čajbez šećera ili kafa bez šećera


Kad treniram:
- za doručak namazati 2 šnite crnog hljeba sa nemasnom plavlakom ili nekim blagim namazom
- ručak zamjeniti sa nečim od slijedećih jela 250 g. pite ili 2 parčeta pizze ili uzeti tjesteninu (250 g)
- bijelo meso zamijeniti crvenim mesom uz obaveznu svježu salatu
- za užinu pojesti pola kolača ili 30g čokolade ili 30 g slanih štapića


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8313
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 18:06:09   
Daliyah92
Jedva cekam da dodjem na ovu temu user posted image Za sad sam +6 kg, a imam jos skoro tri mjeseca, pa nadam se da necu puno dobiti jer vec od prije imam najmanje 8kg viska user posted image
Trebat cu bar malo smrsati do septembra user posted image samo ne znam koliko cu uspjeti. A za sad cu jos malo uzivati, nije mi jos puno ostalo user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8314
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 18:16:01   
Daliyah92
IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

evo i prlana ishrane koji ja koristim. ovom ishranom i treninzima sam za 3 mjeseca skinula 10 kg i kilaža se ne mijenja pa ako nekoj može pomoći



Daj Boze da i ja uspijem skinuti toliko za to malo vremena user posted image Bila bih bas presretna user posted image A ne izgleda ni malo tesko.. slicno sam vec praktikovala jedno vrijeme... samo je malko ispocetka bilo tesko dok se nisam navikla, kasnije super. A nisam ni trenirala ted jer sam dojila.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8315
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 22:04:41   
canim
Daliyah zacudih se otkud ti,rekoh zar je tako brzo proslo 9 mj, ali imas ti jos malo do poroda, uzivaj. user posted image

Edita ima li napretka, jos malo pa svadba user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8316
   RE: Mršajmo zajedno !
28.2.2016 22:45:24   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: canim

Daliyah zacudih se otkud ti,rekoh zar je tako brzo proslo 9 mj,


user posted image user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8317
   RE: Mršajmo zajedno !
17.3.2016 7:56:29   
Lilium Bosniacum
Tema nije aktivna? Vjerovatno su sve cure dosle do zeljene kilaze. user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8318
   RE: Mršajmo zajedno !
21.3.2016 8:23:41   
Maya_K
Jutro.
I ja se pridružujem, kako više imam želju da smršam, vaga više pokazuje. Nisam imala ovoliko kg nikad, osim u trudnoćama. Moram se uozbiljitiuser posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu Lilium Bosniacum)
Neposredna veza do poruke: 8319
   RE: Mršajmo zajedno !
22.3.2016 15:07:28   
Maya_K
Evo već drugi dan, i dobro mi je.
Pijem puno vode, što sam u posljednje vrijeme zanemarila. Manje jedem. Samo se moram organizovati da krenem na aerobik ili zumbu. Malo mi termin ne odgovara, jer i malog vodim na sport, ali smisliti ću već nešto.

@bonesa: Ja sam taj čaj pila prije 5 godina, i ok je bio, malo ti ubrza probavu, ništa spektakularno od njega ne očekuj. I nedavno ga opet uzmem, ali sam tolike grčeve od njega dobila, strašno i prestanem ga koristiti. Pa ti vidi kako će ti odgovarati.


_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 8320
   RE: Mršajmo zajedno !
25.3.2016 12:58:27   
canim

IZVORNA PORUKA: Lilium Bosniacum

Tema nije aktivna? Vjerovatno su sve cure dosle do zeljene kilaze. user posted image

Pa da, vec je 8 mart prosao, rok za mrsanje, tako da smo svi sad mrsavi, naredni krug naredne zime user posted image

(odgovor članu Lilium Bosniacum)
Neposredna veza do poruke: 8321
   RE: Mršajmo zajedno !
25.3.2016 15:34:42   
Edita1989
Hocu i ja da mrsam,ko ce samnom,al ozbiljno,bez zezanja?

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8322
   RE: Mršajmo zajedno !
25.3.2016 15:36:39   
Maya_K
Canim..user posted image user posted image
Edita, hocu ja.
S tim da sam sinoć malo brljala. Imala goste i j...

Ne odustajem!

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8323
   RE: Mršajmo zajedno !
25.3.2016 15:43:00   
Edita1989
Samo se trebam vagati,jos nikad nisam kupila bateriju za vagu,eto koliko sam ozbiljna,grozna sam postala stvarno...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 8324
   RE: Mršajmo zajedno !
25.3.2016 15:45:42   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: canim

Daliyah zacudih se otkud ti,rekoh zar je tako brzo proslo 9 mj, ali imas ti jos malo do poroda, uzivaj. user posted image

Edita ima li napretka, jos malo pa svadba user posted image

Canim draga,ne pitaj,jesam prije svadbe pila djumbir,tamo-vamo,smanjio se stomak,ali ime nekoliko danas,jedem sve sto mi dodje pod ruku,sve sam vratila

"Drzi vodu,dok majstori odu"

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  331 332 [333] 334 335   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  331 332 [333] 334 335   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *