|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Koje higijenske uloske koristite?


Always
  29% (55)
Libresse
  17% (33)
Molped
  2% (4)
Violeta
  19% (36)
Naturella
  19% (36)
Vir
  0% (0)
Platnene
  0% (1)
Neke druge
  4% (8)
Carefree
  8% (16)


Ukupno glasova: 189


(Posljednji glas : 2.4.2016 21:47:51)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 20:21:47   
Marija13
OB imaju kao neka udubljenja sa strane na kojima ostaje sve to sto pominjes..




IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Malo sam googlala i svi komentari o tome koliko su opasni tamponi, a pogotovo tokom noći su neutemeljeni. Sve je "rekla ova ili ona".
Za sindrom toksičnog šoka se pretpostavljalo da ga uzrokuje korištenje tampona, ali nikada nije potvrđeno.
Čak štaviše -našla sam podatak o SŠT :"danas žene sa sindromom toksičnog šoka nisu mlade i nemaju menstruaciju, već su starijeg životnog doba. Ovaj sindrom konstatuje se i kod muškaraca, dece, kao i neposredno posle operacije"


pa dobro,ali ima smisla,menstruacija nije samo krv,ima sluzi,ugrusci,sta se desava sa njima,kada nosis tamponuser posted image Ja sam prije razmisljala o tome i ne vidim dobre stvari tampona osim sto je meni ugodno i suhouser posted image



_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 20:23:40   
muaaa
Always night i preko njega pamucni Vir ili tako nesto,onaj sto ima mrezicu preko.Nikada sam alwys nestavljam....imam obilne menzese pa moram ovaj night i po danu...valjda sam ovo night dobro napisalauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 20:24:25   
AnLu
Nije preporucljivo spavati sa tamponom jer se bas zbog ugrusaka i kaze da na svaka tri sata, po mogucnosti i cesce ih mjenjas. Zivjeli tamponi sto se mene tice.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 20:28:59   
animagical

IZVORNA PORUKA: Marija13

OB imaju kao neka udubljenja sa strane na kojima ostaje sve to sto pominjes..




IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Malo sam googlala i svi komentari o tome koliko su opasni tamponi, a pogotovo tokom noći su neutemeljeni. Sve je "rekla ova ili ona".
Za sindrom toksičnog šoka se pretpostavljalo da ga uzrokuje korištenje tampona, ali nikada nije potvrđeno.
Čak štaviše -našla sam podatak o SŠT :"danas žene sa sindromom toksičnog šoka nisu mlade i nemaju menstruaciju, već su starijeg životnog doba. Ovaj sindrom konstatuje se i kod muškaraca, dece, kao i neposredno posle operacije"


pa dobro,ali ima smisla,menstruacija nije samo krv,ima sluzi,ugrusci,sta se desava sa njima,kada nosis tamponuser posted image Ja sam prije razmisljala o tome i ne vidim dobre stvari tampona osim sto je meni ugodno i suhouser posted image



Boga mi marija i ja nekad koristim ob i nista ne ostaje....ona udubljenja se samo napusu kako se tampon puni... ja sam maksuz pitala ginekologa za to...on kaze ne preporucuje se, ali eto ako bas osjecam potrebu, povremeno ok...i ja tako i radim...uz haljinice ljetim i tako to...a inace, kad imam menstruaciju najugodnije se osjecam u tamnijim farmerkama...imam neki panicni strah da ce mi sve proci

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 20:54:40   
Visnja RR
Nisam nikad spavala s tamponom ... njega korisitim samo kad izlazim van stana i uvjek stavim i dnevni ...
u stanu uvjek samo ulozak carefree bes krilaca...mene ona krilca iritiraju...

a pojasnjenje 'Gurnuti doboko" znaci ne samo tampon nego zajedno s njim i prst kojim ga guras...tada ces biti sigurna da je "usao" kako treba ... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 21:11:14   
Alma_27
kod kuce uvijek koristim one boni 100 pamucne sa mrezicom.

a kad izlazim, neke cotton feel ili kao se vec zovu. da imaju onaj njezni gornji sloj. i obavezno sa krilcima. i neke tamne pantole kao sto neko rece user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 21:21:17   
salmy
Librese su mi user posted image  njihove sam koristila i dnevne...ali vec duzi perid ne koristim...jednostavno dobijem neki cudan svrab od dnevnihuser posted image

A pocela sam da koristim platnene dnevne...i mogu Vam reci da su super fora...peri deriuser posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 21:23:28   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: salmy


A pocela sam da koristim platnene dnevne...i mogu Vam reci da su super fora...peri deriuser posted image

Nikad čula. Gdje si to kupila?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 21:25:48   
salmy
IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: salmy


A pocela sam da koristim platnene dnevne...i mogu Vam reci da su super fora...peri deriuser posted image

Nikad čula. Gdje si to kupila?
Narucila kod tete koja inace sije sve za bebe od pelenica sipercica do ulozaka...jos su  raznim  bojama  i dezenima meni su ekstra

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 21:36:49   
Ramona11
Libresse su meni zakon.
Jedini od kojih me dolje ne svrbucka user posted image a mislim da ne postoje na nasem trzistu oni koje nisam probala.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:05:17   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Ramona11

Libresse su meni zakon.
Jedini od kojih me dolje ne svrbucka user posted image a mislim da ne postoje na nasem trzistu oni koje nisam probala.


user posted image Libresse NEW user posted image Je li neko probao WinCare ? Odlični su, meni prijateljica poslala iz HR Više o njima imate ovdje ... http://winalite.hr/higijenski-ulosci-s-anionima-kisika/

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:12:40   
aida.

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: aida.





Nije preporucljivo spavati sa tamponom nikako,to je jako opasanouser posted image

ja uvijek ustajem barem jednom tokom noci i mijenjam ga. Bas sam pricala sa svojom dr. i nista mi nije spomenula user posted image a pretpostavljam da bi neko ko je studirao o tome znao da kaze ako je toliko opasno user posted image
Evo vidim i MicoTico se slaze sa mnom user posted image
Tampon je najbitnije da se cesto mijenja i mozes ga stalno koristiti-tako mi rece doktorica user posted image

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Malo sam googlala i svi komentari o tome koliko su opasni tamponi, a pogotovo tokom noći su neutemeljeni. Sve je "rekla ova ili ona".
Za sindrom toksičnog šoka se pretpostavljalo da ga uzrokuje korištenje tampona, ali nikada nije potvrđeno.
Čak štaviše -našla sam podatak o SŠT :"danas žene sa sindromom toksičnog šoka nisu mlade i nemaju menstruaciju, već su starijeg životnog doba. Ovaj sindrom konstatuje se i kod muškaraca, dece, kao i neposredno posle operacije"


pa dobro,ali ima smisla,menstruacija nije samo krv,ima sluzi,ugrusci,sta se desava sa njima,kada nosis tamponuser posted image Ja sam prije razmisljala o tome i ne vidim dobre stvari tampona osim sto je meni ugodno i suhouser posted image

Sve se "zalijepi" za tampon i prilikom mokrenja, tusiranja izadje...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:13:43   
aida.

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: salmy


A pocela sam da koristim platnene dnevne...i mogu Vam reci da su super fora...peri deriuser posted image

Nikad čula. Gdje si to kupila?
Narucila kod tete koja inace sije sve za bebe od pelenica sipercica do ulozaka...jos su  raznim  bojama  i dezenima meni su ekstra

aaa ja to ne bih mogla... user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:25:44   
animagical
a pretpostavljam da bi neko ko je studirao o tome znao da kaze ako je toliko opasno

pa procitaj uputstvo, jeste opasno, fino ljudi napisaliuser posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:28:16   
shpagica
I mene je strah ugrusaka kojih uvijek imam kao i duge i obilne menstruacije oduvijek. Danas mi se na poslu desilo da sam imala always night a desila mi se havarija (srecom presvlacim se na poslu u uniformu pa sam mogla da rijesim situaciju user posted image ). Ovo mi je drugi put u zivotu da koristim tampone i to samo zato sto mi 2 zalijepljena nocna always uloska ne mogu trajati sat vremena, i bas planiram na spavanje s tamponom da me ne bi poplava u toku noci probudila user posted image user posted image

A onaj najveci tampon kad povucem napolje user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:31:30   
salmy
ja neznam kako mozete koristiti always ulozke?
probala jednom i bacila ih...em smrde,ona plastika se zalijepi za dupe nemozes je odlijepiti..meni su uzasni
a tampone nikad probala i nemam namjeru...totalno su mi ne prirodni

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:32:04   
aida.

IZVORNA PORUKA: animagical

a pretpostavljam da bi neko ko je studirao o tome znao da kaze ako je toliko opasno

pa procitaj uputstvo, jeste opasno, fino ljudi napisaliuser posted image

Pa jeste opasno, a mislis li da ulosci nisu opasni? Opasni su i dnevni ulosci pa ih svi koristimo...
Ali kad ih vec koristis nema veze jel stavljas jedan dnevno ili 10, bitno je samo cesto ga mijenjati.. user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:34:48   
animagical
ja dnevne ne koristim, nemam potrebe za njima... a vidi, sto se tice tampona, vec rekoh, koristim, ali gledam da je to sto rjedje...ugl ljeti, za neke prilike kad ne idu bas hlace i tako..izbjegavam max...nisu oni toliko stetni za sve zene koliko su smrtonosni za neke zene..a nikad ne znas kad ces biti taj 1%...

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 22:39:58   
aida.
Ne znam vise koje nisam probala usloke i od svakih sam imala osip. Ne znam vise koliko puta da se istusiram, da mijenjam, uvijek isto opekline na krajevima uloska user posted image kad se toga sjetim...
Nisam pomisljala na tampon jer mi je to bilo "samo za kad dobijes na moru" user posted image
I onda vise nisam mogla, kupila, probala, bila prezdovoljna. Otisla posavjetovala se sa dr.oko koristenja stalnog i zena mi tako fino rece. Od tad sam rahat user posted image

Proslu menst.mi je kasnilo i onda bukvalno odljev imala, poslala mm da mi kupi naturellu ali one deblje uloske. Stavila prvi dan, odmah me pocelo svrbit i morala skinut.

Sreca samo pa sam pronasla rijesenje user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.2.2013 11:09:57   
dady
Eh zanima me vase misljenje o menstrualnoj casici?
http://www.mooncup.co.uk/
Citam po internetu,i zene su odusevljene! Jeste da je nema kod nas kupitiuser posted image ,al et imamo internet pa mozemo naruciti!user posted image
Ja bih bas ovo probala,s tim da se malo bojimal cini se stvarno dobro!!!
Pa sta vi mislite?

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.2.2013 11:35:23   
shpagica
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.2.2013 11:38:26   
djoisa
IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: salmy


A pocela sam da koristim platnene dnevne...i mogu Vam reci da su super fora...peri deriuser posted image

Nikad čula. Gdje si to kupila?
Narucila kod tete koja inace sije sve za bebe od pelenica sipercica do ulozaka...jos su  raznim  bojama  i dezenima meni su ekstra

aaa ja to ne bih mogla... user posted image


a zasto..dnevni ulozak, dodje ko gacice kad su bez uloska, samo operes u masini..
ja sam probala ali meni su neudobni, a realno mi i ne trebaju ti dnevni ulosci..pa ih ne koristim
a ova casica mi je takodje intresantna , ali nisam je probala

< Poruku je uredio djoisa -- 14.2.2013 11:39:37 >

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.2.2013 11:45:37   
Dzenana_G
Libresse zeleni za pocetak, rozi pred kraj menstruacije, a nocne nocu user posted image
Uglavnom prezadovoljna, meni najvise odgovaraju...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
11.3.2016 9:49:20   
Skvo RR
PREBACIVANJE POSTA


IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Znam da ima ista tema,ali je stara,pa otvaram novu

Zanima me koje vi uloške koristite?
Ja koristim većinom Libresse i one Violeta Cotton,nekako mi
najviše odgovaraju.
Od onih Always uvijek dobijem osip dolje,i nekako djeluju 'plastično'.

Pišite user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
11.3.2016 11:10:27   
teacher75
libresse i naturella. always ni pod razno!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *