|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upoznajmo se
27.5.2009 16:33:47   
Mya_81 RR
                                    user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo da se i ja predstavim. Učinila bih to vjerovatno i prije, ali tek sam sad ''zalutala'' na ovaj dio foruma...

Naravno kao buduću mamu više su me zanimale teme vezane za trudnoću, jer sam kao prvorotka imala milion pitanja i zaista hvala na ovom forumu koji mi je uvelike pomogao razriješiti mnoge moje nedoumice i pitanja. Izmedju ostalog, forum mi je puno pomogao da mi vrijeme prodje brže i da prebrodim neke vlastite krize koje sam imala jer čuvam trudnoću od 18 sedmice i puno toga mi je bilo uskračeno (zapravo sve osim ležanja i odlaska na toalet). Eto, ostalo je još samo 19 dana ležanja, a onda još jedna sretna trudnica odlazi u onaj fantastični prvi shopping za bebu.
Inače, ja sam Mia (Zenica) i imam 28 godina. Moram reći da me je ova trudnoća zatekla malo nespremnu jer sam uvijek govorila da prije djeteta želim osigurati neke stvari (naravno financijske prirode), ali život je zaista splet neplaniranih okolnosti. Ipak, ovaj novi dogadjaj je unio puno pozitivnosti u naš život i uistinu se radujemo svim novim izazovima koji nas čekaju.

                                        user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: Upoznajmo se
27.5.2009 21:28:40   
Anoniman
Hvala na tako divnim rijecima dobrodoslice, MAmina....user posted image
A tebi Mia zelim lagan porod i jednog zdravog i sretnog bebaca...Jer majcinstvo je, definiivno, najljepsa diploma koju jedna zena moze imati i zena jedino tako sebe moze zaokruziti(citaj:UPOTPUNITI) kao licnost.

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: Upoznajmo se
27.5.2009 21:33:08   
poetesa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Hvala na tako divnim rijecima dobrodoslice, MAmina....user posted image
A tebi Mia zelim lagan porod i jednog zdravog i sretnog bebaca...Jer majcinstvo je, definiivno, najljepsa diploma koju jedna zena moze imati i zena jedino tako sebe moze zaokruziti(citaj:UPOTPUNITI) kao licnost.




e dobro sad user posted image  trebamo biti pazljivije... majčinstvo je bez sumnje velika blagodat, ali zene koje ne mogu zatrudniti - trebale bi se osjecati bezvrijednim ?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: Upoznajmo se
1.6.2009 15:00:17   
Anoniman
Boze sacuvaj, da sam to i pomislila, a kamoli da sam nesto takvo rekla(izmedju redova)!!!!user posted image user posted image user posted image
ne znam kako samo kako se hoce izvrnuti svaka izjava od strane nekih!
Govorim iz svog iskustva!
svakakva sam priznanja dobivala, svasta sam u zivotu prosla, ...........ali nista me toliko nije upotpunilo i oplemenilo i "zaokruzilo" kao majcinstvo.
Samo Bog dragi zna( i i forumasice koje me znaju) da svim zenama zelim da osjete sta to znaci i molimo Boga za to!
Zao mi je ako sam te uvrijedila, nije mi to bila namjera niti sam toliko NISKA i ZLA da to nekome ucinim!!!!

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 1.6.2009 15:01:23 >

(odgovor članu poetesa)
  Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: Upoznajmo se
1.6.2009 21:29:12   
poetesa
hvala Bogu nisi mene lično uvrijedila
 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: Upoznajmo se
1.6.2009 22:23:36   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poetesa)
  Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: Upoznajmo se
1.6.2009 22:37:16   
cibra
evo da se i ja predstavim zovem se maida imam 28 god. i sincica od 3 i po mjeseca i covu skojim sam 2 god. u braku.RR mi je extra zbog dopisivanja i savjeta iskusnih mama i novopecenih (kao sto sam ja user posted image ).

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: Upoznajmo se
8.6.2009 11:39:22   
jasminap
 
evo jos jedne novopecene mame,zovem se jasmina,imam 27 god.i imam blizance djecak i djevojcica koji sad imaju5,5 mjeseci.user posted image

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: Upoznajmo se
8.6.2009 13:48:50   
new mama
Dobrodoslica novim clanovima,zelim vam lijepo druzenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu jasminap)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: Upoznajmo se
8.6.2009 17:03:35   
Visnja RR
dobrodoslica user posted image ....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: Upoznajmo se
8.6.2009 17:05:27   
milenium
ja sam upravo svoju sliku postavila tamo di su ostale mame da i memne upoznate

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: Upoznajmo se
8.6.2009 17:12:30   
Visnja RR
odlicno user posted image
jos jedna lijepa mama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: Upoznajmo se
8.6.2009 17:14:37   
Ilhana RR
Dobrodosle sve nove clanice! Ugodno druzenje vam zelim na RR.

Pusa!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: Upoznajmo se
14.6.2009 22:35:59   
Saraya
Evo ja danas cio dan nesto kopam po forumu pa nabasah i na ovu temu... Nadam se da se ne ljutite sto se tek sadpredstavljam (dosad sam bila, uglavnom, na pdf trudnoca, sad se malo ko opustila user posted image )

Ja sam Selma iz Sarajeva, majka troje djece, uz to i user posted image (jos nepuna 2 mjeseca)... Domacica sam, ne radim sto znaci da nemate plaho koristi od mene user posted image user posted image user posted image , nema stela i sl. user posted image user posted image user posted image

RR mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za svaku pohvalu, hanumice su takodjer super, uzivam citajuci...

Toliko od mene zasad, pa se pisemo i citamo... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1289
   RE: Upoznajmo se
15.6.2009 0:26:14   
Visnja RR
Saraya kao prvo zelim ti dobrodoslicu i na druge PDF na forumu user posted image
I ti si prva mama koja ima ima vec troje i ocekuje jos jedno bebce...
ma svaka ti cast user posted image  
nasa prva Quattro Mama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 1290
   RE: Upoznajmo se
15.6.2009 0:33:37   
liliputanka
Tek sad vidjeh da se trebam predstaviti, ja sam Nikolina, iz Čapljine, majka 8 mjesečne Lorene! Još od trudnoće čitam vaš forum i super ste mi!user posted image user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da sam se priključila!user posted image

_____________________________

Lorena, 22.10.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1291
   RE: Upoznajmo se
15.6.2009 0:38:22   
lely
Dobro nam dosle sve nove claniceuser posted image

(odgovor članu liliputanka)
Neposredna veza do poruke: 1292
   RE: Upoznajmo se
15.6.2009 0:38:40   
Saraya
user posted image Hvala ti, Visnja user posted image ...ti si meni jedna od najdrazih forumasica ovdje, pa mi i kompliment mnogo znaci... user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1293
   RE: Upoznajmo se
15.6.2009 0:44:00   
emy24
Ja sam Emina imam 24godine,zivim u Vitezu,imam sina od dvije godine,tek odnedavno sam i ja slucajno nabasala na ovaj forum i same desetke za njega,otkako sam se uclanila jedva cekam slobodan trenutak da vidim sta ima novoga na RRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 1294
   RE: Upoznajmo se
15.6.2009 0:49:04   
Visnja RR
dobrodolica liliputanki i emy24
 
Saraya hvala user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 1295
   RE: Upoznajmo se
15.6.2009 0:53:31   
emy24
HVALAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1296
   RE: Upoznajmo se
23.6.2009 17:14:38   
Domina
Vise vas citam nego sto pisem, ali sad ce godisnji user posted image

Zovem se Sabina, iz Sarajeva sam,udata vec 14 godina, imam sina i kcerku.

Rijad ima 12,a Iman 3g.

Sve vas puno pozdravljam i nadam se lijepom druzenju.user posted image

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 1297
   RE: Upoznajmo se
23.6.2009 17:21:52   
Anoniman
Domina, dobro dosla na RR... imas ime kao i moja curica... user posted image

(odgovor članu Domina)
  Neposredna veza do poruke: 1298
   RE: Upoznajmo se
23.6.2009 18:02:49   
pinki
Prije svega VELIKI POZDRAV za sve na RR.
Novi sam clan,inace tek sam sad naletila na ovu temu,pa da se predstavim.

Zovem se Dzana,29.god.,imam kcerku od 17 mjeseci.


SVE POHVALE ZA RRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1299
   RE: Upoznajmo se
23.6.2009 18:16:09   
Mama1
IZVORNA PORUKA: pinki

Prije svega VELIKI POZDRAV za sve na RR.
Novi sam clan,inace tek sam sad naletila na ovu temu,pa da se predstavim.

Zovem se Dzana,29.god.,imam kcerku od 17 mjeseci.


SVE POHVALE ZA RRuser posted image user posted image user posted image



Dobrodoslaa !!!! user posted image user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu pinki)
Neposredna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *