|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko trošite električne energije
23.2.2009 1:08:50   
adannn

Mi trošimo od 40-50km......S tim da bojler nije na struju,nego na centralno grijanje a da jeste neznam koliko bi tada bilo,jer ja nemogu bez tople vode.....Inače ne pazim ali samo gasim sijalice koje nisu potrebne i imamo štedne sijalice...To je to..


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: koliko trošite električne energije
23.2.2009 9:37:46   
lejlaze
kod nas dolazi oko 60 - tak KM. sada dok je zimska tarifa, posto sam ja u kuci ipak malo pratim, ako trebam aparate ukljucivati da je po jeftinijoj tarifi. trenutno mogu tako. kada podjem raditi necu moci.

< Poruku je uredio lejlaze -- 23.2.2009 9:39:05 >

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: koliko trošite električne energije
23.2.2009 18:21:32   
alisa grabus
Hvala vam cure, evo nekako sam uspjela ubjediti mm ad nismo mi jedini sa 85 KM struje. Njemu je to previse i naravno ja sam kriva jer ja najvise koristim struju. A kuham na struju, bojler mi je skoro pa non-stop ukljucen, masina se ukljucuje skoro svaki dan, ako jedan preskocim to je super, pegla, usisavac, a jos i kupatilo cesto zagrijem grijalicom i u spavacoj je ukljucena bar 5 sati dnevno. Pa mi smo super s racunom s obzirom na ovo sve.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: koliko trošite električne energije
23.2.2009 19:26:24   
ziki
U decembru je racun bio 56 km a u januaru 74 km i to sam ko fol pazilauser posted image  Mada i ako se ne grijemo na struju pocetkom januara bilo hladno pa sam palila klimu ujutru kad ustanemo, bojler ne gasim, masina svaki, eventualno svaki drugi dan, zavisi kako je Tarik raspolozen, peglenje svega osim carapa,2 kompjutera ,tv, kuhanje-dorucak za Tarika, rucak nama rucak za Tarika, nabere se. Ovog mjeseca opet pazim na skupu/jeftinu pa cu vidjek kako ce bit.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: koliko trošite električne energije
20.3.2009 10:37:32   
marinčii
mi trošimo do 130 km ali grijemo se na struju tako da to nije puno

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: koliko trošite električne energije
20.3.2009 10:41:58   
Zoe
Juče račun stigao - 50KM, ljeti bude 35 KM, mašina ima odgođeni sistem pranja, pa je naštimam uvijek da se pali kad je jeftina, mada znam , zbog hitnosti uključiti i kad je skupa, bojler najviše potroši jer ga uključujem svaki dr.dan kad dođem s posla, tu ne pazim na skupu-jeftinu struju.

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: koliko trošite električne energije
20.3.2009 11:44:22   
Skvo RR
Oko 100 KM....grijemo se na centralno....
Kuhanje, masina za sudje, masina za ves, bojler..i eto nam racuna...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: koliko trošite električne energije
20.3.2009 11:56:33   
Nedi
Nama dodje od 60km pa vise u zavisnosti da li je taj mjesec radilo centralno grijanje. Svaki dan bojler, masine za sudje, za ves i susilica i to sve tri navece na jeftinoj struji i kuhanje na struju. Nekad ukljucim i na skupoj kad situacija zahtjeva, nisam bas neki stedisa sto se struje tice.....

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: koliko trošite električne energije
3.4.2009 2:03:50   
lely
Drge moje,mi placamo struju popola sa mm amidjom i strinom sa sprata.Nas je dvoje odraslih i user posted image ,a njih 5.definitivno ne trosimo koliko placamo,jer cesto nismo kuci,a ja masinu za ves ukljucim 1-2 puta sedmicno,bojler mi stalno radi jer kad vec toliko placamo sto da ne,kuham samo rucak,a rijetko ukljucim masinu za sudje jer nam dugo treba da skupimo punu masinu sudja.
Svejedno placamo prosjecno 120km,nepravda,al sta cemo.Jedina mi je utjeha sto cemo uskoro odvojiti struji,a i vodu jer je isti slucaj i sa njom.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: koliko trošite električne energije
21.4.2009 12:56:11   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: alisa grabus

Hvala vam cure, evo nekako sam uspjela ubjediti mm ad nismo mi jedini sa 85 KM struje. Njemu je to previse i naravno ja sam kriva jer ja najvise koristim struju. A kuham na struju, bojler mi je skoro pa non-stop ukljucen, masina se ukljucuje skoro svaki dan, ako jedan preskocim to je super, pegla, usisavac, a jos i kupatilo cesto zagrijem grijalicom i u spavacoj je ukljucena bar 5 sati dnevno. Pa mi smo super s racunom s obzirom na ovo sve.


joj pa kako tebi to uspijeva, svaka čast..   Ja bi bila sretna da stjeram na 80 - 90 km, još kao eto gledam na te jeftine i skupe struje, ali eto sad zadnji račun bi trebao biti oko 150.. user posted image
bezze..

Zna li neko od vas kad počinje ta ljetna tarifa i koliko to iznosi? user posted image

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: koliko trošite električne energije
21.4.2009 12:59:58   
jasmina_mm
mi trosimo u prosjeku 45-50 KM.
Masina mi radi najmanje pet sest puta sedmicno, bojler je svaki dan po malo upaljen, kuham na plin osim naravno rerne koju ne koristim svaki dan i ovi mali potrosaci, tv, komp, pegla, usisivac, sijalice (doduse sve su nam stedne)...
Ja sam zadovoljna potrosnjom struje jer zaista nije velika
Kod nas je srednja tarifa tako da nema ni skupe ni jeftine struje pa ne moram pratiti kad cu sta ukljuciti...

< Poruku je uredio jasmina_mm -- 21.4.2009 13:00:30 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: koliko trošite električne energije
21.4.2009 13:44:45   
almai
IZVORNA PORUKA: Ummuisa




Zna li neko od vas kad počinje ta ljetna tarifa i koliko to iznosi? user posted image

Ljetna tarifa je vec pocela pocetkom ovog mjeseca i mislim da je 50%
jeftinija strujauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: koliko trošite električne energije
21.4.2009 13:49:16   
mamine oci
stan je 40kvadrata samo za struju 50km dali je mnogo ili malo pojma nemam ali ja samo na dan usisam dva putauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: koliko trošite električne energije
21.4.2009 13:52:14   
bebana27
u mene je stan 50 kvadrata.usisavam 2 puta sedmicno,bojler radi svaki dan na jeftinoj struji medjutim jos lozim dok rucak pravim pa mi dodje struje oko 33-36 KM mjesecno
masinu upalim 2-3 puta sedmicno

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: koliko trošite električne energije
21.4.2009 13:54:53   
mala mu
kod nas je zajednička struja-tj.i mi i njegovi se služimo jednim brojilom pošto smo kod njih na spratu-pa u prosjeku nam mjesečno dođe do100KM što i nije puno ako se uzme u obzir da smo ˝dva domaćinstva˝.sve je duplo i peć i mašina i friž...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: koliko trošite električne energije
21.4.2009 14:56:39   
mišur
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ali ja samo na dan usisam dva putauser posted image


Ti si pravo vrijedna,svaka častuser posted image
Ja bogami dva puta sedmično usisavam, tj. mm, to je njegov posao...
Mi dobijemo oko 50-60KM-bojler palim po potrebi, mašina za veš skoro svaki dan, mašina za suđe možda jednom dva puta u sedmici...
Kad se prelazi na ljetnu tarifu?

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: koliko trošite električne energije
14.5.2009 13:29:59   
Anoniman
Evo zadnji racun mi je 29KM...Inace nije skuplje od 55KM. Grijanje je na plin, kao i bojler. Koristim maximalno jeftinu.

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: koliko trošite električne energije
14.5.2009 17:51:40   
Ummuisa
ja mislim da kod mene ovo brojilo nešto nije ok!! user posted image   Mora da meni obrće tri puta više nego što trošim..  Stvarno eto zadnji mjesec sam kao pazila da koristim samo jeftinu struju, i to bojler sam uključivala samo po jeftinoj i sve ostalo a opet mi došlo 120km.
Najradije bi budak u ruke i polupala i brojilo i račun i poštara i ......uuuufffuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: koliko trošite električne energije
14.5.2009 17:58:51   
dzeni_nl
Ja ovdje placam svaki mjesec 140 eura struja i plin zajedno, stim kad bude obracun na kraju godine ako budem potrosila manje nego sto sam placala oni ce mi vratiti novac, a ako budem potrosila vise onda moram da nadoplatim.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: koliko trošite električne energije
20.6.2009 9:37:55   
meme27
200 maraka svako 2-3 mjeseca

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: koliko trošite električne energije
11.7.2009 15:48:33   
Romali
Evo došlo ljeto i ljetna tarifa. Kakvi su sad računi?
Čitam malo ove postove i skontam da nekima zimski račun iznosi kao naš ljetni, juče stigao- 42 KM.user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: koliko trošite električne energije
11.7.2009 15:52:58   
veeseelaa
struje uvijek isto i ljeti i zimi od 65- 75 KM a bojler mi je plinski

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: koliko trošite električne energije
11.7.2009 23:26:26   
dana3
svaka tri mjeseca dobijamo racun.struja se ,komotno mogu reci,placa pausalno.znaci ne po potrosnji vec procjeni EL koliko bi to 4 clana porodica mogla da potrosi godisnje i onda nam puknu racun od nekih 180-200 km za tri mjeseca plus drugi racun koji dodje kao koristenje kablova.E za ove kablove sam ispsovala, au 100 km za kablove.
na kraju godine liojepo dodje zavsrni racun u kojem ili vracaju pare ili traze jos.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: koliko trošite električne energije
11.7.2009 23:29:30   
Saraya
Evo, posljednji racun 36 KM... user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: koliko trošite električne energije
11.7.2009 23:31:37   
teta berta
24 km e jesam ga sriktalauser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *