|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: problem sa uciteljicom
7.11.2012 11:09:31   
veeseelaa
OT: glavno mi je da veeseelaa piše da joj mala ima 3,5 godine. ne zamjeri veeseelaa


pa dobro, 3 godine i 10 mjeseci

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: problem sa uciteljicom
22.2.2013 12:47:16   
rainman
Uzas, umjesto da ih uci da se ne tuzakaju, ona to jos podstice.
Nadam se da je razgovor urodio plodom. Javi nam sta je bilo



__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 13:26:49   
crza
Cao svima. Nisam se prije javljala. Imam djete u cetvrtom razredu. Odlicna je ucenica,nikad nije bilo problema s ucecenjem a ni s ponasanjem,iako bi uciteljica ponekad istakla da se curice ponekad malo posvadjaju. Do ove godine sve je to bilo za zanemarit. Sve dok nije dobila sakom u glavu od prijateljice. Naravno da sam sutra otisla u skolu i ispricala uciteljici sta se dogodilo. Obecala je da ce sve biti u redu dok je u isto vrijeme prsvise zabadala nos u ono sta je koje djete reklodrugomu:krava ,koza.... Cak je uvela i teku u koju su zapisivali takve stvari u cemu su si neki dali oduska. To je pogorsalo situaciju i sve cesce djete je dolazilo kuci u suzama. Drigi put kad je primila udarac u ledja opet sam otisla uciteljici. Nije bila previse zabrinuta nrgo je rekla kako neki ne znaju da se brane pa se udaraju i da je vjerovatno zasluzila. Cak je rekla u razredu pred svima da mom djetetu treba psihijatkar. Malena je opet u suzama dosla

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 13:32:19   
crza
Dosla je opet uplalana kuci. Odem opet do uciteljice i kazem tako,a ona ce na to:i treba. I kako laze za psihijatra. Izmedju ostalog je izvela te curice,njih tri pa da snjima raspravim. Mislim,ima li to smisla. Rekla sam samo da se vidimo kod pedagoga i otisla. Nakon par dana sazvala je roditeljski sastanak gdje je mene imwnom i prezimenom prozvala kao najveceg zlocinca da sam je napala. Bilo je grozno

(odgovor članu crza)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 13:38:00   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: crza

Dosla je opet uplalana kuci. Odem opet do uciteljice i kazem tako,a ona ce na to:i treba. I kako laze za psihijatra. Izmedju ostalog je izvela te curice,njih tri pa da snjima raspravim. Mislim,ima li to smisla. Rekla sam samo da se vidimo kod pedagoga i otisla. Nakon par dana sazvala je roditeljski sastanak gdje je mene imwnom i prezimenom prozvala kao najveceg zlocinca da sam je napala. Bilo je grozno

To je zaista veeeeliki problem.
Ja bih kod direktora škole otišla istog momenta.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu crza)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 13:38:08   
crza
Upitala sam zasto mene nije pozvala na razgovor na sto je odgovorila da sa mnom ne razgovara. Svi su sjedili i slusali tu propovjed . Osjecala sam se tako ponizeno ali nisam htjela iznositi svoje stavove pred ostalim roditeljima. Cekala sam da zavrsi o ptisla sam. U soku sam. Sinoc nisam spavala. Spremila je cijeli govor. Djetetu je sve gore. Cekam muza da doje s puta pa da razgovaramp s direktorom.

(odgovor članu crza)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 13:39:34   
crza
Molim vas misljenje jer vise ne znam ko je luduser posted image

(odgovor članu crza)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 16:01:11   
Mirkica
Ja bih takodje kod direktora , takvo sto sebi ne bih dozvolila i naravno promjenial ucitelja djetetu , takvoj bolesnici ne bih dozvolila da mi uci djete ma nema sanse :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu crza)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 16:06:59   
Visnja RR
Otišla bih kod direktora i tražila premjestaj kod druge uciteljice... ona je jako los pedagog... zao mi je tvog djeteta i tebe jer prolazit kroz tu situaciju....a

čak bih ako treba i skolu promjenila radi normalnog skolovanja svog djeteta...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 18:18:04   
crza

  hvallllllaaaaa ti. Puno znaci podrska od nekog tko nije pristran.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 18:25:44   
crza
Prekrasna poruka.....user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 18:32:48   
crza
...preko nekih se stvari jednostavno ne prelazi.THANKS

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 20:02:48   
Alma_27
Ne daj ti na svoje dijete i pravac direktoru. Da se curica sutra plasi nastavnika i skole... Vjerovato nece biti prvi put da se neko zali na takvu uciteljicu jer cini mi se da doticna ne zna osnove saradnje razrednika sa roditekjima. Prvo, sta ti kao roditelj imas pricati s drugim ucenicima? Ostalo da ne spominjem user posted image

(odgovor članu crza)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: problem sa uciteljicom
4.4.2014 20:13:27   
babybaby
A, odavno ne cuh ovakvu pricu... Ja bih ispisala dijete iz škole i za manje stvari... U kojem je dijelu grada ta škola da ne naletim na tu biljku?

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: problem sa uciteljicom
5.4.2014 11:17:38   
veeseelaa
crza ti si baš neka fina ženica, učiteljica vidi da joj prolazi
ja bi je prvi put opomenula a već drugi ne bi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: problem sa uciteljicom
5.4.2014 20:42:36   
InLove

IZVORNA PORUKA: crza

Upitala sam zasto mene nije pozvala na razgovor na sto je odgovorila da sa mnom ne razgovara. Svi su sjedili i slusali tu propovjed . Osjecala sam se tako ponizeno ali nisam htjela iznositi svoje stavove pred ostalim roditeljima. Cekala sam da zavrsi o ptisla sam. U soku sam. Sinoc nisam spavala. Spremila je cijeli govor. Djetetu je sve gore. Cekam muza da doje s puta pa da razgovaramp s direktorom.

Ja ne bih cekala ni sekunde, odmah u ponedjeljak kod direktora dok je jos sve frisko. A muz kad dodje moze se samo prikljuciti. Uh bas se unervozih, dobro si i do sad trpjela, ja ne bih ni sekunde ne bih i odmah bi zahtjevala da dijete prebace u drugi razred, s tom " uciteljicom" ne bi vise razgovarala. Uh zeno bas me nasikira.

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu crza)
Neposredna veza do poruke: 441
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *