|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čokolino
13.10.2009 15:42:20   
mamilica
Koliko cesto dajete svom djetetu cokolino (xlino)?

Moja curica jako voli cokolino, i jedno vrijeme je prije odlaska u vrtic, kao dorucak, redovno jela. Sada ima skoro 3,5 godine i svako jutro trazi bar malo da joj skuham. Nije obavezno svako jutro, ali ga uvijek imam u kuci i cesto ga pravimo, pa ne znam da ne pretjerujem i kakve su njegove nutritivne vrijednosti.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čokolino
13.10.2009 15:53:16   
Adana
Ja Asji pocesto napravim x-lono. user posted image  Uglavom cokoljesnik, ili ono Rizolino, Frutolino. Nije svaki dan, ali joj ga cesto znam napraviti za dorucak ili veceru. Nekada hoce da jede, nekada ne.
S tim da u ove Rizolino, Frutolino i sl. ponekad stavim i komadice voca.
S tim da joj pravim i griz i palentu.
Njoj je 15 mjeseci. Vidjecemo kako ce biti kada bude starija...
Ne znam sta bih ti rekla, da li pretjerujes ili ne... Mislim da je mozda i to bolje nego virsle, pastete i neki bezze slatkisi. Mada...
Uzivajte u Cokolinima user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čokolino
13.10.2009 16:20:14   
Lalana
Ja sam svojoj curici pravila svaki dan, nekada i 2 puta. Voljela je svaki ....lino, a najvise Karamelino.user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čokolino
13.10.2009 16:35:33   
Anushka
mamilice, imas na svakoj kutiji sastav u odnosu na dnevne potrebe i kaloricnost. mi smo jedno vrijeme svako jutro a nekada i vece imali neki lino, ali u zadnjih mjesec dana skoro nikako ga nece pa ga i ne pravim, jer ga uglavnom ja pojedem.

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čokolino
15.10.2009 13:05:21   
bebbe RR
Moja beba mrzi sve Line:( Dajem joj druge varijante tih žitnih pahuljica s različitim ukusima kao što su Milupini i to ne prečesto, jer nije veliki ljubitelj.
Pogledaj na kutiji nutritivne vrijednosti. To su sami ugljikovi hidrati uglavnom, jer se radi o žitaricama i šećerima. Vjerovatno da djetetu koj je deblje ne treba puno toga davati, ali ako je dijete OK, po mome mišljenju je prihvatljivije s vremena na vrijeme, iako ću se ja potruditi da svoje dijete naučim da jede cjelovte žitarice i nadam se da će mi uspjeti. Ali, ko zna, ipak su bebe komadanti...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *