|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Međunarodni dan djeteta
19.11.2010 23:14:50   
mrvicaa
Eh kad bi se svi ljudi na planeti pridrzavali bar nekoliko clanova Konvencije o pravima djeteta ovaj svijet bi bio daleko sretniji .A nazalost skoro svi smo svjedoci svakodnevnih narusavanja djecijih prava,pa cak i osnovnog prava prava  na zivot,a o dostojanstvenom zivotu djeteta-mnogi cak ni ne znaju,pa neznanje seze do te mjere da su ubijedjeni da djeca ni nemaju  nikakva "prava" .Bilo bi tako lijepo kad bi svaki dan bio dan djeteta i da se djecija prava svakodnevno promovisu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Međunarodni dan djeteta
19.11.2010 23:30:52   
mrvicaa
I da zao mi je sto se na ovu temu tako malo javilo clanica RR,a na drugim temama npr.bebe,kuhajmo zajedno...pa i posljednje druzenje forumasica  vi ste me odusevile probudile u meni tako lijepa osjecanja...Dajte drage moje gdje ste,pa vi organizujete uspjesne humanitarne akcije vi ste zaista pokretacka snaga zajednice,pa hajde pomozite da promovisemo djecija prava-prava nase djece.
Ja kad odvedem moju mrvicu kod pedijatrice koja mene i mm skoro pa uvijek pita zaplacel ona kad kod nas, nama bude krivo.A sta se sve desava sa djece svakodnevnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Međunarodni dan djeteta
20.11.2010 0:03:30   
leona81
kako da nabavim zutu trakicu?



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Međunarodni dan djeteta
20.11.2010 10:32:36   
samedi
Mozemo li same staviti zutu trakicu,bilo koju?

Nazalost,danas u 21. vijeku prava djeteta se i dalje ne postuju i jako malo se na tome radi,eto bas sam tuzna na ovaj datum,kada pomislim samo koliko djece je sad nesretno,gladno,zlostavljano,bolesno ....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Međunarodni dan djeteta
21.11.2010 14:00:56   
SdZ
S malim zakasnjenjem, svoj djeci ovoga svijeta SRETAN NJIHOV DAN. Zelim im puno srece, zdravlja, veselja, smijeha, igre, maste, slatkih snova, slatkisa.... Zelim da ih svako zlo zaobidje i da izrastu u zdrave i pametne ljude koji ce ovaj svijet uciniti boljim.
Poljupce saljem svoj djeci planete.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Međunarodni dan djeteta
21.11.2010 14:13:26   
Medić*
Očima djeteta  Poželi si oči i srce djeteta koje veselo vrišteći trči zabranjenim travnjakom, klikće zbog jedne sićušne ribice što klizi kroz vodu; raspituje se o zvijezdama, i tko ih je zapalio, pozeli se djeteta koje te nikad ne voli zbog tvoga debelog novčanika nego zato što se znaš igrati i smijati, jer znaš pripovijedati fantastične priče i pjevati vesele pjesme. (Phil Bosmans)
Za svu djecu svijeta neovisno o boji koze, kose ili ociju, neovisno koje su nacionalnosti ili spola, to su nasa djeca ma gdje bila, neka su ziva, zdrava i sretna....user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Međunarodni dan djeteta
21.11.2010 14:51:43   
M kao Mama
Te žute trakice su dijeljene prošle godine u Sarajevu, ja ne znam gdje je moja i baš mi je krivo, negdje se zagubila u kući, imala sam i rozu, to su one trakice iste kao za Borbu protiv karcinoma dojke, samo žute

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *