|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:12:13   
sporty mamaa
Danas pravila mm za godisnjicu braka, al sam ljuta jer ga jos nema kuci... Grrrrrrrr dode mi da ga bacim...

user posted image



(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:13:13   
Hanady RR
sretan godišnjca...sad će on slavi godišnjicu negdje...nego što me izazva sa ovim kolačom u sitne sate..odoh sad jabuku pojest.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:13:38   
milenium
user posted image mljac,koji je ovo kolač,ajd uslikaj presjek!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:15:08   
sporty mamaa
Japanski ili španski vjetar, jedan je od tih, mada ne znam koja je razlikauser posted image user posted image user posted image A slavit ce on kad dode kuci, mogo bi mu na glavi zavrsit....user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:16:36   
Anoniman
Nunichi, ma ukusan, jasta, ali kad vidim sta se ovdje sve kuha, uh, ne bih izlazila iz kuhinje dok bih skuhala sve sto mi se svidjauser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:17:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Japanski ili španski vjetar, jedan je od tih, mada ne znam koja je razlikauser posted image user posted image user posted image A slavit ce on kad dode kuci, mogo bi mu na glavi zavrsit....user posted image user posted image


nemoj bona grehota kolača...nego slikaj presjek i recept na recepti, recepti...hajd začas dok ti recept napišeš eto njega.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:18:56   
milenium
aaa da!pa kako se nisam sjetila,po obliku .dobro si se ti onda potrudila! sretna godišnjica brakauser posted image
ako ste danas slavili šta će ti onda saduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:22:01   
sporty mamaa
Evo recept, mada sam prvo vidjela na rr neko je vec pisao al ga ne mogu sad nac, no identican je kao ovaj sa coolinarke:

Spanski vjetar Jedan vrlo jednostavan recept za Spanski vjetar. /* */
user posted image Sastojci kora 10 bjelanaca 24 kasike secera 1 kasika sirceta/octa Fil 10 zumanjaka 8 kasika secera 2 dl mlijeka 250 gr putera 250 gr mljevenih oraha ili ljesnika Krema 2 keisce slag kreme
mlijeko za kremu Priprema Umutiti bjelanke u snijeg,zatim dodati secer i to opet mutiti i na kraju dodati jednu kasiku octa .Smjesu rasporediti u pleh i peci 90 min na 150 stepeni.
FIL: dobro umutiti 10 zumanjaka sa 8 kasika secera i to skuhati u 2 dcl mlijeka kao puding (mora se brzo mijesati jer moze da zagori )Kada se to malo zgusne dodati 250 grama mljevenih oraha/ljesnika i to sve zajedno jos malo kuhati.Ostaviti da se smjesa ohladi i u to dodati jedan puter (250gr) Izrezati koru na tri dijela (trake) i mazati filom.Na kraju umutiti slag kremu i premazati okolo i ukrasiti po zelji.

Ja svoj jos nisam rezala, tek je napravljen, ali prosli put se pojeo za dan i pouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:25:31   
milenium
ja mislim da će tvoj bit bolji ovaj mi nekakav se rasuouser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:26:04   
sporty mamaa
P
IZVORNA PORUKA: milenium

aaa da!pa kako se nisam sjetila,po obliku .dobro si se ti onda potrudila! sretna godišnjica brakauser posted image
ako ste danas slavili šta će ti onda saduser posted image


Hvala vam!!!!Pa danas, mislim tek je nastupila, a sutra on radi drugu...  Jesmo nasli datum a 2.2user posted image user posted image user posted image Ma bas me briga, sad cu cijelu noc visit na compu, ionako mi stalno prigovara da visim na rr i facebooku, napisala sam mu sms da se ne zuri da mi je jako zanimljivo, kad dode samo na ignore, sreca pa je laptop moje vlasnistvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:27:41   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: milenium

ja mislim da će tvoj bit bolji ovaj mi nekakav se rasuouser posted image


Ma ja sam samo dvaput, rezala, tj.dvije trakice, jer se raspada...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:28:54   
milenium
pa vama tek počinje godišnjica.ooo pa imate vrimena do 6 ujutrouser posted image opet se more stić naspavat pa na druguuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Kolaci....
2.2.2010 0:30:44   
milenium
ja sam pravila ovaj sa kremom pa po njoj voće,jagode i banane. nisam stavljala orase.ali tepsija mi bila mala,nisam imala veće pa mi nije baš bilo kako sam zamislila al se pojeo za dan!user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Kolaci....
4.2.2010 23:52:41   
milenium
user posted image a jučer sam pravila baklavuuser posted image
sporti mama aje ako je osta ijedan komad vjetra uslikaj presjek.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Kolaci....
4.2.2010 23:56:23   
sporty mamaa
Ha ha tek vidjeh, pa kako ti se bona da svaki dan kolac pravit, ja ti to jednom mjesecnouser posted image user posted image user posted image user posted image Hladno mi u kuhinji jer ne grijemo, samo dnevni pa mozda i zatouser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Kolaci....
4.2.2010 23:59:31   
milenium
kako bona hladno,pa kuhaš li išta u njoj,moja se zagrije dok samo kruh ispečem i ručak skuhamuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Kolaci....
5.2.2010 0:06:58   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image a jučer sam pravila baklavuuser posted image
sporti mama aje ako je osta ijedan komad vjetra uslikaj presjek.


Evo ti, taman sam jedan pojelauser posted image

user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Kolaci....
5.2.2010 0:08:37   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: milenium

kako bona hladno,pa kuhaš li išta u njoj,moja se zagrije dok samo kruh ispečem i ručak skuhamuser posted image


Ma kakav kruh, nije valjda da i to radisuser posted image user posted image user posted image Ja ti kruh pecem u Konzumu, a uskoro selimo pa ce mi bit dnevni i kuhinja u jednomuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Kolaci....
5.2.2010 0:15:05   
milenium
čuj molim te,pa kod mene je recesija,meni bi trebalo onda 60km mjesečno za štruce,a ovako kupim vreću brašna 26km i pečem cili mjesecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Kolaci....
5.2.2010 14:53:39   
ivana st
IZVORNA PORUKA: milenium

čuj molim te,pa kod mene je recesija,meni bi trebalo onda 60km mjesečno za štruce,a ovako kupim vreću brašna 26km i pečem cili mjesecuser posted image user posted image user posted image


Svaka čast ženo user posted image user posted image user posted image , nekim mojim prijama je teško skuhat i ručak sebi i mužu.kažu da se nisu udale da bi prale i kuhale, one su moderne i emancipirane žene user posted image user posted image user posted image . Bogu hvala pa još ima pametnih, vrijednih i sposobnih žena.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Kolaci....
5.2.2010 15:04:20   
milenium
pa i meni nekad bude takav dan da mi se ne da ništa,al da ne kuham nikad pa nisam tolka linguzauser posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Kolaci....
5.2.2010 15:05:46   
sheri

IZVORNA PORUKA: milenium

pa i meni nekad bude takav dan da mi se ne da ništa,al da ne kuham nikad pa nisam tolka linguzauser posted image

mislis nisi emancipovana, moderna zenauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Kolaci....
5.2.2010 15:08:41   
milenium
pitanje je šta je danas moderno?! meni je moderno ovo kakva sam jauser posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Kolaci....
5.2.2010 15:10:06   
sheri
ma razumijem ja tebe, ista sam ti takva, al i meni znaju reci de ba sto pravis sve ima kupitiuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Kolaci....
5.2.2010 15:14:12   
milenium
ima kupit da je parauser posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *