|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 22:00:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: prva

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: prva

Ne znam zasto svima brak znaci djeca djeca. valjda sto se udaju samo radi toga danas. Ja kad sam se udala svi pitaju jesil trudna. Pa jel se to brak sveo samo na to? Znaci ako ne mogu imati djecu, onda da se razvedem? Ne vidim u cemu je problem s izlascima, nema mi nista ljepse od vecere u dvoje za nasim stolom, kakav restoran, kakvi bakraci, nidje kreveta u restoranu user posted image user posted image . A ni tusa user posted image

pa mm je imao svoj stan kad smo se zabavljali i krevet i tus su uvijek bili tu poslije restorana
:)))a vala ja nikad nisam bila neki kucni tip, i bas mi je dosadno stalno biti u kuci. super mi je ponakad izaci u restoran i u kafic,al ne bih mogla stalno


Pa sama si sebe pobila: ako je imao stan, onda sigurno je imao para i za restorane, bez obzira sto ste u braku, jer ne placa kiriju user posted image


ma dok smo se zabavljali nisam znala da je kucni tip, izlazili smo cesto, kad smo se vjencali uvijek mu mrsko bilo da izadje, morala ga moliti svaki put:))pa onda valjalo opremiti stan, i sve pare sto sam prije trosila na garderobu i izlaske otisle na opremanje stana itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 22:54:18   
veeseelaa
ako je baš zapelo ti se udaj al ja ne biuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 23:03:22   
Mirkica
Ako ti volis tog momka i sjecas da je to taj pravi i nijedan drugi nemoze biti bolji i naravno ako ga volis onda se udaj a ako nisi sigurna mislis da ima ipak neki bolji od njega da nije bas on onaj pravi fali mu ovo ili ono neznam ako ima tu neko nezadovoljstvo onda nemoj bolje pricekaj.

JA sam imala momka 8,5 godina i nekako sam uvijek znala NE NE on nije pravi i kad sam ovog moga deliju upoznala znala sam da je trazenje proslo da sam nasla sto sam zeljela i trazila i nakon 1 godinu smo se vjencali volim ga i nikada u zivotu necu se pokajati niti cu pomisliti da bi neko moga biti bolji TACNO SAM ZNALA DA JE ON TAJJ


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 23:19:58   
škorpija
ako je baš zapelo ti se udaj al ja ne bi
user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 23:57:01   
Anoniman
Evo mog iskustva: zabavljali se 9 mjeseci i odlučili uzeti se. Ja studiram, on nezaposlen i tek kad me je moj otac upitao od čega ćemo živjeti, meni je to pitanje došlo na dnevni reduser posted image . Znam da je ludo i sa ovom pameti to ne bih uradila...Helem, uzeli se , ja primala stipendiju, on imao nešto ušteđevine i normalno smo živjeli. Zatim ja počela raditi, pa onda on, i danas oboje radimo ,imamo dvoje djece. Prednost nam je bila što nismo morali plaćati stanarinu.
Mislim da nema formule: uzeti se ili ne. Ja sad kad pomislim u šta smo se upustili: LUDOST!!!
Ali isto tako ne treba čekati neke savršene uslove, uvijek će nešto faliti.
A opet, ako nije hića, sačekaj.user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:01:49   
milenium
IZVORNA PORUKA: Mirkica

Ako ti volis tog momka i sjecas da je to taj pravi i nijedan drugi nemoze biti bolji i naravno ako ga volis onda se udaj a ako nisi sigurna mislis da ima ipak neki bolji od njega da nije bas on onaj pravi fali mu ovo ili ono neznam ako ima tu neko nezadovoljstvo onda nemoj bolje pricekaj.

JA sam imala momka 8,5 godina i nekako sam uvijek znala NE NE on nije pravi i kad sam ovog moga deliju upoznala znala sam da je trazenje proslo da sam nasla sto sam zeljela i trazila i nakon 1 godinu smo se vjencali volim ga i nikada u zivotu necu se pokajati niti cu pomisliti da bi neko moga biti bolji TACNO SAM ZNALA DA JE ON TAJJ



moja mirkice,8ipo godina!pa dugo ti je tribalo da skužiš da to nije touser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:04:41   
Mirkica
hhahahah milenium ja se uvijek tjesila hajd hajd hajd bice :) ali nakraju kad szriejs svatis da stavrno nije ipak mi smo poceli kao dijeca a kad smo se formirali u licnosti  svatila sam 100% nije on bio ono sto sam ja htjela.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:10:15   
milenium
baš sam pričala o tome neki dan s jednom kolegicom.to nikad neću svatit.s nekim bit npr 5 ili 10 god pa prekinut pa onda s nekim poć i žene se za god dana.kažu lipo im!pa bile su i lipe prve dvi godine i s onim što je hodala 10 godina.user posted image na početku bi mi bilo lipo sa svakim.a da je s ovim hodala isto 10 god vjerovatno bi isto nakon određenog vremena prekinuli.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:10:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Ako ti volis tog momka i sjecas da je to taj pravi i nijedan drugi nemoze biti bolji i naravno ako ga volis onda se udaj a ako nisi sigurna mislis da ima ipak neki bolji od njega da nije bas on onaj pravi fali mu ovo ili ono neznam ako ima tu neko nezadovoljstvo onda nemoj bolje pricekaj.

JA sam imala momka 8,5 godina i nekako sam uvijek znala NE NE on nije pravi i kad sam ovog moga deliju upoznala znala sam da je trazenje proslo da sam nasla sto sam zeljela i trazila i nakon 1 godinu smo se vjencali volim ga i nikada u zivotu necu se pokajati niti cu pomisliti da bi neko moga biti bolji TACNO SAM ZNALA DA JE ON TAJJ



moja mirkice,8ipo godina!pa dugo ti je tribalo da skužiš da to nije touser posted image

ja sam isto tako bila u vezi 5 godina, al nisam mislila da se udam za njega, nit je meni tada bilo do braka nit je on bio ozbiljan i odgovoran. a kad sam upoznala mm, nakon 2 mjeseca smo vec poceli pricati o braku, zaljubili se na 1. pogled, i ja i on zaposleni, oboje, sto rekao svekar, uhvatili zadnji voz (meni bilo 33, a njemu 36 godina), doslo i meni vrijeme da se skrasim, pocela razmisljati o ozbiljnim stvarima, dosta mi vise bilo ludovanja, i eto, udadoh se nakon 6 mjeseci zabavljanja:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:13:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: milenium

baš sam pričala o tome neki dan s jednom kolegicom.to nikad neću svatit.s nekim bit npr 5 ili 10 god pa prekinut pa onda s nekim poć i žene se za god dana.kažu lipo im!pa bile su i lipe prve dvi godine i s onim što je hodala 10 godina.user posted image na početku bi mi bilo lipo sa svakim.a da je s ovim hodala isto 10 god vjerovatno bi isto nakon određenog vremena prekinuli.

evo procitaj sta sam gore napisala. mislim da je najbitniji timing- da li su osobe spremne za brak ili ne. meni je u toj vezi od 5 godina bilo super zabavljanje, hodali po partyima, zezali se, izlazili, al da sam ga mogla zamisliti kao oca svojoj djeci, nisam, a i meni je tada tako nesto odgovaralo. kad sam pocela razmisljati o ozbiljnijim stvarima, raskinula sam tu vezu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:14:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

hhahahah milenium ja se uvijek tjesila hajd hajd hajd bice :) ali nakraju kad szriejs svatis da stavrno nije ipak mi smo poceli kao dijeca a kad smo se formirali u licnosti  svatila sam 100% nije on bio ono sto sam ja htjela.

potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:17:14   
milenium
user posted image dobre ste.ja nikad nisam bila s nekim u vezi ako ga nisam mogla zamislit kao oca svoje djeceuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:18:26   
noaa

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image dobre ste.ja nikad nisam bila s nekim u vezi ako ga nisam mogla zamislit kao oca svoje djeceuser posted image

dobro je milenium ti ni kestenja nisi gulilauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:19:48   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti ni kestenje gulila nisi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:20:06   
milenium
user posted image user posted image user posted image dobro si to zapamtilauser posted image a jesam se izblamirala ondauser posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:20:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image dobre ste.ja nikad nisam bila s nekim u vezi ako ga nisam mogla zamislit kao oca svoje djeceuser posted image

ja vala do 30. nisam uopce razmisljala ni o braku ni o djeci, bilo mi je samo da izlazim, putujem ,da se provodim, kupujem najmoderniju garderobu, ludiram sa prijateljicama... tako da na momke do 30. nisam uopce gledala kao na oceve svoje djece vec kao na osobe s kim se mogu dobro zabaviti i provoditi neko vrijeme

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:22:36   
veeseelaa
a ja od prvoga minuta
znam bit ce moj muz, otac mog djetetauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:22:46   
milenium
uh opasna si ti mlada.a ja tražila nekog s kim bi sve to mogla zajednouser posted image  i tako i bi.ispočetka uživali,nismo odmah imali djece  a ni sad nam nije lošeuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:24:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja od prvoga minuta
znam bit ce moj muz, otac mog djetetauser posted image



vidiš dobre pjesme..let mi lete 30-te...sreća ugrabih da se udam da sad ovda ne pjevam ko seveuser posted image user posted image user posted image user posted image , a malo mi je falilo ko i teachericiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:25:57   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja od prvoga minuta
znam bit ce moj muz, otac mog djetetauser posted image



vidiš dobre pjesme..let mi lete 30-te...sreća ugrabih da se udam da sad ovda ne pjevam ko seveuser posted image user posted image user posted image user posted image , a malo mi je falilo ko i teachericiuser posted image user posted image user posted image


sreca pa se udadoh prije nego sto je nastala ta pjesma, inace bih i ja sa severinom u duetu to pjevala user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 2.2.2010 0:26:42 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:26:54   
noaa
vala nebi nista falilo da ostado stara curauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:27:09   
milenium
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja od prvoga minuta
znam bit ce moj muz, otac mog djetetauser posted image



tačno ovakouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:28:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

vala nebi nista falilo da ostado stara curauser posted image user posted image user posted image user posted image


ja to sad ko i ja iz ove ljute perspektive user posted image user posted image user posted image

i baš je bezveze kad se nemože biti stara mama...fino rodiš bebu a nemaš muža i niko te ne zajuser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Hanady -- 2.2.2010 0:29:44 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:29:17   
noaa

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image dobre ste.ja nikad nisam bila s nekim u vezi ako ga nisam mogla zamislit kao oca svoje djeceuser posted image

znaci bas svaki ti trebo biti otac tvog djeteta ili ti je muz bio jedini momakuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:31:23   
noaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: noaa

vala nebi nista falilo da ostado stara curauser posted image user posted image user posted image user posted image


ja to sad ko i ja iz ove ljute perspektive user posted image user posted image user posted image

i baš je bezveze kad se nemože biti stara mama...fino rodiš bebu a nemaš muža i niko te ne zajuser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image


aha Noa mi je jedina svijetla tocka vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image a ovaj ovdje sto hrce da je bogdo kakvu drugu usreciouser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *