|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stramplice
12.10.2010 13:04:27   
salmy
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ija sam bas juce razmisljala da mu kupim koji par, kad idemo napolje, da se none ne mrznuuser posted image
ma ja ih oblacim po stanuuser posted image user posted image user posted image kako puze stalno je na parketu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Stramplice
12.10.2010 13:18:34   
muby
Ja sam prosle godine kupovala na pijaci, teget plave sa nekim medama, preslatke, po dvije km.
Kupovala sam i u nekoj baby trgovini na ilidzi i one su bile desetak km.
Sad ne zurim da mu oblacim strample zbog problema sa cunom i testisima, radije sam za varijntu tanka trenerka ispod a deblja preko (za vani), a unutra je dovoljna samo trenerka. 

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Stramplice
12.10.2010 13:54:49   
dacy
ja sam štramplice kupila u FISu oko 9-10 KM su. Imaju veliki izbor, a već smo ih krenuli nositi, kad idemo vani ako je hladno

_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Stramplice
12.10.2010 14:03:09   
w.pooh
Ja sam prošle godine kupovala Golden lady u Bingu, pamučne, bile oko 4-5 KM. Ove godine još nisam bila u kupovini al potražiću iste user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Stramplice
18.10.2010 1:26:39   
aazra
Upravo sam prosle sedmice kupila BONI stramplice - u novom robotu na drugom spratu je veliko snizenje imaju stramplica za djevojcice i djecake svih uzrasta 5 i 6 KMuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 18.10.2010 1:27:22 >


_____________________________








(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Stramplice
18.10.2010 12:41:35   
Mala Selma
Samo da vam javim da imate super pamucnih stramplica, za curice i djecake, u Harisu (cinimi se da se tako zove) po 3KM user posted image user posted image
Ja sam kupila A. dva para , plave sa auticima i sive sa zivotinjama i super su u Harisu na Dobrinji (ispod Azela), a znam da ima i na Skenderiji , ulaz kod Coloseuma...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Stramplice
18.10.2010 16:32:50   
emma.L
Šminkerske štrample smo kupovali u Iani i Okaidiju prošle godine i plaćala sam ih po 10 do 18 KM user posted image . Ove godine sam uzela samo jedne u Iani, neutralne, a na zatvorenoj pijaci Otoka po 3 KM ima super dezena i kvalitet mi se zaista pokazao "tu negdje". Niti su se stvorile one "kuglice", niti su se razvukle, a ni prstići nisu izletjeli. I kad pomislim da mogu uzeti 6 pari za jedne iz Okaidija user posted image  - ali eto, ako trebaju baš za neku suknjicu, mora se user posted image .  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *