|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 18:10:17   
jana mk
Pusa svim curama , kako ste mi drage moje, ja hb ok , danas nisam nazvala dr da mu kazem da nisam pila tablete imala sam neke obaveze ali verovatno cu sutra , a sto se alkohola tice ja nepodnosim alkohol isto ko i sanchez i ja sam ti vise nego blesava i bez njega hahahhaha tako da nemam takvo iskustvo draga Tara i nemogu nista o tome da pisem kad jednostavno neznam,, vreme je katastrofa tmurno pa tako i mi ko njega kad ono bolje sanjim i mi hahah mene strefio i pms hahahaahah pa ocekujem da se anksioznost malo vise aktivira ali zasad guram nekako ok je Pusa svimaaaaaaaaaaaaaaa jake smo mi cure kad znamo i u ovakvom stanju na svoj racun sami napravit salu hehheheebice proslost sve ovo jednog dana verujem....

(odgovor članu sanchez)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 19:44:47   
AnzA
Zdravo svima!
Vec nekoliko dana pratim vase razgovore i bas vam se divim kako ste se ''sprijateljile'' i koliko pomazete jedne drugima ovako raznim pricama,svaka cast.
Sto se mene tice,nisam ni majka,ni supruga,naletila sam slucajno na ovu stranicu trazeci neke informacije o anksioznosti i odlucim da se uclanim da prozborim koju sa vama :)
Moj problem jeste neke crne misli koje imam zadnjih dvije godine,ne konstantno nego u prekidima,nekad dodju i prodju,
medjutim zadnjih  pola godine to je psotalo nepodnosljivo kad nisam smjela izlazit iz kuce. pala sam u depresiju,lezala ,plakala,cim mi dodju crne misli (da cu nekom nesto uradit,sve sto vidim lose na tv mislim tako ce i meni bit ,da cu umrijeti  itd znaci ludilo misli). Sa crnim mislima odma me zeludac zaboli,pocnem povracat hvata me drhtavica,mislim da cu poludjet,i nigdje ne smiem sama,uzas. i odlucim naravno otic doktoru,nazalost sto sam trebala i ranije,al eto nikad nije kasno. odem i prepise mi seroxat.pila sam ga mjesec i po i osjecala se bolje pocela izlazit,medjutim u duzoj sam vezi i od seroxata sam imala sexualnu disfunkciju. Tako kazem doktorici ,i ona mi kaze da pokusamo promjenit lijek,i prepise mi Asentru. Asentru vec pijem 14 dana,al zadnja 2-3 dana nisam ok vracaju mi se misli,pa sad mislim mozda je rano jos ....ipak Asentru pijem vec 14 dana ,mozda tek pocne djelovat,mislim ok sam al mi dodju crne misli i mislim sav ce se uzas vratit koji sam prezivjela :(
Pozdrav za sve clanice od nove...al zaista divno je citati vasa iskustav,nekako covjeku lakse kad zna da ne prolazi sam kroz ovo da ima jos osoba koje se takodje bore......

(odgovor članu jana mk)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 20:51:20   
nova_
Hej curice moje, pozrav i od mene. Ja dosla sa posla i ovo vrijejeme me uspavalo sad se probudila. Ne znam sta cu nocas raditi user posted image  Pozdrav i novoj clanici, dobrodosla! Ima nas jos koje nisu udate i nemamo djecu. Ja sam kao i ti surfajuci o anksioznosti naletetjela na ovaj forum.
Sve nase price su slicne tako da i tebe dobro razumijem. Sto se tice novog lijeka koji pijes, vjerovatno mu treba jos vremena da osjetis bolje djelovanje. Ja pijem cipralex skoro 4 mjeseca i dugo mi je trebalo da pocne djelovati. Zapravo osjecala sam postepeno poboljsanje ali sam imala povremene krize. Sada su te krize hvala Bogu  rjedje a i krace. Tako da se ne opterecujes vjerovatno ce i tebi uskoro biti mnogo bolje. Moras biti spremna na povremene krize, koje ce vjerujem, a tako kazu forumasice koje su duze u ovom stanju, vremenom i proci.

Ljubim vas sve!!!

(odgovor članu AnzA)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 20:55:00   
sanchez
Malo sam razocarana svaki dan nova clanica ali sta ces lijepo je ovako kad mozes ispricati sta ti je a da neispadnes lud u mojoj okolini niko nezna za moje stanje jer ja to vjesto skrivam doduse jos mi nikad nije doslo da nesmijem iz kuce izaci ili da nesmijem voziti i tako to.Imam veliku podrsku od svog muza najbolje jaranice ujedno i jetrve kad mi je tesko ja se sa njima konstatujem i odmah mi bude lakse.mada i oko djece kad se pozabavim nekako  to prolazi.Mada ima razdoblja nervoze i tad sam totalno druga osoba jednostavno neprepoznajem sebe.Ali ja sam isla kod 3 psihica i nijedan mi nije rekao da sam aneksi vec da je ptsp u pitanju jednostavno mozak je registrovao tugu od prije 18 god kad sam izgubila roditelje pred svoim ocima i kad sam mislila da sam to prevazisla dogodi se da ozilljak u mozgi se pojavi.Ali ja nikad ne gubim nadu uvjek se nadam da ce biti bolje .I hoce biti bolje treba se nadati nikad se netreba predati.
Toliko za sad poljubac svima .

(odgovor članu AnzA)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 20:59:40   
sanchez
E zaboravih rec dobro dosla Anza i da ti ja kazem svoje iskustvo sto se tice asentre ja sam je  oko 6 mjeseci nista mi nije pomogla sad sam na zolloftu 4 mjeseca nekako mi je drukcije lakse ili sam se navikla na uspone i padove pozdravvvvvvuser posted image

(odgovor članu sanchez)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 21:05:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dusice moje drage...
evo nakon nekog vremena da vas malo i ja posjetim... pa gdje ta kafica... jel ko pristavio??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pozdrav novim clanicama iako ne volim vidjeti na ovoj temi nove clanice... ali eto...
sad nesto citajuci vase postove o tim crnim mislima, sjetih se sebe prije 10-ak godina, pa kontam u sebi, jeb.. ti misha i ja sam BILA anksiozna... user posted image user posted image user posted image user posted image  u ono vrijeme kada sam bila "ovisna o majci" salijetale su me te crne misli, ali hvala Bogu danas toga nema... drage moje, samo je lijek u vama... te sve terapije koje pijete, to su samo pomagala da vam teski momenti budu malo laksi, a pravi LIJEK je u samim vama... vasoj lijepoj glavici u kojoj treba samo da kazete da je to sve samo iluzija i da je to sve prolazno... da je to nesto cemu cete se smijati za nekih pola sata...
pa eto samo procitajte te svoje postove... svaki je pun pozitivnog razmisljanja... svaki nosi nadu u sebi da ce sutra biti puno bolje nego nocas... vi to mozete vi to morate... jer ako vam se ja pristavim... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ljubim vas i pozdravljam sve do jedne...

(odgovor članu sanchez)
  Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 21:07:35   
nova_
Evo me ponovo. Vidjeh poruku od sanchez pa sese sjetih da je nesto pitam. Sanchez, procitala sam u jednom od tvojih tranijih postova da pijes zoloft i kantarion (caj). Zanima me da li je to preporuci ljekara, jer koliko znam ako pijes antidepresiv ne smije se piti i kantarion. Ja sam takodjer pila caj od kantariona ali kad sam pocela piti AD odmah sam prestala. Meni cak i na upustvu od AD (cipralex) pise da se ne pije kantarion istovremeno kad i AD. Eto samo toliko. Pozdrav!

(odgovor članu sanchez)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 21:10:44   
nova_
Bambic nas pusa i tebi user posted image  Samo ti nas nadgledaj i uleti ponekad sa svojim dobrim savjetima i pozitivnom energijomuser posted image user posted image user posted image

Pusaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu nova_)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 21:27:39   
AnzA
Hvala ,bolje vas nasla :)

valjda je jos rano da Asentra pocne djelovat ipak je to 14 dana,nadam se boljem....zao mi je sto sam prestala pit seroxat,jer mije jako pomogao za mjesec ipo,medjutim kaze mi doktorica mlada si  da nebi imala sexualne odnose,tako da je bolje da ti promjenimo lijek,,,od ovoga nemam sexulanu disfunkciju,al eto imam juce i danas te neke misli,valjda ce proc. nekad se rastuzim ,sta ako dugo  budem morala pit kako ce tto utjecat na moje zdravlje,jos kad budem htjela imat  dijete,jako sam osjetljiva i emotivna zato me ovo sve i spopalo,al kad se sjetim stanje prije pola godine i sad dodje mi da onaj seroxat izljubim :D,nadam se i Asenru cu..........................divne ste sve zaista..ljubim vas ,hvala nova_

a bambi upravu si definitivno sve se moze kad se zeli,moc je u nasim mislima,znam da je to sve iluzija u mojoj glavi,gomila gluposti,al sta da se radi  pokusavala sam sama ,pokusavala i vise kad je zagustilo da sam razvila agorafobiju nesmijm sama  van onda sam morala potrazit pomoc,hvala Bogu pa ima i ovih doktora i  tableta.pozzzz

(odgovor članu nova_)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 21:45:05   
koka i po
Nova sam na ovoj temi ali želim da vam ispričam jednu priču.Prije 17 godina u ratu sam izgubila brata.Bio je to težak udarac za nas sve.Smetnje i tegobe koje vi opisujete u svojim postovima ja sam osjetila tek nakon rata.Ti besmisleni strahovi,tjeskobe i panika za ostale ljude su apsurdni ali vjerujte ja ZNAM kako se osjećate.Tablete nisam koristila jer su mi kao i kod vas dijagnosticirali posttraumatski sindrom stresa.Pomogle su mi psihoterapije na koje sam išla dvije godine kod moje drage Edite u Mediku Zenica.Tablete koje koriste svi sa tom dijagnozom SAMO ĆE UBLAŽITI vaše tegobe a neće ih trajno ukloniti.Tek onda kada se suočite sa svojim strahovima i kad izbacite sav pritisak i prikrivene emocije vezane uz odredjeni momenat u životu koji vas je izbacio iz kolosjeka biti ćete izlječene.Suočite se same sa sobom i znam da to možete jer ja sam uspjela i sada živim normalan život.SRETNO DRAGE MOJE I ZNAJTE DA NISTE SAME.ČAŠA JE DO POLA PUNA A NE DO POLA PRAZNA.Neka vas taj moto vodi u životu.

(odgovor članu AnzA)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 23:03:31   
smajli80
Kako je žalosno što se moramo nalaziti na ovim stranicama i razgovarati o ovim temamauser posted image .Čitam ove vaše postove i sva se ježim kad vidim koliko je bolesnih ljudi oko mene i koliko je ta bolest rasprostranjenauser posted image I ja sam BILA jedna od vas tako da vas u potpunosti razumijem  koliko vam ovi razgovori znače.Upala sam u postporođajnu depresiju praćenu jakim paničnim napadima Kod psih.sam otišla kad je malena imala 3mj i on mi je rekao da je tek sad kulminiralo sve ono negativno što mi se dogodilouser posted image .Dogodilo mi se da sam izgubila roditelje u godini dana poslije toga 2 spontana pobačaja,smrt majkinog brata i  smrt muževog oca samo 7 dana prije poroda.A malu user posted image sam rodila prvi dan 9 mj zbor jakog stresa kojeg sam doživjela,onda jako težak  i dug porod itd......Kad je sve došlo na svoje ja sam umislila sebi da ću da puknem i to me je jako strašilouser posted image .Usto sam još i dojila pa nisam imala mjesečni ciklus pa se tu malo hormoni uzdrmali i nastao haos.Prestala sam da dojimuser posted image kad je imala 6mj i počela sa terapijom.Ubrzo sam se osjećala puno bolje user posted image ,kako se osjećam i danas.To je bio trnovit put pun zapreka ali sam uz pomoć svoji bližnjih a pogotovo moje malene kojoj je bila potrebna zdrava mamauser posted image uspjela da onim ružnim mislima kažem pa-pa iz moje glave.Još uvijek se borim sa njima i ne dam im da ponovo uđu.
Drage moje znam da je teško ali morate se boriti kao user posted image svaki dan i znajte da mali koraciuser posted image znače puno u vašem ozdravljenju.Imate tu vašu  maluuser posted image   djecu kraj sebe i budite im zdrave i vesele majke jer oni to zaslužuju.PUUUUNO POZDRAVA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanchez)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 23:06:29   
taraG
Drage sve nove i ti AnzA! Ja imam isti problem kao ti, vec sam pisala o tome, te sulude crne misli me izludjuju i zaboli me zeludac od sikirancije nakon toga! Ja sam malo ranije otisla psihjatru, ali vec me bio hvatao strah gdje god krenem, ali sam mu se suprostavljala i ipak isla! Psihijatar mi je rekao nesamostalnost, razni prikriveni osjecaji itd. kao i kod vecine! Bolje mi je hB nego tada, ali i dalje imam krize! Ja sam pila samo rivotril za smirenje oko 2mj., ali sada mi je rekao da se skidam i sa njega, osim kada me uhvati da popijem! Ja se nadam da ce aBd biti bolje, valjda! Kao sto koka i po kaze, ja uvijek gledam obrnuto! Casa je poluprazna, poslije sunca dodje kisa i tako, i onda me uhvati strah!
Sto se tice one moje situcije, dosao je i zaplet! Prevarila momka, rekla mu, ostavio me! Eto! Sada ne znam kako cu i kuda bez njega nakon 4 god., ali ne znam ni da li mi je zao! Svdio mi se nekako taj drugi momak, ali to je mozda i prolazno, ne znam ga dobro! Boli me dusa sto sam momka povrijedila na ovaj nacin, boli me sto njega toliko boli! Sto cu nakon toliko duge veze pred citavom njegovom porodicom i prijateljima ispasti kurva, a toliko sam se dugo trudila! Sto ce sve sto je bilo dobro, pasti u sijenku ovoga sto sam napravila! Ali nisam mogla raskinuti, kada bi mi nakon toga poslao poruku da se pomirimo i da mu je tesko, ja bih pristala! Kao da sam racunala podsvjesno da ce na ovaj nacin me zamrziti i necu imati priliku da se vratim, a da ne znam sta osjecam! Znam da sam pogrijesila, to se sve desilo veceras, vidjecu sta cu i kako cu sutra!
Pusa cure, drzite se, ljubimmm!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Anksioznost?
19.4.2010 23:15:20   
smajli80
E TAKO TREBA DA IM KAŽEŠ KAKVA IH JE CRNA DEPRA SPOPALAuser posted image SAMO NAPRIJED DRAGE MOJE,DIGNITE GLAVU I NEDAJTE SEuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Anksioznost?
20.4.2010 10:03:57   
maj 67
user posted image cao svima,dobrodoslica novim clanicama i da kazem Anzi da i ja pijem asentru,prvih sedam dana sam imala jako neugodne reakcije,gubitak apetita,vrtoglavice a tijelo kao ukljuceno u struju,na momente sam imala osjecaj kao da cu eksplodirati.Nakon toga sve reakcije su se povukle i ja se hb osjecam puno bolje,osjecam da mi se da tako kazem sredjuje haos u glavi,nema crnih misli,samopouzdanje raste,opustenija sam,izlazim iz kuce bez kako sam ih ja zvala visinskih priprema,i ja sam bila u fazi kad nisam smjela izaci iz kuce ili sam pred izlazak dobivala pn,pa onda cekam da prodju,da se malo smirim i onda izadjem.Vjerujem da ce i tebi biti bolje,jer sam citala da treba najmanje dvadeset dana da asentra pocne djelovati.Na nasem putu ka ozdravljenju ima puno uspona i padova ali se ne smijemo obeshrabrivati.Pozdrav svima i sto manje anks. 

(odgovor članu AnzA)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Anksioznost?
20.4.2010 10:41:30   
jana mk
Pusa drage moje cure .. kako ste mi danas i ja danas hb ok , vreme kod nas kisovito i malo sam vise anksiozna nego od onih dana ali sta je tu je , i ja pijem asentru vec 1 god i da nije nje bilo neznam kako bi prosla ovu godinu meni je pomogla i jos uvek mi pomaze ali kad sam je na svoju ruku ostavila tad sam se zeznula nisam to tako trebala i tad sam i dobila one crne misli koje su me proganjali 2 nedelje umorile me ko nista do sada ko to nije dozivio nikad me nemoze razumeti ali jest te misli su najgori osecaj kod anksioznost, sad su malo od malo ponestale pa sam se malo odmorila, ja na ovu nasu setuaciju ne gledam ko an bolest , jer mi nismo bolesni ja ovo prihvatam ko trenutno prolazno stanje i verujem da cemo svi mi jednog dana biti oni pravi stari ......pusa ljubim vas sve i naravno pozdrav novim clanicama.....

(odgovor članu maj 67)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Anksioznost?
20.4.2010 14:25:44   
maj 67
user posted image slazem se Jana sa tobom,mi nismo bolesne,ovo ni ja ne nazivam bolescu,samo smo trenutno malo poremeceneuser posted image user posted image user posted image .Salim se naravno,mi smo jako emotivne i osjecajne osobe zato nam se ovo i desava ali isto tako i jako hrabre,mi smo osobe koje imaju dusu.Veeeeeliki pozzzzz svima

(odgovor članu jana mk)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Anksioznost?
20.4.2010 15:34:24   
sanchez
Pozdrav sta ima jeste li zive ja sam ok podnosljivo evo isla na frizuru pa se sama sebi divim ha ha ha a Niova samo da ti kazem da mi je doktorica ekla da pijem caj i tab pa ja neznam jeli to ok pijem svaki dan 1/2 l uglavno toliko za sad pusssssssssssssa

(odgovor članu jana mk)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Anksioznost?
20.4.2010 20:25:14   
AnzA
slazem se sa maj 67 da se nesmijemo obeshrabrit,poksuavam,al se sjetim da mi je bilo extra od seroxata,i promjenim ga radi sex defunkcije,mozda i nisam trebala al savjetovala me doktorica.....eto valjda ce asentra pocet djelovat ,jer me jako trzaju crne misli danas i juce,i polako mi padanje vjerovanje u asentru,al tjesim se da je jos rano,,,,neznam vrijeme ce pokazat ,voljela bi da djeluju i da vise ne mijenjam,jestel sve mlade  kao ja ,,,ja imam 24 :( a anksioznost vec,tuzno

...hvala svima ,,jako prijaju vasa iskustva,pusa

(odgovor članu sanchez)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Anksioznost?
20.4.2010 21:51:45   
maj 67
user posted image evo da opet kazem da je meni na pocetku uzimanja asentre bilo jako lose,vratila se anks,svako malo srce ubrzano lupalo,u glavi haos a najgori su mi bili trnci po tijelu,kao da sam prikljucena na struju,krene od nogu pa do stomaka,imam osjecaj da su mi svi misici u grcu i kao da cu eksplodirati.Ali ja sam koliko sam mogla sve to ignorisala,kad me uhvati ja pocnem nesto raditi da zaokupim misli,prvih sedam dana je bilo grozno,i ja sam mislila da mi je psih propisala pogresne tablete,ali onda mi je svaki dan bilo sve bolje,tako da vjerujem Anza da ce i tebi biti bolje.Bori se,nedaj mislima da vladaju tobom.

(odgovor članu AnzA)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Anksioznost?
20.4.2010 22:12:26   
jana mk
Pusa svima ....da i ja pisem neki red o moje iskustvo s asentrom jer kako sam pomenula pijem je vec godinu dana jedanput ujutru 50mg je moja doza nisam na pocetku imala nikakih problema kod mene je pocela da deluje brze za nekih 5 6 dana ja sam se osecala znatno bolje, pa me dovela do potpunog izlecenja bila sam skroz opustena jos su tu bili neki strahovi ali nista strasno prebrodim ti ja to ko i svaki normalan strah nestali su trnci u rukama i drhtanje i sve te ruzne simptome koje prate anksioznost ali kako sam rekla zeznula sam se sto sam je ostavila odjedanput i pogorsala stanje sad je opet pijem ali nije ko ranije ,pokusat cu opet s njom jer mi je prijala ako mi neide javit cu se opet dr da mi promeni lek moje iskustvo s asentrom je jako pozitivno ali kad mi je dr dao asentru napomenuo mi je nekoliko puta da ta Asentra bude samo slovenska KRKA nikako zamene i takvu sam pila...pozz cure moje ljubim vas

(odgovor članu maj 67)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Anksioznost?
21.4.2010 10:05:31   
nova_
Jutro drage moje! Vidim da su vama koje pijete AD brzo poceli djelovati. Meni je trebalo malo vise vremena. Osjecala sam ja malo poboljsanje, ali znatnije pa sigurno nakon dva mjeseca a mozda i vise. Sada je vec puno bolje ali oped ima losih dana. Sto se tice nuspojava imala sam ih, ali nije strasno kako kazu da zna biti. Neko kaze da se nakon odredjenog vremena trosenja AD osjeca potpuno dobro pa me zanima da li to znaci da nema nimalo anksioznosti, ili pak ima povremene krize ali u blazem obliku. Pitam zato sto ja tablete pijem 4 mjeseca, a ipak nisam potpuno dobro. Mogu reci da mi je mnogo bolje, ali ipak imam povremene krize koje doduse ne traju dugo i lakse ih podnosim nego prije tableta.
Ja sam jucer i danas malo anksioznija ali u PMS-u sam pa je valjda zbog toga. Prosli mjesec mi je u tom periodu isto bilo lose. Danas me i glava boli pa sam bas ko g.... user posted image

Eto drage moje, nadam se da ste vi dobro i da ce vam sunce popraviti rasspolozenje. Pusa svima!!!

(odgovor članu jana mk)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Anksioznost?
21.4.2010 14:26:57   
maj 67
user posted image cao svima,evo ja sam danas isla na kontrolu i moja psih je jako zadovoljna.A i ja se hb osjecam puno,puno bolje,poslije jako puno vremena danas sam prvi put bila nekoliko sati u gradu,otisla busom,poslije kontrole malo setala,isla u kupovinu.Doduse kad sam usla u bus osjetila sam malo nervozu,dlanovi se poceli znojiti,ali vrlo brzo sam se opustila i uopste nisam osjecala napetost kao nekad ni zelju da se sto prije vratim kuci iz straha da ce mi se nesto desiti.Isla sam ja i prije sama busom ali sam svaki put dobijala pn,nekad sam uspijevala obaviti sta sam trebala a nekad izadjem iz busa i nazad sto prije kuci.Ovo je za mene veliki napredak,osjecam da mi se vraca i samopouzdanje.Ja asentru pijem nepunih mjesec dana a prije toga sam dugo pila samo ksalol,i asentra mi je pomogla.A koliko vremena treba da pocne djelovati to je individualno,samo se ne treba previse opterecavati i treba vjerovati da ce biti bolje.A bice,sigurno.Puno pozdrava svima,sto manje anks a sto vise lijepih trenutaka.

(odgovor članu nova_)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Anksioznost?
21.4.2010 23:21:12   
sanchez
E veliki pozdrav svim curkama kako ste danas ja nesmijem se hvaliti voim se da cu sve pokvariti ali osjecam se sve bolje i bolje ili je do vremena ili je do mene uglavno supericka.Naravno i vama zelim da budete dobro sve odreda.Nekako nismo toliko bogu zgrijesile da se patimo sa ovom aneks.Ali nedaj boze gore koliko je djece bolesno ovo se moze trpiti nadam se da se slazete sa mnom.
Toliko veliki pozzzzzzzdrav i pusa svima

(odgovor članu jana mk)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Anksioznost?
22.4.2010 14:56:20   
maj 67
user posted image haj,i ja se hb puno bolje osjecam,nadam se da ce tako i ostati.I danas sam isla u setnju,i opet bez straha,bez napetosti i bez tableta u dzepu.Citala sam sanchez tvoje poruke,i meni je psih rekla da mi se ovo desilo zbog,kako je ona to nazvala,nepreradjene tuge.A moj zivot u zadje tri godine je i bio obavijen tugom,izgubila sam mamu,razvela se samo par mjseci posle toga na inicijativu mog bivseg,da bi se on ponovo ozenio sa osobom s kojom me varao,zajedno smo radili pa sam ja ostala bez posla,prosle godine mi je umro i otac.Sve se samo nizalo tako da nisam mogla da se snadjem sa svim sto me zadesilo.Ali eto hb izdrzala sam sve,pa valjda ce i ova anks skroz nestati.Pozdrav svima

(odgovor članu sanchez)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Anksioznost?
22.4.2010 19:06:18   
Anoniman
draga maj... skidam ti kapu do poda... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ocito si jedna vrlo vrlo jaka zena i hrabra, kad si opstala u svemu tome i kada uopste mozes govoriti o tome... stvarno ti se divim i iskreno od srca ti zelim za svaki minut tuge koju si osjetila u prethodnom periodu, da ti se vrati duplom srecom... user posted image user posted image user posted image
kod tebe zaista vrijedi ona izreka: ono sto me ne ubije, samo me ojaca...

zelim i ostalim curkama isto naravno, da sto vise srece i zadovoljstva udje u vase misli i vase zivote...

(odgovor članu maj 67)
  Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *