|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanice
28.3.2010 12:27:36   
acudesa
joj..milenium, ja meneuser posted image user posted image ja kontala aya poznati model za vjencanice, jesam smijesna..malo sam je precjenilauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Vjenčanice
20.4.2010 23:02:46   
Sonja
evo ovo je moja vjencanica
obozavam crveno i kad sam vidjela ovu vjencanicu zaljubila sam se u njuuser posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 9:42:35   
SdZ
user posted image    user posted image

Cure moje, sta kazete na ovaj stil vjencanice, duzina haljine s prve slike, a stil ovih haljina sa druge slike??


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 10:08:59   
bebbe RR
Meni se ove haljinice ne čine prikladnim za vjenčanice. Ne da  nisu dosta glamurozne, ali, osobno mi se taj neki uski i kratki stil ne svidja generalno. Djelluju mi kao koktel haljine. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 10:44:40   
Lejla Ka
A zašto ne kompletno ova haljinica sa prve slike? 

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 10:50:17   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

A zašto ne kompletno ova haljinica sa prve slike? 


Planiram siti haljinu, aBd, i onda bih voljela da kad je vec sijem da je poslije mogu iskoristiti nekad za neku svecanost i sl. i ne znam da li bi ova haljina s prve slike, ovaj stil mogao da se poslije koristi???


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 10:58:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: aya

user posted image
wauuuuuuu,prelijepooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 11:02:41   
milenium
koda je moraš poslije koristit.to ti je jedan dan u životu i ima da se osjećaš ko kraljica.i uzmi najveći u najglamurozniju.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 12:04:20   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

A zašto ne kompletno ova haljinica sa prve slike? 


Planiram siti haljinu, aBd, i onda bih voljela da kad je vec sijem da je poslije mogu iskoristiti nekad za neku svecanost i sl. i ne znam da li bi ova haljina s prve slike, ovaj stil mogao da se poslije koristi???


Moje lično mišljenje: ovaj kroj sa prve slike je idealan za naknadno korištenje, ako se napravi u nekoj pastelnoj boji osim bijele, prljavo roskasta, ledeno siva (srebrenkasta), breskva, bež.

Lično iskustvo: Pred svadbu sam jako smršala, napravila svilenu ledeno sivu haljinu sa čipkanim bolerom (sa namjerom naknadnog korištenja). Haljina bila super, ali sam se nakon udaje vratila na svoju težinu, a Boga mi vrlo brzo natukla još 7-8kg, tako da vjenčana haljina sad stoji u ormaru.

Ja bih ti preporučila da se koncentrišeš na vjenčanje, napraviš onako kako bi željela za vjenčanje, a ako je budeš kasnije mogla koristiti za svečane prilike dobro i jeste.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 12:12:11   
ivana st
Lejla ka slažem se što si napisala, treba se koncentrirati na vjenčanje i haljinu koja će biti lijepa za taj dan,jer ipak je teško očekivati da će vjenčanica kasnije biti nešto nosiva.
Selmy kroj ovih haljina nikako nije prikladan za vjenčanicu (barem ja tako mislim), draga udaješ se samo jednom i taj dan trebaš izgledati posebno. Ako već želiš kratku haljinu onda neka to ne bude ništa tako usko, a duga haljina može biti jednostavnija i uža jer su one već po sebi svečanije od kratkih.



_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 12:31:15   
ivana st
Selmy ov ti je moja haljina koja sam obukla kad smo došli u hotel (vjenčanica mi je bila preteška), nije ni ona nešto nosiva (zbog boje i dužine), ali bi u bijeloj boji mogla biti i vjenčanica.
user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 12:40:47   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

A zašto ne kompletno ova haljinica sa prve slike? 


Planiram siti haljinu, aBd, i onda bih voljela da kad je vec sijem da je poslije mogu iskoristiti nekad za neku svecanost i sl. i ne znam da li bi ova haljina s prve slike, ovaj stil mogao da se poslije koristi???


Moje lično mišljenje: ovaj kroj sa prve slike je idealan za naknadno korištenje, ako se napravi u nekoj pastelnoj boji osim bijele, prljavo roskasta, ledeno siva (srebrenkasta), breskva, bež.

Lično iskustvo: Pred svadbu sam jako smršala, napravila svilenu ledeno sivu haljinu sa čipkanim bolerom (sa namjerom naknadnog korištenja). Haljina bila super, ali sam se nakon udaje vratila na svoju težinu, a Boga mi vrlo brzo natukla još 7-8kg, tako da vjenčana haljina sad stoji u ormaru.

Ja bih ti preporučila da se koncentrišeš na vjenčanje, napraviš onako kako bi željela za vjenčanje, a ako je budeš kasnije mogla koristiti za svečane prilike dobro i jeste.



Hvala, Lejla, punoooo... uzet cu u obzir tvoje savjeteuser posted image user posted image

Ivana, hvala i tebiuser posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 13:50:24   
Zoe
http://yfrog.com/j1zoe2qj

http://yfrog.com/10zoeeij

http://yfrog.com/0pzoe1lj

I mi smo malo sjeckali slike - tj. koliko smo uspjeliuser posted image
Moja je bila iznajmljena, jednostavna (bar za moj ukususer posted image ) i osjećala sam se tako dobro u njoj, uz nju smo dobili bolero, šalić, torbicu i korpuuser posted image
ena23 tvoja je vjenčanica prelijepauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zoe -- 21.4.2010 13:58:07 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 14:18:19   
SailorMoon
Draga Selmy,

udajes se ako bog da, samo jednom u zivotu i nemoj razmislja ti o tome hoceli ta haljina kasnije iamti koristi ili ne.
MM je meni vjencanicu platio 1000 Eura. Citavu noc sam je nosila i u opstinu, jer sam kupila bas onu iz mojih snova i htjela sam se nanosati.
Sad mi je pod krevetom. I nezalim ni jedan cent koji sam za nju dala!

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 17:25:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

user posted image    user posted image

Cure moje, sta kazete na ovaj stil vjencanice, duzina haljine s prve slike, a stil ovih haljina sa druge slike??


super, ja bas volim kratke haljinice-vjencanice!user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 18:27:47   
SdZ
Nesto razmisljam, ako se odlucim na kratku haljinu i ovaj stil s prve slike i taman ima ovaj pojas, ne bi li bilo lose da taj pojas bude crvene boje i onda crvene stikle i crvena torbica???
user posted image
Ove stikle su mi predobre, ovaj stil?? Kako se vama cine za vjencanje, odnosno za mladenku???


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 18:31:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Nesto razmisljam, ako se odlucim na kratku haljinu i ovaj stil s prve slike i taman ima ovaj pojas, ne bi li bilo lose da taj pojas bude crvene boje i onda crvene stikle i crvena torbica???
user posted image
Ove stikle su mi predobre, ovaj stil?? Kako se vama cine za vjencanje, odnosno za mladenku???


super, takva je slicna bila i moja haljinica- vjencanica, crveni pojas, crvene lakovane cipele-sandale, doduse sa malom petom, jer sam puuuuno visoka i crvena lakovana pismo-tasnica user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 18:41:51   
SdZ
Ja nisam ni visoka ni niska, ali cu se potruditi da nadjem neku srednju velicinu pete jer treba u njima biti dugooo, dugoooo.
Super, znaci mogla bih i takvu kombinaciju uzeti u obzir,a crveno i bijelo se super slazu, bar meni, a i tebiuser posted image user posted image

< Poruku je uredio SelmydZanky -- 21.4.2010 18:42:26 >


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 18:59:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Ja nisam ni visoka ni niska, ali cu se potruditi da nadjem neku srednju velicinu pete jer treba u njima biti dugooo, dugoooo.
Super, znaci mogla bih i takvu kombinaciju uzeti u obzir,a crveno i bijelo se super slazu, bar meni, a i tebiuser posted image user posted image

e takve su bas bile moje, ja sam ih kupila prije 2 godine u targi, a vidjela sam da imaju iste sada u robotu na pofalicima, u nekoj radnji, ne sjecam se kojoj, pa ako hoces pogledaj

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 21:03:33   
SdZ
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Ja nisam ni visoka ni niska, ali cu se potruditi da nadjem neku srednju velicinu pete jer treba u njima biti dugooo, dugoooo.
Super, znaci mogla bih i takvu kombinaciju uzeti u obzir,a crveno i bijelo se super slazu, bar meni, a i tebiuser posted image user posted image

e takve su bas bile moje, ja sam ih kupila prije 2 godine u targi, a vidjela sam da imaju iste sada u robotu na pofalicima, u nekoj radnji, ne sjecam se kojoj, pa ako hoces pogledaj


Hvala, dragauser posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Vjenčanice
21.4.2010 21:14:40   
dinciii
SElmy ja sam imala isto cipele sa 9 cm petom iz razloga zato sto mi je mm visok a ja malesna user posted image user posted image user posted image user posted image i vjeruj da me nisu noge zabolile...Od 11 ujutro do 3 ujutro...SAmo gledaj da su ti udobne i kupi u dm-u one geluloske ja sam njih stavila u cipele...Sretno!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Vjenčanice
20.6.2010 23:34:22   
SdZ
user posted image user posted image


Kako vam se cini da vjencanica ima oblik i duzinu kao haljina s prve slike, normalno da je bijela, ali da nema pojas kao sto ima vjencanica na prvoj slici, a ima ovu ramenicu kao na drugoj slici samo da u pozadini pocinje s desne strane, a naprijed zavrsava s lijeve?? Razumijete meuser posted image user posted image mozda sam se malo zapetljalauser posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Vjenčanice
20.6.2010 23:50:17   
acudesa
prekrasno, ima li i ovu mašnu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Vjenčanice
21.6.2010 17:29:01   
SdZ
I necete li mi to reci, kako bi vjencanica koju bih ja izvukla iz ove dvije slike izgledala???user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Vjenčanice
21.6.2010 17:49:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

I necete li mi to reci, kako bi vjencanica koju bih ja izvukla iz ove dvije slike izgledala???user posted image user posted image

meni je kombinacija ovoga kao bijela haljina...
ti si mlada...
ja bih u tvom slučaju izabračla nesto dosta leprsavije...ako me razumijes.

ovo je lijepa vjenčanica ali nekako mi ne ide uz tvoju mladost i stas kao izvajana...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *