|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 20:09:06   
ivana st
Sara prekrasno user posted image user posted image user posted image ! Tebi i tvom mužu želim sve najbolje u zajedničkom životu user posted image user posted image user posted image !
Daj još koju sličicu user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 20:11:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Haljina koju sam probala je malo tamnija, Hanady, od ove sto si postavilauser posted image user posted image

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=20444142

vidi ovo dođem ja kasnijeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 20:12:18   
DM
sve naj, naj....Hoćemo jošuser posted image hoćemo jošuser posted image hoćemo jošuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 20:12:25   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Haljina koju sam probala je malo tamnija, Hanady, od ove sto si postavilauser posted image user posted image

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=20444142

vidi ovo dođem ja kasnijeuser posted image


Handy ovo je odlicno


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 20:24:29   
sara.at
hvala vam punoo user posted image  
koko mm kaze da mu ruka automatski ide user posted image  pitam se gdje ce je stavljati kad se porodim user posted image
mirkice nemoj i ti jos cjeli vikend me zezaju user posted image  hvala srecice
ivana evo jos jedna slikice i vise nesmijem da me sveki nebi prepoznala pa ce reci da joj sina i unuka po bosanskom forumu plasiram user posted image user posted image
user posted image
  

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 20:31:06   
teacher75
sara.at, divni steuser posted image cestitam i zelim vam sve najbolje, puno ljubavi i srece u zajednickom zivotu user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 20:38:50   
Hanady RR
sara čestitam mila...user posted image user posted image user posted image user posted image
prelijepi ste...tako si slatka ....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 20:47:09   
sara.at
teacherko i hanady hvaja punoo user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 21:08:05   
Hanady RR
evo selmy približno...
kako idu te boje zajedno...meni je super...samo trebaš voditi računa kakv je haljina u pitanju...
http://www.polyvore.com/cgi/set_?id=20446469user posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.7.2010 21:09:27 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 21:08:19   
mala86
stvarno ste super,a ova haljina i pupica bas super idu zajedno

cestitke od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 22:15:04   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Haljina koju sam probala je malo tamnija, Hanady, od ove sto si postavilauser posted image user posted image

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=20444142

vidi ovo dođem ja kasnijeuser posted image



Mislim da je to ta boja. Haljina nije jednostavna niti "kičava", onako izmedju vise ima jednostavnosti, a oopet neke posebnostiuser posted image
Ali ne znam da li sad na sve to bilo previse da stavim rukavice i sesir s mrezicom....


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 22:25:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Haljina koju sam probala je malo tamnija, Hanady, od ove sto si postavilauser posted image user posted image

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=20444142

vidi ovo dođem ja kasnijeuser posted image



Mislim da je to ta boja. Haljina nije jednostavna niti "kičava", onako izmedju vise ima jednostavnosti, a oopet neke posebnostiuser posted image
Ali ne znam da li sad na sve to bilo previse da stavim rukavice i sesir s mrezicom....



ja nebih stavila rukavice...mislim da bi najbolje bilo staviti biser naušnice na šarav i biser oko vrata, mrežicu i cipele i tašnicu...to je sasvim dovoljno...rukavice su mi previše u ovoj priči kao i šal npr.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 22:36:24   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Haljina koju sam probala je malo tamnija, Hanady, od ove sto si postavilauser posted image user posted image

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=20444142

vidi ovo dođem ja kasnijeuser posted image



Mislim da je to ta boja. Haljina nije jednostavna niti "kičava", onako izmedju vise ima jednostavnosti, a oopet neke posebnostiuser posted image
Ali ne znam da li sad na sve to bilo previse da stavim rukavice i sesir s mrezicom....



ja nebih stavila rukavice...mislim da bi najbolje bilo staviti biser naušnice na šarav i biser oko vrata, mrežicu i cipele i tašnicu...to je sasvim dovoljno...rukavice su mi previše u ovoj priči kao i šal npr.



Ali nakit sam mislila neku ogrlicu( bijelo zlato) i nausnice i narukvica( to mi je od oca raahmetli poklon, pa sam imala zelju to da stavim. Kako bi se to uklopilo??


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Vjenčanice
6.7.2010 22:37:48   
Hanady RR
super bijelo zlato ide super...mislila sam nemaš još opredjeljen nakit pa da začiniš biserom al bijelo zlato je super...samim korištenjem narukvice rukavice su višak.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Vjenčanice
21.7.2010 12:18:49   
SdZ
Da samo znate kako sam ja nesretna zbog haljine. Nikako da je nadjem. Bila sam u sve ijednom butiku u svom gradu, pa sam isla i u susjedni grad, nista. Ili je mala ili velika i jucer kad nadjem ono sto mi pase i podjem da je kupim ona ima gresku koja je nepopravljiva i vidljiva. Pojma nemam sta da radim.
Svidja mi se jedna haljina, ali je boje neba. Sta mislite da li bi ta bila dobra??


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Vjenčanice
21.7.2010 12:21:49   
M kao Mama
Joj, ne znam, ja samipak za varijantu bijela ili boja šampanj. A, u kojem si ti gradu draga

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Vjenčanice
21.7.2010 12:26:42   
SdZ
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, ne znam, ja samipak za varijantu bijela ili boja šampanj. A, u kojem si ti gradu draga


U Cazinu i stvarno je grad bogat buticima, ali nikako da nadjem sto mi odgovara. Nisam izbirljiva, ali bih voljela da za taj dan imam nesto sto mi pase, odgovara, nesto u cemu cu se ja osjecati lijepom.
Posljednja nada mi je jedna gospodja koja mi je obecala da ce sutra donijeti dosta bijelih haljina i da ce me zvati, pa eto.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Vjenčanice
21.7.2010 12:27:53   
Hannica
Ja nisam imala svadbu ni vjencanicu,mnogo mi je zao zbog toga.Svaki put kad prodjem pored salona vjencanica oci mi ostanu u izlogu.Morat cu se ponovo uidati da si ispunim tu veliku zelju.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Vjenčanice
21.7.2010 12:31:16   
M kao Mama
Ja isto nisam htjela vjenčanicu, jer eto svašta nešto mi nije dalo, ali na kraju sam obukla i ne žalim, Selma jel ti Bihać daleko, u Bihaću ima salona, i obuci vjenčanicu, to je jedinstven osječaj i treba ga doživiti.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Vjenčanice
21.7.2010 12:33:51   
SdZ
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja isto nisam htjela vjenčanicu, jer eto svašta nešto mi nije dalo, ali na kraju sam obukla i ne žalim, Selma jel ti Bihać daleko, u Bihaću ima salona, i obuci vjenčanicu, to je jedinstven osječaj i treba ga doživiti.


Bila sam u Bihacu i presla sam ga cijelog, jednostavno nisam uspjela naci. Stvarno nemam zelju za vjencanicom i tu sam ideju smetnula sam uma.
Nadam se da cu uspjeti naci do subote.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Vjenčanice
21.7.2010 12:44:23   
R&T@
Sara, lijepa haljina, ljepsa mladenka, najljepsi stomak...
user posted image user posted image user posted image

Salmy, ja pozurila na temu da vidim haljinu, a ti jos nista...
Ceka tebe negdje posebna....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Vjenčanice
21.7.2010 12:56:30   
SdZ
IZVORNA PORUKA: tajra

Sara, lijepa haljina, ljepsa mladenka, najljepsi stomak...
user posted image user posted image user posted image

Salmy, ja pozurila na temu da vidim haljinu, a ti jos nista...
Ceka tebe negdje posebna....
user posted image user posted image user posted image


Iskreno se nadam da je tako.
Sve imam osim haljine. Torbica, donje rublje, cipele, fes s mrezicom, rukavicu, ali nigdje haljine.
Imam haljinu za serijetsko vjencanje.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Vjenčanice
26.7.2010 13:44:26   
selmoni
user posted image




Evo moja vjenčanica







< Poruku je uredio selmoni -- 26.7.2010 13:47:18 >


_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Vjenčanice
26.7.2010 14:20:35   
milenium
predivna,i mladoženja se uskladio s njomuser posted image

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Vjenčanice
26.7.2010 16:55:27   
rose
na danasnji dan, prije 2 godine sam se udala u ovoj haljini

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio rose -- 26.7.2010 16:57:42 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *