|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 19:34:00   
SailorMoon
hvala ti mirkice

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 20:58:51   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

user posted image Evo ovako je izgledao moj Monte kolac kojem je rok trajanja bio dvanaest sati. Nekako sam uspjela uslikati posljednji komad prije nego sto ga je mm pojeouser posted image


Jesi li koristila obicnu mlijecnu cokoladu ili..???


Ja sam koristila mlijecnu cokolade onu Seka i Braco user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 21:06:59   
ena0002
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

"MONTE",
u tepsiju poredati petit keks. Napraviti bijelu kremu: U erpu staviti 8 dl mlijeka da porkuha. Dok to kuha u 2 dl hladnog mlijeka staviti 10 kaika gustina I oko 100 gr eera pa mjeati. Kad mlijeko porvri ovo istresti I mjeati dok se nedobije gusta masa kao za pudding. U ohlaeno izmijeati 250gr margarina. Koji se prvo dobro izmuti sa 100 gr eera. Ovu kremu istresti po petitu. Napraviti crnu kremu. Otopiti 300gr.ok.za kuh. u 1/2 slatkog vrhnja, mijeati ali da ne provri Dobro istopiti okoladu u vrhnju do se ne dobije taman boja kao gore na slici.to e biti skroz itko ali je OKistresti po bjeloj kremi I staviti u friider da se ohladi. Treba mu oko 2-3 sata da se fino stisne crna krema.




I ja hocu da pravim ovaj monte, a interesuje me da li se ovo vrhnje malo prohladi prije nego se izlije po zutoj kremi?
Kod mene veceras topa, pohovane telece snicle, przeni krompir, crvene paprike u sosu od vrhnja i przene paprike.

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 21:22:55   
Hannica
Mozes malo ohladit kremu,par minuta,ne previse.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 21:29:08   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Hannica

Mozes malo ohladit kremu,par minuta,ne previse.

Hvala, ma ja kontala ako se saspe onako vrela istopice se zuti fil

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 21:33:22   
mila81
E kod mene veceras bila domaca supica,
Punjene paprike (po receptu drage Hanady),
sir, salata, kiseli krastavcici i desert kolac sa makom


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 21:46:01   
moja barbika
super rcept za patlidzan Potrebni sastojci:
5 patlidžana, 1/2 kg mljevenog mesa , jedna glavica crvenog luka, glavica bijelog , luka, paradaiz , tikvica, peršun, maslinovo ulje, vrhnje za kuhanje , začini user posted image
Nacin pripreme :

Patlidžane šatirano oguliti , prepoloviti i sredinu narezati, nasoliti i ostaviti da odstoji.
U međuvremenu popržiti glavicu luka na malo masl.ulja i dodati meso i začine po želji i sve zajedno izdinstati dok meso ne bude skoro gotovo.
Patlidžane dobro oprati , posušiti kuhinjskim ubrusom i pržiti na vrelom ulju ; ispržene patlidžane ponovo izvaditi na kuhinjski ubrus da se odstrani višak masnoće.Zatim redati na pleh . Sredinu , koja je već narezana blago udubiti viljuškom. U udubljeni dio kašikom staviti meso . Ravnomijerno rasporediti da se potroši sva pripremljena količina. U posebnu posudu isjeckati paradaiz, tikvicu, peršun i bijeli luk , sve začiniti i time popuniti tepsiju.
Peći oko pola sata , blago pokriti folijom , koju ćemo pri kraju skinutui da sve porumeni. Zatim sve politi vrhnjem i ponovo još malo vratiti u rernu . Veoma je ukusno i pikantno.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 21:58:56   
nita
Ova tema je predivna! Sinoć sam imala divan iftar i poeljela sam da ga s vama podijelim. Bila sam kod svekrve i na stolu je bilo sve domaće. Čista, potpuno na prirodan način proizvedena hrana. Pored domaće tarhane skuhane na pilećem temeljcu, serviran je bio i bosanski lonac u kojem je povrće iz njene bate. Tu je bio i svjei domaći sir sa pavlakom, puuuno salate od krastavica i paradajiza, svjee pasiran paradajiz koji je super u kombinaciji sa bilo kakvim jelom. Pa domaće sočne paprike raznih vrsta zapečene u tepsiji i prelivene pavlakom. Opet salata od svjeeg sira, pavlake, krastavica i paradajiza u jednoj smjesi. Bila je tu i pita - areni burek i kompot od domaćih jabuka. Prirodna mineralna voda sa izvora (iz Kiseljaka) je bila osnovno piće. Ma, predivno! Poslije ovakvog iftara nemate osjećaj da ste opteretile eludac i da ste pospane.
Samo da kaem i to da moja svekrva ima preko 65 godina i da je prije nekoliko dana radila neke detaljnije nalaze i da je sve, ama ba sve u redu. Kada su je ljekari pitali kako to uspijeva rekla je da je sve do zdrave ishrane.
Morala sam ovo podijeliti s vama. Postom čistimo na organizam od raznih otrova, nečistoća u tijelu, a velika je blagodat ako post prekidamo zdravom hranom i tako olakavamo organizmu. Budite mi zdrave i vesele u ramazanu, a i poslije njega!

< Poruku je uredio nita -- 26.8.2010 21:59:48 >

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 22:02:11   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: nita

Ova tema je predivna! Sinoć sam imala divan iftar i poeljela sam da ga s vama podijelim. Bila sam kod svekrve i na stolu je bilo sve domaće. Čista, potpuno na prirodan način proizvedena hrana. Pored domaće tarhane skuhane na pilećem temeljcu, serviran je bio i bosanski lonac u kojem je povrće iz njene bate. Tu je bio i svjei domaći sir sa pavlakom, puuuno salate od krastavica i paradajiza, svjee pasiran paradajiz koji je super u kombinaciji sa bilo kakvim jelom. Pa domaće sočne paprike raznih vrsta zapečene u tepsiji i prelivene pavlakom. Opet salata od svjeeg sira, pavlake, krastavica i paradajiza u jednoj smjesi. Bila je tu i pita - areni burek i kompot od domaćih jabuka. Prirodna mineralna voda sa izvora (iz Kiseljaka) je bila osnovno piće. Ma, predivno! Poslije ovakvog iftara nemate osjećaj da ste opteretile eludac i da ste pospane.
Samo da kaem i to da moja svekrva ima preko 65 godina i da je prije nekoliko dana radila neke detaljnije nalaze i da je sve, ama ba sve u redu. Kada su je ljekari pitali kako to uspijeva rekla je da je sve do zdrave ishrane.
Morala sam ovo podijeliti s vama. Postom čistimo na organizam od raznih otrova, nečistoća u tijelu, a velika je blagodat ako post prekidamo zdravom hranom i tako olakavamo organizmu. Budite mi zdrave i vesele u ramazanu, a i poslije njega!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 22:08:58   
nita

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: nita

Ova tema je predivna! Sinoć sam imala divan iftar i poeljela sam da ga s vama podijelim. Bila sam kod svekrve i na stolu je bilo sve domaće. Čista, potpuno na prirodan način proizvedena hrana. Pored domaće tarhane skuhane na pilećem temeljcu, serviran je bio i bosanski lonac u kojem je povrće iz njene bate. Tu je bio i svjei domaći sir sa pavlakom, puuuno salate od krastavica i paradajiza, svjee pasiran paradajiz koji je super u kombinaciji sa bilo kakvim jelom. Pa domaće sočne paprike raznih vrsta zapečene u tepsiji i prelivene pavlakom. Opet salata od svjeeg sira, pavlake, krastavica i paradajiza u jednoj smjesi. Bila je tu i pita - areni burek i kompot od domaćih jabuka. Prirodna mineralna voda sa izvora (iz Kiseljaka) je bila osnovno piće. Ma, predivno! Poslije ovakvog iftara nemate osjećaj da ste opteretile eludac i da ste pospane.
Samo da kaem i to da moja svekrva ima preko 65 godina i da je prije nekoliko dana radila neke detaljnije nalaze i da je sve, ama ba sve u redu. Kada su je ljekari pitali kako to uspijeva rekla je da je sve do zdrave ishrane.
Morala sam ovo podijeliti s vama. Postom čistimo na organizam od raznih otrova, nečistoća u tijelu, a velika je blagodat ako post prekidamo zdravom hranom i tako olakavamo organizmu. Budite mi zdrave i vesele u ramazanu, a i poslije njega!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image Veeelika pusa iz Zenice ide ka Sloveniji za Emu i njenu mamu :)

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 22:21:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Hvala ti.
To će nam biti večerašnji iftar,pa se nadam da će mi dobro ispasti,ne djeluje komplikovano.user posted image



Ćufte su bile super,jedino sam izostavila bijeli luk,jer ga ne volimo,i umjesto starog kruha koristila prezlu.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 22:28:26   
Hanady RR
OO našalllah nam tee...odakle da počnem.
Prvo od patlidžana...ovaj hanabanin recept ću da porbam...bešamel mi baš daje povod da to uradim...user posted image

a ovi punjeni mesom i ja ih spremam al drugačije...slika me namuslateila da za vikend paden odluka o iftaruuser posted image

Monte...
keks nemorate topiti u mlijeko
a vrhnja ne treba hladiti odmah istresite po bijeloj kremi  i u firžider
i opet napominjem crna krema će biti žitka totalno...mješajet je dok topite čokoladu da dobijete tamnu smjesu bez ikakvih tačkica...da se čokolada dobro istopi da bi vam bila uspješna krema.

8 dl- 800 ml

1l =1000 ml

znači u ovaj kolač ide 1 litar mlijeka ovih 800 ml  koje treba da porkuhaju i onih 200 ml u koje mješamo gustin.user posted image

mamine očiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
princes krofne su za 10.

nita divan post...baš mi je bilo lijepo ga porčitati...
nisma sigurna u kom tačno dijelu ali tvoje poštovanje koje si pokazala prema kući u kojoj si bila me posebno dirnulo.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 22:30:15   
mamine oci
nita draga gdje si ti user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 22:31:28   
bebbe RR
Nita, puse i zagrljaji i za Kanitu, Merjem i tebe!
Tvoj post je istinski nešto vrijedno čitanja, jer čovjeku oplemeni dušu tvoja otvorena duša i poštovanje prema kući i domaćici.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
26.8.2010 22:37:27   
nita

IZVORNA PORUKA: mamine oci

nita draga gdje si ti user posted image

Mamine oči, javim se i ja ponekad. Skoro da mogu reći da sam redovna na RR, ali se rijetko javljam. Posebno mi se sviđa ova tema i poslui mi kao inspiracija za spremanje iftara.
Bebbe, hvala ti! user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 0:04:30   
jasmin

IZVORNA PORUKA: nita

Ova tema je predivna! Sinoć sam imala divan iftar i poeljela sam da ga s vama podijelim. Bila sam kod svekrve i na stolu je bilo sve domaće. Čista, potpuno na prirodan način proizvedena hrana. Pored domaće tarhane skuhane na pilećem temeljcu, serviran je bio i bosanski lonac u kojem je povrće iz njene bate. Tu je bio i svjei domaći sir sa pavlakom, puuuno salate od krastavica i paradajiza, svjee pasiran paradajiz koji je super u kombinaciji sa bilo kakvim jelom. Pa domaće sočne paprike raznih vrsta zapečene u tepsiji i prelivene pavlakom. Opet salata od svjeeg sira, pavlake, krastavica i paradajiza u jednoj smjesi. Bila je tu i pita - areni burek i kompot od domaćih jabuka. Prirodna mineralna voda sa izvora (iz Kiseljaka) je bila osnovno piće. Ma, predivno! Poslije ovakvog iftara nemate osjećaj da ste opteretile eludac i da ste pospane.
Samo da kaem i to da moja svekrva ima preko 65 godina i da je prije nekoliko dana radila neke detaljnije nalaze i da je sve, ama ba sve u redu. Kada su je ljekari pitali kako to uspijeva rekla je da je sve do zdrave ishrane.
Morala sam ovo podijeliti s vama. Postom čistimo na organizam od raznih otrova, nečistoća u tijelu, a velika je blagodat ako post prekidamo zdravom hranom i tako olakavamo organizmu. Budite mi zdrave i vesele u ramazanu, a i poslije njega!



Masaallah za svekrvicu i zdravu prehranu.
Ja evo maloprije dosla sa zajednickog iftara.Bilo je masaallah svega na sofri.Supe,dosta salate,sombuse sa sirom,punjene paprike,pljeskavice,grah sa suhim mesom,kuskus s povrcem,kolaca,sokova,kahve....ma ono pravo bosanski hehe.Jos uvijek sam pod dojmom.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 0:19:05   
Behar
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: Behar

Od Omera bin el-Hattaba spominje se predaja da je Vjerovjesnik, sallallahu alejhi ve sellem, rekao: "Kada se jedan od vas u ramazanskoj noći probudi pa se preokrene s jedne na drugu stranu u postelji, melek mu rekne: 'Kum barekellahu fike ve rahime kellah - Ustani, Allah te blagoslovio i smilovao ti se'. Ako ustane s nijetom da klanja namaz, za njega moli postelja govoreći: 'Allahu daj mu postelju uzdignutu', a ako obuče odjeću, ona moli: 'Gospodaru, podaj mu dženetsku odjeću', a ako obuče nešto od obuće, obuća moli: 'Gospodaru, učvrsti mu noge na pravom putu', a ako uzme posudu, ona moli: 'Gospodaru, daruj mu dženetsko posuđe', a ako uzme abdest, voda moli: 'Gospodaru, očisti ga od grijeha i pogrešaka',a ako ustane i klanja namaz, njegova kuća rekne: 'Gospodaru, učini njegov kabur prostranim i svijetlim i povećaj svoju milost na njega'. Allah ga tada pogleda pogledom milosti i rekne mu dok mu se on obraća dovom: 'O moj robe, od tebe je dova, a od Nas je uslišanje, od tebe je molba, a od Nas je udovoljenje, od tebe je traženje oprosta, a od Nas je praštanje.'" (Buharija)

user posted image    user posted image



predobar je hadis
odakle ti?



Poslala mi drugarica na mail, pise da je od Buharije, bas je optimistican user posted image


_____________________________

Allah gives and forgives, man gets and forgets...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 13:46:53   
Hannica
Ja sam veceras pozvala sveki na iftar,nisam je jos ni jednom zvala pa kontam da je krajne vrijeme.

Evo sta planiram spremiti:

-pogacice sa sampinjonima i umakom od gljiva
-paprike punjene povrcem i vjerovatno cu dodati i nekog mesa
-kompot
-kolac Monte (opet)
-pohovane lignje
-supica
-salata paradjz
-grozdje,smokve,dinja,sljive
-somuni,sok,hurme i ostale sitnice..

Sta mislite fali li sta?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Behar)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 14:08:03   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja sam veceras pozvala sveki na iftar,nisam je jos ni jednom zvala pa kontam da je krajne vrijeme.

Evo sta planiram spremiti:

-pogacice sa sampinjonima i umakom od gljiva
-paprike punjene povrcem i vjerovatno cu dodati i nekog mesa
-kompot
-kolac Monte (opet)
-pohovane lignje
-supica
-salata paradjz
-grozdje,smokve,dinja,sljive
-somuni,sok,hurme i ostale sitnice..

Sta mislite fali li sta?

ne fali nista samo javi hocel svekrva donjeti kakav poklonuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 14:52:34   
M kao Mama
Akobogda nocas imam goste na iftaru, sinoc sam do nekih doba pripremala

ovako :

- supa teleca sa dosta povrca
- topa i somuni
- limunada, sokovi
- dolma sarena (sarmice ratika, tikvice, paradajz i paprikice)
- krompir i kotleti teleci 
- sopska i kupus salata
- voce (grozdze, dinja, breskve, kruske, sljive)
- kolac, moj mrkvenjak omiljeni


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 14:56:34   
bebacha
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: almai

Moze li mi neko reci kako se pravi musaka od patlidana i gdje mogu naci recept od mantija?


Ja sam nekada radila ovako kao Hanady, a onda sam otkrila puno laksi recept.
Izrezem patlidzane na deblje kolutove 1,5 cm i nasolim.
Nakon sto puste vodu, posusim ih. 
Poredam ih u tepsiju u koju sam prije toga stavila foliju.
PUstim da se zapeku u rerni na 220 stepeni nekih 20 minuta.
Za to vrijeme pripremim mljeveno meso.
Proprzim mljeveno meso sa lukom ( bijelim & crnim ) i izrendanom mrkvom.
Na kraju dodam dva manja paradajza sitno isjeckana, a moze i paradajz pire.
Onda u 2,5 dcl mlijeka napravim blagi besamel sos.
Sklonim s vatre, i nakon 5 minuta u taj sos ubacim prethodno istucena jaja. ( komada dva ).
Za to vrijeme je proslo 20 minuta od kako si stavila patlidzane u rernu, vrijeme da ih izvadis.
I onda redas, red patlidzana, red mjesavina mljevenog mesa.
Zvrsis sa patlidzanima, i prelijes sa ovim bijelim sosom s jajima.
Stavis da se zapece jos 20 minuta.
Da prste polizes. 
 


definitivno najbolji recept za musaku.danas je isprobana i od sad uvjek pravim ovako.punooo jednostavnije a ukus mmm

nisam nikad stavljala mrkvu do sad i mogu reci da je bas promjenio ukus.svida mi seuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 15:11:33   
almai
Zenice drage,hvala vam puno na receptu izgleda da cu praviti ovu musaku po hanabananinom receptu nesto mi jednostavnijauser posted image user posted image .
-Samo mi niko nerece gdje mogu naci recept on mantija?
-Kod mene veceras na meniju
supica,zapecena kreminadla sa krompirom,kompot,kolac iz trgovine.
Posto kao skoro i svaku noc sama iftarimuser posted image i to mi bude pevise.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 20:13:54   
Dinkica
Dragi postači, nadam se da se niste prejeli, mi evo pijemo kaficu i gustiramo pahuljicin kadaif, super je ispao pa samo da  se pohvalim i zahvalimuser posted image

user posted image

user posted image -



_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 21:32:35   
Hanady RR

dinkiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja za vikned planiram abd musaku po hanabaninom receptu....
i kadaif po Pahuljicinom a večersa smo imali
topu, sataraš, pileća krilca pečena iz marinade ala ANA...mlogo dobrouser posted image
masnu pogaču na moj način...tačnije cvijet pogača i desert poludomaći sladoleduser posted image user posted image user posted image

e evo slika pogače prije pečenja
user posted image

pa smo je ispekliuser posted image
user posted image

i evo deserta
user posted image
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
27.8.2010 21:58:03   
maja78 RR
dijana super pogaca

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli sa uvođenjem čvrste hrane?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *