|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrtici u BiH
17.8.2010 22:41:33   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Sonja

nije valjda da nijedna mama iz Tz nije dala dijete u jasliceuser posted image


120 km cijeli dan, a produzeni boravak je sat vremena 3 km.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Vrtici u BiH
19.8.2010 14:12:06   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: adas

Drage mame ,pošto smo i same članovi ovog vrtića voljela bih da čujem mišljenja i ostalih ,da sebe malo rastereti dali sam u pravu ili ne....naravno imam i primjedbi,sugestija a može se reći i koja riječ pohvale ....


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Vrtici u BiH
19.8.2010 14:24:58   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Sonja

nije valjda da nijedna mama iz Tz nije dala dijete u jasliceuser posted image


120 km cijeli dan, a produzeni boravak je sat vremena 3 km.



Nunichi ti je rekla cijenu, a ja ti jedino mogu reći o utiscima vrtića Pčelica na Ircu za ostale ne znam

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Vrtici u BiH
20.8.2010 11:27:03   
malena_t
Molim vas ako ko ima informaciju više o tome kako funkcioniše lista čekanja u vrtiću "Sveta obitelj"....
Moj sin u septembru će imati godinu i po i stalo nam je da ga što prije upišemo u vrtić. Pošto JU Djeca Sarajeva ne dolazi u obzir, a od privatnih vjerujem jedino ovom prijavila sam ga prije mjesec dana na listu i tad mi je teta rekla da ima šanse da "upadne" oko Nove godine. Danas ih zovem da vidim kakva je situacija i dobijem hiljadu i jedan besmisleni odgovor. Te velika je gužva, te on je još mali, te kad napuni dvije godine, ali zvaćemo vas, bla, bla, bla.
Znam da oni upisuju djecu od dvije godine, ali sam isto tako čula da mogu i koji mjesec mlađa.

Hvalauser posted image



_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Vrtici u BiH
2.9.2010 9:16:57   
olimpnet
Ja sam prezadovoljna vrticem SUMEJA u koji moj malac ide vec dvije godine, ali posto je malo visoko u gornjih kovacicima, nije na prometnom mjestu nema dovoljno djece. Inace, imaju veliki vrt, 150 m2 samo za troje djece koji sada tamo idu, 4 male wc skoljke, odlicnu kuhanu klopu, kupus, meso, snicle... cijena im je preniska,  to nema nigdje na svijetu. Za privatnu opciju, to je odlicno.. Vrtic jeste malo vjerski nastrojen za nasu liberalnu porodicu, ali iskreno, ispred toga su mnoge druge stvari. Nikad bolestan, djeca predivna, zena koja ih cuva predivna. Sad ide zima i prijete im troskovi grijanja. Strah me da ih ne zatvore. Ako ima ko da zeli dijete tamo da upise neka mi posalje privatnu poruku za vise informacija. Zaista, kad je dijete u pitanju, ovo je mjesto topla preporuka.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Vrtici u BiH
2.9.2010 9:20:08   
acudesa
jucer sam cula od kolegice za vrtic Sveta obitelj, prezadovoljna je...ceka se dugo ako nemas nekoga..
A, Sumeja, trazila sam broj i nisam ga mogla naci, u fazi trazenja, poslji meni broj plzz

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu olimpnet)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 0:42:00   
cvijetakzanovijetak
Novi sam član. Imam djevojičicu od 5 godina, prvo gdje je išla u jaslice je bilo privatno obdanište NUR na grbavici, gdje je dobila tešku infekciju mokračnih puteva za 4 mjeseseca da su se doktori čudili. Potom smo našli jednu studenticu da je čuva koja je imala vlastitih psihičkih problema. Zatim smo je upisali u privatni vrtić SUNCOKRET na Kovačićima gdje je bila dvije godine, a onda je počela da nam se žali konstantno na učiteljicu Nadu koja je kinjila i davala joj najgore primjedbe o njenom karakteru kakve ni odrasli nebi smjeli dobijati, a ne djeca (da je škrtica, da je primitivna, da je šefica, da je blesava, i td.) Prepisali smo je u Košutu (JU Djeca Sarajeva). Tu ide već 4 mjeseca. Ljudi ono je živi užas, kao torinjak. Ništa ne rade s djecom, vaspitačice izgledaju tako kao da si ušao u umobolnicu. Sa strane sam posmatrala kada ih izvedu napolje, one sjede i blijedo posmatraju tuču djece. Kada dijete digne dva prsta da pita za nešto ignorišu ga, a dijete koje se više izbezumljeno dere kazne.Odem po dijete u 11.15 one ih povalile da spavaju, odem po dijete u 14.30, oni još leže! Upomoć, zna li iko vrtić da je iole normala!!!

(odgovor članu remila)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 0:49:40   
veeseelaa
znam ja, Vragolan Denis na Ilidzi, divna atmosfera, ja ih stalno pratim user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu cvijetakzanovijetak)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 0:56:46   
cvijetakzanovijetak
gdje je Vragolan na Ilidži, iako mi nije usput, spremna sam za dobro svog djeteta na sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 1:00:43   
veeseelaa
ispod restorana Brajlovic, u zgradama sa lijeve strane
Ma ni meni nije usput, radim u gradu user posted image al što kažeš bitno je da je djetetu dobro


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu cvijetakzanovijetak)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 9:41:03   
acudesa
Vrtic kekec je super, malo je rusevna zgrada, neugledna, ali sam cula (uglavnom) rijeci hvale za njih...moj malac ce biti u grupi od 4 godine...
atmosfera je odlicna, tete su odlicne..nakon silnog raspitivanja, ja sam se odlucila za njih...i kad sam otisla lijepo mi je izgledalo
ja ti preporucujem njih


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu cvijetakzanovijetak)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 13:54:02   
škorpija
acudesa a gdje s enalazi taj vrtić?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 16:51:14   
acudesa
na c. vili...kod autopraonice slon...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 17:15:16   
Adana
Asja ne ide u vrtic, pa nemam bas puno iskustva sa tim. :)

Ali prijateljica mi rece neki dan da je malenog prebacila u vrtic na C.Vili, nisam sigurna kako se zove. Nalazi se prekoputa osnovne skole Osman Nakas. Ono sto je dobro, ako nekome treba, je to da rade u 2 smjene. I kaze da su tete mladje, super, ona prezadovoljna.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 17:23:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Adana

Asja ne ide u vrtic, pa nemam bas puno iskustva sa tim. :)

Ali prijateljica mi rece neki dan da je malenog prebacila u vrtic na C.Vili, nisam sigurna kako se zove. Nalazi se prekoputa osnovne skole Osman Nakas. Ono sto je dobro, ako nekome treba, je to da rade u 2 smjene. I kaze da su tete mladje, super, ona prezadovoljna.

nije taj...ovaj ja sa druge strane, iza one duge zgrade..ispod vjetrenjace

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 21:02:54   
kleoopatra
zanima me koji vrtic u sa ima jaslice i od koliko godina se kreec tj.mjseci-koja se hrana daje beba????HITNOuser posted image user posted image

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 21:55:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: kleoopatra

zanima me koji vrtic u sa ima jaslice i od koliko godina se kreec tj.mjseci-koja se hrana daje beba????HITNOuser posted image user posted image

ovaj sto je adana spominjala mislim da ima jaslice, od moje prijateljica curica ide..pitat cu nju sutra...a, hranu i ti mozes donijeti svoju..mislim da tako ide..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 22:02:15   
ElmaB
Jaslice imaš u Kekecu na Ćengić Vili. Mogu djeca već od 6 mjeseci. Ako je dijete još na adaptiranom mlijeku, poneseš mu njegovu hranu i oni je spreme. Inače jelovnik za bebe, pored ad mlijeka, je pasirano povrće, voće i ponekad meso.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 22:57:51   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Jaslice imaš u Kekecu na Ćengić Vili. Mogu djeca već od 6 mjeseci. Ako je dijete još na adaptiranom mlijeku, poneseš mu njegovu hranu i oni je spreme. Inače jelovnik za bebe, pored ad mlijeka, je pasirano povrće, voće i ponekad meso.

ja sam ulazila u kekec, ali nisam vidjela koja djeca idu..bas ti hvala na info..
A, Kleopatra, ako budes tamo..javni mi...jer cemo se sigurno vidjati

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 23:28:09   
Adana
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Adana

Asja ne ide u vrtic, pa nemam bas puno iskustva sa tim. :)

Ali prijateljica mi rece neki dan da je malenog prebacila u vrtic na C.Vili, nisam sigurna kako se zove. Nalazi se prekoputa osnovne skole Osman Nakas. Ono sto je dobro, ako nekome treba, je to da rade u 2 smjene. I kaze da su tete mladje, super, ona prezadovoljna.

nije taj...ovaj ja sa druge strane, iza one duge zgrade..ispod vjetrenjace


Znam, znam... :) Nego samo spomenuh i ovaj, jer radi i u dvije smjene, a i hvale vaspitacice... :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Vrtici u BiH
5.9.2010 23:32:45   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Adana

Asja ne ide u vrtic, pa nemam bas puno iskustva sa tim. :)

Ali prijateljica mi rece neki dan da je malenog prebacila u vrtic na C.Vili, nisam sigurna kako se zove. Nalazi se prekoputa osnovne skole Osman Nakas. Ono sto je dobro, ako nekome treba, je to da rade u 2 smjene. I kaze da su tete mladje, super, ona prezadovoljna.

nije taj...ovaj ja sa druge strane, iza one duge zgrade..ispod vjetrenjace


Znam, znam... :) Nego samo spomenuh i ovaj, jer radi i u dvije smjene, a i hvale vaspitacice... :)
...aha...sorry, nesporazum..user posted image
A, zaista je super da nepisete ono sta znate o vrticima...
jer ja kad sam trazila gdje cu-sve sam ičitala..i svaki post mi je bio značajan


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Vrtici u BiH
6.9.2010 4:28:07   
Ella_H
Poz zenice, cjene koje pisete su za mjesec dana?
Pitam zato jer ovdje se inace placa kao po sedmici...
Pusa za sve
i drago mi je da ima tako dobrih vrtica i da su zene zadovoljne...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Vrtici u BiH
6.9.2010 8:59:27   
kleoopatra
danas idem potragu za vrticem koji ima jaslice ides u masnicu,kekec sto sam cula najbolje za njih..ali vidim da su svi za mojmilo ali mi je to malo dalje!!!!Ali me nesto vuce na Mojmilo !!Ja sam iz N.Sarajeva

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Vrtici u BiH
6.9.2010 12:23:12   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: cvijetakzanovijetak

Novi sam član. Imam djevojičicu od 5 godina, prvo gdje je išla u jaslice je bilo privatno obdanište NUR na grbavici, gdje je dobila tešku infekciju mokračnih puteva za 4 mjeseseca da su se doktori čudili. Potom smo našli jednu studenticu da je čuva koja je imala vlastitih psihičkih problema. Zatim smo je upisali u privatni vrtić SUNCOKRET na Kovačićima gdje je bila dvije godine, a onda je počela da nam se žali konstantno na učiteljicu Nadu koja je kinjila i davala joj najgore primjedbe o njenom karakteru kakve ni odrasli nebi smjeli dobijati, a ne djeca (da je škrtica, da je primitivna, da je šefica, da je blesava, i td.) Prepisali smo je u Košutu (JU Djeca Sarajeva). Tu ide već 4 mjeseca. Ljudi ono je živi užas, kao torinjak. Ništa ne rade s djecom, vaspitačice izgledaju tako kao da si ušao u umobolnicu. Sa strane sam posmatrala kada ih izvedu napolje, one sjede i blijedo posmatraju tuču djece. Kada dijete digne dva prsta da pita za nešto ignorišu ga, a dijete koje se više izbezumljeno dere kazne.Odem po dijete u 11.15 one ih povalile da spavaju, odem po dijete u 14.30, oni još leže! Upomoć, zna li iko vrtić da je iole normala!!!

draga ne znam sta tacno ocekujes od vrtica pa ti ne mogu bas dati neki pravi komentar. Dacu ti samo svoje misljenje.
I ja sam tako sa Hanom hodala po vrticima i bivala sve tuznija. Obisli smo jako puno vrtica i nijedan mi nio bio bas sjajan. Na kraju smo otisli u Aprilske cvjetove na Socijalnom i sve sam neke nedostatke gutala i govorila sebi bice bolje iako sma vaspitacicama stalno skretala paznju na ono sto mi se svidja da bi dosli do toga da je Hana zavrsila na infuziji jer su je zapustili i dehidrirala je i svasta nesto, tako da su nam dr na kraju zabranili vrtic. Onda smo dosli do privatnog vrtica Zvjezdica i odtada HB nemamo nikakvih problema. Ja sam prosto receno prezadovoljna.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu cvijetakzanovijetak)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Vrtici u BiH
6.9.2010 13:19:44   
kleoopatra
gdje se nalazi taj vrtic i koliko kosta,imaju li jaslice

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *