|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 0:12:39   
Medić*
kad sam bila mala najvise se sjecam batina koje sam dobivala od mladje sestre, harambase user posted image user posted image  bilo je nas par curica i djecaka iz komsiluka a godinu i pol mlsdja sestra bila nam je svima strah i trepet user posted image  user posted image  user posted image  ali stvarno, sjecam se situacije kada smo morali leci svi na travu a ona je gazala preko nas... uh jeste belaj bila vazda sam ja ispastala za njene nestasluke user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 11:04:11   
Anoniman
Kad sam bila mala- kad bih krenula u prodavnicu po npr.vegetu, papriku i sok...stalno bih ponavljala vegeta-paprika sok---i to je zvucalo kao repanje. Ako bi me ko sreo na putu do prodavnice i javio mi se, ja bih ignorisala, jer bih onda morala prestala repati i mogla bih zaboraviti sta treba kupiti.

Kad sam bila mala-mojoj prijateljici i meni stalno je dosadjivao jedan djecak. Svi smo bili isto godiste, ali je on bio najmanji, pa smo onda i mi nejga zezale. Pravili bismo otiske u pijesku da dokazemo ko je najveci,  a Amir je varao, pa smo ga tukle zbog togauser posted image user posted image

Kad sam bila mala- isla sam s rodicom kod dedine strine da joj malo pocistimo kucu, jer je ona bila stara i iznemogla(bilo nam 5-6 godina, a strini oko 90)Mogu misliti na sto je to licilouser posted image





(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 11:08:45   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kad sam bila mala- isla sam s rodicom kod dedine strine da joj malo pocistimo kucu, jer je ona bila stara i iznemogla(bilo nam 5-6 godina, a strini oko 90)Mogu misliti na sto je to licilouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 11:22:04   
jasmin
Toliko je toga bilo kad sam bila mala...
Obuvala sam mamine stikle,oblacila bakin kaput i igrala se uciteljica.Pritome sam odlicno sarala prozore na drugom dijelu kuce.
Babo je radio kao stolar i od ostataka njegovih daski pravila sam prekrasan namjestaj za moje barbike,imala sam cak i spratove.Babo je cesto trazio svoje ostatke po radioni.....hhhh.
Ja i drugarica smo imale odlicnu utrku biciklima niz ulizu...strmina,ja uzela njen bicikl da probam...poljubila sam frisko ofarbanu ogradu jer nisam znala kociti suprotnim okretom pedala...ja sam imala rucne na svom biciklu.Pouka-Ne upustajte se u avanture bez jasnih uputa i pojasnjenih granica :D.
Pravila sam bebe od carsafa.Zakolutam carsaf,omotam ga dekom i stavim kapu na vrhu.
Igrala sam se advokata.Jako smo voljeli da se igramo u jednoj napustenoj kuci,kada su dosli ljudi da je kupe,ja sam molila ljude da je ne kupe i pravila se da sam gazdin rod.Boze sacuvaj...bas sam bila zloca :).Sjecam se da mi je covjek rekao:Mala,ti bi trebala za advokata.
I sada kada se komsije toga sjete,smiju mi se...ccc.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 11:48:05   
marny
kada sam ja bila mala radila sam kolače od blata i trave, voljela sam trčati i samo trčati, najgore mi je bilo u miru stajati. moje društvo i ja smo voljele ići u taraš, jednom smo tako navalili na jednu trešnju, došao gazda, mladi nadobudni momčić i pita čije su ovo bicikle, a mi s vrha stabla punih usta promucamo, naše su, on uzme ventil sa svih bicikli i baci ih, na noge smo išli kući, al bar punog želudca.
bicikle su nam inače bile glavno prevozno sredstvo. voljeli smo igrati i na laštik, žmire, vatale. u mojoj ulici je bio jedan stariji šepavi čovjek i ja sam onako jednom njega glumila, ko fol šepala, on se naljutio, a ja nisam mislila ništa loše, rekao to mojoj baki i ona me istukla. kada mame i tate ne bi bilo doma voljeli smo se igrati zatvaranja, ja bi ušla u ormar, neko bi me zaključao i tako bi ja morala čekati da me otključa, taj neko zaboravio, pa sam nogom odvrnula vrata. nisam voljela nositi suknje, sramila se. jednom sam stala na taraci i tuda je letila osa, ja se sjetila da moraš mirovati pa ti neće ništa, ja mirovala, ona sletila na moj nos i ugrizla me, nos natekao ko krumpir, jednom sam pila vodu direktno iz česme u dvorištu, a pčela bila unutar česme i ugrizla za jezik. voljela sam igrati nogomet i potući se sa dečkima. voljela sam paliti vatru. moja prijateljica i ja bi ponekad uzele cigarete od starijih pa se sakrile i pušikale. voljele smo se penjati po stablima i zamišljale gdje su nam sobe, kuhinja.....a jednom jedan stariji čovjek došao ispod stabla, nije nas vidio izvadio onu stvar i krenuo pi-pi, ona mene pitala šta je ono, ja kažem mislim da je izvadio neko drvo...hhh, jednom smo tolko dugo bile u moru da nam se koža skroz smežurala, mi mislile da smo ostarile...hhhh, uglavnom ta mooja prija i ja smo bile razdvojene jedino kada smo spavale. jednom smo išle u šetnju s jednom ženom  koja se razumjela u gljive i tako mi njoj pravile društvo, sutradan mi same išle brati gljive i kući ih frigale, hvala Bogu pa smo nismo porefile na otrovne, mi fakat za jedan dan naučile koje se smiju brati.....hhh. uf....ima toga puno...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 11:52:45   
Hannan
Joj Jasmin sad me podsjeti sa ti biciklima, ja sam imala taj sa kocenjem pedalom nazad a moj komsija na rucno kocenje pa smo ze zamijenili za bicikle po jedan "krug", kad sam dosla do mjesta gdje se trebam okrenuti i vratiti nazad,  nisam znala zakociti i poljubila sam makadam, koljena, laktovi, sake sve je bilo krvavo ...a on ljut sto sam mu ostetila novi bicikl.

Taj isti djecak je imao koznu jaknu , tamnoljubicastu , jedne prilike sm ose igrali ganje i ja sam ga uhvatila, ali su mu haman bili duzi nokti na rukama pa sam mu zakacila jaknu , kako je samo bio ljut zbog toga user posted image

Jedno ljeto smo se prskali , al ito je na kraju preraslo u zaljevanje kanticama vode, sva djeca iz komsiluka su bila tu osim gore pomenutog komsije i jedna drugarica je otisla njega pozvati a ja sam napravila "ceku" na jednoj garazi bez krova,cim se on pojavio ja sam ga zalila kantom od 10l vode user posted image ...jadnik nije mu bilo lahko

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 12:11:21   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: leli§

IZVORNA PORUKA: hatepsut

"

a kad sam malo porasla bila sam pravi kauboj user posted image  


pravi kauboj ili ovaj dadada-in sa semafora user posted image user posted image user posted image  (pls nemoj se naljutiti ali mi bas smjesno kauboj u dva posta za redomuser posted image )



hahahaha,ma kaubojka ,tukla se s djecacima za brata,pentrala se po svim mogucim drvecima po parku user posted image

mama cesto prica kako sam bratu(tek rodjenom) donosila vilice i nozeve u krevetic da se igra,brat je 14mj od mene mladiuser posted image

a najvolili smo kucat na vrata user posted image ta nam igra bila najzanimljiva,od vrata do vrata kucas i tutanj niz stepenice,i danas znam tako ali mamiuser posted image jednom sam joj K. dok je bio beba ostavila u kolicima pred vratima,a ja se skrila na stepenice user posted image



(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 12:16:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: leli§

IZVORNA PORUKA: hatepsut

"

a kad sam malo porasla bila sam pravi kauboj user posted image  


pravi kauboj ili ovaj dadada-in sa semafora user posted image user posted image user posted image  (pls nemoj se naljutiti ali mi bas smjesno kauboj u dva posta za redomuser posted image )



hahahaha,ma kaubojka ,tukla se s djecacima za brata,pentrala se po svim mogucim drvecima po parku user posted image

mama cesto prica kako sam bratu(tek rodjenom) donosila vilice i nozeve u krevetic da se igra,brat je 14mj od mene mladiuser posted image

a najvolili smo kucat na vrata user posted image ta nam igra bila najzanimljiva,od vrata do vrata kucas i tutanj niz stepenice,i danas znam tako ali mamiuser posted image jednom sam joj K. dok je bio beba ostavila u kolicima pred vratima,a ja se skrila na stepenice user posted image



ovo smo i mi radiliuser posted image user posted image user posted image ...ili bi preturali otiraceuser posted image user posted image pa tako s 7 stavljali ljudima na 11 i obrnutouser posted image ..nije nasim komsijama lako bilo s nma nikako...e da  znali smo uzeti konop pa vezati za kvake vrata za vrata...ostavivsi malo prostora...pa bi pozvonili i jednim i drugima...ma haos ziviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 14:49:55   
rose
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kad sam bila mala- kad bih krenula u prodavnicu po npr.vegetu, papriku i sok...stalno bih ponavljala vegeta-paprika sok---i to je zvucalo kao repanje. Ako bi me ko sreo na putu do prodavnice i javio mi se, ja bih ignorisala, jer bih onda morala prestala repati i mogla bih zaboraviti sta treba kupiti.




ja to i sada nekad radim user posted image mislim na ponavljanje u sebi do prodavnice user posted image

< Poruku je uredio rose -- 1.3.2011 14:50:34 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kad smo bili "mali"
1.3.2011 15:00:05   
koka i po
bila sam lopov user posted image ..
maznula sam cuclu iz posluge koju me mama naravno natjerala da vratim....
kamcila sam djidje u Makarskoj na pijaci svaki dan i vracala se kuci s mora okicena ko krizban a moji roditelji praznih džepovauser posted image ...
sanjala sam da postanem velika balerina user posted image ...
imala sam svoju svesku u kojoj sam crtala haljine koje sam sama kreirala a svakom "modelu" sam nadjevala imena iz Dinastije user posted image ....
pravila sam priredbe u podrumima i pjevala sve pjesme Nede Ukraden user posted image ..(bemti jesam ostarila user posted image user posted image user posted image )...
ja i moja prijateljica samo zatrovale stomak "ruckom" koji smo same napravile i zavrsile u hitnoj user posted image ..
voljela sam tuci djecake i to mi je bas islo za rukom user posted image user posted image user posted image ..jednom sam u skolu iscasila prste jer me izazivao user posted image
pusila sam travcice sa livade user posted image user posted image user posted image (ne znam koja godina al znam da sam se jednom mal zapalila user posted image )..
bila sam nestasno dijete user posted image ..
i na kraju nisam promjenila svoje misljenje nego mi pojedine mnogo nedostaju user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kad smo bili "mali"
2.3.2011 21:08:15   
sporty mamaa
... Zakljucala malog Dejana, prijatelja u supu i tu ga doslovno osisala skoro na nuluuser posted image Dobro s jedne strane je ostao cuperak, teta Nevenka je mojoj mami ocitala dobru bukvicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kad smo bili "mali"
2.3.2011 21:48:17   
maja78 RR
jednog malca koji mi se svidjao gurnula u more, a to je bila vecernja setnja, on sav sredjen

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 7:16:46   
esmina i bebina mam
Napravila frizeraj ispred kuce gdje smo živjeli kao podstanari i ošišala nekoliko djevojčica,tada sam imala 5g,Jadni moji mama i tata su se izvinjavali svima redom.Možete zamisliti frizura.

KSBM Jedno ljto sam kod bake u Tesliću umjesto da namirišem kuču sprejem to sve fino uradila u sok koji je bio na tacni pripremljen za goste user posted image user posted image user posted image Sreća pa me baka otkrila

KSBM To isto ljeto sam sa rodakom kod mamine tetke na balkonu pušila plavu Moravuuser posted image user posted image user posted image te smo je sakrili u filter mašine za veš,kad smo nakon rata otišli kaže meni tetka Ivka blagosiljala sam tebe i Vuju kad sam filter čistila u največoj nestašici nađem one vaše cigare.Smiju nam se i dan danas.


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 8:48:29   
chuci
super tema 

kad sam bila mala
mislila sam da će vrapci narasti i postati golubovi

tata je radio magistarski i uvijek čitao papire, a meni je davao one koji mu ne trebaju, sjela bi u ormar i otvorila vrata, i onda glumila spikere sa dnevnika i listala one papire. i obavezno držim olovku u ruci ko oni

hranila sam golubove s bratom, ali ne hljebom, nego hapom koju smo im pravili. hapa se sastojala u tome da pokupimo mami začine (tada se tek pojavile one male police što na njima dođe 10tak začina u bočicama) i to skuhamo s vodom pa onda bacamo u oluk da jedu. treba li napomenuti da nikada nisu htjeli

pravila sam indijanski vatru (ono kad postave drva kao za šator) sa bratom, od šibica na parketu. još smo to zapalili i dobro fasovali poslije

bila sam ubjeđena da mi ništa neće biti ako skočim s balkona, kao i brat. jednom je on htio da to i dokaže i izašao na vanjsku ivicu, no vratio se jer sam mu ja rekla da će tata uskoro doći s posla pa da nas ne uhvati. živjeli smo na trećem spratu

sa bratom sam zvala vatrogasce i govorili bi da požure da gori čovjek na klupi u banja luci (kontali smo da nas neće uhvatiti ako kažemo da je u banja luci jer smo živjeli u sarajevu)

djeca iz komšiluka su mi ubacili čičke u kosu, i tata me morao ošišati. jedan od njih mi je kasnije bio asistent na jednom predmetu

uvijek kad bi dedo krenuo na posao pitala bi ga šta će mi donijeti a on bi rekao šarenu lažu. ja sam to zamišljala kao veliku šarenu piramidu punu bombona.

nana bi nam navečer rekla da će sutra ko prvi zaspi dobiti 10 ćevapa, a ostali 5ice, a brat bi se prvi javljao i govorio ja sam zaspao





(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 9:01:52   
ziki
Sa tri godine sam u kucu uvela kerusu i njenih 9 kucica i dala im mlijeko iz serpe, mama kad je dosla sa posla poludjela. Kad se sledeceg jutra spremala za posao cula je kakao se dogovaram opet sa njim da cu ih uvest i opet im dati mlijeko.
Sa 9 imala zabu krastacu za ljubimca citavih nedelju dana, hranila je hljebom, onda je baba slucajno zakacio i jadana zaba je jedva odskakutala
Sestra i ja smo vjerovale da cemo ako pojedemo krilo moci da letimo, posle svake koke za rucak bile smo pune modrica

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 9:27:47   
emma.L
hahahahah user posted image
Podsjetište me, jednom sam se sakrila ispod lista "adama" (nadam se da znate tu biljku) ispred bakinih vrata (ona me je čuvala). I kada sam skontala da me traži, bilo mi je super zabavno i nisam se htjela javiti. Žena se izbezumila, trči na ulicu, oko kuće, potrazi se pridružuju susjedi, svi zovu i traže, baka se nadviruje nad šaht od septičke jame, dolazi susjed s posla po neke papire i čovjek i zaboravlja na to i počinje i on tražiti i dozivati, a ja ništa. I pojavi se unuk bakine sestre kojeg sam obožavala (imao je tada možda 12 godina user posted image ) i kad su ga pitali "Lolo, ima li je igdje" ja sam poletjela njemu. Skrivanja se ne sjećam ali se sjećam da je baka tada sjela na stepenice i počela plakati, i sjećam se batina kad je mama došla s posla i govorila "hoćeš li da je ubiješ"- misleći na moju baku user posted image .
A za tu istu baku sam govorila da mi je ona "prokinula prst na štramplama čakijom" (čakija je nekakav nož kojim je kidala povrće iz bašte i od kojeg se nije odvajala do smrti LOL, i danas ga svi unuci spominju i fino se nasmijemo kad se sastanemo).
I imala sam super ludu strinu, koja je jako puno psovala i svu djecu učila da psuju user posted image . Strina Sarajka, dolazila je u Mo vikendima i zaista sam je voljela. I nosila je gomilu srebrnog nakita i 10000 lančića i ja sam po 100000 puta pitala šta ti je ovo, a šta ovo pokazujući na privjeske. I žena nakon 100 godina strpljenja kaže "pi...." Sljedeći vikend staje taxi ispred kuće i strina plaća a ja trčim prema njoj s raširenim rukicama i derem se "evo meni moje strine, vidi u moje strine pi..." Naravno, mama hoće da me mlati, a strina ne da i umire od šege, a i ja s njom iako pojma nemam zašto user posted image . Bože kako mi ta žena nedostaje user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 9:59:47   
henna ze
KSBM..mene su čuvali nena i dido..i moj mladji dajdja..bio je stariji 10 godina...ustvari živjela sa  sa njim od12 mjeseci dok nisam krenula u školu...
KSBM-mama i tata su me doveli sebi na nekoliko dana...otac došao iz noćne i legao da spava, a mama otišla u drugu smjenu..tata me trebao vratiti "mojoj"kući kad se probudi i ja čekala i čekala..pitam ga a mogu li ja da odem sama..on kroz san kaže možeš..
ja lijepo kesu murinu od maminog kaputa..potrpam sve i na autobusku stanicu kod stadiona..udjem u bus broj 7..ali na srednja vrata da ne platim kartu i odvezem se do nene i dide..7 km udaljeno prigradsko naselje...nena me nije ni pitala kako sam došla..ja crvenom kaputiću vučem kesu od mure...kontala otac me doveo busom pa se on ondmah vratio..
kad se otac probudio kontao da me mama oodvela..a mama kontala da me otac odveo..i tek sutradan ujutro skontali da me niko nije odveo i da sam NESTALA:..uglavnom ..policija me našla...tad nije bilo telefona..
KSBM..penjala sam se na svaku jabuku..i na ni manje ni više one metalne bandere gdje piše opasno po život jer smo živjeli pored velikog postrojenja za struju..
KSBM...pjevale smo čoline pjesme i plesale na jednoj betonskoj ploči..
KSBM..pukle su mi žice na biciklu, a tata ga kupio u sarajvu..a jedna teta slagala kako sam ja lupala biciklo od ogadu i to namjerno uradila..mrzila sam je
KSBM-igrala sam fudbala i lastike do besvijesti
KSBM..išla sam na ljetovanje sa izvidjačima...imala sam 7 godina..samo mi daju dva miliona i ubace u bus..a ja nikog ne znam
KSBM..išla sam sa dajdjom da pecamo ribe..on upeca malecku ribicu i stavi je meni u kesicu od kikirikija..
KSBM...držali smo velike ribetine koje upecamo u kadi...
KSBM-jedina sam imala barbike dvije- jednu sam dala drugarici..jednu sebi..ionda semo sjedile iza sjena i šile haljinice...
KSBM- dajdja me uvijek tjerao da plačem..kupi mi bazoku pa mi onda ne da dok ne počnem plakati..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 10:05:12   
henna ze
KSBM- imala sam jedan balon u obliku zeca sa ušima i čuvala ga da ne pukne dvije godine...stajao na ormaru..ja ga skinem i malo se poigram i opet vratim...dajdja ga dokusurio
KSBM...stalno sam tukla jednu Djanu
KSBM- stalno sam se sakrivala sa jednim Dejanom iza zgrade i pričali kako volimo piti mlijeko..to je bila naša tajna
KSBM-u grmlju sam pravila kućicu i tu se igrala..prostrem dekicu i tamo spavama..u grmlju...user posted image user posted image user posted image
KSBM-dajdja i ja smo pravili kokice od sušenih bjelanjaka kad god nena negdje ode...i sva jaja polupamo..a one ne uspiju...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 10:53:11   
Anoniman
sad čitam ove vragolije i mislim dobro su ikako naši roditelji pri zdravoj pameti, šta su sve pregurali...

a sad od mene malo onih crnih momenata

Igrajući se u šumi vidjela sam velikog pacova te sam skočila na bodljikavu žicu koja se kamuflirala sa lišćem u šumi, isjekla se sva po licu a žica je bila hrđava ...

Sankali smo se i ja sam htjela jednom sama da se spustim dosadilo mi da neko uvijek sa mnom sjedi, tako da sam lupila glavom u banderu , pala u nesvjest i oblila me krv iz nosa...

U ratu mama me je odvela doktoru zbog nekog osipa i tada sam bila pokusni kunić, dobila sam pogrešnu injekciju (ustvari nisu znali kako se ta injekcija manifestuje jer su dobili kao donaciju i na meni su je ispitali), u šoku sam bila 2 dana sa povremenim buđenjem i kada sam se probudila promrmljala bih "jest lijepo ovdje u Neumu" a ja u šok sobiuser posted image (joj Bože kad se samo sjetim, pa kakve sam sve izvale tad pričala ....)

...i još mlađa sestra mi je imala trovanje hipermanganom, mislila da su bonbonice...uf kako je to bilo strašno i za kraj nešto smiješno
Jednom je potrošila ko sad 50KM na slatkiše tata ostavio mami na sto da nešto kupi, ona je u sekundi to snimila i otišla curica da se počasti, ko sad je se sjećam kako jede čokoladu sva izmeljana i drži onu kesu punu slatkiša ne smije kući pa je skupila djece oko sebe i dijelila, jer nije mogla sve pojestiuser posted image ... a nas su komšije obavjestile gdje je ona te mama kaže na to:" nije to ona eno nje u sobi"user posted image


(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 13:10:08   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jao, sjetih se još da sam oćima bila zabrinuta za naše živore jer se u svijetu pojavila neka SIDA, u mojoj glavi je bila gospođa u bijelom odjelu i sa šeširom

kad sam imala 5 godina dobila sa kamen u čelo i hitno sam prebačena na hirurgiju, i dok sam čekala na operaciju, čula sam kako govore, zovite dr. Dizdara, ipak je on plastičar, a ja iz polu narkoze kažem:"Neću plastičara, hoću keramičara". Dr. Adnan i dan danas se smije tome.

Kad sam bila mala c rkla bih da nisam pogledala film mvariola vera i dan danas se sjećam scene sa frulom


Ženooooooo, suze me obliše user posted image user posted image user posted image user posted image , ne pamtim kad sam se ovako nasmijala

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 15:22:55   
M kao Mama
Jao, Breskva Neum je ludilo, hahahahaha, ne zna čovjek da li da se smije ili da plače,

A, 10 mart, jest Bogami dr. i danas kade me vidi, smije se, pa šta može djetetu na um pasti, ne može nikome.

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 17:39:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jao, Breskva Neum je ludilo, hahahahaha, ne zna čovjek da li da se smije ili da plače,


ma Neum je komedija... dok su oni svi bili u šoku ja sam se provodila u Neumu baš me brigauser posted image ...

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 22:06:14   
M kao Mama
Imal još tih injekcija, ima kandidata za neum

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kad smo bili "mali"
3.3.2011 22:12:16   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Imal još tih injekcija, ima kandidata za neum


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kad smo bili "mali"
4.3.2011 3:49:29   
Galicia
Kad sam bila mala...
...Bjezala sam od kuce par puta, prosetam se 2km i vratim se kuci.
...Bila sam rauberka, kaubojka i kleptomanka.
..Gdje god dodjem nesto ukradem...
....Glavna svakodnevna zanimacija mi je bila citati gradske smrtovnice.
....Mislila sam da se grad u kojem zivi zove Jugoslavija.
.....U kucu sam unosila zabe, macke i miseve, sve ono sto moja mama mrzi (i dan danas) da bih njoj napakostila...
....Bila sam tako nemirna da me niko nije htjeo cuvati.
..Od nemira i vragolija svi nokti na rukama i nogama su mi odpadali, neki i po dva puta. Par puta sam zavrsila na cupanju noktiju NA ZIVO, jer su nokti bili ni tam ni vam.
...Izudarala sam nanu par puta.
...Mislila sam kad mi se brat rodio, da je to meni u inat.
...Nisam znala ni sta je musko a ni sta je zensko.
...Uhvatila sam mamu i tatu u onim stvarima, u po bijela dana, i odvalila plakati jer nisam htjela vise brace i sestara.
....Provaljivala ljudima u podrume, krala voce i povrce iz basta, i svadjala se sa ljudima.
....Dozivala mami komsije na kafu, i isparim se. Naravno moja mama ih nije zvala.
...Svadjala se sa mamom jer nisam volila haljinice i suknje, jer nisam se mogla tuci u njima.user posted image
...Stari me vodio na pijacu da se cjenkam u njegovo ime.
....Itd...

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *