|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kiselo
15.8.2008 10:51:54   
nesanica
Jedu li vasa djeca npr. kisele krastavce, paprike, kupus, tursije, jogurt, limun, ma sve sto ima kisel okus?
Moj user posted image bi cini mi se teglu kiselih krastavac pojeo, bas ih voli i sa apetitom jede.Kisele paprike i kupus nije bas nesto ljubitelj. Limun isto lize i nista mu ne smeta, cak trazi jos. A jogurt moze uz svaki obrok. Pogotovo kad napravim pitu i slucajno ne iznesem, on odmah kaze" a `ogurt".
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kiselo
15.8.2008 10:58:08   
makana
čim smo sazreli za to počeli smo sa jogurtom, ostalo kiselo došlo je puno kasnije, mada moram da priznam da almedina nikad nije probala kiseli krastavac (na žalost u tegli salate od cvekle domaćeg proizvođača prošle zime našla sam ose, mrtve naravno, tako da bojkotujemo salate u teglama), kupus i paprike ne voli tako da jedino jogurt i limun mazija redovno user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kiselo
15.8.2008 11:57:05   
Najdraza mama
Moji sincici nece nista od kiseline posebno Fare voli samo kupus kiseli i ponekad krastavice kisele,jogurt da vole ga .. 

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kiselo
15.8.2008 11:59:18   
haida
Ja bi kiselo mogla jesti i ljeti i zimi.....volim sve od kiseline...
Moja Alina najviše voli kisle krastavice one male od Vege.
Ali hoće i kiselu papriku, karfiol iz turšije, mrkvu.....
Samo neće da pije jogurt....to još ne voli.

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kiselo
15.8.2008 12:03:45   
ja
Volim sve od kiseline a jogurt mi je redovan u ishrani tako da ga Eman pije,nisam jos posebno nesto probavala mu davati krastavac ,papriku ali limun voli...

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kiselo
7.12.2010 14:39:35   
Apotekarka
mOJ OBOZAVA SVE KISELO KUPUS,KRASTAVCE,CAK I PAPRIKE...mandarine,nar

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *