|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grickam nokte
18.8.2011 10:03:26   
najjda
ako ima vec negdje tema ja se izvinjavam pa prebaci te ja nisam mogla naći



imam problem grickam nokte šta dalje uciniti da to prestanem raditi pomozi te,koji preparati su dobri,nadogradnja mi nije rješenje jer nemogu je imati radi posla.


_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: grickam nokte
18.8.2011 10:19:16   
Anoniman
nadji drugu naviku , razumijem kad to djeca rade i ne razumiju koje posljedice mogu imati , ali kad su odrasli u pitanju  nikako ...Nosi rukavice na rukama , umoci prste u cili ili nesto sto ti se gadi , svaki put kad ti prst krene u usta pukni se drugom rukom i reci ne ne ...Znam jednu koja je grickala nokte pa izgrickala i  nerve , pa su joj prsti bili ko kobasice , zaradila gnojne upale umalo nije ostala bez njih ....Grozno

(odgovor članu najjda)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: grickam nokte
18.8.2011 10:27:09   
M kao Mama
I nadogradnja se može izgrickati,a ko si strastveni crickač, mada mislim da bi mogla staviti nadogradnju sa malim, noktima, tek tolikoda koji milimetar pređe tvoje jagodice, mada vjerujem da si i plohu nokta smanjila grickanjem, ne znam da li si pokušala sa oni lakom iz apoteke, e sada ključno pitanje, zbog čega grickaš nokte?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: grickam nokte
18.8.2011 10:35:15   
najjda
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

I nadogradnja se može izgrickati,a ko si strastveni crickač, mada mislim da bi mogla staviti nadogradnju sa malim, noktima, tek tolikoda koji milimetar pređe tvoje jagodice, mada vjerujem da si i plohu nokta smanjila grickanjem, ne znam da li si pokušala sa oni lakom iz apoteke, e sada ključno pitanje, zbog čega grickaš nokte?


nemam pojma od malih nogu kada smo nalalizirali cijeli period mama je skontala da je to od škole jer sam htjela da budem najbolja u svemu pa živci eto ,mada je sve do mene naravno,svaki put kada kažem necu imam izgovor da su mi kao ružni i da mi pucaju al nedavno sam imala nezgodu s rukom haman da je slomim pa nemogu tu grickati ruku i noktići su mi vec veliki pa sam skontala samo moja volja al da mi je samo neki preparat bas dobar da ih dovedem još u cvrstocu,probala sam sve iz avona ,oriflejma,apoteke ,cili stavljala/kojeg strasno volim/al nije mi ništa pomoglo,diklu ,ma sve

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: grickam nokte
18.8.2011 16:34:55   
ananas_ze
ja sam imala isti problem, grickala sam nokte jer sam bila nervozna i to je trajalo do 3. razreda srednje skole, onda sam odlucila da razum nadvlada i kad god bih pomislila na grickanje rekla bih sebi NE, a i dan danas pred ispit odsjecem nokte da ne dolazim u iskusenje, a ti preparati mi bas i nisu pomogli.


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *