|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ima li ovome kraja
15.5.2009 13:12:42   
anitaMO
otvaram ovu temu ,ako nije na pravom mjestu molim premjestite.
noćas su mi pretukli brata od muža,nanijeli mu teške povrede .ozljede naveli kao pokušaj ubojstva.
policija je gledala ,a nije reagirala.pitam se koga sad tužiti.momak je 1980 godište znači nije balavac.napali su ga iz čista mira.njih 5 na jednog.sad se pitam ima li kraja ovome,dali opet treba da se desi jedan Denis M.da ja neću moći ni svoje dijete pustiti dalje od mene.pitam se kakva je to policija,gledaju a ne rade svoj posao.jer mama od toga napadača radi u MUP-u.žalosno.ja sam više nego ogorčena.
imate sve na bljesku.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:16:36   
idana_85
Tuzite draga i te momke i gospodu policajce koji su to posmatrali

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:17:29   
Nedi
anitaMO jako mi je zao sto se to dogodilo, i ja se cesto pitam hocemo li ikada vise biti sigurni? Krade se na svakom koraku, napada, otima, fizički ozljeđuje i nikome nista. Veća prava ima napadač od žrtve, žalosno je u kakvom to svijetu mi živimo

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:20:16   
mamyca
Anita zao mi je.user posted image user posted image
Bas sam maloprije citala o tome na bljeskuuser posted image user posted image ,ne znam sta bih ti rekla,osim da ih tuzite.A vidis i sama sta se dogadja u zadnje vrijeme u nasem graduuser posted image user posted image ,niko nije siguran.Jos kad procitam silne komentare na bljesku,covjek se bas zapita pa gdje mi zivimo?Nadam se da ce se momak oporaviti i da ce se pocinitelji tog zlocina pronaci i smjestiti iza resetaka gdje i pripadaju.user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:21:03   
anitaMO
ićemo i do onih za ljudska prava.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:21:33   
bubuli
potpuno te razumijem al nazalost mislim da nema kraja...drzava i drustvo su daleko otisli u propast da se tesko nadati da ce biti bolje...
sta se meni desilo danas:ja i mm zivimo u ovom stanu tek 7 dana(pod kiriju) i ja stvarno nemam nikog u ovom naselju i nisam aman nikad ovuda toliko hodala i nekome mozda smijesno al malo me strah...a bas iz tih razloga da me ko nesafata...
brza sam na jeziku i dovoljno bi bilo da neko nesto dobaci ja cu odbrusiti i eto belaja...
izadjem jutros na balkon,pricala sa prijateljicom na mob.kako slabo izlazim,sve mi novo i bla bla i cujem lupu neku...nagnem se da vidim sta je tek lik neki celav,nabrijan sav,bezbol palicom lupa po autu-pasat...
razbio mu zmigavce,ugubio haubu,razbio sajbu,stakla...ja istravljena brze bolje u kucu reko moze me neko vidjeti sta ja znam...
i eto hajd sad izadji sama,trudna u nepoznatom kvartu...
a ta prebijanja su prica za sebe...mangupi se saberu i cisto iz dosade namlate nekog,valjda da istresu visak energije-kreteni!!!


_____________________________



(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:21:53   
Blue rose RR
AnitaMO, žao mi je što se to desilo, i to je još jedan pokazatelj kakva smo država, odnosno bolje reći narod.
Imaš PP.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:22:13   
mala mu
drage moje kod nas je sve moguće pa i to da policija stoji i gleda kako nekog tuku...užasno jest i za svaku sramotu al' mi obični građani smo tu bespomoćni...



_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:24:34   
juni
Evo sad sam procitala na bljesku, zao mi je momka, nadam se da ce biti dobro. Ne znam kako bih ovo rekla, ali mislim da treba sad obuzdati emocije - mislim na tvog MM-a jer bi mene bilo strah da sad ne krene odmazda.
U svakom slucaju grozno!
Zna li se razlog zbog kojeg je pretucen? I kako je sad , jel mu imalo bolje?
Bas mi je zao momka!


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:26:12   
lely
anitaMO-zao mi je sto se to desilo i iskreno se nadam da ce momak biti dobro.
Ali i istina je da je on samo jedan u nizu i niko nista ne preduzima,ma nemam rijeci.user posted image
Vlast u nasoj zemlji se osvrne samo kada se desi smrtni slucaj i kada se digne prasina oko toga ,a do tada nikom nista.
I ja se pitam do kada ce neduzni ljudi stradati zbog ove neuredjenosti u drzaviuser posted image
Normalno je da se bojimo za nasu djecu i ako su oni jos uvjek mali,ali kakvo ce tek vrijeme biti kada oni aBd izrastu u momke-djevojke,ne smijem ni da mislim.
Samo znam da se bojim i za sebe i za sve druge,jer ne moras biti kriv i da bi dobio batine ili nesto vise od toga,sto smo se mnogo puta do sada uvjeriliuser posted image

Jos jednom jako mi je zao zbog tog mladicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:28:26   
anitaMO
moj mm već skuplja ekipu za osvetu.ma ne pitaj me ništa.a ja moram na posao.svekrva će mi sutra doći.ona je radila na kirurgiji,pa su odmah drukčiji.ne možemo u posjetu tek u 3.sad više ne daju kako su preselili.vjerujem da si komentare čitala na bljesku.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:31:17   
Anoniman
Ma treba bjezati odavde! Ja stvarno to mislim...neki dan su u sarajevu pucali na mladica usred bijela dana...ja se stvarno mislim gibati odavde

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:31:28   
juni
Mogu misliti kako ti je, nekako ti utici na njega da se smiri, nek prodje nekoliko dana, bit ce bolje jer ce onda hladne glave razmisljati. Najgore je sad kad je sve frisko, emocije upravljaju covjekom.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:43:41   
tea lana
zaista mi je zao,i kao sto neko kaze ja i mm vec odavno razmisljamo napustiti Balkan za stalno.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:43:54   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: anitaMO

moj mm već skuplja ekipu za osvetu....


Sa ovim neće ništa postići, samo kontraefekat. Kao što juni reče, neka prenoći, ipak mora misliti on na svoju porodicu, na tebe i Lauru.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 13:52:41   
aazra
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

IZVORNA PORUKA: anitaMO

moj mm već skuplja ekipu za osvetu....


Sa ovim neće ništa postići, samo kontraefekat. Kao što juni reče, neka prenoći, ipak mora misliti on na svoju porodicu, na tebe i Lauru.


Definitivno moramo svaki dan zahvaljivati bogu sto smo zdravi i zivi! A ja sam maloprije otvorila temu koja se moze nadovezati na ovo.. drustvo i drzava od djetinjstva odgaja kriminalce evo sad se uce i "piti krv" pa sta je onda za ocekivati..?
osveta da ali zakonskim sredstvima ne izazivati novu svadju jer bi samo produbilo sukob i posljedice bi mogle biti jos gore od ovih!!

_____________________________








(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 14:03:45   
noaa
ja sam  jutros prvo tu vjest vidjela na bljesku,ne mogu sebi da dodjem sta se desava imam brata od 16 godina i strijepim svaki vikend,mada izadje malo proseta s rajom do 10 je u kuci al ja nemam mira dok se ne javi..tuga na sto dodjosmouser posted image  molim Boga da momak bude dobro pa onda polako na sud rijesit ce se nekad nesto svakog stigne kazna

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 14:19:15   
emma.L
Anita,

grozno je ovo što se dogodilo. Inače sam iz Mo, udata u Sarajevo. Đanija ne znam, možda iz viđenja, jer smo tu negdje generacija. Svejedno, samo želim da on bude ok. A TM samo može gore probleme napraviti sebi, jer vidiš kako ispadne.. na kraju će njega policija zaganjati,a to vam ne treba.

Ružno je reći, ali u Sarajevu što god da se desi, nekako me ne dotakne, jer sve mislim veliki je grad, a u svim velikim gradovima svašta bude. Kad ovako nešto čujem za Mostar, zlo mi je. I ovi komentari me izluđuju- pa zar se sve mora svesti na nacionalno? Pravo sam tužna sad, prvo zbog tvog djevera, (vidim da je tip omiljen u raji), a onda zbog tog cijelog grada i države i zakona kakvi jesu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 14:58:35   
Anoniman
AnitaMo stvarno mi je žao,al izgleda da nam je država takva ona štiti kriminalce a ne obične građane,pa eno kad je Tasim Kučević ženu nasilnički i brutalno ošamario policija je isto tako prekrstila ruke i mirno posmatrala kao da je pomilovao,e tako je isto lijepo posmatrala kad su pretukli i tog momka. Naša policija je fuuujjjjj,država je promašaj u svakom pogledu,šta da ti još kažem ne znam ni sama šta bih uradila na tvom mjestu zaista...takva nam je situacija da se nemaš kome obratiti,a da ga tužite bogami to će se oduljiti i na kraju opet će se izvući,stvarno neznam. Čuvaj ti svoju djecu i pazi ih šta drugo da ti kažem.

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 14:59:51   
Anoniman
a gdje ste to čitale o tom događaju ako imate kakav link da i ja pročitam.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 15:02:00   
bebana27
AnitaMo zao mi je sto se je to desilo.
ali i sami vidimo niti imamo pravu vlast niti policiju vise nije sigurno ni biti u ovoj jadnoj drzavi koju vode sami kriminalci
zalosno je to da ni kriv ni duzan momak nastrada.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 15:03:46   
mamy Sabina
Anita draga moja ,tako mi je zaouser posted image
Đani ce aBd biti dobro,ti smiri muza ,ništa neće tako postići
Ako vam ikako mogu pomoći sam javi

Ivany ukucaj na google bljesak izbacice ti



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 15:04:04   
sheri
jako mi je zao zbog toga, ali to je nasa stvarnost. nazalost.
koji mene strah uhvati kad skontam kako smo mi bespomocni


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 15:11:03   
bebana27
i kako je momak jel van zivotne opasnosti


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ima li ovome kraja
15.5.2009 19:23:39   
enna
Zaista mi je zao sto se to desava nasoj omladini kad traba da uzivaju u zivotu zalosno!!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *