|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koju kremu za lice koristite
22.11.2011 13:28:25   
emirita
pitam to,jer godinama koristim niveu,cim izadje neka nova,odma kupim,a u principu cini mi se da su sve na isti fazon,samo promijene gustocu i miris :).
u zadnje vrijeme mi se desava da mi krema nakon nanosenja traje bas kratko,ubrzo pocne da mi se zateze koza...mi se zezamo u raji "ustirkala sam se" :)))),onda stalno moram da se mazem,sto me nervira,ode krema za 10 dana.

koju biste mi vi preporucile da isprobam,a da nije preskupa?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koju kremu za lice koristite
22.11.2011 13:58:22   
damma
ja trenutno koristim djjeciju bubchen, odgovara mi. inace mi je koza suha, a ova mi bas dugo drzi vlaznost. 

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koju kremu za lice koristite
22.11.2011 14:00:55   
Nedi
Djecija krema Bekutan

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koju kremu za lice koristite
22.11.2011 14:01:28   
damma
jesmo djeca user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koju kremu za lice koristite
22.11.2011 14:02:27   
mamabb
a ja hipp user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koju kremu za lice koristite
22.11.2011 14:05:27   
ziki
Nisi rekla koji tipk koze imas. A i definisi preskupo. Garnierove npr su dobre a nisu ni skupe.
Mene je seka navukla na one sto se prodaju samo po apoteci, prvo mi pokloni jednu ja se odusevim i onda nastavim do sledece novotarijeuser posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koju kremu za lice koristite
22.11.2011 14:19:19   
emirita
pa "normalni" tip,nije mi ni suha ni masna...
sto se tice cijene,ok mi je sve oko 20-30 KM,a sad da dajem 100 KM na kremu,vala ne pada mi na pamet,pa taman i da vrijedi toliko :)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koju kremu za lice koristite
22.11.2011 14:32:15   
bambi7
Isto koristim niveu, ali samo onu prvu plavu, nikave ove nove soft ili sta ti aj znam, isto i mlijeko za tijelo, saaaamo nivea plava!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koju kremu za lice koristite
22.11.2011 14:35:36   
ziki
E za te pare imas Vichi-jeve kreme koje su odlicne, aqualia thermal. Hidrantna je i nice ti se desavat da ti lice bude "ustirkano"

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koju kremu za lice koristite
23.11.2011 9:47:41   
Mila_80
godinama sam koristila Avene, Vichy, Eucerin i sve su mi ok, ništa specijalno....ali trenutno moja dobitna kombinacija i uz to jeftina je Loreal Triple Activ Day krema + Balea Aqua serum za lice ...ja sam oduševljena, moje lice nikada nije izgledalao bolje...

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koju kremu za lice koristite
23.11.2011 9:56:43   
mamana
Vichy Norma derm krema i gel za čiščenje lica

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koju kremu za lice koristite
23.11.2011 15:44:14   
canim
Koristila niveu jako dugo sad Avene koristim.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koju kremu za lice koristite
23.11.2011 17:04:50   
M kao Mama
ja imam presuhu kožu i trenutno sam na chera di kupa

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koju kremu za lice koristite
24.11.2011 8:13:29   
zagy
Ja imam užasno suhu kožu, probala sve moguće hidrantne, skupe i jeftine, a jedino mi odgovara Avene Cold krema nije skupa. Malo je masna,na bazi meda rađena, ali to moje lice upijeuser posted image , i za zime ok, nemam osječaj zategnutosti čitav dan.
I tako se ja navukoh na Avene, sada kupujem sve njihovouser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koju kremu za lice koristite
29.11.2011 8:35:31   
emma.L
Mi kupismo za bebu A- Derma exomega i ja probala. Mislim da sam našla za ovu zimu kremu, a njemu svakako ne paše user posted image . Jako suhu kožu imam i još je grijanje prejako u stanu pa mi se zimi još i pogorša stanje. Ova je super za zimu. A preporučujem Evelin kreme koje su super i povoljne cijene, tako da nije propast ako se probaju pa i ne odgovaraju.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koju kremu za lice koristite
29.11.2011 8:59:41   
salmy
Da me pogresno ne shvatite,ali djecije kreme nisu za nasu kozu.Djecija koza je jedno a nasa sasvim drugo.Sa godinama dobijemo borice,koza se isusi/masti......peruta se itd....a djecije kreme(bez obzira sto nam odgovaraju) su jako masne i nemaju niti jedan sastav koji bi odgovarao nasoj kozi,osim sto daje masnocu?
Zato mamice koje prelazite 25 godina,laganini se prebacite na kreme koje Vama odgovaraju,nikako djecije.....a sa godinama idu bore....koza se vremenom opusti,smezura se i izgubi na elasticnosti.A to  jedino mozete "usporiti" sa kremama koje su namjenjane za to.....nikako djecijimuser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koju kremu za lice koristite
30.11.2011 8:51:38   
pocahontas
sada trenutno garnier..a prije toga civhy norma derm...a prije toga nivea hidratantnu sa mat efektom..imam jaaaako masnu kožu pa mi samo ove mat varijante odgovaraju!user posted image za bore još ništa ne koristim ni preventivno, a vidiš, mogla bih početi bar oko očiju user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koju kremu za lice koristite
30.11.2011 9:03:08   
Skvo RR
koristim samo serum dior hydra life...kremu ne stavljam.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koju kremu za lice koristite
30.11.2011 9:15:37   
lejlaze

godinama koristim eucerin i zadovoljna sam, a sad mislila probati ovu Vichy norma derm. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koju kremu za lice koristite
30.11.2011 9:24:54   
zumbulcica
Cera du cupra rosa-zimi.Masna je i bas mi prija.Ljeti samo kremu za suncanje sa zastitnim faktorom 30.

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koju kremu za lice koristite
26.5.2015 9:07:31   
merima_s
Nedavno sam naručila kremu,tonik i serum od smilja od Glorije Galić. Proizvodi su savršeni a puno jeftiniji od sličnih iz Loccitane-a. Mama je jednom probala i odma pita kakva ti je ono krema, kako je dobra. Imaju dvije veličine pakovanja pa ko želi može probati sa manjom.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koju kremu za lice koristite
26.5.2015 9:19:50   
ziki
Za kakvu kožu je ta krema i imaš li link neki

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koju kremu za lice koristite
26.5.2015 9:27:25   
merima_s
Ja sam tražila noćnu, a ona je tražila da joj opišem kakav tip kože imam da bi znala sta će smućkati. Ovo je njen profil: https://www.facebook.com/pages/Make-up-prirodna-kozmetika-by-Gloria-Gali%C4%87/1496137790627123?fref=ts

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koju kremu za lice koristite
26.5.2015 9:33:33   
ziki
Hvala, baš ću da pogledam user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koju kremu za lice koristite
26.5.2015 9:42:30   
calahoe

IZVORNA PORUKA: merima_s

Nedavno sam naručila kremu,tonik i serum od smilja od Glorije Galić. Proizvodi su savršeni a puno jeftiniji od sličnih iz Loccitane-a. Mama je jednom probala i odma pita kakva ti je ono krema, kako je dobra. Imaju dvije veličine pakovanja pa ko želi može probati sa manjom.

Molim te za cijenu kreme i seruma, ako nije problemuser posted image



(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *