|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prosidba
31.8.2008 16:40:36   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prosidba
3.9.2008 9:51:21   
Happy
user posted image user posted image user posted image Vala ste me rasplakali... Ja nisam romantična, ali kada čujem ovakve priče. zaista postanem ljubomornauser posted image
A Višnja nisi sama... Da se moj MM pitao mi be se još zabavljaliuser posted image , nego sam ja ta koja je to sve  požurila i navalila user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prosidba
10.10.2008 1:12:04   
maslačak82
Kod mene toga nije bilo..
Mi godinu dana prije vjenčanja spomenuli da se ženimo iduće u 6mj. od onda nije ni jedno spomenulo tu temu, da bi se ja naravno sjetila toga i rekla: mi se rekli ženiti, ono što smo pričali, nasmijali se i otišli u općinu dogovoriti, naravno svi mislili da sam trudna jel im to bilo izneneada, eto oženili se, samo kum i kuma, moji se nisu ljutili njegovi jesu i eto priče..bezveze

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prosidba
16.10.2008 20:48:09   
akica b
Ni kod nas nije bilo romanticne prosidbeuser posted image ..zivjeli smo zajedno i kad sam ostala trudna nekako je to samo od sebe doslo..zakazali datum i to je to.

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prosidba
16.12.2008 3:17:14   
mala curica
 Mene mm je odveo u Mostar i kada smo dosli
na Stari most tu me je i zaorosio
Bila sam van sebe,nisam mogla vjerovati da ce bas tu da me
zaprosiuser posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prosidba
16.12.2008 7:07:11   
mamyca
Mala curice bravo za TM-auser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Izabrao je divno mjesto,zato ti volis Mostar.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prosidba
3.2.2009 22:32:08   
SelmydZany
Ja sam jos uvijek u vezi,ali proslog 1.maja,na nasu prvu godisnjicu,moj dragi me odveo na isto mjesto gdje smo i zapoceli nasu vezu,na klupu pored Une i pitao da li cu zauvijek biti njegovauser posted image posto ja placem i na radost i na zalost,zaplakala sam i jako ga zagrlila...i tad sam dobila najljepsi prsten na svijetuuser posted image ja sam njemu kupila prsten za njegov posljednji rodjendan i bio je jako sretan i iako ne voli nositi nakit,prsten nikad ne skida i bio je odusevljen i sad je,sto me jako obradovalo i sto i danas radujeuser posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prosidba
3.2.2009 23:03:26   
EminaCizmic
Ma dodje mi da i ja svog gadjam kada procitam o ovim romanticnim vjeridbama.! user posted image
Ispada da sam i ja svog mm pitala...nisi ti sama!user posted image user posted image Ali moram se prvo malo zaletjeti u prici prije nego sto stignem do samog PITANJA.
Ja i moj mm smo se uposznali na ljeto 06. On iz Zenice ja iz Njemacke sreli se kod prijatelja u Kaknju. Bila je to ljubav na prvi pogleda sa malim preprekama koje su brzo rijesene i mi zapocnemo onu pravu ozbiljnu vezu!user posted image  

Ponovo za BiH dolazim u zimu 06, neke tri sedmice sam ostala i nasa se veza odvijala onako pravo super. Dok smo se onako kroz razgovore upoznavali mene mm pita sta ja mislim o zarukama, a ja njemu pa nista posebno, ha zarucila se ha ne zarucila, prsten man u sustni ne moze spasiti vezu ako nismo sudjeni jedno za drugo! Tako sam ja mislila i iskreno mu istaknem to misljenje.
Dani su letjeli i blzio se ponovo moj odlazak za Njemacku. Dvije noci pred odlazak ja skroz tuzna, ne mogu da pricam snjim samo mi se place. I u jednom trenu onako ne znajuci ni sta mi bi, padnem mu u zagrljaj i pitam ga dali on zeli da se zarucimo? MM je odgovorio da zeli i da mu je drago sto sam promijenila svoje misljenje o zarukama. Sutradan samo otisli u Kakanj i kupili prstenje a na ljeto 07 se uzeli i sada zivimo u Kaknju. Naravno ocekujemo nase prvo dijete, malog sincica aBd u Maju 09!
Mm danas dan ne da reci kako sam ja njega zarucila, jer kaze da je on imao namjeru al sam ga tada uplasila sa svojim misljenjem o zarukama pa se kasnije vise nije usudio....user posted image

Eto drage moje i moje price. Bas lijepo se ovako prisjetiti tih lijepi trenutaka!

P.S. Izvinite na greskama nemam sada vremena da ih ispravljam...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prosidba
3.2.2009 23:32:40   
nikita
Lijepe pricice, MM i ja smo nakon 2 mj veze razgovarali o braku i nakon 7 mj se zarucili, ja sam ga pitala smijem li naci prsten koji se meni svida i da mi taj kupi,rekao je da sam mu olakstala posao,tako je i bilo!!!

(odgovor članu EminaCizmic)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prosidba
4.2.2009 16:58:21   
žana o8
Ni kod mene nije bilo prosidbe. Mi smo se zabavljali 9 godina, kupili stan  i onda je vjenčanje došlo nekako samo od sebe. Ja sam veliki romanitčar , plačem na tužne filmove ili pjesme ili kad čitam ove vaše priče. Sve zamišljam kako je to bilo i šta bih ja uradila. Eli , etouser posted image , u dugim vezama se izgubi čar tog trenutka prosidbe.


_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prosidba
4.2.2009 17:05:43   
tea lana
mi se zabavljali dvadeset dana i meni moj muz tadasnji decko kaze ja cu tebe zeniti,reko kada kad nadjes posao,on je tada radio.Ja sam mislila da me zaj....va jer zna da sam tri dana prije isla na razgovor.Elem posao dobila a on ostao pri svojoj namjeri.Nakon tri mjeseca i tacno 8 dana vjencali se i otisli zivjeti u nas stan koji smo renovirali za ta dva mjeseca od odluke.user posted image user posted image user posted image user posted image tako da ni ja nisam zarucena bila nit imam prsten,ma kao da mi treba bitno je da imam njih dvoje i da mi skupa evo vec cetvrtu godinu uzivamo

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:00:25   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: žana o8

Ni kod mene nije bilo prosidbe. Mi smo se zabavljali 9 godina, kupili stan  i onda je vjenčanje došlo nekako samo od sebe. Ja sam veliki romanitčar , plačem na tužne filmove ili pjesme ili kad čitam ove vaše priče. Sve zamišljam kako je to bilo i šta bih ja uradila. Eli , etouser posted image , u dugim vezama se izgubi čar tog trenutka prosidbe.



Slazem se s Zanom


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:06:39   
Amelaa RR
Kod mene je to bilo preko telefona,jednu noc smo uobicajeno pricali kao i svaku drugu,i odjednom me pita;
Amela imal ko da bi se ti udala za njega,?
a ja mu kazem
Ma ima al ne znas ga ti nije iz Bugojna.

Ja po obicaju na zafrkanciju okrenula,a on opet kaze Amela ozbiljno te pitam hoces li se udati za mene....a ja sva u cudu...ko iz topa NE,ne mogu,ne smijem...Kaze on hajde pricat cemo mi opet sutra.
I kad sam zavrsila taj razgovor,bilo mi krivo sto sam mu rekla NE,ali sam se udmah otisla i uvukla kod svoje seke bliznakinje ...ona me odmah pitala sta je bilo...i ja joj kazem,al joj kazem da ne smije govoriti mami..Ona ujutro ko iz topa mami ,a zena posla doktoru;Mama,pito Namik Amelu da se uda.
Mama je odmah zaplakala jer znala da da ce to biti to...zao joj bilo..nit je otisla doktoru..navecer je On opet nazvao ...i naravno ja sam rekla DA...
I eto evo nas hvala Bogu sada 6lagano gazimo...masAllah...



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:07:59   
andji
ni kod nas nije bilo prosidbe,mi smo nekako čvrsto na zemlji,da ne bude zabune sve je to lijepo,i to mi je sve romantično,ali mm i ja smo nekako odmah prešli na djela bez uvertireuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:13:50   
mnn
mene je moj mm zaprosio prošle godine na ljeto...vračali smo se sa Korčule...i putovali prema Crnoj gori...i znala sam ja da če me zaprositi ali nisam znala kada...došli mi do Lovčana..i ja čekam čekam...ništa...kad smo se spustili dole...stao je sa autom...izvadio prsten i zaprosio me...a prsten od bjelog zlata sa dijamantom velikim u sredini a oko njega manji dijamanti...otišli mi poslije do Kotora i sljedeči dan saznali da je beba na putu...user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:16:47   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mnn

mene je moj mm zaprosio prošle godine na ljeto...vračali smo se sa Korčule...i putovali prema Crnoj gori...i znala sam ja da če me zaprositi ali nisam znala kada...došli mi do Lovčana..i ja čekam čekam...ništa...kad smo se spustili dole...stao je sa autom...izvadio prsten i zaprosio me...a prsten od bjelog zlata sa dijamantom velikim u sredini a oko njega manji dijamanti...otišli mi poslije do Kotora i sljedeči dan saznali da je beba na putu...user posted image


Prelijepo.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:20:33   
mnn
Hvala user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:23:48   
medavi
user posted image user posted image ja teski romantik a ovaj moj nidje veze nije bilo nikakve prosidbe nego kako je on vidio da ja nesto eskiviram a bila je i velika udaljenost on ce ti meni jednom u jednom kaficu ze ovako: ja se planiram zenit! ja reko a skim user posted image user posted image user posted image
kaze nemoj se zauser posted image at ozbiljno ti govorim imas 5 dana da se skontas (ultimatum)user posted image user posted image user posted image
ja se skontala i eto nikakve prosidbe ni prstena user posted image
On je tad imao 28 a ja 19 meni to bilo smijesno a njemu bilo omrzlo hodat zamnom jer smo bili ves podugo zajdeno a Srebrenik -Zenica 120 km i nazad 120 ma covjeku omrzlo pa eto user posted image user posted image i prevari me u cvijetu mladostiuser posted image user posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:29:00   
Amelaa RR
Heheheh...medavi kod mene ti je slicno,jer mi se zabaljali haman 3godine Bugojno-Visoko...

A zaruke su bile ono sto sam cijeli zivot zamisljala...Jednu nedelju je dosao..meni bio rodjendan...donio poklon u kesi...vidjela sam da ima prafem i jos nesto,ali ja sam to samo ostavila i sjela u auto i mi smo negdje krenuli,jer je rekao da ima iznenadjenje za mene...a mene kopkalo sta ...i dosli do Donjeg Vakufa...kaze;Jesil ponijela onu kesicu sto sam ti donio..
Ma reko nisam ostavila je kuci...E moja Amela...i hajde na rikverc..po kesu a nije mi htio reci sta je ...
Krenuli smo za Sarajevo.,.tamo smo vec stigli pred mrak...oci mi je zavezao kad smo bili na ulazu u Sarajevo...a mene kopkalo gdje sta...Auto stalo...on mi otvara vrata..neda da skinem s ociju...staje iza mene grli me s ledja..skida s ociju ...na uho govori Volim te...
Vratnik u aksam...prelijepo..to necu nikad zaboraviti..
Kutijica s prstenom...kaze evo ovaj ce te prsten cuvati samo za mene...
Ma plakala sam ko malo dijete...Eto je bilo nesto...Uh evo sama sam sebe rasplakalauser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 4.2.2009 18:32:11 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:33:20   
medavi
jah i to da napomenem mm je staromodan mi se nismo zabavljali ne hasikovali!user posted image al je romantika dosla kasnije ih hihiii user posted image user posted image user posted image nadoknadio je sve ono sto nije bilo tad al ipak je prosidba svakoj zeni nesto posebno!

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:36:31   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bas tako medavi hehe,kad mi je stavio prsten,...malo tu stajali 5-10min..i ono hajmo...jer se ja moram kuci do 22:00 nacrtati hehhe.
Mene vratio u Bugojno...pa on opet za Visoko..user posted image user posted image slomio se kaze..heheh

A sad idem kuci...sijelo ce mi doci..heheh


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:57:10   
Anoniman
E Amela ovo je bas nesto.
Bas je super.
Mene je moj MM zaprosio posle 20 dana asikovanja, a sa svadbom smo sacekali jos dva mjeseca, jer sam ja htjeka da mi sestra prisistvuje svadbi.

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prosidba
4.2.2009 18:58:09   
petit gS!
eh da i ja napisem kako je kod mene bilouser posted image  bila je zima i snijeg je uzasno padao, moj tada,buduci muz je dosao po mene i krenuli smo ka stanu, htijela sam ga zagrliti ne bi li se bar malo ugrijala,ali me sprijecila velika kutija ispod njegovog kaputa.user posted image user posted image bila sam radoznala ali dzaba drzao me u neizvjesnosti dok nismo dosli u stan.tamo su na stolu stajale dvije case i dobri francuski sampanjac, nakon jedne casice tek mi je pokazao poklon.to je bila kutija u kojoj su bili..............
crvena ruzauser posted image
djecije cipeliceuser posted image user posted image
i na cipelicama stipaljka a za nju zakacen prstenuser posted image user posted image user posted image
 i rekao .............
                         RUZAuser posted image   da nam ljubav vjecno cvjeta
                         PRSTEN user posted image    budi mi zena
                    iii   CIPELICE user posted image    rodi mi djete
ovo se desilo par dana prije prosle nove godine i evo sada ocekujemo malog sincica koji ce ako Bog da doci za 4 mjeseca.
eto drage moje tako je bilo kod meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 19.05.2009. :)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prosidba
4.2.2009 19:53:50   
Anoniman
pogled na najljepši grad na svijetu, zelene oči pune suza, želja da budem njegova do kraja života i poslije smrti, dijamantuser posted image i moje DAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Kao u snu, nepopravljivi romantičari i ludo zaljubljeni!uhhhhhhuser posted image

(odgovor članu petit gS!)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prosidba
4.2.2009 22:21:33   
SelmydZany
Predivno stvarno...sve cestitke...user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu petit gS!)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *