|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prosidba
5.2.2009 12:37:24   
HanaBana
evo i moje price:
prvo sega kako smo se upoznali pa i sve ostalouser posted image Bila sam pravo tuzna za novu godinu. Izasla sam iz jedne velike ljubavi i taj lik se ozenio i tesko mi je padala ta nova godina jer je bila prva bez njega. Nakon dvije noci derneka najbolja drugarica me bukvalno trecu istjera vani jer ja sam bez prestanka plakala. Izasle smo u 11 sati navecer i sjele u Tito. Ja sam i dalje plakala i govorila joj da idemo kuci. Ona je vise poprilicno iznervirana pocela da se dere na mene: Pa eto sta vise hoces, pokazi lika i bice tvoj i bices sretna do kraja zivota. Ja sam pogledala po kaficu. Ledjima okrenut sjedio je moj buduci mm i pokazala sam joj na njega sa rijecima - onakav covjek bi mogao biti covjek moga zivota (krupan a u dusi jako njezan da me stiti i pazi do kraja zivota). Nisam joj uspjela ni do kraja to reci, on i njegov drug su nam prisli. Dva dana poslije toga smo se poceli zabavljati. On zivi na jednom kraju grada a ja na drugom. Stalno smo bili zajedno. Nakon pola godine dosao je kod mene i rekao da on vise ovako ne moze jer mu je dosadilo cekati mene da dodjem s posla, da odspavam, izadjem sa jaranicama pa onda sa njim, nije vise mogao da ceka vikend da cijeli dan budemo zajedno. Kaze ili cemo se razici ili sastati zauvjek. Rekla sam bice sto biti mora. Popili smo kafu bez rijeci i on je otiso kuci, poljubio me na vratima i reko cao. Mislila sam da nikada se vise necemo vidjeti jer nikakva odluka se nije donijela i da je to kraj. Izasla sam poslije toga sa drugaricama i rekla im da smo najvjerovatnije prekinuli. Sutradan je bez najave dosao navece do mene, a moji starci su se kulturno ispalili iz stana.user posted image Nista mi nije bilo jasno. Ponasali smo se kao da se nista nije desilo noc prije. Odlucili smo da idemo vani i ja sam se spremala u svojoj sobi a on je u dnevnom boravku gledao tv. Kada sam izasla iz sobe, rekao je: Razmisljao sam o onemo sto si sinoc rekla i zaista si upravu. Mislila sam e sada je definitvno kraj. Kleknuo je ispred mene i otvorio kutijicu. U njemu je stajao predivni prsten sa delfinim (meni omiljeni - nekad sam mu pokazala i rekla da zelim da bude zarucnicki) i pitao da se udem za njega. Moj odgovor je bio DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image i vec smo 2,5 godine u braku.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prosidba
5.2.2009 13:29:54   
alisa grabus
E, bas su vam divne price, blago vama. Nasa prosidba nije bila u Parizu niti uz pjesmu, ples i svijece ali je bila ipak jako neobicna. Prije svega zato sto su tom cinu prisustvovali dvoje najvaznijih ljudi u nasim zivotima, a to su nasa djeca. Naime, moj dragi ima dijete iz prvog braka kao i ja. I te veceri su on i njegov sin dosli po mene i moju kcerkicu i izasli smo svi skupa. Na Banji u Tuzli (s prelijepim pogledom na pun grad te aprilske veceri) dok su djecica skakutala oko nas a mi sjedili zagrljeni na klupi u parku, moj Bucko je izvadio odnekud prsten i zaprosio me. On kaze da je to vrhunac njegove romanticnosti i ja sam inace prva zena koju je uopce pitao da se uda za njega. Nije nesto romantican ali zna ponekad iznenaditi ruzom, poklonom, cokoladicom ili nekom slatkom ljubavnom izjavom. Vazno da smo sada presretni jedno uz drugo, a to u velikoj mjeri trebamo zahvaliti nasoj Teti Vili (Medavi na nasoj RR), ona nas je upoznala i bila glavni provodadzija u svemu tome. Bog zna da bih se udala za njega i da me nije ni zaprosio i da je bilo bez prstena i da je bio jos milion puta manje romantican nego jeste, valda je to ljubav. Ta odveo me na selo, promijenio mi dosta navika, dobila sam brdo obaveza koje nikada nisam imala a ja sijam od srece kako nikad nisam.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prosidba
5.2.2009 13:42:28   
HannaS
Sve cure mastaju o toj nekoj romanticnoj prosnji,a kod mene je bilo suprotno..nikad nisam ocekivala da ce to za mene bit nesto istinski lijepo.Al eto,desilo se da me mm zaprosio na jednom sasvim obicnom mjestu,na nasem mjestu,bez prstena(jer ja ga nisam htjela).Znala sam da ce me zaprosit,vec smo pricali o tome ali u tom trenutku nisam uopste mislila na to,niti sam to tad ocekivala.Sve mi je izgledalo i zvucalo nestvarno,kao da sam u nekoj "sapunici"user posted image Imala sam neki neopisiv osjecaj srece i ljubavi...uh!Umjesto prstena dobila sam nesto drugo,mm je zelio da to imam,pripadalo je njegovoj majci i on je to dao meni!I evo nas sad..cekamo bebu!

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prosidba
24.2.2009 11:24:06   
Nunichi
Ni kod nas nije bilo romanticne prosidbe...nakon 8 mjeseci zabavljanja moj dragi je otisao daleko. A prosidba je bila nekih 20 dana nakon sto je otisao.
Tako da je prvo napravio uvod sa par poruka,onako sastavljenih u jednu veliku (jos uvijek ih cuvam u telefonu user posted image ),one su mi najsladje,tako iskrene i medene...kako smo bili u vremenskoj razlici 7h probudio me,ja sva onako snena procitala 100 puta i odgovorila isto tako okolo kole user posted image user posted image user posted image
E onda je usljedio poziv sa pravom prosidbom,pa mail da jos jednom potvrdi. user posted image user posted image
Vidjeli smo se tek nakon 4 mjeseca,toliko sam ga bila pozelila da sam i zaboravila na prsten,a on je u po frke dok je vadio svoje silne kablove i tehniku iz putne torbe izvadio prsten i uradio to napokon u 4 oka. user posted image
Nije bilo romanticno,ali je bilo preslatko,ma kad nekoga volis sve ti je romanticno i lijepo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prosidba
24.2.2009 21:51:52   
adannn
Kod mene isto nije bilo ništa posebno romantično...Dragi mi je slab romantikuser posted image user posted image user posted image user posted image a ja duša draga osjećajna i romantična....Uglavnom,naša veza poslije 2 godine je bila pred kraj jer ja više nisam mogla u toj vezi da budem....Elem,kažem ja njemu tako i on mene pita pa šta ćemo i tako se dogovorimo...On meni kupi prsten od bijelog zlata bez kojeg nemogu da funkcionišem(zaista sam vezana za njega)...i zaprosi me..Vjenčanja nije bilo,nego smo se tu noć pokupili i iz moje kuće pravo na moreuser posted image user posted image odmah medeni mjesecuser posted image eh ljepoteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prosidba
24.2.2009 22:20:57   
Babyy
blago se vama... moj me jos nije zaprosio i ako smo seriatski vencani...valjda ceka da mu rodim sina pa posle.... ma kad je crnogoracn bio romantican hehehe

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prosidba
24.2.2009 22:39:37   
Okarica
Kod nas nije bilo romantike, niti prosidbe. Bili smo u vezi pet godina i kad smo ostvarili uslove za zajednički život, dogovorili smo datum vjenčanja. Trebalo je biti prije Nove godine 2005. ali smo ipak odlučili da malo sačekamo. Budući da se može od firme dobiti pet ili sedam dana, ne znam tačno koliko, povodom vjenčanja, skontala sam da bi nam najbolje bilo da to bude srijeda 26. april 2006. i tako je i bilo. Imala sam slobodno od 24 aprila plus prvomajski praznici. To mi je bilo sasvim dovoljno da se pripremim za vjenčanje i odem na bračno. Nismo pravili veliku svadbu. Sve u svemu, racionalno, uz apsolutno odsustvo romantike user posted image user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prosidba
17.3.2009 9:21:44   
mišur
Mene je mm zaprosio nakon 6 godina veze...
Bili smo u Sarajevu, za vikend, i otišli smo kao na izlet...Malo dalji, do planine Maglić i prašume Perućice..
Od glavnog puta se vozili čak skoro dva sata uz planinu i onda stigli do jednog proplanka, na samom početku Perućice...najljepše mjesto na svijetu koje se može zamisliti...
On je tu bio na logorovanju prije par godina, i rekao sebi da je to mjesto na kojem će me zaprositi..
Našli smo jedan kamenčić i sjeli na njega, i onda je on izvadio kutijicu sa prstenom i zaprosio me..
Ja sam od sreće počela plakati, i taj trenutak i događaj mi je nešto najljepše što sam doživjela,osim Lukinog rođenja...
Za mene je ostao u puno ljepšem sjećanju od naše svadbe..
Nakon svega je izvadio šampanjac da nazdravimo...Koji je btw nosio u ruksaku cijelo vrijeme, a ja to uopšte nisam skontala...
Dan smo završili na Koševu na koncertu Harisa Džinovića...user posted image
Bio je to 23.jun, a samo 4 dana nakon toga smo napravili našeg Lukuuser posted image user posted image

< Poruku je uredio mišur -- 17.3.2009 9:22:29 >

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prosidba
17.3.2009 10:37:15   
dina_89
nije bilo nesto posebno romanticno ali za mene je bilo veliko iznenadjenje, mozda zbog toga sto smo dan prije bili posvadjani, a ja sam bila kriva poslije toga sto sam uradila mislila sam nikad mi nece oprostiti ali eto mi se pomirili i otisli u Sarajevo (cesto smo isli tako negdje, da malo prosetamo mislim da je to vise bilo da se provozamo, oboje volimo voznju) i dok smo setali, Bog dao Sarajevo puno zlatara i kaze meni moj dragi hajde da ti kupim prsten user posted image  a meni nije jasno sto bas prsten, kad on kaze pa znas ti sto se kupuje prstenuser posted image  i tako ja pristanem, odemo da izaberem ( mislim da je to tako uradio da bi ja mogla izabrati, jer tesko je pogoditi moj ukus a pored toga imam i male prste, jedva sam nasla odgovarajuci)

ma meni je sve to bilo preslatko, posebno sto je tako brzo oprostio glupost koju sam bila napravilauser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prosidba
18.3.2009 23:43:34   
LaraRomana
Ja jos nisam udata,ali planiramo negde oktobar - novembar. . . :)

Mene je moj Igman zaprosio za Novu godinu,na zurci. . . :)
Pozvao me je u drugu prostoriju (ipak je to samo nas trenutak,po mom misljenju) , i pitao me najobicnije da li zelim da budem njegova zena. . . :)
Na to sam ja onako u soku odgovorila "Pa moze" ! :D

P.S.Posle par dana,otisli smo na neki izlet,i tada je sve kako Bog zapoveda,kleknuo i rekao mi da zeli ostatak svog zivota da provede samnom,i da li bih ostala da zivim sa njim u Australiji. . . :)

To je moja obicno - neobicna prica. . . =)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prosidba
15.4.2011 19:16:31   
koka i po
jah ...davno je to bilo ....
ne bas romanticno al eto...rado se sjetim toga pa se slatko nasmijem..
sjedili mi u kaficu i pricali neobavezno..
glasna muzika ,raja ...ma sve sto ne volim....i kontam ...ma sto me dovede ovamo user posted image ..
i tako...usred price on ce ti meni.....a jel bil se ti za mene udala...
a ja se fino okrenem lijevo,pa desno pa opet tako i na kraju ga pitam....jel to ti mene pitas user posted image ?
eh onda mi se sve razbistrilo....i glasna muzika i ona vreva i guzva pa kontam...mozda je mislio da necu cuti user posted image ..
jah lijepo se sjetiti toga

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu LaraRomana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prosidba
14.6.2011 15:43:39   
Cickolini
S obzirom da smo vec pricali o braku ocekivala sam prosidbu na nasu drugu goisnjicu veze, ali ne ... MM mi je predlozio da idemo za Novu Godinu u Paris, na sto sam naravno pristala. Nisam imala pojim da bi me mogao zaprositi. Tacno u 12 sati uz vatromet u Disneyland-u je kleknuo i izvadio prsten pred hiljadama ljudi. U momentu sam se toliko zacrvenila jer su svi gledali u nas. Bilo je prelijpo ... naravno da sam pristala uz veliki aplauz svih prisutnih oko nas hahaha

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prosidba
14.6.2011 15:47:23   
Lady26
A sta je bilo kad si se probudila user posted image user posted image user posted image user posted image
Salim se.... user posted image

Mi smo bili zajedno vise od 8 godina, glupo mu bilo da me zaprosi kad se vec sve znalo, samo smo dogovorili datum....
Ne mogu reci da mi nije zelja bila da to bude malo drugacije ali eto, da mi budemo sretni i u ljubavi do kraja zivota aBd user posted image ...Znam dosta parova sto su pravili i zaruke i svasta nesto i nikad ne stigose do vjencanja....

< Poruku je uredio Lady26 -- 14.6.2011 15:48:38 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prosidba
14.6.2011 19:56:58   
Cickolini
Jos se nisam probudila hahaha .... sad ga zezam da je to tako uradio da ne bi mogla reci necu user posted image user posted image user posted image

Upravu si ima ih dosta kojima je sve ostalo bilo savrseno osim njih samih ... ja glasam za ljubav i srecu, a ne ceremoniju. Lijepo jeste, ali ima stvari koje su daleko bitnije i prece. Moj muz je znao da bi ja voljela da to bude nesto posebno i zato se i potrudio. Nije on bas neki romantik ... inace sve sto radi radi da bi ja bila sretna, a on da se bita on bi to vrlo jednostavno haha Mada iskreno nisam ocekivala ovako nesto ...


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prosidba
14.6.2011 20:31:58   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Cickolini

S obzirom da smo vec pricali o braku ocekivala sam prosidbu na nasu drugu goisnjicu veze, ali ne ... MM mi je predlozio da idemo za Novu Godinu u Paris, na sto sam naravno pristala. Nisam imala pojim da bi me mogao zaprositi. Tacno u 12 sati uz vatromet u Disneyland-u je kleknuo i izvadio prsten pred hiljadama ljudi. U momentu sam se toliko zacrvenila jer su svi gledali u nas. Bilo je prelijpo ... naravno da sam pristala uz veliki aplauz svih prisutnih oko nas hahaha

Je l` ovo neki DISNEY-ev crtic il` zbilja :)?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prosidba
14.6.2011 20:54:36   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Cickolini

S obzirom da smo vec pricali o braku ocekivala sam prosidbu na nasu drugu goisnjicu veze, ali ne ... MM mi je predlozio da idemo za Novu Godinu u Paris, na sto sam naravno pristala. Nisam imala pojim da bi me mogao zaprositi. Tacno u 12 sati uz vatromet u Disneyland-u je kleknuo i izvadio prsten pred hiljadama ljudi. U momentu sam se toliko zacrvenila jer su svi gledali u nas. Bilo je prelijpo ... naravno da sam pristala uz veliki aplauz svih prisutnih oko nas hahaha

Je l` ovo neki DISNEY-ev crtic il` zbilja :)?


Koliko me sjecanje sluzi zaista se dogodilo ... :)


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prosidba
14.6.2011 21:30:43   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Cickolini

S obzirom da smo vec pricali o braku ocekivala sam prosidbu na nasu drugu goisnjicu veze, ali ne ... MM mi je predlozio da idemo za Novu Godinu u Paris, na sto sam naravno pristala. Nisam imala pojim da bi me mogao zaprositi. Tacno u 12 sati uz vatromet u Disneyland-u je kleknuo i izvadio prsten pred hiljadama ljudi. U momentu sam se toliko zacrvenila jer su svi gledali u nas. Bilo je prelijpo ... naravno da sam pristala uz veliki aplauz svih prisutnih oko nas hahaha

Je l` ovo neki DISNEY-ev crtic il` zbilja :)?


Koliko me sjecanje sluzi zaista se dogodilo ... :)



Ne sumnjam.Prekrasno!:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prosidba
13.12.2011 1:58:33   
Ombra
zivjeli smo zajedno vec godinu dana....otisli na odmor...na more....peljesac...na molu sjedili...gledali more i barku....ja se raspricala o valovima i ljepoti....on me zagrlio i samo otovorio kutiju s prstenom i pitao :)...moj odgovor je prvo bio a kada hahahahahah....bila sam u totalnom soku....anw...vjencali se godinu dana poslijeuser posted image posto sm onjegove morali cekati da dodju...ne zive u BiH

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prosidba
13.12.2011 8:27:19   
dinciii
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ni kod nas nije bilo romanticne prosidbe...nakon 8 mjeseci zabavljanja moj dragi je otisao daleko. A prosidba je bila nekih 20 dana nakon sto je otisao.
Tako da je prvo napravio uvod sa par poruka,onako sastavljenih u jednu veliku (jos uvijek ih cuvam u telefonu user posted image ),one su mi najsladje,tako iskrene i medene...kako smo bili u vremenskoj razlici 7h probudio me,ja sva onako snena procitala 100 puta i odgovorila isto tako okolo kole user posted image user posted image user posted image
E onda je usljedio poziv sa pravom prosidbom,pa mail da jos jednom potvrdi. user posted image user posted image
Vidjeli smo se tek nakon 4 mjeseca,toliko sam ga bila pozelila da sam i zaboravila na prsten,a on je u po frke dok je vadio svoje silne kablove i tehniku iz putne torbe izvadio prsten i uradio to napokon u 4 oka. user posted image
Nije bilo romanticno,ali je bilo preslatko,ma kad nekoga volis sve ti je romanticno i lijepo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image








user posted image user posted image user posted image user posted image Nunichi carica si!!!!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prosidba
13.12.2011 11:11:04   
rose 87
to mi je nekako najljepse sjecanje na nas dvoje,vjencanje se nemoze ni porediti
taj dan dok smo se vracali sa posla nesto smo se porijeckali i ja sam ljuta otisla kuci,navecer je dosao po mene da izadjemo,nisam ni slutila da ce ta noc biti nesto posebno,dosli smo do naseg restorana gdje smo cesto isli na vecere,na vratima nas je docekao konobar i u tom trenutku sam pocela sumnjati,konobar nas je odveo do naseg stola,koji je bio ukrasen svijecama,cvijecem,ma nikad nisam vidjela nesto tako lijepo,narucili smo pice,veceru a onda mi je on sav zbunjen pricao kako me voli i nemoze zamisliti zivot bez mene i izvadio prsten,naravno da sam pristala sa suzama u ocima,jer nikad nisam to ocekivala od njega,on i romantika dvije posebne priceuser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prosidba
13.12.2011 12:41:57   
damma
mene je mm zaprosio nakon nepunu godinu veze, na osmi mart.
mi se dogovorili da izadjemo to vece, sto se podrazumijeva. on zakasnio bas na taj dan, meni kriiivo, nije malo. izasla sam ljuta, kontala da ostanem kuci kad je vec zakasnio. sjeli mi na nase mjesto, svijece na stolu, muzika, kad on izvadi kutijicu iz jakne. ja sva u cudu, nisam ocekivala. prodje mene i ljutnja, nije mi ni na umu vise.
svadbu smo pravili pola godine nakon toga...

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prosidba
13.12.2011 12:46:48   
veeseelaa
mene je jedan momak zaprosio tako što smo sjedili u kafiću a konobar je na tacni donio prsten i čašu vode ako mi pozli, tako je rekao user posted image
Mislim strašno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prosidba
13.12.2011 13:08:18   
mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mene je jedan momak zaprosio tako što smo sjedili u kafiću a konobar je na tacni donio prsten i čašu vode ako mi pozli, tako je rekao user posted image
Mislim strašno user posted image




hahahaha mene je jedan u videoteci hahahaha još se nismo ni zabavljali već ja samo čula da on želi mene upoznati. Nabasa na mene u videoteci i kaže mogu li te nešto pitati, jao mati mila, ja očekujem poziv na kafu kad ono ništa me više ne bi usrećilo nego kad bi ti postala moja ženauser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prosidba
13.12.2011 14:18:34   
Hanady RR
evo oščitah...ja sam ''najromantičnija'''
ja ga gađala prtenom i pobjegla mu, a u bježanju mal nogu ne slomihuser posted image

slavili novu godinu doček 2005 u jednom lokalu blizu pozorišta...i navalili da izađemo prije ponoći pa da novu dočekamo pred binom, Toše pjevao....
i tako 12 sati otkuca toše pjeva, petarde pucaju ja u dumanu za oblekom svojom reko sve će mi spalitiuser posted image a moj dječko kleknu, i vadi kutiju sa prstenom i nešta proča...slabo ga ja čula al sam skontala...a ja fino od panike onu kutiju pa pljus kraj njega i stanem bježat kroz narod...al brzo me stigao između zgrada ( onaj dio prema pozorištu mladih) bio otvoren šaht u rupa samo mene čekala da me zaustaviuser posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prosidba
13.12.2011 14:40:14   
henna ze
prvi put smo izašli 5.11. do tada smo se znali samo ćao za ćao..tog jutra me pitao jel se ti još zabavljaš (imala sam vezu 4 godine, ali je već sve bilo pred kraj i to jutro smo se posvadjali)..kažem ja mm..ma da..hmm ja bih te zvao da izadjemo večeras..pa dobro..
izašli smo tu noć..prelijepo je bilo...sutradan me moj momak zove kaže..jesi zeznuta, sve očekujem kad ćeš na vrata, a ti ni ne zoveš...e što sam te zvala..gotovo je)
taj dan kad smo izašli bio je petak..u utorak sljedeće sedmice, zove me mm i kaže hajde sidji pred zgradu trebam ti nešto dati...
izašli nas dvoje..šetamo bulevarom..a ja sve zavirujem..nema ništa..ni čokolade..ni cvijeća..i kontam e glupače vidi što te zezno.. i odjednom on iz džepa vadi prsten..bez kutije..bez ičega..onako samo..
kaže hoćeš li se udati za mene..ja ko budala odmah DA..vjenčali semo sa za 23.06. jer nije bilo datuma u opštini..vratila sam se kući..babo upravo ručao...batak mu se zaglavio u grlu..
eto 10 i po godina..prodje ko tren..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *