|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 10:28:00   
Lady26

IZVORNA PORUKA: prskalica

hvala vesela.hocu.a mm je tu jos do petka pa onada idemo u dubai i on ode nazad na posao

Pa sto se onda grizes....bio je sa malim, a tih 6-7 dana su potrebni vama kao bracnom paru....
Prvo tebi da uzivas sa tm, da odmoris "mozak" i da napunis baterije, valjda sljedecih 9 mjeseci deverati sama sa djetetom i po kuci....
Nema mjesta za brigu, kad vec hB imas kome dijete ostaviti i u sigurnim je rukama....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 10:47:42   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: prskalica

hvala vesela.hocu.a mm je tu jos do petka pa onada idemo u dubai i on ode nazad na posao


ako tvoj muz nema problem s tim ( u mojim ocima bi ga trebao imati) onda nema potrebe ni ti , sta se grizes ti ces se vratiti i opet biti sa svojim djetetom mislim da ti bas bas treba jer ti si sama sa njim i dan i noc , prema tome ti uzivaj a tata ako nema problem onda njegova stvar.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:13:07   
prskalica
ja sam preosjetljiva pa samo razmisljam o tome kako je mali mogao biti sa njim i tih 7 dana.a 7 proteklih mjeseci sam bila poput zatocenika i bicu sledecih 9.znam da sam zasluzila da se odmorim jer pucam polako.pokusacu da se opustim jer ipak cu se vratiti svom djetetu,koje ce biti dobro zbrinuto.tako mi treba da se odmorim.hvala vam user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:13:53   
Hannica
Ma najradiej bi otisla negdje i bez djece i bez muza.Ili nek idu oni a mene ne ostave kod kuce...meni svejedno.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:15:55   
prskalica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ma najradiej bi otisla negdje i bez djece i bez muza.Ili nek idu oni a mene ne ostave kod kuce...meni svejedno.user posted image

idealno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:16:04   
MAMA MA
Ko god može igdje da kidne bez djece-nek kidne...
Ja nisam te sreće....Nikad mi se nizašto nezna...kakav odmor kakvi bakrači...i nikad sama sebi nisam bitna...dok podmirim svačije potrebe ja od umora nemogu svoje da podmirim..tako da je moj najbolji odmor spavanje...u snu nema nikog da me zahebava...i niko ne ide sa mnom user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:16:14   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ma najradiej bi otisla negdje i bez djece i bez muza.Ili nek idu oni a mene ne ostave kod kuce...meni svejedno.user posted image


user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:20:29   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: Hannica

Ma najradiej bi otisla negdje i bez djece i bez muza.Ili nek idu oni a mene ne ostave kod kuce...meni svejedno.user posted image


user posted image


Vala neznam kome ovo nebi odgovaralo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:28:30   
selebriti
A sta milsite o posovnom putu, recimo u Ameriku, na mjesecuser posted image ... da se malo nadovezem iako je posao upitanju...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:37:27   
damma

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Ko god može igdje da kidne bez djece-nek kidne...
Ja nisam te sreće....Nikad mi se nizašto nezna...kakav odmor kakvi bakrači...i nikad sama sebi nisam bitna...dok podmirim svačije potrebe ja od umora nemogu svoje da podmirim..tako da je moj najbolji odmor spavanje...u snu nema nikog da me zahebava...i niko ne ide sa mnom user posted image



user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:43:18   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Ko god može igdje da kidne bez djece-nek kidne...
Ja nisam te sreće....Nikad mi se nizašto nezna...kakav odmor kakvi bakrači...i nikad sama sebi nisam bitna...dok podmirim svačije potrebe ja od umora nemogu svoje da podmirim..tako da je moj najbolji odmor spavanje...u snu nema nikog da me zahebava...i niko ne ide sa mnom user posted image



moja sveki otisla na odmor sa svojim sinovima jos davno kad su bili mali i muzem tri sina i muz , i tako bili oni i ispadne ensto ne znam sta moraju se prije vratiti a moaj sveki na sav glas E HVALA TI BOZE hahahahahhahahah

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:44:08   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: selebriti

A sta milsite o posovnom putu, recimo u Ameriku, na mjesecuser posted image ... da se malo nadovezem iako je posao upitanju...


ovo bi mi bilo bas bas previse ali ako su djeca veliak to je drugo

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:50:16   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: selebriti

A sta milsite o posovnom putu, recimo u Ameriku, na mjesecuser posted image ... da se malo nadovezem iako je posao upitanju...


ovo bi mi bilo bas bas previse ali ako su djeca veliak to je drugo


Ma eto ja mozda dodjem u tu situaciju, pa slucajno vam uletih na temu da cujem misljenja.
Dobra poslovna prilika, malo dijete user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 11:55:56   
R&T@
selebriti, zasto ne?

Tvoja kcerka te nece ni mrziti, ni zaboraviti...samo cete se puno pozeljeti, i onda puno maziti kad se vratis...a imat ce uspjesnu i poslovno zadovoljnu majku...

Malu djecu je lakse ostaviti nego vecu, ona jos nemaju predstavu o protoku vremena...njima je svejedno da li si otisla na jednu noc, sedam dana ili deset vise...
Sto su stariji vise pitaju i manje shvataju, vjeruj mi...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 12:03:32   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: selebriti

A sta milsite o posovnom putu, recimo u Ameriku, na mjesecuser posted image ... da se malo nadovezem iako je posao upitanju...


ovo bi mi bilo bas bas previse ali ako su djeca veliak to je drugo


Ma eto ja mozda dodjem u tu situaciju, pa slucajno vam uletih na temu da cujem misljenja.
Dobra poslovna prilika, malo dijete user posted image



Ako TM može solo izdurati s njom, piči :))))
Mislim da period nije dug i da bi jedina posljedica toga bila da se baš baš poželite :)) Brzo 4 hefte prođu, bukvalno dok se okreneš...

A kad smo već kod odmora, ja planiram malog ostaviti svojim roditeljima na moru kad bude ramazan...svekrvi će biti teško da njega čuva i da posti i priprema iftare..da je zima, bila bi druga priča...al' u po ljeta znam da joj neće biti lako...
Prije toga ćemo imati probnu sedmicu, pa ćemo vidjeti...Ako mali uspije izdurati i ako moji uspiju izaći na kraj s njim, ostaje ovakav plan...a ako ne, onda ćemo MM i ja kombinovati godišnji, i šta već, oko čuvanja...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 12:11:03   
selebriti
Ma samo postoji mogućnost da nekad možda odem, ali ništa još na vidiku user posted image user posted image

I meni je bilo skroz OK da prihvatim ako do toga dodje, ali sam imala jednu reakciju aman zaman, ,.. cuj ja koja imam dijete da idem u Ameriku na mjesec user posted image user posted image .. pa sam ostala pafff! Reko' ko je ovdje lud user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 12:19:29   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma samo postoji mogućnost da nekad možda odem, ali ništa još na vidiku user posted image user posted image

I meni je bilo skroz OK da prihvatim ako do toga dodje, ali sam imala jednu reakciju aman zaman, ,.. cuj ja koja imam dijete da idem u Ameriku na mjesec user posted image user posted image .. pa sam ostala pafff! Reko' ko je ovdje lud user posted image


Ja znam žensku koja je otišla u Francusku na postdiplomski na godinu dana i ostavila bebicu od nekoliko mjeseci svojoj mami na čuvanje...iskreno, meni je to previše i to ne mogu da svarim - i ne kažu džaba - mama je mama prvu godinu dana, kasnije to može biti svako...Al' ponovo, svakom njegovo jbg...
Al' ovako, otići na mjesec dana, još kad beba više nije beba (već dijete), mi je sasvim OK i ne bih dramila oko toga nit bi me pogađali tuđi komentari...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 12:24:10   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma samo postoji mogućnost da nekad možda odem, ali ništa još na vidiku user posted image user posted image

I meni je bilo skroz OK da prihvatim ako do toga dodje, ali sam imala jednu reakciju aman zaman, ,.. cuj ja koja imam dijete da idem u Ameriku na mjesec user posted image user posted image .. pa sam ostala pafff! Reko' ko je ovdje lud user posted image


Ja znam žensku koja je otišla u Francusku na postdiplomski na godinu dana i ostavila bebicu od nekoliko mjeseci svojoj mami na čuvanje...iskreno, meni je to previše i to ne mogu da svarim - i ne kažu džaba - mama je mama prvu godinu dana, kasnije to može biti svako...Al' ponovo, svakom njegovo jbg...
Al' ovako, otići na mjesec dana, još kad beba više nije beba (već dijete), mi je sasvim OK i ne bih dramila oko toga nit bi me pogađali tuđi komentari...


Ma nije baš da me pogađa, nego ne kontam šta se ima neko išćuđavati toliko. To mi je bilo jedno od pitanja na intervjuu i bilo mi je sasvim OK da na to pristanem, još sam milsila kako mi je jedinstvena prilika da posjetim Ameriku.
I bezze u nekom neobaveznom razgovoru sa "jaranicama" dobijem milion kritika. user posted image Nemajka sam izgleda user posted image a one sve i jedna neudadate i u drugom filmu totalno user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 14:42:04   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma samo postoji mogućnost da nekad možda odem, ali ništa još na vidiku user posted image user posted image

I meni je bilo skroz OK da prihvatim ako do toga dodje, ali sam imala jednu reakciju aman zaman, ,.. cuj ja koja imam dijete da idem u Ameriku na mjesec user posted image user posted image .. pa sam ostala pafff! Reko' ko je ovdje lud user posted image


Ja znam žensku koja je otišla u Francusku na postdiplomski na godinu dana i ostavila bebicu od nekoliko mjeseci svojoj mami na čuvanje...iskreno, meni je to previše i to ne mogu da svarim - i ne kažu džaba - mama je mama prvu godinu dana, kasnije to može biti svako...Al' ponovo, svakom njegovo jbg...
Al' ovako, otići na mjesec dana, još kad beba više nije beba (već dijete), mi je sasvim OK i ne bih dramila oko toga nit bi me pogađali tuđi komentari...


Ma nije baš da me pogađa, nego ne kontam šta se ima neko išćuđavati toliko. To mi je bilo jedno od pitanja na intervjuu i bilo mi je sasvim OK da na to pristanem, još sam milsila kako mi je jedinstvena prilika da posjetim Ameriku.
I bezze u nekom neobaveznom razgovoru sa "jaranicama" dobijem milion kritika. user posted image Nemajka sam izgleda user posted image a one sve i jedna neudadate i u drugom filmu totalno user posted image


Idi drago ženo...izađi iz kluba budala čiji sam ja predvodnik...user posted image
Da barem podržim druge kad sebi nemogu objasnit neke stvari....

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Na odmor bez djeteta
8.5.2012 14:43:31   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Ko god može igdje da kidne bez djece-nek kidne...
Ja nisam te sreće....Nikad mi se nizašto nezna...kakav odmor kakvi bakrači...i nikad sama sebi nisam bitna...dok podmirim svačije potrebe ja od umora nemogu svoje da podmirim..tako da je moj najbolji odmor spavanje...u snu nema nikog da me zahebava...i niko ne ide sa mnom user posted image



moja sveki otisla na odmor sa svojim sinovima jos davno kad su bili mali i muzem tri sina i muz , i tako bili oni i ispadne ensto ne znam sta moraju se prije vratiti a moaj sveki na sav glas E HVALA TI BOZE hahahahahhahahah


E vako ti je i kod mene....isti slucaj....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Na odmor bez djeteta
9.5.2012 11:12:42   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: prskalica

...cuvace ga moja mama znam ja to ali me previse boli sto mu uzimam oca tih 7 dana koje je mogao sa njim provesti jer nece doc sedecih 9 mj user posted image user posted image user posted image


Ne uzimaš mu ti oca, to je otac sam odlučio.
Sedam dana nije dug period, ti ćeš se odmoriti, dijete će vjerujem isto uživati.

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Na odmor bez djeteta
9.5.2012 13:16:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: prskalica

hvala vesela.hocu.a mm je tu jos do petka pa onada idemo u dubai i on ode nazad na posao


ako tvoj muz nema problem s tim ( u mojim ocima bi ga trebao imati) onda nema potrebe ni ti , sta se grizes ti ces se vratiti i opet biti sa svojim djetetom mislim da ti bas bas treba jer ti si sama sa njim i dan i noc , prema tome ti uzivaj a tata ako nema problem onda njegova stvar.

potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *