|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.10.2011 10:11:46   
reallove
Kazu da je stanje stabilno i da je dobro,ali jos uvijek je u Sarajevu

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.10.2011 19:48:40   
vila_7
Na FB:

Ismar Karic Pozdrav svima koji se interesuju za stanje Iman Karic, Iman se trenutno nalazi kuci i svako tri dana ide na kontrolu kod svojih ljekara koji prate stanje. Infekcija je hvala bogu prosla,kulture likvora su sterilne doktori se slazu da je trenutno stabilna.Prije par dana joj je izvadjen ;Beker; i sada funkcioniše bez ikakvih pomagala.Postoji mala šansa da se Iman izvuce bez ikakvih operacija,A ukoliko se stanje pogorsa a likvori ostanu sterilni doktori u Sarajevu ce da ugrade tp shant i mi se nadamo da ce ona svakako ako bog dragi da nastaviti s normalnim životom.Neurohirurg koji je vodi misli da je ona ipak dugo vremena bila sa vanjskom drenazom,te da ce tp shant biti najvjerovatnije neophodan,mada i sve ovo do sada je hvala bogu na neki način pravo ,,čudo" kako se izvukla, pa tako i ljekari ostavljaju mogućnost potpunog oporavka ako Bog da. Mi se najiskrenije nadamo i molimo dragog Allaha dž.š. da se naša kćerka potpuno oporavi i da njen organizam sam savlada drenažu likvora, bez ikakvih operacija i ukoliko se to dogodi, nadamo se da ćete svi biti saglasni s tim, novac koji je prikupljen za njeno liječenje u inostranstvu proslijedićemo na račun nekog drugog djeteta kome je liječenje potrebno, a takve djece nažalost ima puno...Ismar i Irena Karic


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.10.2011 19:49:00   
vila_7
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.10.2011 20:04:20   
mamine oci
user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.10.2011 20:11:27   
juni
Divna vijest user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.10.2011 20:19:11   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 656
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.10.2011 22:28:03   
Lejla Ka
Da vama Uzvišeni Allah da da vam novac za liječenje ne zatreba! Da se curić potpuno oporavi i da sve to bude daleko sjećanje na životno iskušenje iz kojeg ste izašli blagosloveni!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.10.2011 22:33:08   
mama_debeljuca
Masallah!!! Kako divna vijest! Bogu hvala!
Do potpunog oporavka, naša malena Iman!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
20.10.2011 8:22:59   
tajcika
user posted image hvala dragom Allahu dz.s. da je Iman dobro,ovako lijepim vijestima da nam pocne svima dan

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
20.10.2011 8:28:44   
Anoniman
user posted image user posted image Predivna jutarnja vijest,pozdrav mami,tati i maloj heroini...user posted image

(odgovor članu tajcika)
  Neposredna veza do poruke: 660
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
20.10.2011 8:58:15   
Lulu_08
Divna vijest, zaista sam se od glave do pete naježila. A baš prijateljica i ja sinoć razgovaramo i razmišljamo kako li je malena Iman! Hvala dragom Bogu!

Od srca se nadam da će ovo sve proći što prije i što lakše i u potpunosti ostati iza vas, kako Lejla Ka reče kao jedno iskušenje iz kojeg ste izašli blagosloveni!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
20.10.2011 9:02:14   
emi7908
Hvala dragom Allahu dž.š. tako me obradovala ova vijest.... Sunce maleno uspjećeš ti i bićeš aBd sretna, vesela i voljena mala djevojčica.. user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
20.10.2011 9:08:20   
assmiras
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... Hvala Allahu i da joj da snage i hrabrosti i srece da se sama izbori s ovim....
Ovo mi ulljepsa jutro.....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
20.10.2011 21:08:38   
reallove
Boze dragi,suze mi krenuse,kako mi je drago zbog nase male princeze,tek sad procitah ovo na fb..Hvala Allahu dragom

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
21.10.2011 0:11:22   
Mirkica
BOG JE ZAISTA VELIKI tako mi je drago nisam ovo procitala do sada user posted image user posted image user posted image ovu su suze radosnice

BOZE HVALA TI ucini da ostane zdrava isretna


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
21.10.2011 0:51:26   
reallove

IZVORNA PORUKA: Mirkica

BOG JE ZAISTA VELIKI tako mi je drago nisam ovo procitala do sada user posted image user posted image user posted image ovu su suze radosnice

BOZE HVALA TI ucini da ostane zdrava isretna

Amin


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
21.10.2011 13:31:18   
10 mart 2009
user posted image user posted image user posted image user posted image hvala Allahu dragom

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
14.11.2011 16:39:02   
fatimica09
Nadam se da mi niste zamjerile što se jako slabo javljam, znam i vjerujem da sve vi razumijete u kakvom sam haosu bila....i još uvijek sam, ali hvala dragom Allahu dž.š. sad smo kući i moja Iman je puno, puno bolje. Znam da ste pratile sve što se dešava i zaista sam vam svima beskrajno zahvalna kako na materijalnoj pomoći tako i na podršci putem fb i rr naravno, mm je ćešće bio on line mada možete i pretpostaviti da smo svo dozvoljeno vrijeme provodili sa Iman. Ona je sada stabilna, stanje joj je puno bolje mada još uvijek postoji proširenje lateralnih moždanih komora ali bez znakova krvarenja i što je jako važno njena klinička slika je kako kažu ljekari koji je vode super, nikada se ne bi reklo da je bila tako bolesna, mada je ona i u svojim najtežim trenucima bila vesela i na oko sasvim zdrava djevojčica....Ono što je najvažnije je da joj je mozak sasvim netaknut i potpuno zdrav user posted image user posted image user posted image . Šta ćemo dalje...ne znam, vjerujte! Ljekari su jako optimistični i misle da joj više nikakva operacija možda neće ni trebati a pogotovo odlazak u inostranstvo...trenutno smo kući, idemo svakih sedam dana na uz mozga, pregled neuropedijatra, neurohirurga i pedijatra....za sada je stanje u granicama dozvoljenog. Svakako ćemo aBd otići na kontrolu u SAD kod moje zaove, a što se tiče liječenja u Turskoj još uvijek ništa ne znamo i samo se nadamo da će njeno stanje i dalje biti ovako stabilno i bez pogoršanja te da je nećemo morati nigdje ni voditi, a ukoliko dođe do drastičnog i nenormalnog uvećanja komora za njenu dob, najvjerovatnije ćemo ići u Tursku kod dr. Ozeka kako bi joj se uradila endoskopska metoda prohodnosti likvoralnih puteva. Uprkos svemu, ja sam veliki optimista, uzdam se u dragog Allaha i vjerujem da je sve ovo bilo samo iskušenje....Ljubimo vas sve puno i molim vas i dalje nas se sjetite u svojim dovama i molitvama.....Irena & Imanuser posted image

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
14.11.2011 16:42:36   
R&T@
Prvo se ukocih kad vidjeh temu aktivnu, ali sad si me obradovala...
Hvala Bogu dragom da je bolje...user posted image
zelim vam objema samo zdravlje i smijeh, aBduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
14.11.2011 16:48:41   
Amrino
Hvala Allahu! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za divnu djevojcicu i njene divne roditelje!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
14.11.2011 16:49:51   
Lulu_08
InshAllah da bude jos i bolje od ovog vec SUPER stanja! Mala Imancica ce aBd sve to da prebrodi, a i njeni hrabri roditelji takodjer!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
14.11.2011 16:50:24   
mamine oci
user posted image za tebe hrabra zeno i za tvoju Imanuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
14.11.2011 16:56:29   
reallove
Hvala dragom Allahu pa nam je Imancica bolje...ljubimo

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
14.11.2011 17:07:02   
tekja
Curice mile mazite se i uzivajte zajedno, zelim vam da od danas samo sreci otvarate vrata...

Nadam se i molim da je mukama kraj i da ce Iman biti jednostavno dobro bez daljnjih operacija...Ljubi nam je mamauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
14.11.2011 17:10:54   
leona81
user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *